Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Radek Olszak

 • Wydmuszka.
  A co się stało z Panem Romanem Giertychech i jego Młodzieżą Wszechpolską. Kiedyś podłączył sie pod poglądy narodowe a dzis wpiera Turska, Komorowskiego. Jest pytanie czy za 10 lat Panom Winnickiemu, Tumanowiczowi też sie zmienią się poglądy jak onegdaj Romanowi Giertychowi.
  JESTEŚMY NA TENERYFIE U JANA KOBYLANSKIEGO NA 20-LECIE USOPAŁ
 • WASP
  Panie Eugeniuszu. Czy rozwijał Pan kiedyś termin "WASP"-owiec? Jeżeli tak to poproszę linka bo nie wiem o czym Pan mówi.
  Czekam na relację ze zjazdu USOPAŁ-u. Może tam Panowie Winnicki, Zawisza i Tumanowicz się zreflektują. Bo 1-szego maja chłopcy w czarnych koszulach potraktowali Pana bardzo niegodnie. Kto im tak kazał zrobić? Głupota czy polecenie służbowe.
  JESTEŚMY NA TENERYFIE U JANA KOBYLANSKIEGO NA 20-LECIE USOPAŁ
 • Ofiara Tuska
  Adam Czeczetkowicz jest ofiarą zarządzenia Tuska. Tusk zlecił prześladować "skinheadów podlaskich" i niewinną ofiarą tej nagonki padł Adam Czeczetkowicz. Panie ignorancie Tusk, Adam nie jest żadnym faszysta, nie jest żadnym nazistą ani nie jest skinheadem co więcej ma długie włosy.
  Adam jest poprostu polakiem i patriotą. Protestuję przeciwko prześladowaniu patriotów polskich. Protestuję przeciwko dawaniu zasiłków dla emigrantów w Polsce . Dla czeczenów, hindusów, i innych. Okradacie polaków z pieniędzy ,łupiąc ogromne podatki i sprowadzacie do polski czeczenów , i innych arabów i dającie im zasiłki. Co to ma być multikulti? mamy obudzić się z ręką w nocniku tak jak francuzi? Młodzi arabowie wychowani na zasiłkach mają palić nasze miasta?
  Adam trzymaj się.

  Radek Z Mazur
  WCZORAJ SAMOTNY W WIĘZIENIU DZISIAJ Z OJCEM RYDZYKIEM NA JASNEJ GÓRZE
 • Szyfrowanie dysków
  Działacze narodowi pownni szyfrować dyski swoich komputerów programem truecrypt http://www.dobreprogramy.pl/TrueCrypt,Program,Windows,12856.html
  Można zaszyfrować caly dysk łącznie z partycją systemową, można zaszyfrować partycję pozasystemem. Można też stworzyć partycję ukrytą w zaszyfrowanej. Wtedy nawet po podaniu hasła do partycji pozostaje jeszcze druga partycja ukryta. I nikt nie wie czy taka partycja istnieje czy nie. Zaszyfrowana partycja nie jest możliwa do odszyfrowania nawet przez służby. Poprostu jest to technicznie niemożliwe.
  ANDRZEJ POCHYLSKI NA WOLNOŚCI (KONFERENCJA PRASOWA)
 • Dlaczego Kononowicz pomawia?
  Panie Adamie jak się Pan czuje z tym ,że osobą która pomawia Andrzeja Pochelskiego jest Krzysztof Kononowicz?
  Czy stworzył Pan potwora?
  Czy stan psychiczny Krzysztofa ostatnio się pogorszył?
  A może Pan Truskolaski wykorzystał trudną finansową sytuację Kononowicza, i ofiarował pomoc wzamian za pomówienia?
  ANDRZEJ POCHYLSKI NA WOLNOŚCI (KONFERENCJA PRASOWA)
 • miny policjantów mówia wszystko
  Niekonsekwencja. Raz mówi ,że po co policja ma legitymować przebierańca jak wiadomo ,że przebiereniec to policjant. A później mówi ,że nie każdy kto ma kominiarkę i pałkę teleskopową to jest policjant. Kłamią. Patrzcie na ich miny jak poseł puszcza film. Te miny mówią wszystko, zasępione, zmartwione ,myślą jak się wyłgać z prowokacji którą musieli przeprowadzić.
  MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI - POLICJA "ZDAŁA EGZAMIN"
 • Kim jest Korwin-Piotrowska
  Panie Januszu.
