Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze kodemajster

 • @Marx 8888 09:48:02
  Bardzo mi twój styl pisania przypomina Maxa, który kiedyś był adminem na niepoprawni.pl...
  Oświadczenie w sprawie komentarza Sendeckiego...
 • Ja bym zwrócił uwagę
  Ja bym zwrócił uwagę na zakola na głowie Dudy. Wyraźnie widać, że tworzą rogi co świadczy niestety o tym, że jest satanistą. Pozdrawiam mądrych inaczej...
  Czy prezydent elekt jest masonem?
 • Bzdety
  Bzdety człowieku serwujesz. Zamiast bredni, jak to Kukiz powinien zostać premierem przybliż łaskawie program tego człowieka i powiedz jacy ludzie wejdą z nim do sejmu. Bez tego gadki na temat czy Kukiz powinien zostać premierem czy lepiej papieżem o kant d.y potłuc.
  Premier Kukiz
 • @Janusz Górzyński 11:45:22
  Zioniesz człowieku nienawiścią więc opowieści o tym, że jesteś katolikiem można między bajki włożyć.
  Mąż kobiety koń
 • A może by
  tak autor sam się przedstawił. Ponieważ powołuje się pan na JAHWE, a tak Boga nazywają Świadkowie Jehowy oraz nienawidzi pan katolików to myślę, że może mieć pan tyle wspólnego z narodem polskim co Żydzi. Swoją drogą materiał o Dudzie dobry.
  Mąż kobiety koń
 • @Wrzodak Z. 11:36:09
  Panie Wrzodak może by pan łaskawie przypomniał kto był szefem Ursusa kiedy ten upadł? Myślę, że na ten temat miałby pan więcej do powiedzenia niż na temat lojalek mało panu znanych osób.
  Patriotyzm według PiS-u, a sprawa abp Wielgusa
 • @Jaromir 10:48:42
  Hmm... No to muszę doczytać ale na zdrowy rozum to wydawało się przecież nie możliwe, żeby PRAWI I SPRAWIEDLIWI tak nas bezwzględnie kantowali...
  PiS poszukuje uczciwego posła, bo reputacja legła w gruzach
 • Bzdury kompletne !
  Przypadek Szczypińskiej był już wałkowany w mediach setki razy i radzę przynajmniej dowiedzieć się cokolwiek na temat zanim się bzdury napisze. Pieniądze są na przejazd samochodem a nie na paliwo do "własnego" samochodu. Rozumiem, że według Pana ci co mają samochód mogą dostać rekompensaty za przejazdy związane z wykonywaniem działalności poselskich a ci bez samochodu mają się bujać i za swoje zapieprzać...?
  PiS poszukuje uczciwego posła, bo reputacja legła w gruzach
 • Popieram !
  Nie można być obojętny i pozwolić na bestialstwo. Najlepiej organizując się. Proponuję googlować i przystępować do organizacji praw zwierząt, nagłaśniać gdzie się da i aktywnie bronić w internecie.
  Hurra!! Wyrok TK w sprawie uboju rytualnego - bezskuteczny?
 • @vortex
  Właśnie gościu popełniłeś poważne przestępstwo. Za podżeganie do zabójstwa grozi sporo lat więzienia (i nie ważne gdzie mieszkasz). Nie sil się nawet na usuwanie wpisu bo wszystko jest już zachowane.
  PiS-u afery taśmowej ciąg dalszy
 • @Ultima Thule
  Całe nieporozumienie polega na tym, że pomocnicy WCz Korwina Mikke chcą przedstawić kapitalizm jako coś odkrywczego o czym zacofani Polacy nie słyszeli, a niby najbliżej jakiemu ustrojowi jest Polska w tej chwili? Przecież to kolejna mutacja niewolniczego kapitalizmu tak dobrze sprawdzonego w Ameryce Południowej. Cały problem nie polega na tym, czy własność prywatna czy nie, tylko co dalej? Moim zdaniem należy zmienić ustrój polityczny a nie ekonomiczny, który będzie umiał regulować WR a jednocześnie nie pasożytował na nim. Metoda Ekscelencji Korwina sprowadza się do zasady: Róbta co chceta a co z tego wyjdzie to się zobaczy. Nic nie policzyliśmy ale wierzymy, że się uda...
