Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze hallo50

 • Ad vocem
  Artykuł i komentarze bardzo inspirujące, tylko jakie wnioski dla zwykłego Kowalskiego w Polsce z tego wynikają? Jakiś ruch obywatelskiego nieposłuszeństwa na wypadek wojny? Wyjaśnianie rodzinom, dzieciom o co w tym wszystkim chodzi? Dezercje z armii? Polityczny ruch neutralności? Co Kowalski może zrobić na wypadek powołania gdy wiadomo że jest tylko mięsem armatnim w nieswojej wojnie. Scenariusz jaki wyłania się na najbliższe miesiące nie jest zbyt ciekawy. Ich dalekosiężne plany,kontroli nad nami i panowania nad zasobami aby zarabiać i rozszerzać władzę na kolejne kraje na ziemi, karmią się wojną. Jak jedna się kończy to druga się zaczyna itd. Inaczej wyłania się prawdziwa twarz przekrętów bankierów i polityków, po co ludzie mają to oglądać i się nad tym zastanawiać, trzeba ich zmobilizować do następnego etapu. Wstrząsnąć, zastraszyć i ura na wroga. Co powinien zrobić Polski Rząd aby ochronić obywateli i niepodległość kraju? Kaczyński jaki był taki był ale potrafił postawić się Francji czy Niemcom a Rosję doprowadzał do szału, wszystko było kul dopóki było to na rękę amerykanom ale po zmianie priorytetów ich polityki czego wyrazicielem jest Obama, nie było miejsca w ich układance na kogoś takiego jak Kaczyński. Teraz mają luz blus, mogą Polskę kupić, sprzedać 10 razy, lub zaorać. Panowie u władzy wykonają wszystko jak trzeba. Tylko co Kowalski ma robić? Drużyny samoobrony zakładać?
  Nowe porządki przed ostateczną rozgrywką?
 • Ad vocem
  Bardziej profesjonalnie i łopatologicznie już chyba się nie da. Zobaczymy jaki ruch wykona teraz p.prokurator, na zbyt wiele bym nie liczył, chyba że może zacznie się bać, bo sumienia to oni mają odporne. Pewnie wysmaży coś a la raport Millera.
  A.Macierewicz zawiadamia o popełenieniu przestępstwa
 • @zwyczajnie normalny 01:11:15
  W czasie II w. wyroki wykonywało się z rozkazu i bardzo tego przestrzegano, dziś nie ma już rządu Polskiego nawet na emigracji. Prezydent Kaczorowski ostatni sukcesor Niepodległej i prezydent Kaczyński, który starał się słowu niezależność przywrócić rangę w polityce międzynarodowej( za co zbierał cięgi od Paryża,przez Berlin aż po Moskwę), zostali zamordowani razem wręcz symbolicznie. Nie ma i nie będzie rozkazu. Powinien być Trybunał Narodowy? (czy wręcz międzynarodowy?) dla zdrajców po to by ich osądzić i napiętnować, tak jak w Norymberdze nazistów. To dla świadomości narodowej byłoby bardziej oczyszczające i wiekopomne. Niektórzy z Targowiczan zawiśli na szubienicach, tylko kto o tym pamięta. Co prawda nieuchronność kary też ma jak to mówią, walor wychowawczy ale w tym wypadku kulisy tego co się zdarzyło 10 kwietnia oraz wszystkiego i wszystkich osób z tym związanych, jest dużo istotniejsza. Pozdrawiam.
  Jeśli Zamach to czas przywrócić karę śmierci
 • @Jarosław1991 22:19:55
  Tak naprawdę cały czas trwa od 1939r. Wojna o niepodległą Polskę i duszę Polaków. W roku 1989 co teraz tym lepiej widać, władzę przejęła bezpieka i ich współpracownicy oraz zwykli agenci sowieccy. Opozycja w miarę niezależna taka jak Olszewski, Macierewicz, Kaczyńscy osaczona ze wszystkich stron nie może przebić się przez ten mur( także medialny). To jest wojna ale nie polsko -polska, jak starają nam się wmówić, ale wojna o nasze dusze i sumienia o honor i wiarę i o przyszłą Najjaśniejszą.
  Jeśli Zamach to czas przywrócić karę śmierci
 • @prof. dr. lancelot 19:57:58
  Dzięki za syntezę wiadomości. Zbyt dużo jest medialnych domysłów i gdybań.Pozdrawiam.
  Jeśli Zamach to czas przywrócić karę śmierci
 • Antoni1
  "Ta informacja, tak nagłośniona, wygląda na zmyłkę", gdzie niby tak nagłośniona?
  To że gazeta.pl i TVN24 to podały to nie znaczy że nagłośniona, ja o tym "fakcie " dopiero tu się dowiedziałem.
  Amerykanie chcą wiedzieć, którzy posłowie byli przeciw ACTA
 • P O wygrało.
  Matrix górą, społeczeństwo w kieracie codzienności chce wierzyć w iluzje podsuwane mu przez zręcznych hodowców, nie ma czasu i chęci na
  wyrobienie sobie własnych poglądów, bo to kosztuje.
  SPEC sprzedany po cichu
 • @autor
  "W tych wyborach nie jest istotne czy głosujemy na socjalistów, czy liberałów, praktycznie głosujemy za, lub przeciw wolności tego kraju i w tym kraju."
  Cała prawda.
  PO czy demokracja?
 • Tak trzymać
  Obnażanie dziur w prawie wyborczym i niekompetencji a nawet złej woli osób odpowiedzialnych za wybory a także nagłaśnianie wiadomości o tym to już jest wiele. Trzeba walić pomału w mur obojętności, organizować zespoły "kilofiarzy", w końcu się rozkruszy.

