Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze kruszyna

 • Widz i uczestnik
  Przeczytałam Pana artykuł ponieważ dotyczył osoby której kiedyś cała moja rodzina bezkrytycznie zaufała.Zgadzam się całkowicie z Panem w całości artykułu że gdyby L.Wałęsa tak postąpił na samym początku to darowane były by Jego błędy(przynajmniej w naszej rodzinie)lecz praca dla dobra Polski w następnych latach, mogła Wałęsie dac godne i chwalebne miejsce w historii,porównywane z Piłsudzkim.Pozdrawiam Pana ,mimo że mam trochę żalu za odłączenie się od PIS -u(tym razem cała moja rodzina głosowała na Pana).Mam nadzieję że mimo wszystko leży Panu na sercu Nasza Kochana Ojczyzna.
  Krętactwa Wałęsy były kłamstwem założycielskim III RP
 • Co po Tusku...
  Komuniści to grupa przestępcza i basta.Zniewolili Naród a po Okrągłym Stole rozkradli co tylko się dało.Niemniej jednak to co robi od pięciu lat Tusk ze swoją partią i PSL-em to całkowita klęska.Uważam że jest najgorszym Premierem po 1989r.Po Tusku zostanie olbrzymi dług a Polska jako państwo nie znaczące nic w Europie .
  Co po Tusku, czyli jakiego przywódcy potrzebuje Polska?
 • Kibice
  Wole kibiców ,ponieważ są odważni i w razie agresji" sąsiada"Oni potrafią bronic Polski .Aco do wykształciuchów to Ci za posade i poklepywanie ,sprzedaliby Ojczyzne;co widac i czuc.Pozdrawiam kibiców.
  Staruch „dla rządzących kibice to kibole i bandyci” - Kelner „teraz trwa przemarsz, a media już kłamią”
 • Ataki na Generała Błasika
  Mam nadzieję że spotka ich sprawiedliwa kara na miarę Katastroy Smoleńskiej!!!!!!!!!!!!!
  Ataki na generała Błasika.
 • Biedna smoleńska brzoza
  A śmieci koło brzozy leżą nie tknięte.Czy wypadły z Tupolewa?
  Biedna smoleńska brzoza.
 • Czas kolumbów 90"!Czas walki o Polskę
  Wspaniały młody człowiek i mądre wystąpienie.Zawsze w rewolucjach ginęli najlepsi synowie i córki Naszego Narodu.Popieram tego młodego człowieka za to że jest mądry i nie szafuje tak lekkomyślnie POLSKĄ KRWIĄ.Kiedyś nie było innego sposobu na odzyskanie wolności niż przelanie krwi .Teraz można to zrobi w sposób pokojowy;odbierając władzę ludziom którzy szkodzą Naszej Ojczyżnie.Mam nadzieję że młodzi Polacy potrafią i nie dadzą się oszukac starym lisom.
  Czas "Kolumbów 90"! Czas walki o Polskę!
 • ..odezwa do narodu
  Takimi listami to władza sobie podetrze tyłek.A kim jest Duda ,drugim Bolkiem ?Zbieraniem podpisów powinny zając sie wolontariusze .A związkowcy pokazac władzy siłę ,a nie chowac się ze strachu po kątach!!!!!!!!
  Dość oszukiwania przez Rząd Tuska! – odezwa do narodu
 • Na lewo- patrz uważnie...
  Prawie całe media są w rękach rządzacych i jeszcze chcą pod byle pretekstem nałożyc cenzurę na internet .Mam nadzieję że cała Polska się teraz dowie co politycy koalicji planowali!
  A jednak atak
 • ,,...Precz z czerwonymi łapami od niepodległych Węgier...,,
  Bardzo podobało mi się wystąpienie posła Pięty na którego głosowałam z moją rodziną .
  „…Precz z czerwonymi łapami od niepodległych Węgier…”
 • ..kłmliwy twór obłudnej groteski!
  Znakomity tekst i zgadzam się z nim w całości.Od siebie dodam że dzięki takim publicystom jak Pan prędzej ta katastrofa zostanie wyjaśniona,ponieważ nie pozwalacie na manipulację tą straszną tragedią .Dziękuję i pozdrawiam.
  Komisja J. Millera - absurdalny, nieistotny i kłamliwy twór obłudnej groteski!
