Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Jeremi

 • @Krystyna Trzcińska 02:59:06
  Pytanie zasadnicze, czy takie porozumienie było wtedy potrzebne. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem Okrągłego Stołu, ale w chwili rozpoczęcia jego obrad nie widziałem, tak jak ogromna większość Polaków, co ci ludzie tam uchwalą. Znałem kilku z nich, dwóch nawet dobrze. Nie tak to miało wyglądać, dzisiaj wstyd mi za nich, większość myślała głównie o sobie. Czy przyszło mi by wtedy do głowy, że np. taki Frasyniuk potrafi po latach tak się zeszmacić, zresztą nie tylko on. Łatwo dzisiaj po trzydziestu latach krytykować wielu z tych, którzy do tego stołu usiedli, ponieważ wiemy o nich to, czego nie wiedzieliśmy przed rozpoczęciem obrad oraz to, jak potoczyło się ich życie. pozdr.
  Rocznica zakończenia obrad Okrągłego Stołu
 • Jakie draby tam były?
  Husky, napisałeś dokładnie tak jak było, bardzo dobrze to pamiętam. Tam były takie draby, jakie wtedy mogły usiąść do tego stołu. Zupełnie inna sprawą jest to, co te draby tam ustaliły. Powiedz mi Drabie 61, kto i za kogo z każdej ze stron, powinien Twoim zdaniem pertraktować wtedy przy tym stole. Byłbym wdzięczny chociaż za kilka nazwisk.
  Rocznica zakończenia obrad Okrągłego Stołu
 • Dlaczego atakują Neon24
  Moim zdaniem ten atak na Neona24 spowodowany jest wpisami Pana Opary, które pokazują oszustwa i nieprawidłowości, związane z prywatyzacją Pekao Sa. Zbyt dużo jest tam szczegółów, żeby niektórzy ludzie mogli spać spokojnie. Wczorajszy wpis o J.K.Bieleckim tylko dopełnia czarnego obrazu tego, co wydarzyło się podczas tej prywatyzacji. Wiele komentarzy pod tym wpisem, popierających to, co napisał Pan Opara świadczy o tym, że taki tekst był bardzo potrzebny.
  Bracia i Siostry
 • @Oscar 17:52:13
  Ty kojarzysz imię Jeremi z pseudo Kubą, a ja z Jerzym Zborowskim, dowódcą batalionu "Parasol", pseudonim "Jeremi". Dla mnie jednym z największych polskich bohaterów, obok Władysława Raginisa, czy Witolda Pileckiego. Tak byłem zbudowany postawą Jeremiego w Powstaniu Warszawskim, że tylko dzięki niemu używam nicka "Jeremi".
  Ale dobrze Oskar, że to napisałeś. pozdr.
  Jan Krzysztof Bielecki – Pekao SA.
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 16:46:40
  Dzięki Ziut. Dzisiaj łatwo drwić z takich jak ja, tylko ciekaw jestem, jak zachowałby się wtedy taki jeden z drugim w naszej sytuacji. Ogólna euforia, tysiące ludzi i on, wielki Wałęsa jednoczący wszystkich dookoła. Wygramy wybory, dowalimy komuchom, zaczniemy zmieniać Polskę na taką, jakiej chcemy i co Oskar, postawiłbyś się?
  Wtedy nie wiedzieliśmy, że Wałęsa to Pan Bolesław, chociaż Ania Walentynowicz i Gwiazdowie tak już mówili i byli tacy, co się postawili i co? Zostali wyśmiani, nie było wtedy na nich papierów. Wtedy też nie wiedzieliśmy, że J.K.Bielecki, to żałosny typ, który gotów jest powiedzieć i zrobić wszystko, żeby dorwać się do władzy. pozdr.
  Jan Krzysztof Bielecki – Pekao SA.
 • Wybitny ekspert J.K. Bielecki na wiecu w Stoczni Gdańskiej w maju 1989r.
