Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Leon.

 • Cwaniaku JKM od marnej filozofii, chodź poczytaj, co powiem.
  Czyli co - przeżyli "najsilniejsi"?
  Różne hitlery, panie JKM, czy ckm, mają takie durnowate pomysły. Nic nie rozumiecie z ewolucji, ale brzydzicie się biednym. Brzydzicie się, bo macie kasę i nie macie bladego pojęcia, kim biedak jest.
  To kto m a przeżyć panie ckm, a kto zginąć? Najsilniejsi czy najmądrzejsi? I jak robić selekcję. Kto będzie robił ścieżkę zdrowia - pana fani? Już miałem pisać, że pańskie felietony pisze jakiś tajny współpracownik, boś pan ostatnio popełnił parę fajnych. Ale nie, nadal felietony swoje piszesz pan sam osobiście.
  Co do zdrajców... kto służył w wojsku polskim, to praktycznie służył okupantom. Niemniej przyłączam się do pana intencji, panie JKM, aby nasi urzędasy powyzdychali do ostatniej mendy.
  Prawda jest taka, panie JKM, że żeby ten świat był lepszy, trzeba pozmieniać ludzi w dobrych, a wyeliminować złych. Wszelkie inne podziały na potrzebnych i nie to debilizm, panie Mikke, w czystej postaci. Zapisz to sobie pan, i popełnij tym razem dobry felieton. Niedługo pan też będziesz niepotrzebny. Wszystko będą robić automaty. To co, panie JKM. Automat większy, silniejszy, inteligentniejszy... pana filozofia śmiechu warta, ale wierzą niegłupi ludzie panu jak w obrazek. Ja też bym chciał, panie Mikke, doczekać, kiedy będą wieszać naszych urzędników. Może za to cię cenią. Jedyna selekcja to ta na dobrych i złych, uczciwych i nie... Jak ktoś nie umie robić interesu, to wg cwaniaków jak pan, panie mikke, niech zdycha. Wg mnie, jeśli przestrzega prawa, to nie powód, aby go mordować podatkami. Niech próbuje, niech zmienia branże, jeśli stać go na ochotę i na zakup towarów. Ale niech nie będzie mordowany podatkami. Nie sztuka kogoś zamordować, sztuka pozwolić biednemu wyjść samodzielnie z biedy. Piać peany o zaradności wobec ludzi, którzy są bandytami i trzymają naród na głodowych stawkach? Won z tym gównem. Bogaci powinni tyrać w kamieniołomach za to, co tu wyprawiają. Amen, panie JKM. Jak ja nienawidzę takich hitlerowskich poglądów. Bankierów też ;) Jeśli zaradny postępuje nieludzko, wejść gównu na majątek i zrobić porządek i wymierzyć sprawiedliwość. Pan czujesz ten blues, wyrównanie biedakom wyzyskiwanym 10 lat wstecz razy 10ooo biedaków? Plus odsetki dajmy 60 procent na dzień? aaa jakie to by było piękne... Zaradnym się jest na dwa sposoby. Złodziei żaden naród nie potrzebuje. No chyba że piratów i hakerów.. heheheh... A już na stanowisku urzędas zdybany na łapówce, sznurek i na gałąź gówno. Takie moje stanowisko. Ten popaprany świat potrzebuje uczciwości. Potrzebuje sądu dla busha i bardziej popierdułkowatego odpowiednika - Millera. Odsunięcia od władzy generalicji od tortur. Świat potrzebuje transparentnych transakcji, uczciwych polityków, wysokich kar dla złodziei w koszulach. A może kary śmierci dla zdrajców. A może cały ten świat trzeba zatopić we krwi, bo ludzie tu sami złodzieje i bandyci? Jeśli tak, to jestem na tak. Nie ma jak budowanie zacząć od dobrej demolki. Panie tusk, szykuj pan szyjkę.. Mubarak, Causescou... tutaj pewnie powieszą pana ze znieczuleniem.
  Dość niesamowite
 • jak przypomnę, że bolek balował na obchodach, a pomijał Walentynowicz
  Dla mnie obchody Solidarności bez Walentynowicz a z oficjelami to nieporozumienie.
