Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Leon.

 • @irek
  Domy stoją puste, bo prawo nie działa... Miasto nie buduje domów socjalnych.. obywatel nie ma gdzie eksmitować najemcę w razie czego.. a jak już, to nasze władze zamiast pomóc obojgu - będą go sabotować i nękać. A może posadzą. Bo śmiał się upomnieć o własność, świętą u tusków i cimoszewiczów, a nieświętą u innych. uważam, że postawić tuskom zarzut zdrady, pod ścianę, wpierw tylko nakopać policji ;0 heheheh...
  Miasta gremialnie chyba wszystkie nie budują domów socjalnych: postawić burmistrzom zarzuty zdrady narodu :)... To wszyscy zdrajcy. W Bielsku Podlaskim za pół miliona brązowa kupa imitująca jana pawła II. Z budżetu miasta. Nie mówię, że nasz najgorszy, ale panowie, jak jesteście włodarzami miasta, to wpierw mieszkania, potem imprezki z biskupami. Może do cholery w tej kolejności? RZekomo wszyscyście tacy chrześcijanie, ale mi się widzi, że ch. ale dalej to zupełnie inaczej. Państwo pomaga tylko złodziejom w eksmisji. SZarego obywatela tylko kopnie w tyłek.
  Polacy w niewoli.
 • @zbigniew1108
  ładnie napisany dobry opis sytuacji.
  Polacy w niewoli.
 • @Andarian
  Będzie tak,jakby ubyło połowy narodu....... Będzie jeszcze o czym pisać :) Lepiej teraz zamówić paszport bo potem dadzą z antenką...
  Polacy w niewoli.
 • Ceny mieszkania nie mówiąc o zarobkach są bandyckie.
  Można by w ramach państwa budować tanie mieszkania, nie socjalne nawet, choć te też. Mamy lasy, 10 lat - 20 wyrośnie ładne drzewo.. mamy piasek, surowce... mamy popioły... mieszkania mogą być tanie jak barszcz. Robić z siebie niewolnika i całe życie pracować na mieszkanie? które komornik jak zechce zabierze w ramach zadłużenia za pralkę w sklepie? Ceny mieszkań są absurdalne. Nie tylko bankierzy. Władza z tego ma działkę, policja jest karmiona... To mafia: urzędas, biurwa, sędzia i prokurator, policjant, poseł. Mafia o niechrześcijańskich korzeniach i chorej ideologii pokroju hitlera i tuska. Kacze 3 mln mieszkań dałoby się zrobić. Dałoby się zrobić i 6 mln. Choćby tanie segmenty, tani grunt na osiedle. To, co się wyprawia, pozwala stawiać tuskom, dziennikarzom zarzut zdrady. Obecnie wchodzi nowa usługa bankowa- hipoteczna "emerytura" a naprawdę wywłaszczanie spadkobierców z majątku... Rozbój w biały dzień, gestapo, urzędnicy, premier tusk nic nie robią. Kradną aż huczy.... A wyrzucanie mieszkających po 60 lat i pracujących po 40? to zbrodnia. Tacy powinni albo się dorobić albo mieć mieszkanie wzamian za 40 lat wyrobnictwa na rzecz "jaśniepanów", a po prawdzie jaśniedrani, którzy okradali ich całe życie. W kraju katolików wypasieni zbrodniarze nobilitowani i czapkowani przez kościół. Dać kościołowi kraść- złego słowa na zdrajców nie powie. Nie dać kraść - popiełuszko będzie piał.. jak to tak, nam, ludowi bożemu, nie dać kraść. A że bóg pisał nie kradnij? Kogo obchodzi jakiś bóg. Pawlak z biskupami? A jakże.. Tusk z biskupami? a jakże... każda biba z biskupem. Generałowie z biskupami? a jakże... Urzędasy z biskupami? Za pan brat. Bo na kraść jest błogosławieństwo. Korupcja? Jaka korupcja. Z braku zajęć cba ściga palikota..
  Polacy w niewoli.
 • Superstacja - jedyna, przy której nie robi się niedobrze.
