Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze xmas

 • furda ordery!
  ja sie pytom kogo gajowy odciął ze stryka. jest starą tradycją ustępujących preziów ułaskawianie różnych dziwnych ludzi czasem w ostatnich godzinach urzędowania. czy ktoś coś może słyszał ?
  Ciao Bronislao !
 • @Zbigniew Jacniacki 18:58:48
  o kurcze! dopiero teraz zauważyłem, że ten cały tekścior, to nie twój. zajumałeś go temu staremu komuchowi Kondratowowi!!! ktoś może mieć pretensje o prawa autorskie :)

  nie dość, że jakieś komunistyczne bzdury (wydanie z 1971) to jeszcze zamieszczone bezprawnie. koniec świata.

  słabo!

  over no.
  Chrześcijanie to egipscy barbarzyńcy-poganie....
 • @Zbigniew Jacniacki 18:16:46
  ale dlaszszego zaraz chamem? czy ja kogoś obraziłem? a może teraz chamstwo to inna nazwa na dociekliwość? wygląda mi to na jakąś projekcję. no ale dość o chamach. mnie to naprawdę zainteresowało, bo takie znalezisko powinno wywrócić na nice całą historię Chrześcijaństwa. oczywiście gdyby datowanie nie było przeprowadzone przez E. Gerharda, który kupił amulet "we Włoszech", tylko przez kogoś z większym wskaźnikiem cytowań. sprawę tego amuletu dyskutowano już wcześniej chociażby tu (to tak bliżej Pana linii ideowej): http://www.racjonalista.pl/forum.php/s,520351/d,1/z,0
  po prześledzeniu całego wątku trudno się nie zgodzić, że sprawa amuletu jest, uprzejmie określając, dyskusyjna, żeby nie powiedzieć dęta. opieranie więc całego wpisu, a zwłaszcza ilustrowanie go takim badziewiem podważa dalsze Pańskie wynurzenia.
  p.s. Dionizos nie został ukrzyżowany, tylko rozszarpany przez Tytanów.
  Chrześcijanie to egipscy barbarzyńcy-poganie....
 • @Zbigniew Jacniacki 17:52:39
  aaaaa, to zmienia postać rzeczy: jak w "załącznikach do starej książki akademickiej", to wszystko jasne. no, może niezupełnie.
  Bo ja właśnie się pytam o tą książkę, a nie jakiś zapchlony portalik pisany "krzesełkami".
  Chrześcijanie to egipscy barbarzyńcy-poganie....
 • witam,
  czy mogę poznać źródło tej grafiki p.t.:"Amulet z 3. wieku pne."?
  Chrześcijanie to egipscy barbarzyńcy-poganie....
 • Państwo szanowne myślą zapewne...
  ... że to prawo to będzie wprowadzone, żeby zezłościć konserwatystów, albo dogodzić jakimś ciężko zaburzonym ludziom. otóż nie, drodzy Państwo. to prawo jest wprowadzane po to, żeby ominąć konstytucyjną niemożliwość zawarcia w Polsce związku jednopłciowego. tłumaczę: jest dwóch panów, którzy czują nieprzepartą chęć połączenia się związkiem małżeńskim. ale na drodze stoi Konstytucja RP. no to jeden z tych panów "uzgadnia" płeć żeńską, biorą ślub (a jak mają fantazję to nawet w kościele), po czym "uzgodniony" pan ponownie "uzgadnia", że jest jednak mężczyzną. i co? jajco! mamy "małżeństwo" jednopłciowe. można? można!
  Gender, geszeft i III Żydo-RP
 • @Astra 22:29:35
  a'propos liczby ludzi. promieniowanie słoneczne jest istotne dla płodności. dlatego ludzie musieli "zbieleć" jak się ruszyli z Afryki. po prostu przestaliby się rozmnażać. przeżyli (rozmnożyli się) ci którzy nabyli pewnych mutacji powodujących zmniejszenie ilości melaniny w skórze. świetnie to opisuje p. prof. Nina Jablonski z Pennsylvania State University.
  a więc jak będziemy (biali ludzie) sobie blokować słoneczko to raz dwa wyginiemy.
  Strach przed opalaniem, czyli żniwa koncernów kosmetycznych
 • kopara mi opadła...
  to chyba musi być fałszywka. w sumie ma rację, nie ma co ukrywać, wszyscy wiedzą. jak również to, że wszyscy niemal oligarchowie obecnie przy żłobie, to też ta sama nacja.
  ale chyba się troszkę odkrył z tą "przewodnią rolą", zwłaszcza, że ukraińcy MUSZĄ uznać tą rolę. niektórym ukraińcom może się to nie spodobać.
  no i z jednym się nie mogę zgodzić: to nie są potomkowie proroków, tylko zwykła dzicz hazarska.
  Żydowska Rada Ukrainy
 • kolomojski słusznie zareagował...
  przecież mówi, że tam "russkije diversanty"! no to jak diversanty to trzeba ich pogonić.
  Mafia grozi Poroszence
 • dobrze i źle.
  źle, że zostawia otwarty temat ("jak nas będzie stać to pogadamy") i źle argumentuje. nie dość stanowczo i wyraźnie powiedział o umowach indemnizacyjnych, zwłaszcza z US. powinien grandziarzy spuścić po kancie, a nie rozwodzić się kto zaczął wojne etc.
  dobrze, że jest na nie. zobaczymy co powie jak go wybiorą.
  Andrzej Duda o reprywatyzacji "mienia pożydowskiego" od 1:30
 • "cienka zupka" :)))
  urocze.
  Tajne służby Niemiec o locie MH 17
 • @Zdzich 17:27:51
  no strasznie mi żal amerykanów za to co im zrobił ten straszny Woodrow, ale z polskiego punktu widzenia to zawdzięczamy mu (do pewnego stopnia) odzyskanie niepodległości.
  Dlaczego USrael?
 • a propos dra Mengele...
  z pewnym przerażeniem usłyszałem parę dni temu o "udanym" przeszcze pie macicy, a raczej urodzeniu dziecka dzięki takiemu przeszczepowi. dlaczego z przerażeniem? ciekaw jestem, kiedy usłyszymy o udanym przeszczepieniu macicy jakiemuś popaprańcowi, który nagle zapragnął być kobietą i urodzić dziecko? stary komuch Bęgowski mamusią? A czemu nie...
  Heil Homo !
 • "Światowy Kongres Rosjan" :))))
  i SERDCE. cudo!
  Tworki Polskie / Tworki Polskie Codziennie.
 • @szczurobronny 17:25:59
  ubawił mnie komentarz pod video: cytuję: "...ИДИТЕ В ГЕЙРОПУ, ПОДСТАВИЛИ ИМ СВОЮ Ж**У!" :)))
  Wojna domowa na Ukrainie 2.10.2014r- 26 dzień rozejmu.
 • on jest profesorem???
  "jeden na 20 tys. Polaków jest pedofilem. - Mamy w Polsce nieco ponad 20 tys. księży. Powinniśmy mieć jednego księdza pedofila. Tymczasem z dobrze udokumentowanych materiałów prasowych wiemy już o kilku, a nawet kilkunastu księżach pedofilach".

