Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Jeremi

 • @tańczący z widłami 12:30:47
  Z tym zaszczyceniem, poprzez traktowanie Ciebie jak powietrze przez Naczelnika, to duża przesada. To są tylko puste słowa, bo przecież każde niemal zdanie w tym komentarzu do zbiga i wielu wcześniejszych, odnosi się do TZW i trwa od początku Autobiografii, a to już jest chorobliwe.

  Dzisiaj jeszcze, całkowicie niesprawiedliwie dla Pana Opary, bezmetki oczywiście przesadza, zarzucając mu, że ----- "Pisząc i edytując swoją hagiograficzą autobiografię, nie docenił Czytelników, to nie głupki, do gry w trzy kostki "na maniane"----- (a tak na marginesie, w końcu ktoś powiedział prawdę).
  Pytanie, jakich czytelników Neona nie docenił? Czytam Autobiografię od początku i zdecydowana większość komentujących łyka bezkrytycznie te notki, co widać, słychać i czuć w dziesiątkach komentarzy.
  AMEN -Autobiografia Naukowa-Odc.31
 • @zbig71 17:16:56
  To kto w końcu ma tę chorobę czerwonych oczu? Przecież przez te wszystkie odcinki autobiografii ta kasa u autora wciąż się przewija i wciąż jest tematem nr.1. A z tym domem dla emigrantów dla mamusi to nie bądź śmieszny.
  AMEN - Autobiografia Naukowa Odc 30
 • @zbig71 16:20:01
  Jaka znowu choroba czerwonych oczu. Tańczący pyta się tutaj o najbliższą rodzinę, matkę, rodzeństwo, o których do tego odcinka niewiele wiedzieliśmy, tylko biznes, ciężka praca i wielkie profity, kasa, kasa....... i jeszcze raz kasa.
  Dla wyjątkowo religijnego syna, człowieka, który mówi o sobie, cyt. --"że to Pan Bóg kierował jego życiem, w taki sposób, aby poznał wszystkie aspekty życia tu na Ziemi"--- rodzina, a matka przede wszystkim powinna być najważniejsza, chyba jednak nie była, skoro dopiero w 30 odcinku dowiadujemy się, że matka łaskawie dostała pracę w kuchni u syna milionera.
  AMEN - Autobiografia Naukowa Odc 30
 • To już jest nawet doprowadzenie "inteligencji w Polsce" poza skraj obrażającego logikę obłędu
  Wystarczy, że narodowiec i katolik ma szansę zaistnieć, pociągnąć za sobą jemu podobnych, a już na Neonie ze wszystkich dziur wyłażą twardogłowi lewacy, ateiści i walą w takich jak on i te " babcie nawalające krucyfiksem", że aż miło. A wszystko, a jakże pod patronatem świętojebliwego Naczelnika, dla którego wszystko, co się właśnie na jego portalu dzieje, jest jego przeznaczeniem sterowanym przez Pana Boga, jak sam o sobie mówi.
  Andruszkiewicz, czyli abdykacja ćwierćinteligencji
 • @zbig71 14:37:37
  Z tymi zdradami masz rację, one bolą najmocniej, bo od niby sojuszników z angielskim premierem Lloydem George na czele, pierwszym przeciwnikiem utworzenia silnej Polski i oddania nam Górnego Śląska, pomysłodawcy plebiscytów w okręgach olsztyńskim i kwidzyńskim w Prusach Wschodnich, zwykłego kłamcy. Później przyszli następni Anglicy, Francuzi i niestety Amerykanie, co wcale nie oznacza, że dzisiaj kierunek wschodni to jest to, o czym marzą Polacy
  AMEN -Autobiografia Naukowa-Odc.28
 • @tańczący z widłami 13:45:04
  Właśnie mija szósta rocznica znaczącego wydarzenia, kiedy to "jakaś tajemnicza, wpływowa, zamożna i do pewnego stopnia wszechwładna siła" poprowadziła za rękę naszego Naczelnika, który zamknął typowo prawicowy, patriotyczny portal Nowy Ekran i powołał do życia, niby podobny Neon24, który po wpadnięciu w poślizg, skręcił gwałtownie na wschód i taki kierunek trzyma do dzisiaj. Czy też ta sama tajemnicza i wpływowa siła namawiała naszego Naczelnika do startu w wyborach prezydenckich?
  AMEN -Autobiografia Naukowa-Odc.28
 • @Jeremi 13:47:55
  Udało mi się zobaczyć tego potencjalnego inwestora:
  https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/w31ktkqTURBXy9iNmMyN2ZkOWQyMDc5YjhlOGY4YjBhNDg4N2VhOWZlZC5qcGVnkpUDAFDNChbNBayTBc0DFM0BvA
  Chińskie wpływy z Wisłą Kraków w tle
 • @kula Lis 68 12:47:36
  Podałeś dobry przykład, który jako nawet nie kibic, a już fanatyk gdańskiej Lechii znam dość dobrze. Od lat niereformowalny PZPN, idąc za przykładem UE, stosuje w polskiej piłce tzw. podwójne standardy. Są kluby którym wolno więcej, są też takie, które za byle co dostają w łeb, podobnie jest z piłkarzami ekstraklasy.
  Skośnooki pan, który przed wejściem do gabinetu Majchrowskiego zakrywa sobie twarz, bo podobno czuły jest na światło, bardzo dobrze pasuje do tej mafijnej układanki
  Chińskie wpływy z Wisłą Kraków w tle
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:38:55
  Pan skośnooki (jak nazwał go Majchrowski), przyszły właściciel Wisły nie wiedział przed przyjazdem do Krakowa, że wraz z klubem nie nabywa praw do gruntów obok stadionu. Wyjaśnili to mu dopiero dziennikarze, że warta 100 mln działka jest własnością Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, a nie Wisły Kraków S.A. Na tej działce przyszłym właścicielom bardzo zależało, bo tam, obok stadionu chcą zbudować hotele, restauracje, spa plus na wabia piłkarską akademię dla młodych i dopiero te trzy pierwsze zaczną zarabiać kasę. A te 3mln. euro, które mają wpłynąć, to przy tym wszystkim to chrupki
  Chińskie wpływy z Wisłą Kraków w tle
 • @zadziwiony 20:09:09
  Doszedł-nie doszedł.
  W czwartek 27 grudnia pan Pietrowski (wspólnik skośnookiego pana Vanna Ly) poinformował, że przelew zostanie wytransferowany z jego rachunku bankowego dnia 28 grudnia. Zarówno Noble Capital Partners, jak i pan Pietrowski nie mają powodów, by wątpić, że wspomniany przelew zostanie potwierdzony najbliższego dnia pracy banku, tj. 31 grudnia. No i wtedy dopiero powiemy, że doszedł i wtedy będziemy mogli coś więcej powiedzieć na temat ewentualnej współpracy Wisły z Chińczykami
  Chińskie wpływy z Wisłą Kraków w tle
 • Zapisujcie obietnice wyborcze, bo tak szybko znikają
  Trzaskowski przy Januszu Lewandowskim i Tusku to malutki pikuś, który dopiero nieudolnie uczy się od swoich idoli, jak mataczyć przed wyborami.
  Pamiętacie jeszcze tę słynną obietnicę w POlszewickim spocie przedwyborczym o wywalczeniu przez nich w budżecie unijnym dla Polski 300 miliardów złotych. Obietnica która wkrótce zniknęła, a sam wielki nadkomisarz unijny stwierdził po prostu, że spot był durny, tak jak i ta cała obietnica, no i czego się przecież nie mówi przed wyborami.
  TRZASKOWSKI – Katastrofa indukowana?
 • @tańczący z widłami 21:20:51
  Możesz spać spokojnie, nasz samorządny i niezależny Naczelnik jest ponad takie, niegodne jego działania, jak banowanie tych, którzy w przeciwieństwie do wielu innych widzą więcej oraz piszą szczerze i otwarcie, co mu zapewne daje wiele do myślenia. Pozdrawiam
  AMEN - Autobiografia Naukowa - Odc. 27
 • Dyskryminujmy na Neonie nieprawdziwe elementy niby demokracji
  Proponuję oznaczyć wszystkie takie elementy jednym wyraźnym znakiem,
  może takim:
  https://a.allegroimg.com/original/0c6e02/b5745b49436db79ca4b3baf4e71a
  AMEN - Autobiografia Naukowa - Odc. 27
 • @goodness 20:17:28
  Jasne, założymy bana kilku takim, z tańczącym na czele, tak zwanym nieprawdziwym elementom niby demokracji, (kiedyś to były elementy antysocjalistyczne), i w końcu prawdziwa demokracja zwycięży, skończymy raz na zawsze z wszechobecnym kłamstwem, a zainwestowane pieniądze spowodują, że na portalu Neon24 zagości raz na zawsze prawda.