  Żaden oficjel nie powinien mieć prawa pojawić się na obchodach Solidarności. A jakby jaki się pojawił, uciąć łeb albo zakopać na śmierć żywcem. SS-syny do dziś nie zrealizowali żadnego z postulatów strajkujących. Wałęsa, przy walentynowicz jesteś zwykłym elektrykiem.
  Anna Walentynowicz - zapomniana legenda
 • @policjant łapówkarz
  ja już mam nowe konto w ing...
  bo bandyci z pko bp regulaminem dyskryminowali moją i setki tysięcy innych skromnych osób... wycofywać z pko bp.. napluć im na wycieraczkę i wio.
  Zażądał od PKO Banku Polskiego 200 mln zł odszkodowania
 • @Antoni1 bracie...
  bo z ludem już raz nie wygrali.. mogliby skoczyć na lód, i mógłby się pod ubeckim gównem załamać... dobrze pan prawisz... Też uważam, że w następnej rewolucji trochę tego gówna wypadałoby powywieszać. Publicznie po kapturowym procesie. Z takim pajacem jak ta sędzia.
  W OBRONIE ADAMA SŁOMKI
 • Może warto wystosować list do komendanta o wywalenie z roboty tych z gestapo?
  SZarpali człowieka jakby ten trzymał na cynglu jakąś śliczność. A ten tylko delikatnie mówił. Nawet nabiałem nie rzucił. Wpadli gestapowcy jak dawniej, jak za komuny czy okupacji. Nie patrzyli, za wszarz.. Co by się stało, panowie z gestapo, żeby pan Słomka okopał się tam, zastawił krzesłami i nawet zaczął pluć jak popadnie? Mogliście sobie salę zmienić. Czy wam wymontowują mózgi jak dostajecie etat? Szarpać człowieka? Co za bydło. Ostatnie bydło. Jak mamy taką policję utrzymywać, to lepiej mafię pozatrudniać. Będzie to samo, a wyjdzie taniej. Ostatnie bydło z gestapo mało nie zabiło człowieka. Byłby bardziej schorowany, padłby na te deski i skonał. Mordować gościa, bo mówi? Bo się nie zgadza ze spolegliwym wobec ubeków, zdradzieckim pseudosądem? W zawieszeniu wyrok dla bydła, które pomordowało ileś tam ludzi? Dręczyło latami naród i kolaborowało z Rosją? hahaha... Do takiej sprawy zatrudniać gestapo z niższej półki, ze zdezelowanym mózgiem. Może oni biorą maryśkę przed akcją? Widzicie na serialu w11, jak tamtejsi pseudogliniarze pomiatają ludźmi? To gówno, nie policja. Wywalić całą gestapowską swołocz na szkolenie do anglii, na bruk. Niech zobaczą, jak pracuje normalna policja, a nie popierdułka w kominiarce. Biedny Słomka. Sędzia powinna dostać po premii, a może nawet zrobić jej dyscyplinarkę. Jak tak można. Jedyny ukarany Słomka. To sąd czy popierdółka.... polska czy kupa gówna.. katolicka kupa smrodu. A ty pan tusk siedzisz nad kompotem i bijesz brawo, matole.
  W OBRONIE ADAMA SŁOMKI
 • @Zbigniew-Grzymski
  Ale koleś Boni poleciał do Tuska z płaczem, że acta mogą nie wejść, że złodzieje mogą stracić na wprowadzeniu acta, a zatem żeby się wstrzymać i poudawać, że się nie jest za. Jak inni będą kraść, to tusk się podłączy... Kraść wolność w necie. Polsko-bolszewicko-katolickie sądy kapturowe ostatnio skazały Dodę. Co więcej mówić? Kurwa, nie kraj, i marionetka, nie premier.
  Graś: podpisanie ACTA nie jest przesądzone
 • @polipid, dobrze napisałeś, bracie...
  no patrz.. czy mi się wydaje że to lista kanalii? Boni mi wygląda na łachudrę wielkiego formatu..