  Jest tam atoliż jedna ładna długonoga rzekomo ostra babeczka, ze skłonnościami prawicowymi, która baja niezłe banialuki, ale jest inteligentna i fajnie ją się ogląda... Mam tylko jedno ale- dziewczyny tam zatrudnione nie potrafią odebrac telefonu xd.....
  W TV SuperStacja - o zdrajcach i niepodległości
 • @Krzysztof Cierpisz
  Popieram, dodatkowo :
  dymisja tuska
  dymisja kwiatkowskiego
  dymisja komedianta głównego policji (gestapo)
  samobójstwo gronkiewicz... ;)
  Popieram, bo cytując kwiatkowskiego, winni powinni ponieść konsekwencje.
  Panie policjancie Karczyński: Niedobrze się robi
 • Popieram, mi też na widok rzeczników robi się niedobrze
  zakłamani oszuści ;) ... taki paradoks. Nawiasem czy szmata która krzyczała, że ma taśmy z pobicia przez gestapo dziadka, czy ta szmata już znalazła owe tasmy.
  Panie policjancie Karczyński: Niedobrze się robi
 • nie dotrze do boga :) ołtarze fałszywe
  na ołtarzach prośby o datki, w wejściu stoły ze straganiarzami..
  na ołtarzach kłamstwa..
  weszli z krzyżem na polskie ziemie z szablą mieczem..."nawracać"....
  wpuściliśmy, bo by napadli....
  kupczyli niewolnikami, kolaborowali z jaśniepanami nad karkiem narodu...
  taka modlitwa psu na budę... lepiej poprosić dziwkę, prędzej dotrze....
  Przydrożny krzyż
 • @Rebeliantka
  w kraju takich katolików powinniście mieć dyktafon włączony 24h/24h :) a i kamerki by się przydały. Bo tu wszędzie pełno miłości.
  ...Stalking....akceptowalny przez państwo BANDYTYZM !!!...
 • W odniesieniu do wydarzeń z dziś: kurwy z policji powinny iść do cywila.
  Wszystkich gliniarzy zwolnić na bruk, może i eksmitować :) a w to miejsce zatrudnić wietnamczyków choćby. Po cholerę mamy takie psy. Wypadałoby je uśpić, groźne dla otoczenia, a pracować im się nie chce.
  ...Stalking....akceptowalny przez państwo BANDYTYZM !!!...
 • Gronkowiec zwana bufetową nie da nagrody urzędasom i styka....
  Z nagórd waltzowej by opłacić.. ale - może z konta policji...
  Propozycja, aby płacił donalt T. zwany tuskiem, nie jest zła. Chciałbym wyjechać z tego kraju bo to już jest kupa, a nie ojczyzna. Gdybyśmy swoją drogą wywieszali ubeków w swoim czasie, takiego gówna jak nasze gestapo teraz byśmy nie mieli. Tak mi się zdaje.
  Warszawa zdemolowana. Kto za to zapłaci?
 • @Mariovan
  Pogratulować sfajczenia czy zniszczenia wozu tvn. Dzielni bojownicy o prawdę. Pogratulować. Oby więcej. Szmaty nie będą miały czym jeździć.
  Lewica i Policja bije ludzi
 • @OHV
  Tak jak widać, biją studentów okularników, bezkarnie, bez powodu, bo nie oddadzą. Panie tusk, podaj się szmato do dymisji... masz gestapo a nie policję, kolejny twój po powodzi i lądowaniu we smoleńsku sukces.
  Lewica i Policja bije ludzi
 • @OHV
  I wszystkich przechodzących psów obok obojętnie. Kurwy te mają w prawie zapisany obowiązek udzielania pomocy w takich wypadkach, zagrożony karą ho ho a może jeszcze więcej. Proponowałbym dla tych kurew karę kodeksu razy 4. Dla przykładu. Tej kurewskiej policji trzeba trzęsienia ziemi, żeby się coś zmieniło.
  Lewica i Policja bije ludzi
 • @Grygus
  Obstawiam że jeśli nawet, to są to gestapowcy tylko taką sobie obmyślili kurwy linię obrony... Jakie dobre imię. To kurwy i gestapo, a nie policja. Komu i do czego oni potrzebni. Lokaje tuska, od zawsze napadają legalne demonstracje. Bronią swego karmiciela tuska przed wywiezieniem gówna na taczkach.
