Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze emsi

 • @kula Lis 67 19:49:15
  Tych oszustów morawieckich trzeba rozgonić na cztery wiatry.
  Lechici skazani na wieczną służalczość - wobec Żydów?
 • @RAM 20:17:00
  Żydowskie lawirowanie nikt chyba lepiej nie opisał jak sam Feliks Koneczny, chociażby w książce pt. "Cywilizacja żydowska", Wydawnictwo "Antyk", Warszawa-Komorów, 2001.
  Największymi wrogami Polaków są ludzie rządzący Polską
 • Fałszywa analogia.
  I znowu tutaj trochę nie tak:
  Przypomnijmy, że w środę w Polsat News poseł Jacek Żalek powiedział o mordzie w Jedwabnem: „To jest nadużycie i bezczelność. Tak jakby powiedzieć, że skoro przyjmiemy tę logikę to znaczy, że policja żydowska, która selekcjonowała, dostarczała, była odpowiedzialna za doprowadzenie Żydów do komór gazowych. To znaczy, że Żydzi zgotowali sobie Holokaust? To jest po prostu głupie i bezczelne. Tak samo mówienie, że Polacy są odpowiedzialni za zbrodnie Holokaustu. Zamordowali Niemcy, a jeżeli byli tam Polacy, którzy brali udział w tej zbrodni, to oczywiście ponoszą za to odpowiedzialność”. Żalek zaznaczył również, że osoby, które zeznawały w sprawie zbrodni po wojnie, były poddane ubeckim torturom.
  https://kresy.pl/wydarzenia/premier-morawiecki-byly-dramatyczne-wypadki-ze-polacy-mordowali-zydow-bylo-jedwabnem/

  Słusznie, poseł Jacek Żalek odrzuca zarzuty pod adresem Polaków, ale posługuje się nietrafną analogią. Analogicznie to winno wyglądać to tak: Tak jakby powiedzieć, że skoro przyjmiemy tę logikę to znaczy, że policja żydowska, która selekcjonowała, dostarczała, była odpowiedzialna za doprowadzenie Żydów do komór gazowych. To znaczy, że Żydzi zgotowali sobie Holokaust. Wówczas, według prawidłowej analogii Polacy „powinni” w Jedwabnym mordować Polaków, a nie Żydów. A skoro mowa jest o zamordowaniu Żydów w Jedwabnym, to taka analogia, jaką stosuje poseł Żalek, nie ma po prostu sensu i pozbawiona jest wszelkiej logiki. Tu nie ma żadnej analogii. Prawdą na dzień dzisiejszy jest to, że Polacy nie mordowali Żydów w Jedwabnym i tego się trzymajmy.
  Największymi wrogami Polaków są ludzie rządzący Polską
 • Do Czaputowicza wprost...
  Ale co on na podstawie apriorycznych założeń wysuwa takie wnioski? Jak on może tak mówić skoro w Jedwabnym nie przeprowadzono ekshumacji, bo przerwał je Lech Kaczyńskie jako urzędujący wówczas Prokurator Generalny. Czaputowicz w ten sposób opluwa naród polski i wypaczy historię. Poważny minister MSZ powinien dysponować konkretnymi faktami świadczącymi o takich postawach jednostek społeczeństwa, a nie popierać się jedynie na założeniu, tworząc w ten sposób fałszywe i godzące w dobre imię Polski fakty wyssane z brudnego ministerialne palca.
  Największymi wrogami Polaków są ludzie rządzący Polską
 • @kula Lis 67 18:45:50
  A co on pierniczy o antysemityzmie, skoro nawet murzyni są żydami? Nie ma czegoś takiego współcześnie jak naród żydowski, lecz mamy do czynienia z sektą lichwiarską, podszywającą się pod ludy semickie, z którymi ta sekta walczy, albo wykorzystuje ich do podboju miej wartościowych narodów. Nie będę się powtarzał. że Semitami są ludy całego Bliskiego Wschodu, czyli wszystkie arabskie.
  Lechici skazani na wieczną służalczość - wobec Żydów?
 • Gdybanologia niepolska.
  "Na pewno byli też do tego popychani przez zbrodniczy, terrorystyczny reżim okupanta hitlerowskiego, niemieckiego, ale oczywiście były takie przypadki”...