  Graś: podpisanie ACTA nie jest przesądzone
 • @Ptasznik z Trotylu jeszcze ptasznik leć na lotnisko i skasuj zapis monitoringu
  Jeszcze musisz skasować zapis kamer na lotnisku z Błasikiem w roli głównej. Może to nie był Błasik, tylko generał-sobowtór? Znajdź odpowiedniego sobowtóra, awansuj na generała z datą wsteczną.. np niech będzie generał-kucharzem :) bor :).. da się zrobić... krzyż na sztorc, alleluja i do przodu. Dobrze że Błasik wylądował w piekle. Jak patrzę, w jakich pojazdach giną polscy żołnierze obecnie, nóż w kieszeni się otwiera.... Wysyłać ludzi w tekturce na miny.. smaż się Błasik i nie denerwuj ludzi.
  Prokurator wiedział, że nadciąga burza?
 • I nikt nie leciał do smoleńska... nie było prezydenta Lecha... itp, itd...
  Ktoś sprytny wyszukał takie skojarzenie - to nie głos błasika - pułkownik strzelił sobie w łeb, bo co by się stało...
  Otóż nic by się nie stało. To jest jak pisanie na zgóry zadaną tezę. Jak propaganda... Pytanie czy od serca czy za kasiorę, czy w obawie o opiekuna :)...
  Niedługo się dowiemy, że polski nie było, lecha ka nie było.. stanu wojennego też.
  Prokurator wiedział, że nadciąga burza?
 • Ładnie pisze... :)
  Dobrze mu patrzy z gęby, może przez to, że czerwony ;) hihihi :) Dobry tekst, dobre pytanie :)
  To na świńską grypę w Polsce zmarło 2000 czy 200 osób?
 • Nie rozumiem co robi w tym gronie okupant ksiądz?
  CZłowiek, który wyznaje trójcę, pielęgnuje kanibalizm i środowisko, znane z mordowania wolności wypowiedzi, będzie w radzie etyki mediów? Jako co... jako żart, czy jako miejscowy błazen? Idea jest fajna, idea tak, wypaczenia NIEEEEEEEE!!!!!!!

  Ok, ok działajcie i zobaczymy, co z tego wyjdzie... Pilnujcie żeby facet przychodził bez krzyża do pracy, może was złe nie opanuje :).. powodzenia.
  Powołano Obywatelską Komisję Etyki Mediów
 • @anthony1 Kapitalizm to stara i durnowata technologia...
  Przypomina wóz drabiniasty... Można tym jechać ale po co.. trzeba postawić na moralność i szukanie nowych rozwiązań. I na miłość. Jazda na biednych kończy się tym, że wiesza się cwaniaków i zaczyna gierki od początku... od średniowiecza i jaskiń.
  Dlaczego straszą nas ekonomiczną katastrofą
 • Różni ludzie opluwają socjalizm, ubezpieczenia, cuda-niewidy :)...
  Panowie, wy musicie jeść homary i kawior garściami? Wasze auto musi być dłuższe o dwa metry? Pod tyłkiem musicie mieć masaż i jaccuzi w aucie?... Tak, panowie.. Jezus dawno mówił... dawno dawno....