  Nie wierzę własnym oczom, że potrafiłem takie bzdury napisać
  AMEN - Autobiografia Naukowa - Odc. 27
 • Szkoda, że przy notkach muzycznych jak zwykle mało jest odsłon
  Zobacz Maniek, nawet piękna muzyka na święta, zamiast łagodzić obyczaje, jak mawiał Jerzy Waldorff, to tutaj na Neonie, nie tylko ich nie łagodzi, a nawet powoduje coś całkiem przeciwstawnego.
  Ta fuga rzeczywiście jest piękna i zapewne jeszcze kilka razy ją wysłucham. Pozdrawiam
  Wielkie Wykonania-J.S.Bach-Passacaglia i Fuga c-mol-I.Żukow
 • @Autor
  --"Potem, z rozmaitych powodów straciłem Nowy Ekran..."--, stracił Pan też zorganizowaną grupę ciekawych, dobrych blogerów, którzy jak Pan pisze, szukali wtedy własnego portalu i przyszli do Nowego Ekranu, który stał się w tamtych latach jednym z bardziej znanych i liczących się portali.

  Nie tyle stracił Pan ten portal i tych blogerów, ile sam, świadomie doprowadził do jego zamknięcia, pozbycia się wielu z tych ludzi i powstania nowego portalu Neon24. Ciekawe, co było tego głównym powodem, różne były opinie na ten temat.
  AMEN - Autobiografia Naukowa - Odc. 27
 • @AgnieszkaS 07:12:53
  Kultowy dyrygent nie żyje już prawie 30-lat, aż się wierzyć nie chce. Pozostawił po sobie arcydzieła, jak ta nieśmiertelna symfonia Beethovena
  Wielkie Wykonania-L.v.Beethoven-5 Symfonia-H.v.Karajan
 • Dzisiaj na radzie Miasta Gdańska KO nie udało się czegoś zrobić
  Na dzisiejszej sesji Rady Miasta Gdańska, klub radnych Koalicji Obywatelskiej złożył projekt uchwały, na mocy której zmarłemu prałatowi odbiera się tytuł Honorowego Obywatela Gdańska. Ta uchwała brzmiała tak:
  ---"Pozbawia się tytułu Honorowego Obywatela Miasta Gdańska ks. Henryka Jankowskiego. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia"-----

  Decyzją większości, uchwała nie została jednak nawet wprowadzona do porządku obrad i bardzo dobrze.
  „Pedofilia”, czyli krytykowanie Żydów
 • @Husky 15:44:24
  Przecież Bolek przyznał, że -----"mógłby się w Polsce inaczej ustawić, tzn. Popierać PiS albo nawet remisowo się zachowywać"---, ale przecież nie będzie się Dudzie narzucał. Może jakby te jego 2mln. napisały do niego, to jeszcze w pakiecie by wizy załatwił
  Odwołajmy Żorżetę !
 • @zbig71 14:57:21
  Szanse na to są znikome. Na stronach Białego Domu obecnie jest napisane przy tej petycji: ---Needs 95,247 signatures by December 27, 2018 to get a response from the White House--, czyli tak jak piszesz, to nie znaczy, że ją odwołają, a jedynie łaskawie odpowiedzą, ale może przynajmniej zastanowią się wtedy, co ta głupia baba zrobiła, że Polacy chcą ją odwołać.
  30mln.Polaków?, ale, jakby tak Pan Bolesław Wałęsa wyprowadził przeciwko niej te swoje 2 mln. na ulicę, a Amerykanie musieliby skakać z okien ze swojej ambasady, no to może wtedy
  Odwołajmy Żorżetę !