  Ale skąd ten dupek to wie, że takie przypadki były? Przebadał to? Miernota wychodzi po prostu z takiego założenia i czyni z niego empiryczny dowód, o czym nie ma nawet zielonego pojęcia.
  Największymi wrogami Polaków są ludzie rządzący Polską
 • Poczet zdrajców, a może i inaczej urodzonych?
  Kim oni są querwa, ci zdrajcy?A kto przerwał ekshumacje w Jedwabnym, aby prawda nie wyszła na światło dzienne? Był to właśnie Lech Kaczyński z porządnymi żydowskimi korzeniami. Czegoż tu się jeszcze możemy po nich spodziewać?
  Największymi wrogami Polaków są ludzie rządzący Polską
 • @Andrzej Tokarski
  Szanowny Panie Tokarski! Nie przeceniałbym jednak instynktu polskości w takich osobach jak Gomułka i Jaruzelski, którzy mieliby się przyczynić do oczyszczenia polskiej armii z żydowskiego elementu. Otóż czystka antysemicka w Wojsku Polskim nie miała nic innego na celu, jak wsparcie wojsk izraelskich w tzw. wojnie na wyczerpanie w latach 1967-1970, która to miała zmęczyć i wyczerpać zasoby strategiczne Izraela. A skąd można było liczyć na uzupełnienie tych zasobów opartych przede wszystkim na wyszkolonych żołnierzach, jak nie w polskiej armii? Warto chociażby pobieżnie zapoznać się z chronologią wydarzeń opisanych nawet w Wikipedii.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojny_izraelsko-arabskie
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Czystka_antysemicka_w_Wojsku_Polskim
  Sprawdziłem po prostu tutaj, czy można choćby na podstawie tych informacjach dość do zgoła odmiennych wniosków, jakie powyżej zostały przez Pana zaprezentowane. I widać wszystko jak na dłoni.

  Dodam do tego jeszcze takie małe zapytanie. Dlaczego przeprowadzano czystki antysemickie w tylko w armii, a nie np. w rządzie, w mediach, czy na uczelniach itd.?
  Lechici skazani na wieczną służalczość - wobec Żydów?
 • @Tokarski
  Tak to niestety jest, że uczono nas fałszywej historii, a zakrywano przed nami tę prawdziwą, tak jakby jej nigdy nie było. A zatem opanowanie historii jest prawdziwą władzą nad ludźmi. Miejmy nadzieję, że ten czas powoli mija i że prawdziwa historia ujrzy w końcu światło dzienne.
  Lechici skazani na wieczną służalczość - wobec Żydów?
 • A Karol Marks?
  Ciekawe jest to taktowne milczenie w kwestii żydowskiego pochodzenia "mędrca" narodów zwanego Karolem Marksem.
  Żydowska niechlubna rola w Holocauście własnego narodu - (2)
 • Antysemityzm jako forma uprawiania wszechobecnego antyhumanizmu.
  Antysemityzm w żydowskim rozumieniu tłumaczy się jedynie ich antyhumanizmem odnoszącym się do wszystkich ras i narodów.
  Żydowska niechlubna rola w Holocauście własnego narodu - (2)
 • Prawa ręka nie wie co czyni lewa.
  Takiego to się Polska dorobiła prezydenta, który nie wie czy dobrze zrobił, czy też nie. A jednak jarmułka nie na wszystko pomaga.
  A jednak podpisał !!!!!!!
 • @kula Lis 67 20:01:44
  Ja go nazywam po prostu Kaputtowicz, gdyż czego się nie ima, to zaraz zepsuje. A napsuł już całkiem niemało.
  Wystarczy nie głosować na PiS, tylko na coś innego.
  ANDRZEJ ZYBERTOWICZ LIST PUBLICZNY
 • @
  Ano to proste jest. Chodzi o mienie pożydowskie wartości bilionów dolarów jakie pozostało po ofiarach holokaustu, Żydach którzy nie pozostawili spadkobierców."

  Nieraz się nad tym zastanawiam, czy aby rzeczywiście chodzi tutaj o bezspadkowe mienie żydowskie, czy raczej odwrotnie, czyli o mienie spadkobierców, którzy żyją i się mają dobrze, tych którzy oprócz zmiany nazwisk zmienili także położenie, czyli miejsce zamieszkania z Polski na Palestynę, celem utworzenia państwa Izrael, a teraz jak gdyby nigdy nic domagają się od Polski zwrotu ich mienia. Warto się nad tym głębiej zastanowić.
  W sojuszniczej okrężnicy Izraela i USA
 • @Autor
  Andrzej Zybertowicz to zręczny uwodziciel, ponoć w przenośni i dosłownie. Dosłownie zaś dotyczy jego uwodzicielskiej sztuki w okresie rozhartowywania emocji społecznych po katastrofie smoleńskiej, kiedy to punktował niby bokser w rygu swoich rywali takich jak zdrajca Polski Tusk i jemu podobnych, wabiąc w ten sposób łatwowiernych słuchaczy na patriotyczną przynętę opartą na zręcznych zabiegach socjotechnicznych, czym zresztą od strony swej codziennej profesji się trudni. Niestety pan Zybertowicz ma naturę kameleona, co objawiło się po wejściu w posiadanie nowych funkcji i urzędów, gdzie od razu zmienił barwy i zaczął śpiewać z nieznanego dla wielu do tej pory klucza. Zapewne ten klucz to nic nowego, choć zaskakuje nim słuchaczy młodszych od siebie, którzy nie mieli jeszcze okazji, aby poznać go w poprzednim wcieleniu. Wniosek jaki z tego nasuwa jest taki, że kto słucha Zybertowicza, ten sam sobie szkodzi.

