Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Jeremi

 • W końcu wszyscy razem i tak trzymamy!
  Tak jak my wszyscy, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i znowu pisania na łamach naszego portalu. Pozdrawiam
  Bogusław Jeznach.
 • Dawno nie pisałem i chyba znowu poczekam, może w końcu coś tutaj drgnie
  "Malowany, ubezwłasnowolniony prezydent Trump"? Toż to wypisz wymaluj nasz Adrian, prawda Spirito? To jeszcze nic, można przecież wszystko dzisiaj pisać, ale czytam i oczom nie wierzę, same piąteczki, łapki same składają się do oklasków. Ale ten Neon odjechał, z Nowego Ekranu zostały tylko zgliszcza. Tak trzymać Panie Ryszardzie!
  Trump ubezwłasnowolniony czyli smutny koniec prezydenta USA
 • Żeby tak zawsze było na NEonie
  Piękna notka, piękne komentarze, aż chce się czytać.
  Pozdrawiam wszystkich w dniu tak pięknym jak dzisiejszy
  A jednak zmartwychwstaniemy...
 • Dziewczyna na koniu, czyli cała KOSSOBOR
  Mówi się, że trzy najpiękniejsze rzeczy na świecie to kobieta w tańcu, żaglowiec na wietrze i koń w galopie. Tutaj co prawda nie ma żaglowca, koń nie jest w galopie, a dziewczyna nie tańczy, a jednak zdjęcie jest urocze. Pozdrawiam.
  http://hannasolway.art.pl/album/zdj/f2t.jpg
  GALERIA MALARSTWA
 • @Talbot 16:54:32
  Niestety, to były tylko słowa Pana Opary. Zobacz, gdzie zaszedł NEon przez ostatnie lata, przecież dzisiaj to portal pro-rosyjski, lewacki, anty: rządowy, prezydencki i narodowy. I co zostało ze słów naszego Naczelnika? Zgliszcza. A ja dodam jak zwykle, Cześć i Chwała Bohaterom
  Jak uciec z kraju, w którym wprowadzono dyktaturę?
 • @miarka 14:48:59
  Weź chłopie wypij najpierw szklankę zimnej wody, a później na spokojnie przeczytaj ze dwa razy te swoje komentarze, począwszy od pierwszego, że "Taka notka to już trolling blogerski", który niepotrzebnie ustawił tę całą napierdalankę, tak że nie daje się tego czytać, a co dopiero komentować.
  Skandaliczny incydent w Auschwitz!
 • 0, słownie zero obiektywizmu
  Pan Naczelnik Ryszard Opara powinien poważnie zastanowić się nad sprawą zablokowania oceniania wpisów blogerów na naszym portalu. To niczemu dobremu nie służy. Myślę, że wyjdzie to na dobre ogólnej dyskusji, która bardzo często nie jest obiektywna. Beton we łbie, gdzie już żaden promień światła się nie przedostanie. Wystarczy popatrzeć na powyższy, w sumie ciekawy wpis Talbota. Do tej pory został trzykrotnie oceniony i nie trzeba być żadnym ekspertem, żeby wiedzieć dokładnie, jak kto ten wpis ocenił, czyli dwie pały i jedna (moja) piątka. Widać wyraźnie, że jedyne znaczenie ma osoba blogera, a nie to, co on napisał i chciał nam przekazać.
  Dobrze, że na NEonie zaniechano oceniania poszczególnych komentarzy, ponieważ byłoby podobnie, jak z wpisami blogerów, zero obiektywizmu.
  Jak uciec z kraju, w którym wprowadzono dyktaturę?
 • @krzysztofjaw 19:26:21
  Kto takich zastrzeżeń nie ma, ale zgadzam się całkowicie, że trzeba być realistą i wiedzieć, co dzisiaj można zrobić, ale dla Polski i Polaków. Jak można też krytykować polski rząd (a nie PiS-owski) za to, że stara się spełnić swoje obietnice wyborcze. Ciekawe, że rządzącej przez osiem lat PO, nigdy nie wypominano tego, że zdecydowanej większości swoich obietnic wyborczych nawet nie starała się spełnić.
  A co do wyników sondażu IRBiS, ta sama sondażownia na kilka miesięcy przed wyborami prezydenckimi dawała zwycięstwo Komorowskiemu już w pierwszej rundzie. Jej prezes Marcin Duma ogłosił też kiedyś, że partia Ryszarda Petru wygrałaby wtedy wybory, gdyby do nich doszło. Wiedział, że nie dojdzie, więc kłamał jak zwykle. Wcześniej ten człowiek robił karierę w postkomunistycznym SLD i to w czasach afery Rywina, tak że ich wyniki należy brać z dużym przymrużeniem oka.
  Pozdr.
  Wajcha znów przestawiona! Ponownie quasi-really niemiecka PO
 • @Oscar 17:53:20
  Starasz się jak możesz udowodnić, że PO=PiS, ale nie za bardzo Ci to wychodzi. Spróbuję to pokazać tylko na podanych przez Ciebie przykładach:
  --"PIS stara się nie popełniać błędów neoliberałów nastawionych na szybką i totalną grabież"-- stara się nie popełniać, czy nie popełnia? Podaj jeden przykład, gdzie tego typu błąd popełnił.

