Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Stara Baba

 • @interesariusz z PL 23:07:57
  To mówisz że przez te kilka stuleci z historii to tłuszcza Rzeczpospolitą rządziła?:-)
  szlachta = tłuszcza ???
  Czego boi się PiS?
 • blisko coraz bliżej... do drugiej kadencji PiS
  Właśnie te 44~45% głosów powoduje iż można zauważyć nawoływania do bojkotu wyborów. Według nawołujących to nie zwolennicy PiS mieli by bojkotować lecz inni czyli aby podnieść PiS-owi procenty.
  Moim zdaniem PiS i tak te wybory wygra a jedynym sposobem na spokojną zmianę sytuacji w Polsce jest totalne zapisywanie się do partii jak i głosowanie na PiS i od środka przejęcie tej partii aż po górne stanowiska. Następnie zmienienie konstytucji na bezpartyjny scenariusz polityczny i struktury państwa czyli zrezygnowanie z partii politycznych w Polsce. Tylko tak można to na dzisiaj zrobić. No ale do tego trzeba mieć ułańską fantazję.
  Czego boi się PiS?
 • schodząc z tematu.
  Muszę się przyznać do mojej pomyłki w dawnym wpisie o 5G.
  5G jest skrótem od "piątej generacji". Kiedyś myliłem się i myślałem że chodzi tu o 5Ghz. Tak więc myślałem że mówimy o paśmie 5 gigaherców. Mój błąd. Są to absolutnie dwa różne tematy.
  Brutalna zmowa mafii telekomów
 • cała prawda o samolotach
  To że wymyślono kombajn do zbioru bananów nie znaczy że dla Polski się przyda i trzeba go kupić.
  CO POTRAFIĄ SAMOLOTY USA F-35 B?
 • @AgnieszkaS 17:19:41
  Nie wstydzę się nawet minutki. Jestem już starszym człowiekiem i w swoim życiu widziałem i syszalem wystarczająco aby oceniać.
  Czy kobiety tzw.Zachodu są psychicznie chore?
 • Dobrze opracowany i zgodny z historia post.
  Od siebie dodam iż jak ma być w Rosji dobrze gdy to bogaci rosyjscy oligarchowie trzymają ich pieniądze w zachodnich bankach a ich synowie bawią się w zachodnioeuropejskich stolicach i to tam przyjmują edukację, żyją i chodzą tam na dziwki? Zejdźmy niżej, weźmy na warsztat ich przedstawicielkę sportu Szarapową. Reprezentuje Rosję ale mieszka w USA i do tego ostatnio zamiast na turniej do matki Rosji bojkotuje go i wybiera się na korty zachodnie. Wszyscy oni "umacniają" prestiże Rosji jak cholera bajdurząc zwykłym Rosjanom jak to zachód jest zły i zdemoralizowany jednocześnie tam żyjąc i lokując swoje pieniadze.

  PS: co do Smoleńska. Uważałem i uważam iż był to fatalny incydent spowodowany nieudolnym wykonywaniem odgórnych poleceń przez kierujących kontrolerów lotem i lądowaniem w Smoleńsku czyli dwóch żołnierzy.
  Koniec rosyjskich pięciu minut w historii świata?
 • @AgnieszkaS 05:25:19
  Jeżeli naprawdę Pani skierowała swoją przycinkę w stronę mojego syna
  czyli do konkretnej osoby, więc dyby Pani wiedziała jak niecelne są jej słowa pewnie zrobiło by się jej głupio.
  Czy kobiety tzw.Zachodu są psychicznie chore?
 • @Zbigniew Jacniacki 22:45:38
  Przypomniała mi się pewna satyra którą czytałem gdzieś w mediach.

  Pogawędka dwóch kobiet o dzieciach.
  - Jak tam Pani Dzieci?

  - Córka wyszła za mąż, dobrze nawet trafiła.
  Chłop pomaga jej sprzątać, myje okna. Obiad ugotuje.

  - To chyba zadowolona jesteś?

