Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze joasia

 • @Husky 14:06:19
  Co ma oznaczać ten durny zestaw fotek !
  Coś na podtrzymanie ducha polskości!
 • @Zbójnicki pies 23:33:19
  "Mnie to najmniej obchodzi kto tam wygra, wiem ze nie będzie to Trump"

  Może tak a może nie ! Ma Pan jakąś konkretną wiedzę na ten temat czy jest to takie sobie gdybanie ? Do Trampa pewnie można mieć konkretne zastrzeżenia jednakże jeśli chodzi o Clinton to babsko to samo zło wcielone i jej wygrana to klęska nie tylko Amerykanów, Europy także w tym również Polski ! Z tej pary zdecydowanie wolę Trampa mimo jego wad !
  Donald Trump i Polska
 • @nocny gryzoń 21:57:38
  Niedobrze mi !!! Żeby się nie rozwodzić powiem krótko ! typy w rodzaju "nocnego gryzonia" przyprawiają mnie o mdłości i silny odruch wymiotny ! Jakimże trzeba być łgarzem i krętaczem aby w tak obrzydliwy sposób wybielać zbrodniarzy których okrucieństwo przekracza ludzka wyobraźnię ! Ta zbrodnia nie może być zapomniana NIGDY !!!! I żadne głupawe "gryzonie" swoim kłamliwym szczekaniem tego nie zmienią !
  LITPOLUKRBRIG: sojusz z potomkami ludobójców
 • Wybory
  Z tej całej listy jedynie partia Stonogi wydaje się być najsensowniejsza, dotychczasowa zgraja pookrągłostołowa zasiedziała w Sejmie od lat, nie wchodzi w grę ani nawet pod rozwagę ! Oni już pokazali kim są i o czyje interesy zabiegają ! Najwyższy czas aby Polacy zmądrzeli i nie głosowali ponownie na te skompromitowane twory + tzw. "nowoczesną" należy dorzucić to tego chłamu. Jeśli serio myślimy o odzyskaniu władzy przez Polaków musimy całkowicie wymienić towarzystwo na Wiejskiej ale do tego trzeba dobrej woli wszystkich Polaków no i świadomości a z tym nie jest najlepiej.
  Wybory 2015 ... Na kogo głosować? Pierwsza próba odpowiedzi
 • Ukraina
  Hm..?? Ciekawa prognoza, ciekawe na ile się potwierdzi ? Tak czy owak ten burdel przy naszej granicy jest dla nas bardzo niekorzystny zwłaszcza przy bezgranicznej głupocie sporej części Polaków...???? razem z PIS-em nawołujących do pomocy Ukraińcom ! (i w imię czego ? potwornej zbrodni na Wołyniu ?!) To jakieś umysłowe dno !!!!
  Co dalej z Ukraina?-widziane z USA
 • @Rebeliantka 22:01:10
  Przyznam się że jestem nieco zdziwiona owym przemówieniem papieża, uważam jego osobę za nieco kontrowersyjną nie mówiąc już o obecnym papieżu ! Potwierdza się to o czym wielu mówi i pisze że od II SW kościół katolicki jest skutecznie niszczony !
  Cysewski - piewca banderyzmu znów szczytuje
 • @Repsol 21:42:40
  I owszem ma Pan rację ! Wszelkie próby skomentowania ich ewidentnych łgarstw są niemożliwe ! Próbowałam wielokrotnie ale puszczają wyłącznie swoich piewców więc wystarczy zerknąć na jeden komentarz i już można dalej nic nie czytać ! Zero dyskusji !! Najśmieszniejsze jest że razem z tzw. "tv republika" ględzą o tzw. "strefie wolnego słowa" !! To już szczyt hipokryzji i fałszu ! Nie wiem natomiast kim jest ów Cysewski ale jego stosunek do Wołynia choćby przez szacunek dla bestialsko pomordowanych budzi najwyższą odrazę i dyskwalifikuje go jako człowieka rozumnego i uczciwego !
  Cysewski - piewca banderyzmu znów szczytuje
 • cysewski
  Mnie nie bawi widok owego skur...la !!! Za to silny odruch wymiotny mam !!!