  Wolny rynek teoria a praktyka
 • @Ultima Thule
  Monsanto, Google, Microsoft czy banki GS,Deutsche Bank. Barclays muszą podporządkowywać się prawom rynku? Po prostu nie masz o tym bladego pojęcia. Te firmy dyktują swoje "prawa" i tu nawet Ekscelencja Korwin Mikke nie poradzi. Przez dekady trzy banki ustalały na sesjach porannych cenę srebra. Dlaczego? Bo są monopolistami i mogą. Wszystkie gałęzie REALNEJ kapitalistycznej gospodarki dążą do monopolu bo to jest model który jest najbardziej opłacalny dla właścicieli dużych koncernów.
  Wolny rynek teoria a praktyka
 • Wszystko tam stoi na głowie
  To jest właśnie to nieporozumienie. Ekscelencja Mikke ma pojęcie o gospodarce jak świnia o gwiazdach a jego partyjnych "fachowców" w debatach o gospodarce stać na parę bzdetów i dalej praktycznie nie istnieją. Zero wiedzy, zero argumentów, zero logiki . Ostatnio też Ekscelencja naopowiadał się bajeczek, jak to będzie git gdy Rosjanie wykupią nasz sektor energetyczny a jak będą nam narzucać zbyt wysokie ceny to powstanie dla nich konkurencja na "rynku"...Geniusz oczywiście nie zająknie się na temat kiedy i jak "konkurencja" wybudowałaby elektrownie i nową sieć przesyłowo-dystrybucyjną zakładając oczywiście, że dyrektorzy takiej firmy nie popełnialiby seryjnych samobójstw.
  Wielce Szanowny KM nie m też pojęcia dlaczego dostał tyle głosów. Sam na niego głosowałem ale tylko dlatego że posłużył za młotek na dwie partie. Ale już wystarczy i czas na kopa w d..
  Dlaczego jestem przeciwnikiem podatku pogłównego?
 • Wiedza filozofa
  Wiedza filozofa Korwina o ekonomii i gospodarce jest bardzo skromna. Mógłby mu przynajmniej ktoś kiedyś wytłumaczyć, że w gospodarce rządzą monopole jak: żywność(Monsanto, Coca Cola Pepsi Co, Mac Donald,KFC), informatyka (Google, Microsoft, Apple), elektronika(Intel, AMD, Samsung, LG), przemysł(Siemens, Schneider,Bosch), motoryzacja(firmy Niemieckie, Koreańskie, Japońskie), banki (GS,Deutsche Bank. Barclays),markety(... No chyba wystarczy. Dziś monopoliści dyktują czym jest "rynek" przez zmowy(patrz kara dla producentów telewizorów) albo jedno-firmowy dyktat(Google). Rolnik nie może zasiać sobie swojego zboża bo właścicielem "patentu" na ziarno jest firma. Nasza Klasa przegrywa z Facebookiem nie dlatego, że jest gorsza ale dlatego, że ten drugi zmonopolizował rynek, ściągnął do siebie wszystkich "najważniejszych" i żeby być na bieżąco trzeba mieć u nich konto.
  Także bajanie Korwina to czysta głupota.
  Do kiedy Korwin-Mikke będzie w mediach???
 • Hmm..
  Jeszcze większy zamordyzm i brak chęci otwartej dyskusji panuje u wyznawców maskirowki. FYM jeśli się z jego teorią nie zgadzasz i mu to zaczynasz udowadniać to po prostu banuje natychmiast i nie ma śladu po dyskusji. Także o czym tu ludzie mowa?
  Portal PomnikSmoleńsk.pl grozi sądem
 • @imran 23:32:04
  Weźmy na tapetę piekarnie w markecie bo te zdaje się, że niedługo będą dominować na "nowoczesnym rynku". Koszty paliwa do produkcji chleba pomijalnie małe. Podatek dochodowy - żart, markety praktycznie go nie płacą. Podatek dochodowy od pracownika mniej więcej taki sam wpływ jak podatek pogłówny Korwina. Zusy? Bądźmy poważni. Jeśli Korwin chce obniżyć wiek emerytalny i zachować wysokość emerytur to musi mieć większe wpływy do ZUS. Niby z czego? Skoro obciążenie podatkowe "zmaleje" a rozwój przewiduje "tylko" na 10% PKB rocznie to brakuje pieniędzy. Czyli temat mniejszego ZUSU-u można spokojnie zamknąć bo fikcja. Pozostaje więc sam VAT na chleb zwiększony o 10% czyli cena chleba około 10% w górę. Nie wesoło...
