Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Jeremi

 • Potrzebny wpis. Nasze społeczeństwo dramatycznie się starzeje
  Dopiero w ostatnich latach, patrząc na moją mamę, tak na prawdę zobaczyłem co to jest starość, wcześniej tak jakoś przechodziła obok mnie niezauważenie.
  Jak żyć ... po polsku (13) seniorzy
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:51:52
  Dawno już jestem u Gawriona, właśnie od czasu, kiedy razem z Parolem odeszło z tego portalu wielu blogerów, wielu niestety bezpowrotnie. Czy to, że jestem u Gawriona i to, że dużo mi się na Neonie nie podoba znaczy, że muszę stąd Twoim zdaniem odejść?
  Zmarł George Bush sr.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:30:43
  Czytasz nieuważnie i zaraz atakujesz. Napisałem wyraźnie, że za czasów Tomka Parola - ŁŁ, takie nawalanki na portalu jak obecnie były nie do pomyślenia. Zaczęły się one wtedy, kiedy zostałeś adminem i trwają po dzień dzisiejszy, mino że adminem od dawna nie jesteś. Sam jesteś nudny i już męczysz mnie.
  Zmarł George Bush sr.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:21:39
  Największy spokój na portalu to był za czasów Łażącego Łazarza, wtedy jeszcze Ciebie tu nie było. Potem Naczelnik coś postanowił, potem zostałeś adminem i dopiero wtedy zaczęły się tzw. nawalanki, które trwają do dzisiaj i dodatkowo są coraz brutalniejsze.
  Zmarł George Bush sr.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:38:57
  Powtórzę to, co powiedział Husky-----"Dajmy już spokój, czas nawalanek minął bezpowrotnie"---- i to by było na tyle. Pozdrawiam
  Zmarł George Bush sr.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:34:13
  Spirito, Ty nie jesteś głupi, jesteś po prostu nieszczęśliwy
  Zmarł George Bush sr.
 • @Husky 16:54:36
  Już mi się nawet nie chce odpowiadać na te złośliwości, których tu pełno. Twoja notka adekwatna do śmierci prezydenta USA, a tu jeden wściekły atak frustratów, którzy właśnie w takiej chwili ją rozładowują. Dlaczego na Neonie ta nienawiść wyłazi w każdej możliwej chwili, przecież kiedyś czegoś takiego tu nie było i dobrze o tym wie Naczelnik Pan Ryszard Opara, który moim zdaniem w pewnej chwili stracił nad portalem kontrolę. I jeszcze raz powtórzę to, co napisałem powyżej, że
  takich chamskich komentarzy, w obliczu śmierci prezydenta USA, jak dzisiaj na Neonie24, zapewne nigdzie w naszym kraju nie było i nie będzie.
  Zmarł George Bush sr.
 • @Husky 14:33:23
  Widzę, że admin w końcu zareagował, szkoda , że sam wcześniej tego nie zrobił. Takich chamskich komentarzy, w obliczu śmierci prezydenta USA, jak na Neonie24, zapewne nigdzie w naszym kraju nie było i nie będzie.
  Zmarł George Bush sr.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:25:26
  To przeczytaj uprzejmie, jakie obelgi na 100-lecie niepodległości wypisywał niedawno nikander na temat Marszałka Piłsudskiego
  Zmarł George Bush sr.
 • @nikander 13:53:17
  Taki sam bandyta jak Józef Piłsudski, prawda?
  Panowie Rzeczypospolita, Ruszkiewicz i Nikander zachowujecie się niegodnie, wstyd czytać takie komentarze. Ciekawe co na to Zawisza, który niedawno, zaczynając pracę admina na Neonie coś na ten temat napisał.
  Ciekawe też, co na takie chamstwo powiedziała by Georgette Mosbacher, gdyby tak ktoś uprzejmie jej doniósł, co wypisuje się na portalu Naczelnika Opary.
  Zmarł George Bush sr.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:32:10
  Ciekawe co byś napisał, gdyby zmarł Twój ulubieniec Władimir Władimirowicz i czy też tam gdzie piszesz, mógłby grać i z kim w karty
  Zmarł George Bush sr.
 • @Rzeczpospolita 12:50:30
  Zachowuj się Waść, byle jak, ale się zachowuj. Ta notka jest o śmierci prezydenta USA, a nie o wojnie wietnamskiej.
  Zmarł George Bush sr.
 • @Wrzodak Z. 21:34:20
  Przecież sam masz wiedzę, masz intelekt analityczny, kojarzysz szybko fakty, Twoja świadomość narodowa jest przykładem dla innych, więc czemu nie jesteś wodzem?
  "Nie douczony Jeremi" (pisownia oryginalna douczonego Wrzodaka)
  Eliciarstwo magdalenkowe ponownie daje głos-widziane z USA
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:20:35
  Sam widzisz, że ciężko jest pokazać takie osoby, więc dla mnie ci, których wymieniłem są najważniejsi, może kiedyś ujawnią się inni, lepsi. A czy Wy obaj piszecie uczciwie? Zależy dla kogo, zapewne dla większości piszących na tym portalu tak.
