Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Adam syn Brunona

 • @policjant łapówkarz 12:06:35
  Należy się jak psu buda? Niech kanalie zapłacą co się policjantom należy.
  Miliony złotych na odprawy w policji
 • @Jerzy Wawro 12:29:00
  "Często zresztą pieniactwo łączy się z antysemityzmem, ułatwiając wykorzystywanie go jako argumentu."

  Tak. Zawsze wtedy, kiedy wypowiadają się w tym temacie sami żydzi.

  I słusznie zauważa znany badacz judaizmu i żydostwa ks. prof. Waldemar Chrostowski - antysemitą nie jest ten, który nie lubi żydów, antysemita to ten, kogo nie lubią żydzi. I to jest jedyna prawda.
  Szatan na Nowym Ekranie
 • Autor
  Tej zbrodni ludobójstwa na Narodzie Polskim nigdy nie zapomnimy i nie wybaczymy żydowskim oprawcom.
  WIDZIAŁEM NA WŁASNE OCZY
 • @trybeus 22:55:00
  Pan Gawroński postąpił słusznie piętnując zło, bez względu na to kto te zło popełnia. PiS nie jest wyjątkiem. To nie są święte krowy. Jeżeli nie reagowali na łamanie prawa, to są tak samo winni. Nam potrzeba prawdziwej partii opozycyjnej a na pewno PiS taką nie był, nie jest i nie będzie.
  Prześladowca Gawrońskiego odwołany ze stanowiska prezydenta Elbląga
 • Autor
  A ja powiem krótko. Do dupy z taką demokracją, gdzie wyborca musi wybierać między dżumą a cholerą. Mamy już was dość. Przez ponad 30 widzimy te same znienawidzone mordy z ironicznymi uśmieszkami na twarzach wyrażających szyderstwo. Bezczelność tych polityków przekracza wszelkie granice. Koniec z głosowaniem. I dobrze napisał Grzesiek. Po za tym choćbyś głosował to i tak nie jest istotne na kogo oddałeś swój głos. Ważne jest to, kto te głosy liczy. WSZYSCY WON!!! PiS, PO, SLD, SP, RP, KNP, WSZYSCY WON!!! Cały SEJM i SENAT-WON!!
  Przezabawny sondaż, przezabawny list
 • @Eugeniusz Sendecki 10:34:41
  Panie Eugeniuszu. Pan zapewne wie, że prawosławie przestałoby istnieć gdyby jej mocodawcy nie zgodzili na współpracę ze Stalinem. Przecież to oni oderwali się od prawdziwego chrześcijaństwa doprowadzając do rozłamu. Tylko w naszym kościele są prowadzone modlitwy o jedność chrześcijan. A czy oni dążą do zjednoczenia?
  Niebezpieczna chwila szczerości gubernatora Smoleńska.
 • @Kisiel 11:12:25
  Powiem więcej. Słusznie pisze pan Wrzodak, że Polska nie ma nigdzie przyjaciół a szczególnie dotyczy to zachodu. Tak samo jak zdradzili nas po wybuchu II WŚ, w Jałcie i tak samo zdradzają nas teraz. My jesteśmy zagrożeni z każdej strony i mamy dużo swoich wewnętrznych wrogów, zwłaszcza jedego, krórego symbolem jest sześcioramienna gwaiada.
  Kto decyduje o Polsce i Polakach? - wywiad z Andrzejem Kisielem
 • @Kisiel 11:12:25
  Więc dlaczego teraz jego brat, popełnia tak dziecinne pomyłki, że PiS nie wygra żadnych wyborów. Jarek jest już przegrany i nie zmieni on naszej polskiej rzeczywistości. Obaj mieli swoje 5 minut i ich nie wykorzystali. Co mieli do stracenia? Zresztą sami też nie chcieli ujawniać raportu o WSI aby też nie być skompromitowanymi. PiS nie uratuje Polski, bo nie jest to partia opozycyjna. Oni tylko udają, że są w opozycji. Wszyscy magdalenkowcy grają w tym samym teatrze, tylko każdy z nich ma inną rolę do zagrania.
  Kto decyduje o Polsce i Polakach? - wywiad z Andrzejem Kisielem
 • @Mediator 14:01:45
  Zgdzam się z Pana ostatnim komentarzem. Przecież sam Jezus powiedział
  " Oddaj co cesarskie Cazarowi, a co boskie Bogu".

  "Nie rozumiem, dlaczego w waszej wyograźni, myl o zbiorowym czynieniu dobra, w tym przede wszystkim głoszenia Ewangelii Jezusa, wydaje się wam rzeczą złą."

