Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Stara Baba

 • @puuuq 15:46:39
  "Jasne , w PRL każdy wojsko kochał..." - no i znowu manipulujesz.
  Wojskowa szopka PiS i prawdziwa defilada
 • @Oscar 15:19:34
  Polska jest jednym z wyjątków. Nikt Polski nie będzie bombardował a strategiczne korzyści odnoszone przez US pozwalają Polsce nawet na pokazanie Izraelowi środkowego palca na co nadarzyła się niedawno świetna okazja. No ale to czyny dla strategów a nie wątpliwej agendy miernot na górze.
  Wspólpraca Polski & Izraela
 • @puuuq 15:07:07
  Przecież to ty wypisujesz absurdy. Nikt tu oprócz ciebie z taką głupią propagandą nie wyjeżdża. Robisz to aby zniekształcić tamte czasy i wiedzę
  o nich. Manipulujesz ale dopóki ludzie tamtych chwil żyją nie uda się tego całkowicie zniekształcić. My wiemy co wtedy było dobre i co było źle bo wtedy już żyliśmy i odczuwaliśmy to na własnej skórze.
  Jedno czego nie można pominąć to prestiże Armii w oczach zwykłych Polaków. Prestiże dzisiejszego wojska porównywać do tamtego za PRL
  nie można gdyż dzisiejsze wśród rodaków praktycznie tego nie ma. Polacy stracili serce do własnego wojska.
  Nie będę się nad tym rozwodził bo to jest przykre.
  Wojskowa szopka PiS i prawdziwa defilada
 • Izrael jak kula u nogi
  Prawda jest taka że Izrael Polsce absolutnie do niczego nie jest potrzebny
  ale odwrotnie to już inna sprawa. Polska Izraelowi jest potrzebna jak kroplówka choremu. Nawet przy zamrożeniu stosunków z tym państwem odczuli byśmy małą stratę ale duchowy spokój ogromny. Tego nie umieją wykorzystać rządzący krajem.
  No ale czego tu się dziwić jeżeli dobrowolnie sprowadzamy i wręcz prosimy o wojska USA i jeszcze na dodatek z podatków Polaków za to mało dające korzyści kontrowersyjne posunięcie płacimy. Na ironię jest to bezprecedensowy sukces polityki USA dla której miejsce gdzie leży Polska jest jednym z dwóch najważniejszych strategicznych regionów na świecie aby nad nim panować. To co nie było kiedyś realne i US dała by góry złota aby to pozyskać teraz przyszło bez specjalnego wysiłku i naiwni Polacy za to z podatków jeszcze płacą. Przecież to kpiny i ujma na honorze.
  Wspólpraca Polski & Izraela
 • @Wican 12:37:14
  To dla mnie personalnie nie jest aż tak ważne ale tak się nie robi jeżeli chcemy aby coś poważnie traktować.
  Ryszardzie! W co Ty grasz?
 • do zastanowiaenia dla wszystkich
  Zauważyłem kilka dni temu iż moje dane którymi się zapisywałem na "Nowy Ekran" (prawdziwe czy nie, nie ma w tej sprawie znaczenia) zostały niedawno przez któregoś admina bez mojej zgody ujawnione blogerom którzy nie są adminami. Rozumiem że tylko admini mają dostęp do tych prywatnych danych. Jeżeli w takiej tajemnicy trzymane są dane rejestracyjne blogerów to ja przepraszam ale to wszystko, razem z Neon24 o kant dupy potłuc.
  Ryszardzie! W co Ty grasz?
 • @adevo 17:02:30
  Panie @avedo, pod jednym z komentarzy pisałem to już 2 lata temu, -"jeżeli ktoś chce wygrać wybory i przejąć w Polsce władzę teraz jest czas aby wszystko zacząć szykować. Później będzie już za późno. Jeżeli ktoś jednak będzie wyskakiwał z programami i hasłami miesiąc przed terminem powiedzcie im aby pocałowali się w dupę".
  Tak też i to podtrzymuję "pocałujcie się teraz w dupę, już po herbacie".