  Macie dach nad głową? Macie co jeść?? ( w sumie mocno dowolny cytat, Boże wybacz :) ! Cóż więcej potrzeba... dajmy na to: jesteś średniozamożny, dobrze zaradny... np dobry naukowiec z fajną pensją. Potrzebny jak wszyscy diabli albo bardziej. Trafia ci się choróbsko które zżera cię tak, że koszty leczenia przekroczą twoje finanse, zrujnują cię. Płać albo giń. I mamy cię wysłać do piachu, skoro jesteś potrzebny? Nie, są ubezpieczenia, wyłazisz z dołka i robisz wynalazki. Teraz inny przykład... rysujesz maybacha rydzyka... bulisz miliony :)... Ludzie to olbrzymi skarb... gdyby nie było tych owieczek, nie byłoby milionerów, którzy żyją ze skubania baranków. Mówicie że cwaność i zaradność oraz pracowitość to jakiś święty graal? Nieprawda. Weźmy śliczna blondynka, niecwana, niezaradna. Czyste złoto nie potrzebujące oprawy. Giń? Dzieciaki ze wsi są gorsze? Nie idą na studia, są głupsze? Nie, po prostu nie dano im szansy. Świat marnuje kapitał ludzki w niemożliwy sposób. Kiedy panowie piejecie na temat znaczenia dolara, opowiadacie głupoty. Sednem powodzenia jest cnota i przyzwoitość, jest idea, jest poczucie bezpieczeństwa. GDyby ludzie byli dobrzy, każdy system polityczny zakończyłby się sukcesem, nawet feudalizm. Sednem powodzenia jest wykorzystanie każdego waloru, który tkwi w narodzie. Sednem jest dawanie ludziom szansy. Ci jak wy mówicie niezaradni są po prostu przez was mordowani często z powodu waszych uprzedzeń. Masz do wyboru dziadek z kwalifikacjami i szczyl bez uprawnień :) bierzesz szczyla.. Niepełnosprawnych gonicie na starcie. A pogarda, system bezprawia, czynią resztę.. W sumie u nas się mówi, że kto nie kradnie, ten nie zarabia. Powiedzmy sobie, że nikomu nie są potrzebni właśnie złodzieje. Właśnie wyzyskiwacze. Potwory w ludzkiej skórze. Miejsce bandyty jest metr pod ziemią. A wy takich ludzi jak sztos khan.. nazywacie sprytnymi, zaradnymi... oni nabijają was w butelkę. To oni was kosztują, oni was okradają. A wy opowiadacie o sprytnych, zaradnych, pracowitych. Jeśli ziutek, zdolny prymusik, wpadł w nałóg.. call of duty, drinki, prochy? Kill him? Czy też detoks, leżanka u psycholożki, podanie ręki? Jeśli ten człowiek by przeżył, byłby superanckim zdolnym pracownikiem. Ratowałby wam życie, może robił dobre projekty... Niestety jeden z moich kolegów taki właśnie był, i cóż... kwa zwana polską potrafiła go tylko zamykać po więzieniach. Umarł bardzo młodo. Jak tobie się psuje mercedes, nie bierzesz kilofa i nie robisz z tego złomu. Dajesz na warsztat. Często inwestujesz duże pieniądze, bo lubisz to cacko. A mający 2 ręce i 2 nogi człowiek, jedynie z uwagi na słabe konto w banku, nazywany jest przez was nieudacznikiem, zerem... Patrzycie, jak się w Polsce rozwija "kapitalizm"... cmokacie tak tak jest pięknie.. ale mogłoby być jeszcze lepiej. Panowie. Kosmos jest tak porażająco silny, tak dużo czycha na was robaczki zagrożeń, że powinniście pić raz do roku, a cały boży czas poświęcać na badania naukowe i pracę. Szczególnie widać to w czasie wojny, panowie cwaniacy, sprytni, i "inteligentni". Wtedy nagle się okazuje, że inwalidzi mogą strzelać, głusi mogą brać udział w walce podziemnej.... wszystkie ręce na pokład. Panowie, wojna trwa, i na razie wygląda, że przez debilny pogląd władz na całym świecie, zatoniecie wy, i wasze rodziny. Jeśli o to wam chodziło, udało się nad podziw dobrze, panowie. Krzyczcie dalej prędzej wykopiecie sobie grób. Ogromną i parszywą głupotą jest nie wykorzystywać potencjału inżynierów i belfrów bez pracy. Jak wasz świat funkcjonuje? Mierny ale cwany na czymś zarobił i pakuje forsę w budowę jakichś nie do końca przemyślanych bzdetów. We wsparciu z fachowcem mógłby popchnąć robotę, mógłby zrobić coś przyzwoitego, a nie tylko mnożyć zyski. A tak kupujecie niby biurka pod komputer, niby krzesła i niby łóżka. A tamci niech cierpią. Niech zbierają ślimaki i żebrzą. RAdy nadzorcze opanowała polityczna tłuszcza. Rozum nie był tam żadnym kryterium. Oni są potrzebni? Do czego, żeby ukatrupić dobrą firmę? Do tego się nadają.
