Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Jeremi

 • @AgnieszkaS 07:12:53
  Kultowy dyrygent nie żyje już prawie 30-lat, aż się wierzyć nie chce. Pozostawił po sobie arcydzieła, jak ta nieśmiertelna symfonia Beethovena
  Wielkie Wykonania-L.v.Beethoven-5 Symfonia-H.v.Karajan
 • Dzisiaj na radzie Miasta Gdańska KO nie udało się czegoś zrobić
  Na dzisiejszej sesji Rady Miasta Gdańska, klub radnych Koalicji Obywatelskiej złożył projekt uchwały, na mocy której zmarłemu prałatowi odbiera się tytuł Honorowego Obywatela Gdańska. Ta uchwała brzmiała tak:
  ---"Pozbawia się tytułu Honorowego Obywatela Miasta Gdańska ks. Henryka Jankowskiego. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia"-----

  Decyzją większości, uchwała nie została jednak nawet wprowadzona do porządku obrad i bardzo dobrze.
  „Pedofilia”, czyli krytykowanie Żydów
 • @Husky 15:44:24
  Przecież Bolek przyznał, że -----"mógłby się w Polsce inaczej ustawić, tzn. Popierać PiS albo nawet remisowo się zachowywać"---, ale przecież nie będzie się Dudzie narzucał. Może jakby te jego 2mln. napisały do niego, to jeszcze w pakiecie by wizy załatwił
  Odwołajmy Żorżetę !
 • @zbig71 14:57:21
  Szanse na to są znikome. Na stronach Białego Domu obecnie jest napisane przy tej petycji: ---Needs 95,247 signatures by December 27, 2018 to get a response from the White House--, czyli tak jak piszesz, to nie znaczy, że ją odwołają, a jedynie łaskawie odpowiedzą, ale może przynajmniej zastanowią się wtedy, co ta głupia baba zrobiła, że Polacy chcą ją odwołać.
  30mln.Polaków?, ale, jakby tak Pan Bolesław Wałęsa wyprowadził przeciwko niej te swoje 2 mln. na ulicę, a Amerykanie musieliby skakać z okien ze swojej ambasady, no to może wtedy
  Odwołajmy Żorżetę !
 • @Zdzich 03:38:00
  Dlaczego chcesz czekać na tych, którzy zapewne tej petycji nigdy nie podpiszą. Większość piszących na Neonie tzw. "anty-żydów" mocna jest w gębie, a jak przychodzi co do czego, to chowają się za szafy. Spróbuj ich się spytać, kogo tak naprawdę popierają i na kogo głosują, zapewniam że się nie dowiesz.
  Jeszce do dzisiaj optymistycznie patrzyłem na możliwość odwołania Pani Ambasador, ale od wczoraj, od godz. 20.48, kiedy to podpisałem petycję, jako nr. 4623, do dzisiaj, kiedy podpisów jest zaledwie 4730, czyli doszły tylko 103 podpisy, szczerze zwątpiłem, ale nie ma co się dziwić, jeżeli niby tacy zatwardziali i afiszujący się swoim anty-żydostwem i totalnie krytykujący wcześniej Georgette Mosbacher, stoją teraz sobie spokojnie z boku i tylko przyglądają się całej akcji.
  Odwołajmy Żorżetę !
 • @Zawisza Niebieski 09:10:00
  Dzięki Zawisza za link, już słucham pani Kaczor, a Mańce dziękuję, że wróciła do muzyki
  Wielkie Wykonania-M.M Kaczor-J.S.Bach, Toccata, Adagio Fuga
 • Ta notka jest lepsza od wielu innych, ale to nie ma znaczenia dla jej oceny
  To, czy jakaś notka zostanie uznana za wartościową przez większość komentujących blogerów, czy też zostanie uznana za kontrowersyjną, niewielkie znaczenie ma sama wartość takiej notki, a głównie to, kto taką notkę zamieścił. Na Neonie są tacy blogerzy, którzy obojętnie co napiszą, to i tak zostaną źle ocenieni i odwrotnie. Żałuję, że to jest ostatnia notka Autora z cyklu o seniorach, bo były one bardzo ciekawe. Pozdr.
  Jak żyć ... po polsku (14) - seniorzy i ekologia
 • Bohaterowie odrodzonej Polski
  Generał Tadeusz Rozwadowski zasłużył sobie na taki pomnik jak mało kto. Powierzenie mu w lipcu 1920r. stanowiska szefa Sztabu Generalnego, zaledwie na miesiąc przed jedną z najważniejszych bitew naszego narodu, należy uznać za punkt zwrotny w wojnie z bolszewikami. To pomysł generała o przegrupowaniu wojsk przed Bitwą Warszawską, przyczynił się głównie do wygrania tej tak ważnej dla całej Europy bitwy.