  Lewica i Policja bije ludzi
 • @Marek Kajdas
  Jeśli policja nie beknie, wypadałoby się domagać dymisji rządu z pajacem kwiatkowskim na czele sprawiedliwości..... hehhe patrz a komorowskiemu tak dobrze z mordy patrzy.... a myślisz że to o to mu chodzi, no no...
  Lewica i Policja bije ludzi
 • @Andron
  Też mi si ę tak wydaje, że wypadałoby sfajczyc jakiś komisariat - gestapo nie służy polakom, tylko zdrajcom rozkradającym ten kraj. Wspierają sukinsyny faszystów. A przede wszystkim, żądać, żeby kupa zwana komendantem głównym wyleciała z roboty. Jak to jest, że kurwy mordują ludzi, a nie ma wyroków na te kurwy. Jak to jest sukinsynu, że jest nagranie wideo ze zbrodni, a twoje kurewskie esesmańskie gestapo nie robi dochodzenia, ty śmieciu na wysokim stanowisku.
  Lewica i Policja bije ludzi
 • Gdyby gość zmienił obywatelstwo, mógłby w obcym kraju coś wygrać
  W qrewskiej polsce mało prawdopodobne, że w sądzie dojdzie od bandytów z gestapo sprawiedliwości. Te kurwy powinno się zdelegalizować, wszystkich gnojków przechodzących obok zdegradować do cywila... Bandyta powinien być w pudle, a nie nosić odznakę policjanta. Wogóle, cała nasza policja nie chroni obywatela, przeciwnie, niszczy demokrację i jest zagrożeniem - tam gdzie jej nie ma tam człowiek czuje się bezpiecznie. Rozpieprzyć to towarzystwo do zera generalicję zdegradować do zera i rozpisać nowy casting na policjantów. A komedianta głownego dawno powinno się zmienić, sukinsyn nie powinien tam grzać miejsca choćby po wypadkach drogowych i ich statystykach. Dla mnie od dawna to nie policja ale gestapo. Tak jak piszecie, bandytę doprowadzić do sądu. Jak nie skażą gówniarza, to zrobić strajki w całej polsce. jak kurwom spod znaku niebieskiej dyskoteki i kominiarki zabraknie w korycie, przypomni sobie to gówno, komu służą.
  Lewica i Policja bije ludzi
 • chyba dr mengele....
  bosh. może tym ministrom robić test na inteligencję... przecież tak nie można, premier, minister matoł zdrowia... no ludzie.. co tu jest normalne...
  Cholera, na którą patrzeć nie mogę...
  Ewa Kopacz wciąż czuje się lekarzem
 • piękna ulotka.. jestem pod wrażeniem pracowitości i pomysłowości :)
  Cóż, jak leming jest piękną blondynką :) jestem na tak! ahahahahah
  Zresztą lemingi są ładne. Ogólnie podoba mi się nowy ekran pl i zastanawiałem się - kiedy dostanę po łbie za ostre darcie japy :) ale widzę żę się tu uchowam.. może zacznę wam blogować heheheh .... Bardzo wporzo portal. Oczywiście dzięki różnym spojrzeniom i akcji 'darcia jap' heheheh..
  Korupcja morduje naród, dosłownie... Ci ludzie palą w piecach pieniędzmi obywateli, którzy to wypracowują jak niewolnicy - w trudzie, znoju, opluwani przez różnych tuskich ..... radziwiłłów. I niech nikt nie czuje się bezpieczny - w każdej chwili naszego kraju z dobytkiem może nie być, nie tylko politycznie, ale fizycznie. Panowie z gestapo, gdyby mieli coś pod hełmami, powinni ostro się wziąć za korupcję. Życie nieść może takie wyzwania, że jeśli kraj nie będzie się ostro rozwijać, zabije go ... zwykła ptasia grypa. Albo byle kapeć ze stacji kosmicznej ;)... Bodaj 12 ofiar śmiertelnych powodzi tuska, 3 samospalenia... to chyba lepiej jak PRL?
  Ulotka 10 - koszty biurokracji