  J.K.Bieleckiego poznałem przed wyborami w 1989r., kiedy to razem z kilkoma innymi, takimi którym fotografie z Wałęsą pomogły dostać się do sejmu w czerwcowych wyborach, przyjechali do Stoczni Gdańskiej zaprezentować się na platformach samochodowych, na słynnych wiecach przed świętą bramą stoczni. Bielecki pojawił się wtedy w stoczni w aureoli wybitnego ekonomisty, wręcz eksperta, który prowadził już od kilku lat, jedną z pierwszych firm konsultingowych "Doradca", zatrudniającą represjonowanych działaczy opozycji. Nie wiedzieliśmy wtedy jeszcze, że ten wybitny ekspert, późniejszy premier Polski, mógł pochwalić się jeszcze jedynie pracą zarobkową w stanie wojennym, kiedy to jako kierowca woził ciężarówką drzewo z lasu. Specjalnie dla niego, zorganizowaliśmy w holu biura projektowego stoczni, dodatkowe oprócz platformy samochodowej, spotkanie z załogą stoczni. Tak się złożyło, że byłem jednym głównych organizatorów tego spotkania, więc je dobrze pamiętam.
  Długie wystąpienie przyszłego premiera, można streścić krótko, jak ekipa Wałęsy dojdzie do władzy, to cały polski przemysł okrętowy, wraz z naszą stocznią czeka świetlana przyszłość.
  Po latach, kiedy to twardogłowi gdańscy liberałowie, z Lewandowskim, Bieleckim i Tuskiem na czele, mocno siedzieli już na rządowych stołkach, dowiedzieliśmy się, że najlepszą polityką wobec przemysłu okrętowego jest brak jakiejkolwiek polityki, a opowiadania bajek i mamienia przyszłych wyborców na wiecach nie należy brać poważnie. Jak to się skończyło dla słynnej Stoczni Gdańskiej wszyscy wiemy. Już wtedy wiedzieliśmy, że J.K.Bielecki "pływa", że to nie jest żaden wielki ekspert, wręcz ktoś, kto ma mgliste pojęcie o naszych problemach, ale niestety mimo naszych ostrzeżeń machina ruszyła i nikt już nie był w stanie jej zatrzymać.
  Jan Krzysztof Bielecki – Pekao SA.
 • @fabi 21:02:30
  Udajesz, czy rzeczywiście nie wiesz o co mi chodzi? Całe Neonowe lewactwo, którego tu pełno, wali w Huskiego od dawien dawna. Ostatnio, po dłuższym zbanowaniu mnie przez Respola, bardzo rzadko cokolwiek tu komentuję. Dzisiaj nie wytrzymałem i napisałem jedynie dlatego, że mimo Niedzieli Palmowej i wyważonego wpisu Huskiego, dostał on jak zwykle niskie noty, na co absolutnie nie zasłużył, co potwierdzam własnoręcznym podpisem, kompan Huskiego Jeremi
  Niedziela Palmowa - Czas refleksji i radości
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 19:49:52
  Zauważ, że od czasu Nowego Ekranu było tu profesjonalistów wielu i wydawało się, że zawsze będą. Kilka lat temu, już Neon gwałtownie skręcił w lewo i ilu z nich zostało? pozdr.
  Niedziela Palmowa - Czas refleksji i radości
 • Towarzysze i inni lewacy, opamiętajcie się przynajmniej do świąt
  Wyważony wpis w Niedzielę Palmową, pobudza do refleksji do wyciszenia się, ale nie na Neonie. Walą w Ciebie Husky ile wlezie, każda okazja jest dobra, każde słowo może obrócić się przeciwko Tobie. Ciekawe ile jeszcze wytrzymasz?
  Niedziela Palmowa - Czas refleksji i radości
 • Lechia to najstarszy klub piłkarski w Polsce
  Czy wiecie, że naszym najstarszym klubem piłkarskim jest Lechia Lwów, założona latem 1903r. Obecną gdańską Lechię zakładali w 1945r. Lwowiacy, którzy zostali wypędzeni ze Lwowa i trafili do Gdańska
  Propozycja źródłosłowu nazwy LECHIA
 • @Zorion 22:19:59
  Lechiści też są niepoprawni politycznie i też wywieszają podobne banery. Naszym właścicielem większościowym jest Niemiec, pan Franz Josef Wernze, który daje kasę i tak jak piszesz decyduje.