  Mówi się o ekologii... panowie. Życie wymaga zasobu finansowego, ale i zasobu surowców. Panowie od drukarek i marketingowcy wymyślają zbrodnicze cuda - tylko ich tusze, tylko ich zasilacze. Miliony ton miedzi idą w błoto. Palimy ropę, a moglibyśmy ją zaoszczędzić na czarną godzinę. A może na podróże na obce planety. Rozrzutność to głupota, a głupota zabija. Ludzie będą kupować nowe drukarki, nowe auta... nie trzeba robić aut na jeden sezon. Nie trzeba robić pralek na 2 lata. Nie trzeba montować w sprzęcie bomby zegarowej. Niedługo, panowie, świat przeżyje nowy boom robotyzacji. Niedługo wszyscy będziecie niepotrzebni. Świat może się kręcić bez was. Bez lekarzy, bez architektów... bez murarzy.. bez nianiek... bez ochroniarzy... bez bankowców.... Wszystkich do gazu? Bo będziecie "niepotrzebni". Mniej wartościowi. Panowie, czy to kot, czy pies, czy pijawka.. to życie. Stworzenie boże... Wolę niebo pełne ptaków, które dokarmiam, i świat bez komarów... Ktoś może powiedzieć, dlaczego, przecież paskudzą na pomniki, ludziom na łeb. A bakterie? Po co bakterie? Za oknem mam darmowe kino akcji, śpiew gratis.. cały rok.. zima lato.. Nienawidzę pustych betonowych przestrzeni.... w takim miejscu fajny menel czy menelka to prawdziwy skarb. Świat panowie powoli dochodzi do wniosku, że dolar nie jest jedyną walutą na tym świecie. Ludzie potrzebują idei, dobroczynności, miłości. A nie potrzebuje przemocy. Panowie z gestapo i panowie władza.. jeśli teraz nie wytępimy agresji, piekło będzie wasze... piekło będzie w was... takie prawdziwe, katolickie, gdzie i wy, i wasze robale nie zginą. Biskupi będą trzymać temperaturę na kotle, a władza będzie robić sobie igrzyska ze zbrodni. Policjanci i żołnierze nie będą potrzebni. Oni też wylądują w kotle. Ameryka jedzie w kierunku państwa - piekła. Jak powiadają, hitler przy ludziach mordercy Obamy to niewiniątko. Armagedon na tej planecie jest po prostu jedynym sensownym wyjściem. Znaczenie bogatego umiejscawia biblia... nie sadzajcie bogatych w pierwszym rzędzie.. wyzyskują was, okradają, łupią i mordują... nie sadzajcie bogatych w pierwszym rzędzie. Zaradni? TAk, tak, zaradni.. wolę osobiście bosą blondynkę bez niczego, ale cnotliwą, jak bogatą ale okrutną ślicznotkę... nawiasem blondynki mogłybyście do mnie pisać :).. sorki że tak haotycznie komentuję.. pora wczesna mocno :) a to okienko mnie dobija :) hihihihi.. 1) nie marnować zasobów 2) naprawiać 3) robić trwałe dobra 4) inwestować w naukę 5) ucinać łapy złodziejom i urzędnikom biorącym łapówki. 6) wybaczać drobiazgi 7) urzędasów i cwaniaków traktować 4 razy surowiej, jak zwykłego ziomka.. 8) angażować się w naprawianie, izolację bądź interweniować wobec państw, które stosują przemoc. 9) wprowadzić amerykanom wizy i połowę odsyłać w kajdankach z lotniska. hahahaha... itp, itd....
  Jedną z większych zbrodni pana tuska jest biedota 2 mln dzieci.. to oznacza, że 2 mln dzieciaków będą miały zmiany w mózgu, w psychice ... że nie dostaną się na studia, itp, itd, itp... a jak dostaną się, to w gorszej kondycji, gorsi na starcie i w życiu. Ale wy bijcie brawo, że tyle pan Tusk zaoszczędził. Przecież taki dzieciak jest niepotrzebny. Nic nie potrafi, sika w pieluchy, trzeba się nim zajmować a to kosztuje. Może dzieci też do gazu? Jak czytam te posty, to często jedzie teminologią i ideologią hitlera.. albo nawet jakiegoś sinobrodego. A to po prostu czysta głupota jest.