  --"PIS inwestuje w socjal, w repolonizacje... i bardzo dobrze"--- całkowita zgoda, tylko że to jest zaprzeczenie działań PO

  ---"Jednak polityka zagraniczna PIS to polityka skrajnego idioty, prostaka, buraka..." no, nieźle pojechałeś, czy wcześniej o rządach PO też tak pisałeś, wątpię. Czyli znowu coś zupełnie innego.

  Czy to, że PiS udowodnił antydemokratyczny charakter zniemczonej, prowadzonej na smyczy Merkel UE, przy zablokowaniu Jacka Saryusza Wolskiego oraz wyboru Tuska, porażki 1-27, to jest ta polityka skrajnego idioty?

  O tych --"wielu samobójstwach i nieszczęśliwych wypadkach"-- które rzeczywiście za czasów PO się wydarzyły, to wstyd pisać, bo jak można używać świadomie nie wyjaśnianych morderstw, do gdybania na temat ewentualnego sojuszu z Rosją.

  Niby krótki ten Twój komentarz, a tyle tu niejasności. Sam pokazujesz, że jednak tych dwóch partii nie można porównywać.
  Wajcha znów przestawiona! Ponownie quasi-really niemiecka PO
 • @Repsol 15:30:24
  Jaki PoPis? To dzisiaj epoka kamienia łupanego, czegoś takiego od dawna nie ma i jeszcze długo nie będzie, chyba że na NEonie.
  Wajcha znów przestawiona! Ponownie quasi-really niemiecka PO
 • @Zawisza Niebieski 21:42:04
  Znowu zaczynasz pięknie, aż się chce czytać, no i znowu ten dzień mógłby być stracony, ale nie, jest na koniec ta marionetka.
  No dobrze już, kończę tak jak dzisiaj zacząłem, Cześć i Chwała Bohaterom.
  Zapal proszę też ode mnie świeczkę na grobie kapitana, dziękuję.
  15.03.1948 komuniści skazali na karę śmierci W. Pileckiego
 • @Zawisza Niebieski 21:16:31
  No proszę, pięknie, aż mnie zamurowało, przyznam szczerze. Może jeszcze gdzieś tam w Tobie drzemią szlachetne uczucia. Kapitan Raginis i Rotmistrz Pilecki, chociaż gdzieś się zgadzamy. pozdr.
  15.03.1948 komuniści skazali na karę śmierci W. Pileckiego
 • @Zawisza Niebieski 20:52:06
  Ciekawy wpis, opisujący piękną postać Rotmistrza, a Ty ja zwykle nie możesz usiedzieć spokojnie w miejscu, czerwony manipulancie. Każdy temat, każdy moment jest dobry, żeby przywalić PiS-owi. Dla Ciebie, dzień bez plucia na PiS i Kaczyńskiego, to dzień stracony
  15.03.1948 komuniści skazali na karę śmierci W. Pileckiego
 • @Husky 20:54:00
  Dzięki, ze pamiętałeś o tej rocznicy. Mam dwóch takich swoich wielkich bohaterów, jeden z nich to rotmistrz Witold Pilecki, drugi to kapitan Władysłąw Raginis, dowódca obrony Wizny z 8 września 1939r. Jest jeszcze wielu innych, ale ci dwaj są dla mnie najbliżsi. pozdr.
  15.03.1948 komuniści skazali na karę śmierci W. Pileckiego
 • Cześć i Chwała Bohaterom
  Te Jego jedne z ostatnich słów mówią wszystko: "Bo Oświęcim przy tym to była igraszka"
  15.03.1948 komuniści skazali na karę śmierci W. Pileckiego
 • @Robik 14:00:55
  Ty tak na poważnie z tym 27-1, masakra no nie, ale powiedz mi, co by było, gdyby tak ta jedna dominująca ponad poziomy osoba, wcale nie państwo, nie chciała poprzeć Tuska, a już był taki moment, no to co wtedy by było, również masakra?
  A tego durnego prezesa to sobie daruj i tak tego, co on robi nie zrozumiesz. Ciekawe jacy są inni polscy politycy, jeżeli Kaczor jest durny
  Operacja "27-1" zakończyła się pełnym sukcesem.
 • @Zawisza Niebieski 22:45:31
  Powiadasz, ze Polska się budzi i jako przykład podajesz 8 marca, kiedy nasza lepsza połowa znów pokazała co myśli. Powiadasz, że Polakom jest wstyd. Jakim Polakom, chyba wszelkiej maści lewakom, podobnym do Ciebie, którzy już dawno temu "się obudzili". Poczekaj do maja, wtedy zobaczysz naprawdę obudzoną Polskę z Narodowcami na czele, zarzucimy was czapkami.
  I jeszcze jedno, od dawna Ci powtarzam, zostaw Smoleńsk w spokoju, nie masz "inżynierze" pojęcia o tym, co tam się stało, a tytuł tego wpisu, jest normalnie obrzydliwy i to jest dopiero powód do wstydu, czerwony manipulancie.
  Nienawiść ukarana. Szydło wraca na tarczy, a Waszczykowski?
 • @Autor
  Wykonałeś ogromną robotę, widzę że przejrzałeś dziesiątki dokumentów. Nie ma co, szacunek za wiedzę w tym temacie, ale z goowna i tak bicza nie ukręcisz, co próbujesz od lat robić. Oj, musiały Ci Kaczory dobrze za skórę zaleźć, pytanie dlaczego?
  Teczka Kaczynskiego
 • @kula Lis 66 13:42:24
  W końcu KulaLisie odpaliłeś swoje pershisgi i wsparłeś Huskiego w jego walce z NEonowym lewactwem. Dzięki Ci za to. Jednak nie mam złudzeń, bez względu na to, jaka wiedza zawarta jest w Twoich komentarzach i tak obie strony pozostaną niewzruszone.
  Ze względu na duży zakres informacji, odniosę się tylko do dwóch tematów: - polskości Tuska oraz wdrażania programu polskich liberałów.

