Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Jeremi

 • Jaka jest różnica pomiędzy Lechem a Lechią
  ---"Tak więc Lechitami nazywano w rzeczywistości tych, co należeli do plemienia „Leśnych”--- Nie trzeba być znawcą historii, żeby wiedzieć, że nazwa Lechici wcale nie pochodzi od Lechii, a od Lecha. Lech to legendarny protoplasta Polaków, jeden z trzech braci-założycieli państw słowiańskich, twórca państwa Polan. Wielka Lechia, to nie Lech, to są Lechiści i o tym wiedzą nawet tysiące sympatyków gdańskiej Lechii i poznańskiego Lecha
  Wojna Wielkiej Lechii z „Frankami”
 • @Bogdan Goczyński 16:29:59
  Przeczytałem te linki, ale oprócz zwykłego chamstwa typu: ---"Naczelny Łajdak RP Ministerstwo Sprawiedliwości, Świński ryj dla Ziobry.........itp"--- nie widzę żadnego uzasadnienia r e w o l u c y j n e g o obłędu, powiem więcej, nie widzę nawet żadnego obłędu. Takie teksty świadczą niestety o klasie piszącego.
  Neobolszewicka twarz PiS-u
 • Chętnie poznałbym jeszcze kilka takich ataków rewolucyjnego obłędu Ziobry
  No nieźle:----"W związku z tym kolejnym atakiem rewolucyjnego obłędu ministra Ziobry"------ Czy to też przypadkiem nie prowokacja?
  Neobolszewicka twarz PiS-u
 • Całe swoje życie poświęciła rehabilitacji ojca
  Miałem szczęście dość dobrze poznać jedną z córek Generała panią Marię Fieldorf-Czarską (na zdjęciu obok generała). Niezwykła osoba, która odważnie, niezłomnie, przez całe swoje życie walczyła o prawdę o Generale. Przez ostatnie kilkadziesiąt lat życia, najpierw z mężem, później już sama, mieszkała w Starej Oliwie w Gdańsku przy ul. Witkiewicza, gdzie mogłem ją widywać i prowadzić niezwykle ciekawe rozmowy, o ludziach, którzy zamordowali jej ojca i o czasach, które dawno temu minęły, a dla niej były wciąż najważniejszym okresem jej życia. W dniu egzekucji Generała w więzieniu na Mokotowie, córka była w więzieniu i pytała o ojca, powiedziano jej, że nic się nie zmieniło. Pani Maria zmarła w wieku 85 lat w listopadzie 2010r. i do końca, mimo ciężkiej choroby mieszkała w swoim mieszkaniu na Witkiewicza, odeszła świadomie, jakby już tylko na to czekała.
  "Pamiętaj, abyś nie prosiła ich o łaskę. Zabraniam tego".
 • Czy ja jestem koszer patriota?
  --"słowa Putina dokonały znowu cudu czyli zjednoczyły mieszkańców Polin a zwłaszcza kastę polityczną pod jedną, żydowską flagą"-- pieprzysz Spirito jak potłuczony, zabrnąłeś gdzieś tam tak daleko, że sam już nie widzisz gdzie. Oczywiście --"nie widzisz potrzeby komentowania tego co Putin powiedział bo zostało już powiedziane wszystko a nawet więcej"--- szkoda, bo chętnie bym się dowiedział, co czołowy cyngiel Neona24 ma na ten temat do powiedzenia, a tak schowałeś się za szafę i udajesz, że teraz koszerni zjednoczyli wszystkich przeciwko miłującemu pokój przywódcy rosyjskiemu, pod żydowską flagą
  Wysyp koszer patriotów
 • @Husky
  Przepraszam, że średnia ocen Twojego wpisu znowu wzrosła, wiem że tego nie lubisz, ale dzisiaj wyjątkowo nie mogłem się powstrzymać. Ostatnio bardzo rzadko tu goszczę, czekam na coś, co chyba jeszcze długo nie nastąpi
  „Zrobić Brexit .....zrobione”
 • @Ryszard Opara 12:51:49
  Czy Neon24 to portal katolicki, prawicowy i patriotyczny?
  "Czasem wydaje się Panu, że coś Pana nachodzi"..........., chyba to jednak prawda, o czym dobitnie świadczy fakt, że nie widzi Pan, jak diametralnie Neon różni się od zamkniętego przez Pana Nowego Ekranu, zamkniętego tylko po to, żeby pozbyć się kilku prawicowych blogerów z Tomkiem Parolem na czele, a następnie utworzyć nowy portal, który gwałtownie skręcił na wschód.
  "Myśli moje - nieuczesane”. Przyszłość - rok 2020? Co dalej?
 • Płaczący krzyż
  Ten krzyż to pewnie dlatego płacze, że Neon24, który Pan stworzył, stał się portalem anty: (katolickim, prawicowym i patriotycznym) , zupełnym przeciwieństwem tego, czym był Nowy Ekran.
  "Myśli moje - nieuczesane”. Przyszłość - rok 2020? Co dalej?
 • @Robik 10:00:42
  Tak, w temacie blokowania anteny Konfederatom masz rację.
  4.55% Konfederacja już za burtą.
 • @Zbigniew Jacniacki 09:20:13
  Już od wielu lat, po upadku Nowego Ekranu, cały portal skręcił gwałtownie na wschód i do dzisiaj tam podąża. W tym czasie odeszło wielu prawicowych blogerów. Ostatnie odejścia Agnieszki, Kula Lisa i Huskiego, tylko to potwierdzają.
  A jeżeli chodzi o notkę, to najważniejszą informacją jest zdecydowane zwycięstwo PiS-u, a nie nie wejście Konfederatów, o czym nawet się nie zająknąłeś. Za to nie omieszkałeś zacytować słynnej wypowiedzi Stalina --"Nie ważne , kto jak głosuje, ważne, kto liczy głosy --", co to ma znaczyć, że wybory przekręcono, przecież wyraźnie to sugerujesz i jak mam to odebrać? Konfederaci popełnili zbyt wiele błędów, żeby przegrać nawet z LBGT. Dla mnie Narodowca, już samo podczepienie się do Korwina, przyniosło im więcej szkody niż pożytku.
  4.55% Konfederacja już za burtą.
 • @Autor
  Najważniejsze dla bolszewika, to że ---"4.55% Konfederacja już za burtą"--
  Boli zwycięstwo PiS-u, oj boli i ma boleć, a na jesieni boleć będzie jeszcze bardziej
  4.55% Konfederacja już za burtą.
 • W Polsce z Kościołem jeszcze nikt nie wygrał i jeszcze długo nie wygra
  Wiesz Spirito, dawno już tak wysoko nie oceniłem Twojego wpisu, aż sobie nie wierzę.
  Brawo Donald! Brawo Platforma!
 • @Astra - Anna Słupianek 22:19:24
  O.K. miesiąc, co najmniej do 10 lutego.
  No i co łaskawa Pani zrobiła, nie zamierzając oczywiście nikogo wypychać z portalu. To mnie bardziej zabolało, niż kiedyś, trzymiesięczny ban od Respola, do którego zresztą dzisiaj nie mam żadnych pretensji.
  AMEN-Autobiografia Naukowa -Odc.32
 • @Astra - Anna Słupianek 22:02:02
  To jak, to co było siedem lat temu dzisiaj się nie liczy?