 • Viktor Orban
  Oglądałam wywiad z Viktorem Orbanem w programie Pospieszalskiego "Bliżej"w czwartek .Jestem zachwycona Orbanem jakim prostym językiem potrafił przekazac politykę Węgier obecnie i na przyszłośc .Nie było poprawności politycznej w Jego przekażie .Chciało by się zawołac ;a dlaczego nasi politycy tak mówic nie umieją?Niech Bóg błogosławi Węgrom i Orbanowi.
  Viktor Orbán, czyli kłótnia w rodzinie
 • Załujemy....
  Tacy piloci ,a własciwie ścierwa !!!!!!! nie powinni dostac pracy nigdzie!!!!za to jak się zachowal się i w stosunku do swoich kolegów którzy zginęli w Smoleńsku.To nie męzczyżni tylko cioty !!!!!!!!.Wstyd że mamy takich tchórzy w wojsku.
  Żałujemy, że milczeliśmy tak wypowiada sie pilot z 36 pułku
 • Na kogo chory jest Zaręba?
  Wstyd sie przyznac że głosowałam na Migalskiego.Dopiero człowieka się poznaje kim jest jak się mu bliżej przyjrzec.Tak się przyglądam i przyglądam i dochodzę do wniosku że głosowałam na całkiem innego człowieka.Mam prośbę do dziennikarzy i publicystów ;Bardzo proszę ,ostrzegajcie nas zwykłych , nieświadomych wyborców przed takimi kandydatami -oszustami.
  Na kogo chory jest Zaremba? Chyba nie na Migalskiego...
 • Kochali Polskę
  Kochali Polskę równie mocno jak siebie nawzajem .Spoczywajcie z Bogiem ,Panie Prezydencie Lechu Kaczyński wraz z Marią Kaczyńską.Moja rodzina zawsze będzie pamiętac.
  Śp. Lech Kaczyński - szósta rocznica zaprzysiężenia
 • trzy procent to itak sukces dla wichrzycieli
  Ja z rodziną jestem w tym29%.Nie popieram ludzi dwulicowych i siejących zament.
  Sondażowa klęska Jacka Kurskiego
 • Prawdziwy
  Tak właśnie postrzegam Jarosława Kaczyńskiego jako Wielkiego Męża Stanu.Jeszcze dodam że jest prawdziwy .;Nie wylansowany przez nikogo .Niema w nim obłudy ani pychy czy cwaniactwa.Jest uczciwy ,bezkompromisowy w sprawie Polski.Jestem pewna że nie zdradzi nigdy Polski,czyli mnie ,nas.Jarosław Kaczyński jest Jarosławem Kaczyńskim.Boże zachowaj Go w zdrowiu.
  Zabić Kaczyńskiego
 • @anarche
  Nie tylko Kamila Baczyńskiego !Całe pokolenie pięknych , kipiących życiem młodych bohaterów ,którzy nie szli aby zginąc;Onii szli na barykady bo mieli w sercach wolnośc i miłośc do ojczyzny.Są jak wiosenny deszcz który pobudza rośliny do wzrastania.Nie pozwólmy aby ich bohaterstwo kalali podli mali ludzie.
  WOLNOŚĆ LUB ŚMIERĆ - POWSTANIE WARSZAWSKIE
 • KAZANIE księdza Natanka
  Dziękuję Panu Krzysztofowi za wskazanie konkretnej inicjatywy jaką mabyc krucjata różancowa za Ojczyznę.Wpisuję się w ten apel i będę namawiac moich znajomych i rodzinę.Wysłuchałam księdza Natanka i to co czułam od kilku lat,On to powiedział .Będę się jeszcze gorliwiej modliła za Polskę i Polaków .Pozdrawiam wszystkich co im leży dobro Ojczyzny na sercu.
  Kazanie Ks. Piotra Natanka - wnioski
 • wybory
  Zgadzam się z tym że każdy na końcu ,po zliczeniu głosów powinien zrobic zdjęcie .
  stalinowcy wygrają wybory, jak ostatnio
 • @adriano85
  Dołączam do apelu słuchaczy Radia Maryja,określonych przez premiera 'moherami'.bydłem przez Bartoszewskiego.
  Ogólnoświatowa akcja ratowania polskiej demokracji- akcja blogerów Nowego Ekranu