  Pozdrawiam.
  AntyWybory: Oświadczenie Romualda Szeremietiewa
 • Odpowiedź
  Ci sami co śp.prezydenta Lecha Kaczyńskiego i wielu innych osób.
  Kto przyzna się do inwigilacji Prezesa IPN śp. Janusza Kurtyki ?
 • Do prezesa UPR-p.Bartosza Józwiaka
  Co do artykułu to podzielam opinie w nim przedstawione, hasło również dobre(pozytywne).

  Chciałem tylko zwrócić na coś innego uwagę.
  "Maciej P. Krzystek

  Kandydat do Sejmu

  z ramienia Unii Polityki Realnej

  Okręg nr 41, Lista nr 10

  Oświadczenie


  Już najwyższy jest czas powołać międzynarodowy trybunał dla osądzenia żydowskich zbrodni dokonywanych na narodzie polskim. Pamiętamy, że żydzi dokonywali ich nie tylko w Polsce i nie tylko u nas. Obecnie zbrodnie ludobójstwa żydzi dokonują na narodzie palestyńskim."

  Czy pan jako prezes UPR-U również popiera takie sformułowania i uważa że to jest pozytywny program przyszłego posła w polskim parlamencie?

  Ja też uważam że należy osądzić zbrodnie komunistyczne i nie powinny być one przedawnione. Druga Norymberga czy Haga obojętne, oprawcy kimkolwiek są powinni być osądzeni nawet po śmierci.

  Pan "Demaskator" takim językiem się posługuje w jakich celach?

  I tak naprawdę w czyim interesie?

  Jeśli uzyskam odpowiedź będzie mi niezmiernie miło, brak odpowiedzi również zrozumiem.