  PS: ja także jestem tu na portalu od początku.
  Wybory - 13 października. 1Polska - zbiera podpisy
 • @stanislav 16:12:41
  Dokładnie, tak właśnie bezwiednie ale i w niektórych przypadkach celowo to się odbywa. Robić aby nic nie robić bo stary establishment musi panować.
  Wybory - 13 października. 1Polska - zbiera podpisy
 • @
  Takie akcje mnie śmieszą. O tym należało pomyśleć dwa lata temu.
  Wybory - 13 października. 1Polska - zbiera podpisy
 • @Wrzodak Z. 09:08:42
  "Za PRL-u to w/w komuniści błagali ZSRR o okupację Polski..."
  - o to mi chodziło. Tu się z Panem nie zgadzam. Za PRL-u wszystko było nam przez ZSRR z góry narzucone. Tak więc nikt nie miał nic do gadania. Wszystkim, komunistom włącznie, pozostało głupio się uśmiechać i tylko bezwiednie klaskać bo decyzje nie zależały od nich a od Sowietów i Moskwy. (Mimo takiego stanu rzeczy, mimo groźby utraty życia, i tak potrafiono się przeciwstawiać jak chociażby z kolektywizacją ziemi ). Dzisiaj rządzący sami proszą o okupację. To naprawdę wielką różnica na niekorzyść dzisiejszych władz. Robić coś bo nie ma wyjścia a robić z własnej woli zmienia wszystko.
  Sami na siebie szubienice budujemy!!!
 • @Janusz Kamiński 08:28:37
  No nie jest tak źle. Podają tak mało bo na tym polega ich biznes. Moje jeszcze niewymieniane pady użyłem już około 30 razy i jeszcze absolutnie się nadają na jakieś 20 razy lub więcej. Cała sztuka z padami polega na tym aby nie zakładać ich na skórę bez przygotowania. To znaczy należy to miejsce przylepiania mimo że jest czyste jeszcze raz umyć i dokładnie osuszyć ponieważ to nasz pot niszczy lepkość patów. W taki sposób starcza nawet na kilkadziesiąt razy. Dobrą rzeczą jest to że Pady są bardzo mocno osadzone na skórze i można z urządzeniem bez problemu po domu się poruszać. Efekt takich kuracji jest naprawdę wspaniały więc warto to mieć.
  Czy i jak możemy sobie pomóc w bólach krzyża?
 • Niewłaściwe porównanie.
  Z tym zrównywaniem PRL i ściąganiem sowieckiego wojska do rządów dzisiejszych i ściąganiem wojska z USA to troszkę nie tak. Za PRL, po wojnie, tamci ludzie nie mieli nic do gadania więc "klaskali". Dzisiaj sami o obce wojska rządzący Polską proszą. Tego nie da się porównywać.

  PS: ciekawe czy już uzgodnili aby więcej wojska US, tym razem z baz w Niemczech do Polski ściągnąć. Piszą o tym US media.
  Sami na siebie szubienice budujemy!!!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:02:34
  Aby być zdrajcą także i do tego potrzeba rozumu. W tych przypadkach
  nie wiem czy nauka polityczna czy też prawna ma konkretne na to określenie. Trzeba będzie sięgnąć do mowy potocznej czyli... "głupki".
  To co ci ludzie wypisują jest po prostu SMUTNE. Litości.... chciało by się rzec, litości.
  Sami na siebie szubienice budujemy!!!
 • bóle krzyża?
  Jestem starszym człowiekiem i coś już o tym krzyżu wiem.
  Po zeszłorocznych przejściach z kręgosłupem w którym 5~7 segment
  się "spartolił" i niesłychanym bólu gdzie po czterech dniach schudłem ponad 10 kg, mogę z całą stanowczością powiedzieć że na rynku jest jeden dostępny produkt który naprawdę na bóle kręgosłupa (krzyża) pomaga. Jeżeli nie uleczy to na pewno uśmierzy ból. Całej historii i terapii ze specyficznym pływaniem włącznie które to stosowałem nie będę opisywał. Stosowałem to urządzenie także dwa tygodnie temu gdy jak
  to przystało na "mądrego człowieka" wystawiłem bezwiednie plecy w stronę klimatyzacji. Pogięło mnie niesamowicie a ból nieznośny jakby kijem bejsbolowym po plecach ktoś mi przejechał. Po kilkugodzinnym stosowaniu jakoś zaczęło przechodzić i na drugi dzień po ponownym użyciu tego urządzenia chodzenie stało się całkiem znośne.
  Mówię tu o "aleve direct therapy" firmy Bayer. Absolutnie nie mam tu na uwadze jakiejś tam reklamy lecz chce oddać to co jest w tym wypadku tylko prawdą. Jest to dosłownie cudne urządzenie do terapii które praktycznie każda rodzina powinna mieć w swojej apteczce. Podaję stronę (w j.angielskim) która wszystko opisuje i wyjaśnia. Jeżeli ktoś ma możliwość sprowadzenia i kupna tego urządzenia naprawdę wszystkim polecam. Nie będziecie zawiedzeni. Oczywiście niech ono lepiej sobie nieużywane w tej apteczce leży bo i bez choroby kłopotów mamy dostatek.