  Dlaczego straszą nas ekonomiczną katastrofą
 • Nieprawda? Były naciski?
  Pamiętacie, że ponoć kamery nagrały rozmowę Błasika z pilotem na lotnisku... poszukałem na necie, i oto jak wygląda "prasowanie" i czyszczenie wydarzeń: (niechronologicznie)
  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/katastrofa-smolenska/nowe-ustalenia-ws-rozmowy-gen-blasika-z-pilotem-tu,1,4264873,wiadomosc.html
  http://www.fakt.pl/Sa-swiadkowie-rozmowy-Blasika-z-pilotem,artykuly,97534,1.html
  http://www.pardon.pl/artykul/13736#komentarz_3226472

  Naciski były jak stąd po horyzont... niedługo się dowiemy, że Błasik wogóle nie leciał tym samolotem. Stał w smoleńsku i czekał a zginął przywalony wrakiem.... Ile razy w tv widzicie ekspertów, najczęściej ekonomicznych czy politycznych, którzy łgają w żywe oczy.. zapewne za marne grosze sprzedają swój "autorytet"... Świat jest pełen takich ekspertów...
  Generała Błasika nie było w kabinie pilotów
 • Proponuję zmianę regulaminu NE....
  Wiemy, że fora spamują różni ludzie od PR i od akwizycji... ponoć tusk i kaczyński opłacają ludzi... Wprowadźmy do regulaminu NE, iż jeśli ktoś pisze tu za pieniądze jako agent :) dezinformacji to buli tyle a tyle ;)....
  Bardzo ładnie napisane o lasach mieszanych... a zatem proponuję przenieść dział k.katolicki do działu religie... może w podrozdziale "religie fałszywe"... dlaczego mamy promować rozwój miernej i powszechnie dobrze znanej ideologii okupanta? TAka sytuacja jak teraz przypomina sejm i nielegalnie powieszony krzyż.... W "religie" będzie miejsce dla K.K i różnych innych :)... porządek, i będzie działać.... No i będzie logiczne. Albo przenieść K.K do biznes banking i ekonomia :0... bo to biznes, a nie religia...
  naturalne środki przeczyszczające środowisko NE
 • CZyli wychodzi na to, że niedługo rzesze staruszków będą ginąć na ulicach..
  Rzesze staruszków, zaraz po wywaleniu z mieszkań na bruk, będą ginąć na ulicach... Demografia siada.... kraj poniszczył własne duże firmy... podatki wyniesione na max... Tak, panowie dziennikarze i inni... przejście na emeryturę będzie dla was niezłym zaskoczeniem..... o ile dożyjecie.. POdziękować Tuskowi.. zastawił pułapkę z tak dalekosiężną w czasie zapadką... co za łeb.
  Dług Polski to 415% PKB!!!
 • trochę lubię ten egzemplarz peeselowca :)
  Moim zdaniem PSL powinien wykopać pawlaka na orbitę... jak zechce wejść do parlamentu.
  Kłamstwa Rostowskiego przyszpilone
 • Ja bym dopisał jeden punkt - tuska kopami zaprowadzić na syberię..
  Potem dać mu siekierę i niech sobie robi szałas, zanim zamarźnie.. dać mu pijawkę do ręki niech zastąpi mu lekarza. Oczywiście jeśli bydlak przeżyje podróż na syberie i kopniaki w jego durny tyłek...
  Potrzebna akcja przeciw dziedziczeniu długów !!!
 • dobrze napisane.
  to ma sens :)
  "Houston mamy problem!"
 • Mucha powinna zdelegalizować pzpn :).. po przegranym euro :)
  tak, tak, pzpn powinien być rozwiązany a majątek sprzedany :)
  PZPN- "legalna mafia"