  Pozdrawiam.
  TUSK - Teraz Usłyszycie Same Kłamstwa
 • @autor
  I właśnie do tego artykułu komentarz wystawił dziś min.Rostowski, jakaś wojna lub zawierucha ogólnoświatowa pozwoliła by zrobić przecież "porządek" z tą sytuacją przerastającą wszystkich?
  Może chodzi o jeszcze większy bałagan ale w imię czego?
  Czym ci lewacy chcą pociągnąć tłumy?
  Rostowski do USA? Tam bezpiecznie, czy tylko ma znajomych finansistów?
  Światowy kryzys finansowy
 • @autor
  I to by tłumaczyło całkiem sensownie i logicznie, oprócz zamachów "terrorystycznych" w USA, Madrycie, Londynie, także Smoleńsk i ostatnie zachowanie Norwega.
  Patrząc na zmiany prawa wydaje się całkiem możliwe że za różnego rodzajami wirusami zwierzęco-ludzkimi też mogą wchodzić w grę interesy ich korporacji.
  Zbijających fortuny na "lekach" za których skutki uboczne nie chcą wziąć odpowiedzialności. Strach jest ich narzędziem, a to ptasia grypa, a to choroba wściekłych krów. Ale jak krowy zamiast zieleniny jedzą mączkę rybną to co się dziwić.
  Co jedzą kurczaki tak ostatnio propagowane jako dużo zdrowsze mięso od wołowiny i wieprzowiny? Zmutowaną kukurydzę i soję? Czy też jakiś wyrób mączko-rybno podobny?
  Na innym portalu wyglądało by to na paranoję ale tu pod takim artykułem mogę sobie pozwolić na stwierdzenie, że niedługo znowu coś strasznego wymyślą i pewnie nauczeni niewypałem z ostatnią psychozą grypową i tym że ludzie już nie wierzą tak łatwo w to co pokazują media, będzie to naprawdę mocne uderzenie.
  Ich koło musi się kręcić.
  Trzeba liczyć na ich błędy i na samoświadomość innych ludzi, to jest nie tylko tzw. bierny opór ale jeśli to możliwe to właśnie takie jak tu poszerzanie sfery choćby wolności słowa i wymiany opinii.
  I za to trzeba cenić wszelkie inicjatywy poszerzające ten krąg wolności.

  Pozdrawiam.
  WTC 9/11 i pewien chrzest ...
 • @andrzej61
  Bardzo dobry wpis, popieram i Pozdrawiam.
  Sąd Najwyższy uznał działania PKW za niekonstytucyjne
 • Popieram
  "Potrzebujemy rebelii . Przynajmniej takiej jak na Węgrzech . Bo inaczej zdechniemy w ideologicznych i ekonomicznych kajdanach III RP ."
  Kuczyński PiS to rebelianci Chcą odbić Polskę z rak wrogów
 • Niestety
  Gilowska „ Zgadzam się całkowicie z tymi, którzy mówią, że mamy w Polsce miękki totalitaryzm. Tak. Tak właśnie należy nazwać system, który zbudowała PO w ostatnich latach. Ze wszystkimi konsekwencjami."

  To że podobnie uważam niestety nie doprowadzi do samozniszczenia tej hydry ot tak z dnia na dzień.
  Za dużych interesów pilnują by porażka wchodziła w grę.
  Rybiński oskarża otoczenie Tuska o szantaż
 • Diagnoza
  Nie sposób się nie zgodzić z argumentacją autora, cała prawda.
  Przekręt III RP na parę miliardów.
 • Urocza kobieta
  PKW kolejno "odstrzeliwuje" w miarę niezależnych kandydatów i to wcale nie siląc się nawet by wyglądało to na zgodne z prawem. Oni wszystko mogą, kto się odważy ich kontrolować i protestować? A nawet jeśli by się ktoś znalazł to dyspozycyjna prokuratura i sądy zareagują tak, jaka będzie potrzeba chwili dla istniejącego układu. Szach Mat.
  CHCESZ MIEĆ PRZERĄBANE - ZADAJ SIĘ EKRANEM (najlepiej nowym:))
 • Cisza.
  Dziwi mnie ta cisza w mediach. Oczekiwanie na odpowiedź ABW-u?
  Zobaczymy.
  Początek polskiej afery Watergate!!!
 • Nareszcie właściwe pytanie.
  Dzięki za artykuł, może przeczyta go Demaskator i na nie odpowie. Choć
  na tym można się zawieźć, bo on kandyduje z listy UPR-U.
  Pan Korwin niech wygłasza sądy na swoim blogu to jego prawo, niech robi to na swoje konto a nie Nowej Prawicy czy jakiejkolwiek innej formacji politycznej.
  Żeby być politykiem trzeba być osobą odpowiedzialną za swoje czyny i słowa, nie tylko przed sobą samym ale i swoimi wyborcami.
  Dzielą go lata świetlne od np. pana Szeremietiewa.
  Dzięki za artykuł i Pozdrawiam.
  Kim jest Janusz Korwin Mikke?