Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze hallo50

 • Spięci
  Śmieszni jesteście, napinacie się jak gumka w majtkach. Fiatowiec miał prawo zamieścić to co zamieścił, ty masz prawo go ocenić po to jest ten portal. Ale nie spinajcie się tak, proszę.
  Minął 10 sierpnia
 • Wielkie Dzięki
  Kawał dobrej rzetelnej dziennikarskiej roboty, dużo serca pani w to włożyła i trzeba mieć naprawdę wiele odwagi ale i mądrości żeby w temacie ludzi powiązanych ze służbami tak przez wiele lat drążyć. Dziękuję w imieniu własnym ale sądzę że i innych widzów za te 4-y części. Mazur w USA, A.Leper już śp. niestety, p.Gasiński nadal w psychiatryku? Jaka Polska jest, jaka będzie, czy tylko i aż będzie nas stać na obejrzenie tego "bezrefleksyjne?" Jak tylu odeszło. My im - spod Smoleńska, z Powstania Warszawskiego jesteśmy winni nie tylko cześć i pamięć ale budowanie tutaj tego za co oni zginęli, po kres naszych dni.
  Maria Wiernikowska na tropie "Talibów z Klewek".
 • Chylę czoła.
  Dobra robota, po tylu latach aktualne aż do bólu. Miał wrócić do polityki ale ktoś bardzo tego nie chciał.
  Służby specjalne, politycy i mafia.
 • Dzieci
  Tak bawić, to się mogą dzieci w piaskownicy a nie "wytrawni" politycy.
  Po prostu ręce opadają, może oni tak specjalnie żeby kolejny raz ośmieszyć siebie i prawicę polityczną w Polsce. Przez takie rzeczy wiarygodność całego obozu Prawicy Politycznej po prostu maleje do zera i nie mówmy o 8% bo po czymś takim to sobie tylko można w łeb strzelić. Ale widocznie tak ma być niestety. A już myślałem że tym razem uda się jakiś wspólny Duży front po prawej stronie stworzyć, ale się kolejny raz zawiodłem.
  Przywódcy Powstania Warszawskiego - pod sąd!