  Kto zamknął Nowy Ekran, Duch Święty? A o tych rewelacjach, to proszę łaskawej Pani, tak szczegółowo dowiedziałem się dopiero dzisiaj. Zawsze coś tam było, ale nigdy tak dokładnie jak dzisiaj, trudno uwierzyć Pani Astro, prawda.
  I jeszcze jedno, proszę łaskawie nie próbować wypychać nas kolanem z tego portalu, jak Pani łaskawa była zawsze mówić, z "Forum Polaków"
  AMEN-Autobiografia Naukowa -Odc.32
 • @lipao45 21:39:14
  Mam taką nadzieję, zresztą myślę, że my wszyscy tu piszący taką mamy.
  AMEN-Autobiografia Naukowa -Odc.32
 • @Astra - Anna Słupianek 21:40:18
  Sama jesteś żałosna pisząc takie głupoty. To co, jeżeli to wydarzyło się siedem lat temu, to mamy o tym zapomnieć i przejść do porządku? Nie wiem, czy Respol chciał te petardy odpalić, ale ewidentnie został do tego sprowokowany, sam zrobiłbym podobnie na jego miejscu. Byłem świadkiem upadku Nowego Ekranu, to był dla mnie duży cios, ale dzisiaj po tym wszystkim, czego dowiedziałem się z tych odcinków Amena o Naczelnym, jestem pewien, że ten prawicowy, patriotyczny i narodowy portal został celowo zlikwidowany.
  AMEN-Autobiografia Naukowa -Odc.32
 • @zbig71 21:06:29
  A gdzie chłopie widzisz mój niepokój? Dwa razy piszesz o kremacji, więc dwa razy Ci odpowiadam. I tyle
  Kulczyk żyje?
 • @1abezmetki 20:40:57
  Tu już nic Naczelnemu nie pomoże, obojętnie ilu będzie go bronić. Dopóki tańczący był sam, dopóki te ręce miały jeszcze jakieś znaczenie, ale już nie jest sam. Dzisiaj sprowokowany Respol odpalił takie dwie noworoczne petardy, że poważnie zacząłem się obawiać, zresztą po raz pierwszy od czasu upadku Nowego Ekranu, że Naczelny może również zamknąć Neona24.
  AMEN-Autobiografia Naukowa -Odc.32
 • @zbig71 20:22:02
  Widzisz powyżej jak ochroniarze Kulczyka niosą trumnę, a nie urnę. Trumna ta zastała na cmentarzu na Nowinie złożona do rodzinnego grobowca, który jak pisze wk..ny, został przywalony (ten "grób") kilkoma masywnymi płytami, a następnie postawiono na nim pomnik. Kiedy mieli spopielić tę trumnę? Szukałem bezskutecznie informacji o takim zdarzeniu i nie znalazłem.
  Dobrze, że ten temat wrócił, wciąż jest zbyt wiele znaków zapytania. Pierwsza sprawa, to jak znowu pisze wk..ny przeprowadzić ekshumację.
  Kulczyk żyje?
 • @wk..ny 18:28:47
  Przecież każdy wie, że do grobu wkłada się, albo trumnę z ciałem, albo urnę ze spopielonymi prochami, inaczej w Polsce być nie może. Z Wiednia przyjechała zalutowana trumna, podobno z ciałem Kulczyka, której nie wolno było otwierać. Wystawiona ona została w kościele i zaraz po uroczystościach pogrzebowych zaniesiona przez ochronę Kulczyka do rodzinnego grobowca:

  http://bi.gazeta.pl/im/0f/a6/11/z18507023V,Pogrzeb-Jana-Kulczyka.jpg

  Jeżeliby ciało zostało spopielone, to tylko z tą trumną, przed pogrzebem i wtedy do grobowca powinna zostać złożona urna, a nie trumna z ciałem.
  Kulczyk żyje?