  Późniejsze aresztowanie Rozwadowskiego, oraz innego zasłużonego dla Polski generała Włodzimierza Ostoi-Zagórskiego:

  https://historia.org.pl/wp-content/uploads/2012/08/W%C5%82odzimierz-Zag%C3%B3rski.jpg

  w więzieniu na Anatolu w Wilnie, było hańbą, która do dzisiaj nie została zmazana, tym bardziej, że obaj ci generałowie zmarli, lub raczej zostali zamordowani w niewyjaśnionych do dzisiaj okolicznościach. Dlaczego np.nie pozwolono dokonać sekcji zwłok Generała Rozwadowskiego? Czy dlatego, że w jego ciele znaleziono by ślady arszeniku, czy też włosia końskiego? Jak mógł generał Zagórski chwilę po wyjściu z więzienia nagle rozpłynąć się we mgle? Tych pytań jest wiele i wymagają one wyjaśnienia.
  Pomnik gen.T.Jordan-Rozwadowskiego
 • Potrzebny wpis. Nasze społeczeństwo dramatycznie się starzeje
  Dopiero w ostatnich latach, patrząc na moją mamę, tak na prawdę zobaczyłem co to jest starość, wcześniej tak jakoś przechodziła obok mnie niezauważenie.
  Jak żyć ... po polsku (13) seniorzy
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:51:52
  Dawno już jestem u Gawriona, właśnie od czasu, kiedy razem z Parolem odeszło z tego portalu wielu blogerów, wielu niestety bezpowrotnie. Czy to, że jestem u Gawriona i to, że dużo mi się na Neonie nie podoba znaczy, że muszę stąd Twoim zdaniem odejść?
  Zmarł George Bush sr.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:30:43
  Czytasz nieuważnie i zaraz atakujesz. Napisałem wyraźnie, że za czasów Tomka Parola - ŁŁ, takie nawalanki na portalu jak obecnie były nie do pomyślenia. Zaczęły się one wtedy, kiedy zostałeś adminem i trwają po dzień dzisiejszy, mino że adminem od dawna nie jesteś. Sam jesteś nudny i już męczysz mnie.
  Zmarł George Bush sr.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:21:39
  Największy spokój na portalu to był za czasów Łażącego Łazarza, wtedy jeszcze Ciebie tu nie było. Potem Naczelnik coś postanowił, potem zostałeś adminem i dopiero wtedy zaczęły się tzw. nawalanki, które trwają do dzisiaj i dodatkowo są coraz brutalniejsze.
  Zmarł George Bush sr.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:38:57
  Powtórzę to, co powiedział Husky-----"Dajmy już spokój, czas nawalanek minął bezpowrotnie"---- i to by było na tyle. Pozdrawiam
  Zmarł George Bush sr.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:34:13
  Spirito, Ty nie jesteś głupi, jesteś po prostu nieszczęśliwy
  Zmarł George Bush sr.
 • @Husky 16:54:36
  Już mi się nawet nie chce odpowiadać na te złośliwości, których tu pełno. Twoja notka adekwatna do śmierci prezydenta USA, a tu jeden wściekły atak frustratów, którzy właśnie w takiej chwili ją rozładowują. Dlaczego na Neonie ta nienawiść wyłazi w każdej możliwej chwili, przecież kiedyś czegoś takiego tu nie było i dobrze o tym wie Naczelnik Pan Ryszard Opara, który moim zdaniem w pewnej chwili stracił nad portalem kontrolę. I jeszcze raz powtórzę to, co napisałem powyżej, że
  takich chamskich komentarzy, w obliczu śmierci prezydenta USA, jak dzisiaj na Neonie24, zapewne nigdzie w naszym kraju nie było i nie będzie.
  Zmarł George Bush sr.
 • @Husky 14:33:23
  Widzę, że admin w końcu zareagował, szkoda , że sam wcześniej tego nie zrobił. Takich chamskich komentarzy, w obliczu śmierci prezydenta USA, jak na Neonie24, zapewne nigdzie w naszym kraju nie było i nie będzie.
  Zmarł George Bush sr.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:25:26
  To przeczytaj uprzejmie, jakie obelgi na 100-lecie niepodległości wypisywał niedawno nikander na temat Marszałka Piłsudskiego
  Zmarł George Bush sr.
 • @nikander 13:53:17
  Taki sam bandyta jak Józef Piłsudski, prawda?
  Panowie Rzeczypospolita, Ruszkiewicz i Nikander zachowujecie się niegodnie, wstyd czytać takie komentarze. Ciekawe co na to Zawisza, który niedawno, zaczynając pracę admina na Neonie coś na ten temat napisał.
  Ciekawe też, co na takie chamstwo powiedziała by Georgette Mosbacher, gdyby tak ktoś uprzejmie jej doniósł, co wypisuje się na portalu Naczelnika Opary.
  Zmarł George Bush sr.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:32:10
  Ciekawe co byś napisał, gdyby zmarł Twój ulubieniec Władimir Władimirowicz i czy też tam gdzie piszesz, mógłby grać i z kim w karty
  Zmarł George Bush sr.
 • @Rzeczpospolita 12:50:30
  Zachowuj się Waść, byle jak, ale się zachowuj. Ta notka jest o śmierci prezydenta USA, a nie o wojnie wietnamskiej.
  Zmarł George Bush sr.