  www.aleve.com/aleve-direct-therapy/how-it-works/
  Czy i jak możemy sobie pomóc w bólach krzyża?
 • konkluzja prawidłowa
  " Konkluzja
  Kluczowe jest oficjalne stwierdzenie, że Polska nie podpisała Deklaracji Terezińskiej, a JUST Act jest bezprawny z punktu widzenia polskiego prawa i międzynarodowego i nie ma zastosowania w Polsce. A także, że żadne rekompensaty za mienie bez-spadkowe nie będą wypłacone, ani teraz, ani w przyszłości, bo nie ma ku temu podstaw. "

  No właśnie.
  Celowo skopiowałem całą konkluzję gdyż jest prawidłowa.
  To PiS który jest u władzy i ma ustawodawczą większość przegłosował
  w Sejmie na "NIE" i blokuje ustawę "anty 447". To PiS nie chce oficjalnie
  i według polskiego prawa postawić stanowcze NIE roszczeniom żydów amerykańskich oraz utrzymuje stan niewiedzy o blagierze na temat ustawy z Terezina.
  Dlaczego to robi? Każdy sam sobie może wywnioskować. Osobiście uważam iż jeżeli przed wyborami nie załatwi tych spraw PiS podczas głosowania powinien zostać zmieciony z polskiej sceny politycznej.
  Nie poruszam już innych kwestii za które ta partia jest odpowiedzialna.
  Przekroczone 2 miliardy długo Polski nie wzięło się z kapelusza. Przecież "wszystko" daje nam Unia więc skąd te absurdalnie powiększające się długi?
  Żydzi i roszczenia - ustalmy fakty
 • @Talbot 17:36:16
  :-) Nieprawda, to była Solidarność II.
  Polacy! Ogromna prośba...
 • pytanko
  "Tylko w Polsce mógł powstać ruch I Solidarność" - czy Pan dokładnie wie jak, dzięki komu i dlaczego powstała I Solidarność??? No i najważniejsze, o co walczyła ta pierwsza, właściwa Solidarność?
  Polacy! Ogromna prośba...
 • Ja znowu to samo
  Trzeci raz na portalu zaczepiam blogerów którzy mówią o polskości.
  Czy możecie nam wszystkim z wami piszącymi włącznie dokładnie powiedzieć co to jest Polskość? Nie chodzi tu o slogany lecz konkretne rzeczowniki i przymiotniki a jeżeli czasownik w konkretnym zdaniu się znajdzie to jeszcze lepiej. Przecież tak naprawdę, oprócz wspólnej mowy nikt konkretnie tu na blogu tego nie poruszył. Jak ktoś może być Polakiem jeżeli nie wie co to naprawdę takiego?
  Tak więc co to jest Polskość Panowie??? Kiedy ten "Ktoś" jest Polakiem???
  Potęga polskości
 • @Husky 18:42:59
  Prawdopodobnie nikt nie podpisał. Nie ma na to dowodów podpisu. Jednak chociażby Bartoszewski to podpisał na dzisiaj rządzi PiS i to od tej partii zależy co dalej będzie się dziać z 447. Abstrahując Terezin jeżeli został podpisany, PiS za przykładem Trumpa który robił to w o wiele ważniejszych sprawach, może ja wypowiedzieć. Nie ma żadnych wymówek. My za sprawą PiS nawet gaz skroplony kupujemy od USA o 25% drożej niż inni. Bić się w piersi i mówić że wszystko w porządku nie ma naprawdę sensu bo każdy wie że nie jest.
  Senatory listy piszą
 • @Husky 16:43:30
  Żydzi w tym wypadku mnie g...o obchodzą, ta ustawa jest ważna dla Polaków i PiS o tym wie. Po jej wprowadzeniu problematyczne grupy z tej partii miały by na zawsze zawiązane ręce w sprawie 447 i machlojek z tym związanych. Co więcej, opierając się na prawie polskim i bazując na paragrafach rządzący z pełną świadomością mogli by wtedy pokazać skamowcom z US środkowy palec. To jest główna przyczyna dlaczego ogólnie PiS nie chce wprowadzić anty ustawy 447.
  Senatory listy piszą