  Nie wiem czy wie Pan kim jest Korwin-Piotrowska? To jest kobieta specjalizująca się w życiu celebrytów. Jest naczelną plejeda.pl (konkurencji pudelek.pl). Ta Pani orzeka kto z celebrytów dobrze się prowadzi a kto np ćpa narkotyki. Ona i ludzie z jej środowiska są za aborcją. Ogolnie jest to degrengolada umysłowa i moralna. Telewizja totalnie upadła że do programów poważnych zaprasza się "gwiazdy" pudelka. Totalne dno.
  To już staje się nudne
 • Paraolimpiada Monty Python
  http://www.youtube.com/watch?v=4wRwZrThGXI
  To już staje się nudne
 • 3 droga nie istnieje
  Problem jest taki ,że ta "trzecia" droga nie istnieje. Albo jesteśmy za wolnością np. osobistą i gospodarczą. Za niskimi podatkami. Za brakiem regulacji i niewłażeniem "państwa" w nasze życie.
  Albo jesteśmy za "państwem" czyli za batożeniem, etatyzmem, państwowymi firmami(patrz poczta , kolej, szkolnictwo -jak to działa obecnie ). Utrzymywaniem milionów urzędników którzy wykonują niepotrzebne czynności. I całym tym zniewoleniem jednostki przez "państwo".
  Potrafię sobie wyobrazić ,że istnieje "oświecona" władza. Ale na pewno coś takiego nie wystąpi w systemie demokratycznym. W demokracji władza jest zepsuta do szpiku ponieważ do władzy idą wtedy biedne matoły.
  Lepiej jakby na NE zostali misesowcy czyli wolnościowcy a nie etatyści i państwowcy którzy z fanatyczne patriotyzmu robią sens swojego życia.
  Kto powinien usłyszeć: „won z NE!”
 • NATANEK?
  Przecież człowiekiem który wypowiada się tam negatywnie o o. Rydzyku jest Piotr Natanek. Tam występuje jako brat PAWEŁ? Ciekawe ile Natankowi zapłacono za te kalumnie
  Trafiłam dziś na stary materiał TVN o O. Rydzyku
 • @Luiza
  Pani Luizo bardzo Pani trafnie zdefiniowała osobowość Cebulskiego.
  Nie wiem czy kiedyś taki był , ale odkąd ogłosił się milionerem to jakieś dziwne jego cechy charakteru wychodzą na wierzch.
  Faktycznie jest to nasz Dyzma, który dostał się na salony promując "przedsiębiorczość" i siebie jako "najmłodszego polskiego milionera".
  Bycie rektorem nie przeszkadza mu w wy wygłaszaniu opinii , żę jak ktoś coś mówi nie po jego myśli albo jest mu winny pieniądze to on "skrzyknie chłopaków" i pojedzie natłuć tej osobie. (takie tyrady wygłasza w radiu Kontestacja)
  Dziwię się ludziom którzy piszą maile do Pana wielmożego Cebulskiego, a później on gardzi nimi mówiąc "żebracy".
  Cebulski dostał się na salony, ale słoma z butów wychodzi. A inteligencji sprytem się nie zastąpi.
  Czy można usprawiedliwić dobroczynność?
 • Wczoraj Lepper - dzisiaj Petelicki.
  Wczoraj Lepper - dzisiaj Petelicki.
  Co się dzieje w tym kraju?
  Generał Petelicki nie żyje
 • Radek
  Oczywiście Fijor jest w środy o 21:00 w radiu kontestacja.com Polecam
  Prof. Wolniewicz: marksizm, konsumpcja a obecny kryzys ...
 • Cieniutko Pan wypadł panie Pietkun.
  Cieniutko Pan wypadł Panie Pietkun Cieniutko. Nie jest Pan oczytany i ta niewiedza wychodzi przy rozmowie z kimś pokroju Wolniewicza.
  Już wcześniej Panu pisałem że nie przygotował się Pan do wywiadu. I w tym wywiadziie chciał Pan zrobić to samo. Walić ogólnikami, banałami i na te mielizny wciągnąć Wolniewicza. Na szczęście wszystkie te idiotyczne Pańskie ogólnikowe stwierdzenia zostały przez Wolniewicza zbitę i wyszedł Pan na durnia.
  Naiwnie Panie Pietkun wierzy Pan w państwo. Że państwo powinno coś panu czy tym ludziom prostestującym dać. Naiwnie pan też myśli ,że Tusk jest zły ale jak będzie rządził polityk namaszczony przez Pietkuna to wszysto będzie cacy i on wszystkim potrzebującym da.
  Podlewa pan jeszcze to wszystko tanim patriotyzmem
  Radzę panu doczytać ,że państwo aby komuś dać musi komuś zabrać.