  Tak może myśli "zjawa", ale to jest tylko jego opinia a nie większości.
  ISKRA z Polski
 • @Bara-bar 13:31:34
  Nie siej herezji! To będą włąśnie spektakularne znaki przed przyjściem Zbawiciela i będą widoczne dla każdego mieszkańca Ziemi, dla ateistów, żydów, muzułmanów, indian w buszu, Eskimosów itp. Od wolnej woli człowieka zależeć będzie, czy znaki te człowiek właściwie odczyta. I nie będzie zmiłuj się, jeżeli znaki nadejścia Jezusa odrzuci a zaakceptuje te, które dają uciechę ciału.
  ISKRA z Polski
 • @zjawa 13:06:00
  Więc jak to pan sobie wyobraża, że zbawi nas Jezus? Przecież Jezus był człowiekiem. Chodził i żył wśród ludzi. Nauczał o swoim Ojcu. I nam trzeba takiego "Chrystusa", który przyciągnąłby do siebie ludzi właśnie tak jak On, ten Zmartwychwstały. Któż nas zjednoczy w Chrystusie i poprowadzi do Niego! Czyż przed Chrystusem nie było Jana, który przygotowywał Panu drogę, na jego przyjście? Jak mamy sami zjednoczyc się z naszym Zbawicielem?
  ISKRA z Polski
 • Autor
  Moją rodzinę, czyli mnie moją żonę i syna proszę z tych wyliczeń pominąć. Ja nie wybierałem tego złodziejskiego rządu i moja rodzina również.
  Katastrofa: 6 bilionów złotych polskiego długu
 • @slepa manka 15:04:48
  Niech Pani nie próbuje przekonać do swych racji Pana Marky. Szkoda na to czasu i zdrowia. Nie daj Boże by ten kurdupel został premierem lub w ogóle miał jakąś władzę. To jest człowiek chory na władzę. I tak jak jego braciszek, gdyby PiS wygrał wybory, pierwsze co by Jarek uczynił, to pojechałby do garbatych nosów po instrukcje, będzie zapalał chanukę i właził żydostwu w odbyt. Szkoda słów. Ten mały człowieczek rządził razem z braciszkiem i co dobrego zrobili dla Polski? ZERO. Na tą fałszywą gębę już patrzeć się nie chce. WSZYSCY MAGDALENKOWCY WON!
  Czego nie napisal Bronislaw Wildstein-widziane z USA
 • @Andarian 18:19:46
  Wraz z obecnymi 20latkami za 10 lat posprzątamy ten bajzel. Obecnym elitom najzwyczajniej w świecie nie uda się przekazać władzy swoim młodszym protegowanym.

  Za 10 lat, to już będzie po nas.
  MUSIMY MIEĆ ELITY
 • @Bara-bar 01:45:37
  Czy ty na prawdę nie boisz się Boga? Kogo chcesz uczyć heretyczko!
  Kościół katolicki i msze "gejowskie"
 • @panMarek 22:51:18
  Tak jasne jak słońce na niebie w bezchmurny dzień.
  Kościół katolicki i msze "gejowskie"
 • @Norbert Lingam 16:41:36
  My znamy takich popów prawosławnych co święcili topory i ich właścicieli udających się na rzeź lachów. I się tak nie naprężaj, bo ci żyłka pęknie.
  Podlasie- kraina "Pod Lachami"
 • @Nathanel 20:24:02
  Ot i wymyśliła, pod lachami! A jak nazywa się ich ksiądz po polsku,pop? I zobacz jak się toto od razu obraża. Drugie żydowstwo, że nic nie można powiedzieć, napisać a niedługo nawet za myślenie będą karać.
  Podlasie- kraina "Pod Lachami"
 • Autor
  I zgadnij, co to mnie obchodzi?
  ZAGŁADA LWOWSKICH ŻYDÓW
 • Autor
  I co pan zrobił jako ten, który miał Boga w sercu, aby nie zabijać swoich braci Polaków? Czy uważa pan, że postępował w zgodzie ze swoim sumieniem i wiarą w Boga zabijając rodaków? Jaka to wojna toczyła się wtedy na ziemiach polskich skoro zakończyła się ona w roku 1945? Kto walczył z kim i o co walczono? Pan może się nie zgadzać z wypowiedzią biskupa, ale taka była prawda. Mógł pan zwolnić się z wojska i żyć normalnie jak zwykły obywatel ciężko pracując na swój chleb, ale miałby pan spokojne sumienie. Czy ma pan spokojne sumienie, czy pan w ogóle posiada sumienie? Teraz jest pan w stopniu płk i ma pewnie wysoką emeryturkę, a co mają mówić ci, którym odebrano życie lub zdrowie za prawdziwą walkę o wolną i niepodległą Polskę. I pan ma jeszcze coś do powiedzenia?
  Biskup Polowy mija się z prawdą.