  Całkowicie podzielam Pańskie zdanie jako czytelnik "Warszawskiej Gazety" oraz krytyk żydowskiej prawoskrętnej "Gazety Polskiej", będącej jedynie lustrzanym odbiciem lewoskrętnej żydowskiej "Gazety Wyborczej", obsługującej w ramach wypełniania poleceń Judenratu drugą część sceny politycznej, czy też społecznej, wszelako na jedno i to samo tutaj wychodzi. Uważam, że właśnie te dwie nawzajem się zwalczające redakcje dwóch rywalizujących frakcji żydowskich najbardziej Polsce szkodzą i mącą w głowach u wielu rodaków.
  http://web.archive.org/web/20071027054055/http://polonica.net/
  ANDRZEJ ZYBERTOWICZ LIST PUBLICZNY
 • @kula Lis 67 13:17:11
  Zapewne są to jakieś tajne sojusze, z których jak zwykle dla Polski wynika samo tylko zło. Vide pakt Ribbentrop-Mołotow. Nie ma przecież różnicy w tym, kto takowe sojusze poza plecami suwerena, czyli polskiego narodu zawiera. Wszystkie jednakowo obracają się w końcu przeciwko Polsce. Dlatego musimy tutaj z naciskiem pytać, jakim sojuszu z Izraelem jest Polska ?
  List otwarty – Podziękowanie dla Pani Ambasador Izraela
 • @Andrzej Tokarski
  Doskonale, szanowny Panie Tokarski! Wygarnął Pan im pełną prawdę o ich mentalności i ich postępowaniu. W tym miejscu przypomnę wielkiego Polaka, Prymas Polski kard. Stefana Wyszyńskiego, który jako redaktor "Ateneum kapłańskiego", jak nikt inny określił zgubną i i szkodliwą dla Polski na przestrzeni stuleci obecność tego "narodu" na naszych ziemiach. Niestety, gdzieś zapodział mi się ten tekst, a chętnie bym go tutaj przytoczył. Może ktoś z czcigodnych Bloggerów i Komentatorów dysponuje tym bezcennym świadectwem, jednego z największych Polaków?
  A w załączeniu do tego komentarza dzielę się z Państwem zapewne znanym już portalem internetowym, kopalnią wiedzy historycznej, literackiej i społecznej, czyli politycznej w obecnych czasach.
  http://web.archive.org/web/20071027054055/http://polonica.net/
  List otwarty – Podziękowanie dla Pani Ambasador Izraela
 • @Krystyna Trzcińska 15:09:57
  A co na to zakłamana żydowska gazecina, zwana dla niepoznaki, o ironio losu, "Gazetą Polską", czyli odwróconą w prawo, czy też prawoskrętną gadzinówką żydowską, zwaną "GWprawda", oraz jej satelita pod nazwą (nie)zalezna.pl?
  1 bilion zł., lasy, fabryki, kamienice, pola tego chcą żydzi
 • @trojanka 03.02.2018 18:33:10
  Boże, mój Boże, co za barbarzyństwo! I jeszcze śmią się domagać twórcy największego kłamstwa w dziejach ludzkości, jakiś urojonych należności? Doprawdy niebywały przemysł holokaustu.
  1 bilion zł., lasy, fabryki, kamienice, pola tego chcą żydzi
 • @Jeszcze słowo do Autora.
  "WPS niezmiennie twierdzi, że udział w urządzanych w IIIŻydo-RP politycznych wyborach, czyli mówiąc wprost: udział w żydowskiej hucpie wyborczej, pozostaje całkowicie bez znaczenia na wyborczy wynik, bowiem to nie Polak–wyborca wybiera władze w IIIŻydo-RP. Decyduje o tym wyłącznie żydowska V kolumna w Polsce i jej syjonistyczni, zachodni sponsorzy."

  A kto tę całą demokrację wmyślił? Cud natury, nie? Warto w tym temacie sięgnąć do literatury ks. prof. dr Stanisława Trzeciaka. Albo też do Feliksa Konecznego o "Cywilizacji żydowskiej".
  Syjonistyczne szambo wylewa coraz bardziej