  - No ale mój syn źle trafił. Zołza jedna.
  Każe mu sprzątać, myć okna i nawet obiady musi gotować.
  Czy kobiety tzw.Zachodu są psychicznie chore?
 • @AgnieszkaS 17:39:34
  Ja piszę o faktach i statystykach a nie swoim widzimisię. Rozumiem że czuje się Pani jako kobieta dotknięta ale prawda jest taka jaką jest.
  Poza tym gdyby było normalnie to świat nie robił by się nienormalny
  i nie pisali bysmy o tym. Czy sugeruje Pani (pomijając imprezowanie) że nie ma dla dziecka różnicy kto niemowlakiem się opiekuje, czy mama czy tata? :-)
  Czy kobiety tzw.Zachodu są psychicznie chore?
 • @AgnieszkaS 16:29:56
  Nie ma bardziej zainteresowanej strony która odnosi z tego powodu olbrzymie strategiczne sukcesy jaką jest w tym wypadku USA i ich doktryna. Dla Polski to porażka i możliwa zagłada państwa nie tylko poprzez działania wojenne, dla Waszyngtonu olbrzymi dziejowy sukces.
  Plan okupacji Polski osiąga sukces
 • @Lotna 16:28:52
  Ja raczej stawiam na coś innego :-). Pójdą głosować na PiS.
  Plan okupacji Polski osiąga sukces
 • Bierność Polaków w Polsce jest straszna.
  Całkowicie zgadzam się z ogólnym stanowiskiem Polonii i to samo popieram. Jeżeli Polakom w Polsce się nie chce to po jakiego grzyba zawracać sobie tym dupę.
  Co do Konfederacji, było to do przewidzenia. Z ludźmi jak Mikke czy Winnicki nie idzie się zmieniać systemu. Im podskórnie zależy na utrzymaniu starej sytuacji politycznej gdyż tylko w takiej mogą zaistnieć. Szkoda tak naprawdę strzępić nerwów na ten sztucznie opozycyjny twór.