  Tępić hołotę i wskazywać kto zacz !!!!
  Cysewski - piewca banderyzmu znów szczytuje
 • @alek.san 22:06:07
  "Nieźle. Ale tylko do pewnego momentu." - no nie wiem, mam wątpliwości ! Przez ów występ na majdanie straciłam całą sympatię do J.Kaczyńskiego którą miałam niegdyś ! Powiem więcej otworzyły mi się oczy na cały PIS a ukraiński konflikt obnażył tę partię zupełnie ! ich stosunek do tej sprawy był i jest zupełnie jednoznaczny ! Trudno mi uwierzyć by Kaczyński nie widział czarnych banderowskich flag na majdanie lub nie wiedział kim jest Tiahnybok !!! Jego okrzyki też nie budziły wątpliwości, nigdy też nie odniósł się jakoś do swojego haniebnego zachowania !!! Dla mnie liczą się fakty !!! Mam cichą nadzieję i obym się nie zawiodła na Dudzie który oby zachował przynajmniej dużą rezerwę w stosunkach z tą hołotą !!! Należy zamknąć granice Polski przed tym draństwem !!!
  Autorytety oralne i szechteriada-widziane z USA
 • profanacja !
  Jaki symboliczny klaps do cholery !!! Natychmiastowa deportacja na Ukrainę z gigantycznym kopem w du...ę !!! To tak dla przykładu dla podobnych tępogłowych pseudo studentów których obawiam się nie brakuje i najwyższy czas zrobić z tym porządek bo będzie za późno !!! Niezwłocznie wyciągnąć konsekwencje wobec zdebilałego "poactfa" które popiera podobnie koszmarne indywidua chyba na zgubę nas wszystkich !!!
  Czy doszło do sprofanowania Muzeum na Majdanku?
 • @detektywmjarzynski 07:06:33
  "Fałszywa propaganda tworzona przez służby specjalne w Polsce wokół Stonogi i z nim w roli głównej" - A cóż tu Stonoga ma do artykułu Roberta Craiga ?????? To że pchani jesteśmy do konfliktu z Rosją w interesie Ukrainy to chyba nawet głupek widzi i nie potrzeba do tego Stonogi ani nikogo innego !!! Nie widzę związku !
  Co się dzieje na Ukrainie - 26.06.2015.
 • do autor - o Kukizie
  Jednym słowem uważa Pan Kukiza za kompletnego kretyna i naiwniaka ! Nie wiem skąd ta pewność ale wiadomą jest rzeczą że przy okazji popularności Kukiza swołocz wszelkiej maści będzie się chciała "podpiąć" i pozyskać go do swoich celów ! Czy facet zdoła się obronić i na ile za wcześnie o tym mówić i za wcześnie go skreślać a tym bardziej oceniać ! Jak na razie wszyscy zarzucają mu brak tzw. "programu" oraz kumanie się z nieodpowiednimi ludźmi i być może tak jest ! Ja jednak zaczekałabym na jakąś konkretną odpowiedź i stanowisko Kukiza i dopiero wyciągałabym wnioski ! A co do owych "programów" to tutaj zgadzam się z Kukizem (gdzieś złapałam jego wypowiedź na ten temat) że nie zna partii która zrealizowałaby ów głoszony przez siebie mityczny "program" !!! Ja też nie znam !!!!
  Jesienna hucpa wyborcza już ustawiona
 • PO
  Dobre, bardzo dobre i trafnie oddające rzeczywistość !!!
  Tonący brzytwy...
 • @RomanKa 22:18:43
  Niech pan się leczy ! Koniecznie i niezwłocznie ! To mi wygląda na przypadek ciężkiego upośledzenia mózgu ! Ale jak pan szybko zadziała może jeszcze jest jakaś szansa.....