  Korwiniści - ósma plaga?
 • Co do cen chleba...
  Prowokacja dość toporna i dziwnie dobrany przykład z chlebem. Prawda jest taka, że przedsiębiorcy i Korwin Mikke to dwa różne światy nadające na innych falach. Przedsiębiorca, w tym przypadku piekarz faktycznie nie podwyższy od tak sobie ceny chleba ale zmusi go do tego Korwin Mikke i jego wyznawcy,którzy też z prawdziwą gospodarką spotykają się tylko na zakupach w markecie. Otóż Korwin proponuje tylko jedną stawkę VAT-u 15%. Dziś na chleb jest 5% czyli chleb musi zdrożeć o 10%. Nic ino siąść i płakać.
  Korwiniści - ósma plaga?
 • DRAMAT!
  ". Dysponujac takimi samymi watpliwymi materialami jak i my, stwierdzil ze byly co najmniej trzy wybuchy w samolocie, ktory nie wiadomo czy wystartowal z Okecia" - Macierewicz tego nie stwierdził. Zdanie wewnętrznie sprzeczne..
  "Nie wiem, czy odbylo sie w tej sprawie przesluchanie pana Macierewicza przez jego zespol parlamentarny" - to w ogóle malutko wiesz. Na marginesie najobszerniej opowiadał o tej wyprawie w RM.
  "Zwrocil mi na to uwage jeden z konstruktorow firmy Boening, emeryt, ktorego poprosilam o analzie zdjec" - to może łaskawie przedstaw tą analizę i podaj nazwisko nieśmiałego eksperta.
  "Nie wiem, czy przedstawil jakiekolwiek bilingi swoich rozmow z telefonow komorkowych powiedzmy od dnia 7 kwietnia do 11 kwietnia." - nie wiesz to się dowiedz, ze nie przedstawił a ich wartość jest taka sama jak bilingi slepej manki
  "Chcialaby wiedziec kiedy sie pojawil na dworcu i w czyim towarzystwie. Nie wiemy tez z kim jechal w przedziale, czy tez jechal sam, zajmujac caly przedzial dla siebie" - znowu nic nie wiesz więc jeszcze raz odsyłam do wywiadu z Macierewiczem w RM.Tam o tym mówi.
  I tak dalej... Same głupoty, prymitywne hasełka i wszędobylskie NIE WIEM. Nie da się tego normalnie skomentować bo rzeczy nielogicznych jest tak dużo, że można by pisać całymi godzinami. Macierewicz nie robi dobrej roboty śledczej ale slepa manka nie ma argumentów żeby na ten temat dyskutować.
  Co robil Macierewicz w dniu 10.04. 2010 roku?-widziane z USA
 • Po co się trudzisz?
  Skoro człowiek żyje chwilkę i zamienia się w nicość to kompletnie nie rozumiem po co się autor tak poci i na co liczy. Nie ma sensu przejmować się czymkolwiek bo jakie niby ma znaczenie jakakolwiek teoria skoro zaraz przestaniemy definitywnie istnieć? Po co w ogóle kogoś wręcz siłowo przekonywać do teorii ewolucji? W jaki sposób taka wiedza ma pozytywnie wpłynąć na osobę do tej pory wierzącą? Czy ma to być jakiś wielki pozytyw w jej życiu? Moim zdaniem chodzi tu o coś innego. Zawiść wobec drugiego człowieka. Wierzący po prostu są szczęśliwi i to niektórych boli. Poza tym proponuję autorowi uzupełnienie wiedzy na temat ewolucji bo strasznie prymitywnie to przedstawia.
  Stworzenie czy ewolucja?
 • I kto to mówi
  A Michalkiewicz uważa się za poważnego? Ten jego nieustający głupi uśmieszek i szydzenie ze wszystkiego sugerują, że jest inaczej.
  Michalkiewicz: Państwa poważne i pozostałe