  "Tusk nie jest żadnym Polakiem, tylko urodzony na terenie Polski, w Gdańsku". ---- Tusk urodził się już w polskim Gdańsku, ale jego najbliższym znacznie bliżej było do Niemców, niż Polski. W rodzinie Tuska rozmawiano po niemiecku, a słynni dziadkowie z Wermachtu też nie zostali wyssani z palca. Sam mieszkam od urodzenia w Gdańsku i miałem wielokrotnie okazję rozmawiać z ludźmi, którzy mają dużą wiedzę o Tusku i jego rodzinie. np. ze świadkiem słów Tuska znanych dobrze pt. "polskość to nienormalność", panem Feliksem Pieczką, .
  Cytuję całą wypowiedź Tuska z 1987r.-------
  Polskość to niemoralność - takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnie ochoty dźwigać... Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski - tej ziemi konkretnej, przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem.-------
  Już po tych słowach, taki człowiek powinien raz na zawsze zostać skreślony czerwoną kredką z listy przyszłych premierów, czy też kandydatów na polskiego prezydenta. Te słowa Tuska powinno dzisiaj cytować się wszędzie.

  I drugi temat: --- wdrożono w życie program gospodarczy „konserwatywnych-liberałów” z Lewandowski, Bieleckim, Tuskiem i Balcerowiczem na czele----- To nie byli konserwatywni, a twardogłowi liberałowie, a wszystko zaczęło się w Gdańsku od powstania Kongresu Liberalno Demokratycznego, z Tuskiem, Bieleckim, Lewandowskim i Jackiem Merklem na czele. Późniejszy premier polskiego rządu Jan Krzysztof Bielecki woził niewiele wcześniej ciężarówką drzewo z lasu, a później zarządzał małą firmą doradczą. I taki człowiek, bez żadnego doświadczenia został wkrótce premierem Polski. To przez takie twardogłowe łby poupadały np. stocznie polskie, gdzie w wysokiej cenie było ich stwierdzenie, że: najlepszą polityką wobec polskiego przemysłu okrętowego, jest brak jakiejkolwiek polityki. To ci ludzie odpowiadają za sprzedaż wielu polskich zakładów oraz banków, które mogły spokojnie do dzisiaj pozostawać polskie.

  Jest jeszcze jeden ciekawy temat, który poruszyłeś, prezydenta Gdańska Adamowicza, wspieranego przez lata przez Tuska, który już od dawna powinien za swoje matactwa być co najmniej zdjęty z urzędu, a nie jeszcze oficjalnie występować przeciwko polskiemu rządowi, ale to temat na inną okazję.
  Pozdrawiam
  Skandal! Polski rząd woli poprzeć Polaka niż Tuska.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:25:35
  Z tym swoim nosem to nie przesadzaj, ale dlaczego zaraz anonimowy bloger ma wzbudzać nieufność. Piwo w Gdańsku? Czemu nie, najlepiej na meczu gdańskiej Lechii.
  Dlaczego rząd PiS jest sekowany przez "starą" Europę?