  Rzeczywiście Legii ostatnio nie idzie. Dzisiaj niestety tylko remis 1-1
  Dawajcie kasę Niemcy
 • @Repsol 21:34:04
  Dzięki Respol za link. Właśnie dokonałem stosownej wpłaty, byłem już 1927. Wpłacono ok.17% z zaszczytnego celu 400,tys. Ave
  Dawajcie kasę Niemcy
 • Jedziemy z nimi
  https://i.wpimg.pl/680x/storage2.sportowefakty.pl.sds.o2.pl/sg_specialteaser_h/5995e97a9d8905_72405549.jpg
  Dawajcie kasę Niemcy
 • Czekam na rozpoczęcie zbiórki kasy dla Legii
  Pieprzyć zakłamaną UEFA. Wiadomo, że kara jest za antyniemiecki baner, a nie żadne przejścia. Po prostu chcą koniecznie dowalić Legii, ale nie wprost. Presja Niemców w UEFA jest zbyt silna. Mimo, że jestem Lechistą, to będę pierwszy, który poprze zbiórkę na zapłacenie tej kary. Jestem pewien, że zbierzemy dużo więcej, niż te marne 35,tys
  Dawajcie kasę Niemcy
 • @Husky 17:29:36
  Wstyd i żenada. Kto, jak kto, ale poseł, zanim wyciągnie Potop i Szwedów, powinien wiedzieć, że:

  1- Polska nie zarejestrowała w ONZ zrzeczenia się reparacji, więc nie zrzekła się ich prawomocnie, więc może wciąż dochodzić roszczeń drogą dyplomatyczną lub przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości.

  2- Roszczenia się nie przedawniają, jeszcze do 2010 r. Tzw. Naziści płacili odszkodowania za I wojnę światową, a gdzie tu II wojna
  Pozdrawiam
  A Szwedzi zapłacą za „Potop” ???
 • Ciekawe, co taki powie, kiedy potomkowie tzw. Nazistów zwrócą reparacje wojenne
  I jeszcze chwali się, że jest posłem. Żal czytać takie wpisy, gdzie poseł ma głęboko w doopie swoje państwo i wielu z tych, którzy go wybrali. Najważniejsze, to przywalić Kaczorowi. Całe szczęście, że w necie nic nie ginie.
  A Szwedzi zapłacą za „Potop” ???
 • W końcu wszyscy razem i tak trzymamy!
  Tak jak my wszyscy, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i znowu pisania na łamach naszego portalu. Pozdrawiam
  Bogusław Jeznach.
 • Dawno nie pisałem i chyba znowu poczekam, może w końcu coś tutaj drgnie
  "Malowany, ubezwłasnowolniony prezydent Trump"? Toż to wypisz wymaluj nasz Adrian, prawda Spirito? To jeszcze nic, można przecież wszystko dzisiaj pisać, ale czytam i oczom nie wierzę, same piąteczki, łapki same składają się do oklasków. Ale ten Neon odjechał, z Nowego Ekranu zostały tylko zgliszcza. Tak trzymać Panie Ryszardzie!
  Trump ubezwłasnowolniony czyli smutny koniec prezydenta USA
 • Żeby tak zawsze było na NEonie
  Piękna notka, piękne komentarze, aż chce się czytać.
  Pozdrawiam wszystkich w dniu tak pięknym jak dzisiejszy
  A jednak zmartwychwstaniemy...
 • Dziewczyna na koniu, czyli cała KOSSOBOR
  Mówi się, że trzy najpiękniejsze rzeczy na świecie to kobieta w tańcu, żaglowiec na wietrze i koń w galopie. Tutaj co prawda nie ma żaglowca, koń nie jest w galopie, a dziewczyna nie tańczy, a jednak zdjęcie jest urocze. Pozdrawiam.
  http://hannasolway.art.pl/album/zdj/f2t.jpg
  GALERIA MALARSTWA