  A państwo nie jest od zabierania i dawania (redystrybucja) tylko od zapewnienia bezpieczeństwa (tak jak powiedział Wolniewicz)

  Radzę Panu zapoznać się doktryną austriackiej szkoły ekonomii która dokładanie wyjaśnie te kwestie.
  Proszę sięgnąć do książek wydawanych przez wydawnictwo http://fijor.com/ albo proszę posłuchać Jana Fijora co tydzień w środy o godz 21.
  Dowie się Pan wtedy Panie pietkun dlaczego ta wiernopoddańcza postawa wobec Panstwa ,jaką Pan prezentuje jest zła.
  Prof. Wolniewicz: marksizm, konsumpcja a obecny kryzys ...
 • Owsiak pupil establishmentu.
  Ludzie przecież jeszcze kilka lat temu w statusie WOŚP był zapis ze 10% tego co zbiorą idzie nie na sprzęt tylko na obsługę fundacji. Pensje dla żony owsiaka, samochody, woodstock itp. Przeczytajcie statut.
  Autor wpisu nie zauważył jednej rzeczy. Owsiak to pupil establishmentu. Salonu 3 RP. Dlaczego zaprasza na Woodstock tylko eurokratów, Buzek, Wałęsa, Lis? Myślę ,że z powodu takiego Owsiaka może smiać się z nas cały świat. Przeciętny niemiec czy anglik poprostu nie rozumie dlaczego sprzęt do szpitala musi kupować Owsiak za jałmużne a nie ichni NFZ. Przecież płącimy największe składki na świecie. Zus w polsce 1000złotych miesięcznie. Anglia 15zl miesięcznie. I brakuje na sprzęt? To po co tyle urzędników? Po co ta banda biurkokratów? Po co dla NFZ gmaszyska w marmurze? Po co tak wysokie pensje dla politków i biurkokracji? Po co te przekręty i kręcenie lodów przy prywatyzaji. Po co te ograniczenia w przedsiąbiorczości i koncesje zezwolenia i profity tylko dla swoich?
  Cała ta III RP to jeden wielki przekręt? I co myślicie że dacie nam Owsiaka i lud pomyśli że wszstko jest w porządku?
  A skąd myślicie Owsiak nauczył się lepić witraże? Jako niepełnosprawne dziecko chodził na warsztaty zajęciowe. Skąd u owsiaka ten wstręt przed Kosiołem, Owsiak kocha wszystko co lewe.
  Wielka Kasa Świątecznej Orkiestry
 • Tusk kłamie.
  Tusk powiedział ,że huligan kopał w głowę leżącego policjanta. A przecież było dokładnie odwrotnie. To policjant kopał ale nie huligana ale zwykłego człowieka.
  Czy TUSK nie przegląda internetu, nie czyta gazet. Przecież to było nawet w tabloidach które według Palikota Tusk czyta namiętnie.
  Panie Tusk dość tej Hucpy.!!!
  Czy ktoś wie cokolwiek o jakimś leżącym policjancie ,którego ktoś skopał?
  Bo chyba Tusk bredzi.
  Krew się burzy
 • .
  @Rebeliantką nie wiem o co chodzi ale napewno nie chodzi prokuratorom o prawdę. Mogą sobie badać różne wersje, ale dlaczego robią to 10 lat? Podejrzewam ,że chcą do emerytury dojechać ciągle badając sprawę Olewnika. Zamiast badać kto zamordował Franiewskiego, Kościuka, Pazika oraz strażnika więziennego znowu wracają do samouprowadzenia.
  Wg nowej/starej władzy, Olewnik sam się porwał i zabił
 • Przykrywka.
  Ta sprawa to przykrywka. Odpalili to ,żeby przykryć sprawę nieprawidłowości na Marszu Niepodległości oraz udział Krytyki politycznej .
  Podnoszenie sprawy Olewnika to kolejny "szczur" medialny , "wrzutka".
  Prokuratorzy marnują publiczne pieniądze.
  Wg nowej/starej władzy, Olewnik sam się porwał i zabił
 • Farsa
  Znowy policyjna farsa? Może policjanci pobawią się w piaskownicy bo to już jest przegięcie.
  Olewnik jednak sam się uprowadził i zabił
 • Alibi komendanta.
  Jest też pytanie dlaczego komendant głowny policji razem z szefem prewencji zrobili sobie alibi i wyjechali tego dnia do wrocławia na mecz? Czy to miałbyć "dupochron" ,że za nic nie odpowiadają>?
  Policja w Nowym Ekranie