  OŚWIADCZENIE PIOTRA RYBAKA O ODEJŚCIU OD PAWŁA KUKIZA
 • PIS
  Jestem ciekawa jak długo jeszcze PIS uchodzić będzie w oczach Polaków za partię patriotyczną i propolską i ludzie tego nie zauważą ! Co do PO to chyba wreszcie klapki się otworzyły u sporej części społeczeństwa, kolej na PIS partię nafaszerowaną obcym i wrogim Polsce elementem !! Ludzie otrząśnijcie się i przyjrzyjcie się tym typom !!! Zgroza człowieka ogarnia !!!
  Co do Siemoniaka - mętny typ obcy wśród Polaków ! Co on robi w polskim Sejmie ???????????
  Skandal! Tomasz Siemoniak szkoli banderowców z OUN!
 • @Jan Paweł 22:57:34
  "Brzydzę sie takimi ludźmi!" - Ja też !!! Zadałam sobie trochę trudu aby się zorientować cokolwiek w sprawie ugrupowań motocyklistów z różnych krajów i teraz rozumiem dlaczego mendia całkowicie przemilczają ich istnienie a także ich inicjatywy! Otóż są to ugrupowania patriotyczne dbające o miejsca Pamięci i męczeństwa, odnawiają cmentarze i pomniki, wspierają się wzajemnie i przyjaźnią się, odwiedzają domy dziecka itp. Jednoczą się ponad sprzedajnymi i durnymi politykierami i tego owe "demokratyczne i zachodnie" siły nie są w stanie im wybaczyć to im stawa ością w gardle i duszą się z wściekłości !!!
  Nocne Wilki w Polsce – Słowianie razem - panika reżimu
 • @Kula Lis 62 14:57:21
  "Żywię ogromną odrazę i wstręt do tego żydobanderowskiego nierządu." - podzielam tę odrazę całkowicie a nawet podnoszę do potęgi ! Te obce kukły nie są godne sprawować w Polsce jakichkolwiek urzędów !
  Reakcje ludzi na przejazd przez Polskę Nocnych Wilków...
 • Rajd
  Fakt ! Na pohybel ścierwom !! Tzw. tv "republika" to najbardziej ohydne i kłamliwe mendy jakie można usłyszeć w tv. ! Bo po tv-nach polsatach i tvp to ja wiem czego się spodziewać - gadzinówki antypolskie i tyle ! Ale te obłudne mendy uzurpują sobie prawo nazywania siebie niezależnymi prawicowymi i propolskimi mediami ! chełpią się tzw. "strefą wolnego słowa" !!! litości !!! To jest nie do strawienia ! Nie sadzę aby nie zdawali sobie sprawy z roboty jaką wykonują na zlecenie ! Robią to świadomie zatem są zdrajcami Polski i polskiego interesu ! Należy rozliczyć tę bandę ! Kiedyś usiłowałam tam coś napisać na tym ich portalu zarzucając im ewidentne kłamstwo ale komentarz oczywiście nie przeszedł mimo wielokrotnych prób !
  Tam pisuje jedynie towarzystwo wzajemnej adoracji czyli bezkrytyczni chwalcy owego gówna ! Oto ich "strefa wolnego słowa" Tfu.....!!!!!!!!!!
  Szambo Niezalezna.pl wybiło.
 • Antyrosyjski koszmar
  Ta zbiorowa głupota jest wręcz odrażająca !!! I pomyśleć ze jeszcze ze dwa lata temu uważałam tzw. "Gazetę Polską" za faktycznie polską !!! Co za obłuda ! Ten konflikt z UPAiną obnażył wszystkie antypolskie ścierwa typu PIS, GP, "fronda" tv "republika" itp. Bando łgarzy przestańcie się podszywać pod Polaków i udawać polskich patriotów i katolików !! Zdemaskowaliście się sami ! WON na UPAinę ! Tam wasze miejsce !!!
  Kto nie skacze, ten Moskal...
 • @Olka P. 15:15:39
  Właśnie ! Obraża i to mocno ! Takie ścierwo (Kowal !) nie ma NIC wspólnego z Polską ! Precz z Kowalami i ich pociotkami ! Precz na Ukrainę bez prawa powrotu kiedykolwiek do Polski !!!! Hańba zdrajcom udającym Polaków !
  Pawło Kowal – agent siedmioramiennego tryzuba?