  PS: Co do 447, jeżeli Polacy nie rozumieją czym 447 jest, że jest to koszt 3335 sztuk samolotów F-35 po normalnej cenie, to o czym tu mówić? Osobiście, po wyborach które i tak wygra PiS skończę już zajmowaniem się polską polityką i gospodarką gdyż naprawdę jest to niewarte. Jeżeli Polakom w Polsce na tym nie zależy to po co tracić czas? Dla dużego elektoratu ważniejszym jest zakaz aborcji czyli tych ~1000 przypadków w roku spowodowanych nieprawidłowym rozwojem płodu, narażeniem na śmierć przyszłej matki a także czynem gwałtu aniżeli faktycznie losami Polski. Byłem ostatnio w Polsce więc mogłem przekonać się osobiście jak bardzo politycznie "zaangażowani" są Polacy dla ogólnego dobra kraju.
  Ostatnio przeczytałem iż średni koszt wybudowania 1 km dwupasmowej autostrady w Polsce wynosi w przeliczeniu 10 milionów dolarów. Dla porównania w USA stanie Illinois koszt ten wynosi średnio 3 miliony dolarów (jest to średnia krajowa) z tym że ja sam podciągam cenę w górę gdyż oficjalne źródła rządowe mówią o wiele mniej.
  Tak więc jaki pan taki kram. Polakom w Polsce wszystko jedno.
  Podstawowy błąd Konfederacji
 • @Lotna 12:16:04 i inni blogerzy
  "Kobiety sobie nie radzą z rolą kobiet i mężczyzn zarazem w jednej osobie" - Z tym się zgodzę jednak z innych przyczyn aniżeli Pani to chce tu przedstawić.
  Mam synów z których jeden z nich jeszcze się nie ożenił. Tak więc znam temat amerykańskich kobiet. W większości bałaganiary, lenie, roszczeniowe katarynki i bezczelne seksistki. Wystarczy zajrzeć jak wyglądają domy i samochody niezamężnych pań w środku. Bałagan, czasami wręcz brud. W głowie tylko imprezy, libacje i narzekania na swój los który zgotowali im męscy szowiniści. W amerykańskim małżeństwie na dzisiaj jest coraz częstszą normalnością że to mąż musi sprzątać gotować i prać. Gdyby tego nie robił żył by w brudzie. Widok gdy mąż opiekuje się niemowlakiem a mamusia z koleżankami szlaja się po imprezach nikogo tu już nie dziwi. Należy dodać że to amerykańskie kobiety według statystyk pija więcej alkoholu aniżeli mężczyźni.
  Ostatnio jedna z najlepszych na świecie amerykańskich uczelni postanowiła zbadać jak to jest naprawdę z dyskryminacja kobiet wśród warstwy średniej społeczeństwa. Co się okazało, to nie kobiety a mężczyźni są nagminnie dyskryminowani w pracy. Obalono także mit
  dyskryminacji zarobkowej kobiety. Okazało się także iż średnio kobieta
  z tej największej warstwy społecznej zarabia około 9~13 tysięcy więcej na rok aniżeli mężczyzna. Dodajmy do tego jeszcze niepisane uprzywilejowane prawo jakimi traktuje się kobiety względem mężczyzn
  a obraz relacji i dyskryminacji zmieni się diametralnie od podawanego przez media i różne organizacje.
  Syn ,którego nadmieniłem na początku ani myśli się żenić. Nie dla tego bo nie chce lub jest krzywy i brzydki. Po prostu ze strachu że wdepnie w gówno.
  Taki to jest coraz częstszy obraz kobiety z zachodu (nie wszystkich).
  Czy kobiety tzw.Zachodu są psychicznie chore?
 • @Jwu 13:45:46
  Jakby wszyscy zapomnieli że w Trumpie płynie niemiecka krew!
  Plan okupacji Polski osiąga sukces
 • ... a co ze zdrajcami?
  No dobra, jeżeli jest to okupacja więc mamy w Polsce na czele kilku zdrajców. Tak więc co Polacy zrobią ze zdrajcami? Poważnie się pytam.
  Małą odpowiedź poznacie w rezultatach po wyborach po których prawdopodobnie skończę już zajmować się tematami Polski bo po co.
  Plan okupacji Polski osiąga sukces
 • tak to widzę
  Dopóki nie pobudują drugiej oczyszczalni a wciąż będą transportować "gówno" z jednego brzegu na drugi temat będzie powracał jak bumerang. Nie ma innego wyjścia. Wiąże się to także z rozbudową stolicy. Warszawa musi mieć dwie oczyszczalnie, prawobrzeżną jak i lewobrzeżną. Podniesie to także przepustowość tych urządzeń która dzięki rezerwie pozwoli na prawidłowe oczyszczanie tego szamba. Inwestycja nieunikniona i powinna być priorytetem nawet w skali państwa.
  Tego co się stało już nie odwróci ale nie powinno się wkładać pieniędzy w żadną modernizację gdyż kilkanaście lat temu z powodu złego planowania u podstaw nie robi to żadnego sensu a pieniążki wyrzucane będą w ... "gówno".
  " Na prawo most, na lewo most..."
 • @Husky 14:36:20
  447 jest skierowane wyłącznie w stronę roszczeń od Polski. Po co sztucznie mieszasz inne kraje?
  F-35 i wojna ...psychologiczna
 • @lolo 13:54:32
  No i 6.5 miliarda dolarów poszło w błoto... a raczej do kieszeni US korporacji. :-)
  F-35 i wojna ...psychologiczna
 • @Husky 13:45:06
  Tak jak wyżej napisałem, nie wypowiadam się o "lepsiejszosci" jednego nad drugim. Co do 447, Polacy będą płacić nawet nie wiedząc kiedy a rząd na pewno tego obywatelom nie powie.
  (Ani Ciebie ani mnie to nie dotyczy bo płacimy podatki w innych krajach)
  F-35 i wojna ...psychologiczna
 • ruskie są i tak ładniejsze :-)
  Nie wypowiem się o "lepsiejszosci" jednego nad drugim ale powiem to
  z przekonaniem i bardzo poważnie że... ruski samolot jest zdecydowanie
  od innych ładniejszy i to jest już reguła. Poza tym aby we współczesnym świecie czuć się bezpiecznym należy mieć do tego jeszcze inne narzędzia.
  Tak więc czy Polska ma satelity aby te cacka niepodlegle wykorzystać?

  W prasie amerykańskiej ukazał się artykuł iż Izrael przekształcił w Niemczech swoje 3 najnowsze łodzie podwodne w jednostki z rakietami atomowymi. Dwa lata temu wspominałem o tym i to jest naprawdę ważne także i dla Polski.

  PS: pragnę zauważyć że takie F-35 kosztują średnio około 90 milionów $
  (bez benzyny :-)))))) ) oraz to że kupowane są przez Polskę od państwa których obywatele poprzez 447 chcą wyłudzić (ukraść) od RP sumę za którą Polacy kupili by tych samolotów 3335 sztuk. Mówi wam to coś?
  F-35 i wojna ...psychologiczna