  Eliciarstwo magdalenkowe ponownie daje głos-widziane z USA
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:48:57 i Zygmunt
  To powiedźcie mi Panowie, kogo w Polsce uważacie za narodowców, kto zasługuje na taką nazwę. Proszę o kilka nazwisk. I pytam po raz kolejny Zygmunt), kto dla Was jest tym, na kim można się wzorować , popierać.....
  Eliciarstwo magdalenkowe ponownie daje głos-widziane z USA
 • @Wrzodak Z. 17:50:28
  Widzę, ze nie chcesz odpowiedzieć na proste pytanie, ale biorąc poważnie Twoją odpowiedź spytam się więc, dlaczego kiedyś biskup rzeszowski przestał Cię popierać, czy za Twoją głęboką wiarę? Dlaczego próbowałeś zniszczyć kolegę z Podkarpacia, zarzucając mu, że jest Ukraińcem i wyznaje prawosławie, czy dzisiaj za to samo gardzisz Ukraińcami. Myślę, że dzisiaj tak się rzuciłeś na mnie, ponieważ nazwałem Mańkę ruskim agentem, a to dlatego, że kiedyś Jarosław Kaczyński, właśnie Ciebie w sejmie nazwał ruskim agentem. Co było dalej dobrze wiesz, a te obściskiwania z tymi, których tak dzisiaj krytykujesz miały miejsce właśnie wtedy, byłeś przecież z nimi w sejmie dwie kadencje.
  A moi guru dzisiaj to: Adam Andruszkiewicz, Robert Winnicki, Krzysztof Bosak, Marek Jakubiak i przede wszystkim Kornel Morawiecki, a u Ciebie po Chrystusie, to kto jest?
  Eliciarstwo magdalenkowe ponownie daje głos-widziane z USA
 • @Wrzodak Z. 17:20:24
  Douczony Zygmuncie, a Twoi guru to kim są? Bo dobrze pamiętam, jak obściskiwałeś się z tymi, którzy ----"spędzali kolonie w ZSRR i przybyli z pod Odessy"---- Czekam niecierpliwie na odpowiedź, wyraźną, kim są Twoi guru, może w końcu się dowiem.
  Czytasz nieuważnie moje wpisy, bo byś wiedział, że moi guru wcale nie są z PiS-u, chociaż ci wcale nie są jeszcze tacy źli.
  Eliciarstwo magdalenkowe ponownie daje głos-widziane z USA
 • Czy Ślepy Maniek jest ruskim agentem?
  Tak przyznaję, że jestem jednym z tych, którzy od lat uznają Cię Maniek o bycie ruskim agentem. Widać że wcześnie zaczynałeś, bo już w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku w Petersburgu, gdzie byłeś na zaproszenie Twoich przyjaciół Rosjan i gdzie natknąłeś się, oczywiście przypadkowo na dziennikarza „Gazety Wyborczej”. Nic dziwnego, że Twoje wpisy od lat są anty-rządowe, prezydenckie, narodowe i dodatkowo pro-rosyjskie, tak jak ten powyższy, generalnie usprawiedliwiający agresję Rosjan na Krymie i w Donbasie. Wcale się więc nie dziwię, że neonowa społeczność wysoko ocenia ten wpis, tropiąc jednocześnie takich, którzy bezczelnie zamiast piąteczek walą pały. Od razu wyjaśniam, że ja nie dałem żadnej oceny. Mam jeszcze Maniek jedno retoryczne pytanie, czy dalej utrzymujesz z tymi swoimi rosyjskimi przyjaciółmi kontakt.
  I jeszcze jedno, gdzie muzyka, do której miałeś wrócić, a na którą niecierpliwie czekam.
  Eliciarstwo magdalenkowe ponownie daje głos-widziane z USA
 • @Astra - Anna Słupianek 16:02:52
  ---"Wczoraj np. weszło na nasz portal parę tysięcy więcej użytkowników niż normalnie. Jak myślisz dlaczego?"---- To dobrze, bo może szybko dowiedzieli się, że nie ma już tutaj takich adminów jak Ruszkiewicz i Respola...... ha, ha, ha.... zaśmiała się Królewna Śnieżka z pamięci.

  Tak to prawda, szanujesz innych, tak jak i Lotna macie swoją klasę i tak trzymajcie
  Ostatnia szarża Żorżety?
 • @Astra - Anna Słupianek 15:43:38
  Jesteś tu wiele lat, czyżbyś nie zauważyła zasadniczej zmiany po zamknięciu Nowego Ekranu, odejściu wielu blogerów z Tomkiem Parolem na czele, a następnie dalszej działalności portalu już pod nową nazwą Neon24, portalu zdecydowanie anty-prezydenckiego, rządowego i narodowego. Czy tego naprawdę nie widzisz, czy nie chcesz zobaczyć. Czy taki był Nowy Ekran? I to miałem na myśli pisząc o obecnej linii portalu, a że w nazwie jest "Forum Polaków", to jeszcze nie znaczy, że jest tak jak napisałaś.
  Ostatnia szarża Żorżety?