  jakich Polaków? mężczyzn - Polaków, czy Polaków w ogóle (wliczając w to również kobiety, dzieci, starców na wycugu etc.) ? jeżeli to drugie, to jak można taką statystykę zestawiać z księżmi, którzy są wyłącznie mężczyznami. co to za manipulowanie liczbami? czy filozofia to jest nauka czy kuglarstwo (takie jak socjologia)? facet ma ewidentne braki warsztatowe jak na naukowca.
  Genderland Jana Hartmana z kazirodztwem w tle
 • @mania przepraszania 18:44:47
  nie ma się co zachłystywać - 5 000. we Warszawie może ktoś by to zauważył, ale w Moskwie mieszka, zależy jak liczyć, ok. 12 milionów. w tej skali to tak jakby pod KPRM pikietowało, no niech będzie - 200 osób. bywałem na większych przyjęciach :))
  Rozpoczął się "majdan" w Rosji??
 • @night rat 18:51:14
  :)))

  no nie wpadłbyn na to! ale sprytne.

  a na poważnie, to nie o to chodzi, że mi ten niemiec (Alzheimer czy jakoś tak) wciąż chowa okulary, tylko skąd pochodzi ten schemat. lubię czytać u źródła.
  Kuczma dobrze się ma
 • można prosić lepszą rozdzielczość?
  albo źródło tego dolnego schematu. wzrok już nie ten...
  Kuczma dobrze się ma
 • @piterb1 14:34:09
  to nie barany. to bander-owce :)
  Wojna domowa na Ukrainie 7.09.2014r- pierwszy dzień rozejmu.