Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze emsi

 • Ciekawa rola Macierewicza?
  A propos tej Sejmowej Komisji Śledczej, to pan Macierewicz zagospodarował przy zrozumiałej bierności Platformy Obywatelskiej teren, wybiegając niejako naprzód i powołując zespół parlamentarny, być może i celowo, aby uniemożliwić powołanie Sejmowej Komisji Śledczej, który co by nie mówić, nie ma ani tej rangi, ani tej kompetencji ani wreszcie nie powoduje tych skutków, co Sejmowa Komisja Śledcza.
  Divide et Impera - w relacji do Smoleńska
 • Po prostu ignorant...
  ""(...)Wylałeś dużo żółci, ale większość bez sensu!Gdy PIS wygrał wybory, powołano komisję Macierewicza, która, przy pomocy specjalistów z zagranicy szukała przyczyny katastrofy! Do dzisiaj działa dalej, a ty piszesz bzdury, że żadnej nie powołano!(...)"

  No, rzeczywiście ignorantem jest ów komentator, niepotrafiący odróżnić państwowej podkomisji działającej przy Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych od Sejmowej Komisji Śledczej do spraw tzw. katastrofy smoleńskiej.
  Divide et Impera - w relacji do Smoleńska
 • Demokracja to system destrukcji całego ładu na ziemi.
  "Czy tego chcemy i jaki ma to związek z "władzą ludu", demokracją? I czym współcześnie jest ta demokracja? "Ki diabeł"?"


  Wręcz odwrotnie, demokracja to wszystko umożliwia i wywołuje. Jak już kiedyś powiedziałem, diabelski wymysł rodem z raju, gdzie wąż mówi do niewiasty: ...(jak Bóg będziecie znali dobro i zło", Rdz 3, 5). Jak Bóg będziecie - decydowali o tym, co jest dobre, a co złe. I na tym polega cała istota demokracji.
  Demokracja? Ki diabeł? I coś o lewactwie...
 • @Oscar 14:51:22
  "Liberałowie to lewactwo ? Globaliści to lewactwo ?"

  Przecież tak dokładnie jest. A Pan to z jakiej planety tutaj przyjechał, bo wygląda Pan na całkiem nowego?
  Demokracja? Ki diabeł? I coś o lewactwie...
 • Skąd my to znamy...
  "Stąd koszmarna idea tzw. "zrównoważonego rozwoju", stąd obwinianie nas - ludzi o mityczne ocieplenie klimatu (czy ktoś jeszcze pamięta kampanię straszenia "dziurą ozonową"? - znikła, bo takowej nie było a była tylko wymysłem demoliberalnych idiotów), stąd postulaty o ograniczeniu ludzkiej populacji i też naszej prokreacji, stąd większa dbałość o karpie, zwierzęta, drzewa, powietrze czy ogólnie środowisko niż dbałość o ludzkie życie (też te nienarodzone),"...

  W tym miejscu myśli biegną zaraz do papieża Franciszka i "jego" encykliki.
  Demokracja? Ki diabeł? I coś o lewactwie...
 • Pan Sasin filozofuje...
  Pan Sasin filozofuje...

  „Czy współcześni Polacy, którzy w większości urodzili się już po tamtych wydarzeniach, mają ponosić ciężar zadośćuczynienia osobom, którzy wówczas stracili majątki? To jest zasadnicze pytanie polityczne i filozoficzne, czy dzisiaj nie powinniśmy tych pieniędzy przekazać na inne cele, które z punktu widzenia państwa są niezbędne” - pytał Sasin.

  Oczywiście, że współcześni mają ponosić ciężar. Przecież nie można go przerzucić na minionych, a przerzucając na przyszłych, obarczymy ich jeszcze większymi kosztami. Skoro zatem mamy ciągłość państwa, z którego dobrodziejstwa korzystamy, to mamy i wobec niego także określone obowiązki, z pośród których jednym z najważniejszym jest zadośćuczynienie jego obywatelom - podstawowa zasada sprawiedliwości. Im szybciej tej sprawiedliwości stanie się zadość, tym szybciej i skuteczniej będziemy mogli realizować także inne niezbędne cele, które pan Sasin chce najwyraźniej osiągać wbrew zasadzie sprawiedliwości, ograniczając się jedynie do filozofii, co by ona w tym wypadku nie oznaczała.

  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/rzad-nie-zajmie-sie-reprywatyzacja-projekt,232,0,2398184.html
  Rząd wycofał się z ustawy reprywatyzacyjnej
 • @wercia 10:10:40
  Widać, że ktoś wpływowy wyprostował Morawieckiemu myślenie, które teraz odpowiada już wyznaczonym standardom.
  Rząd wycofał się z ustawy reprywatyzacyjnej
 • 4*
  Za oddanie dla Polski dałem 4*.
  Rząd wycofał się z ustawy reprywatyzacyjnej
 • 279:7
  "Za przyjęciem nowelizacji było 279 posłów, 5 było przeciw, 130 wstrzymało się od głosu. Za zmianami głosowali posłowie PiS, Kukiz'15, PSL; posłowie PO wstrzymali się od głosu; Nowoczesna była podzielona - 5 posłów tej partii była za, 2 przeciw, 13 z nich wstrzymało się od głosu”."

  Czyli tylko 7 posłów było przeciw.
  Rząd wycofał się z ustawy reprywatyzacyjnej
 • I tak i nie...
  "choć to dzięki nam ta partia wygrała wybory."

  Zdaje się że nie tylko nam zawdzięczamy, lecz komuś zgoła innemu niż zawartemu spiskowi trzech kelnerów, którzy u "Sowy i Przyjaciele" nagrywali takie i inne epizody. Wszystko wskazuje na to, że jakaś potrzebna Ręka tym wszystkim kierowała, co oczywiście miało potem wpływ na preferencje wyborców mających do spełnienia aż takie wielkie zadanie, jak poprawne skreślenie na karcie wyborczej ulubionych wybrańców i umiejętne wrzucenie jej do urny tak, aby wyszedł z tego odpowiedni wynik wyborczy. A zatem przedpole było już długo przed tym przygotowywane, zanim PiS zdecydował, czy pogodzi się z rolą wiecznej opozycji, czy też w sposób rotacyjny przejmie zewnętrzne symbole władzy, bo przecież prawdziwą władzę - jak doskonale o tym wiemy, sprawuje w naszym nieszczęśliwym kraju na sposób rotacyjny zgoła ktoś inny, tzn. jedno z trzech stronnictw okupacyjnych, czyli ruskie, pruskie, albo aktualnie rządzące stronnictwo izraelsko-amerykańskie.
  Rząd wycofał się z ustawy reprywatyzacyjnej
 • Chciałbym zapytać o tego Anty-Polaka.
  A co ten Anty-Polak tutaj chce?

  http://niezalezna.pl/217094-prymas-polski-o-wielkim-poscie
  CHRYSTUS JEST ZBAWICIELEM WSZYSTKICH!
 • Anty-Polak
  A co ten Anty-Polak tutaj chce?

  http://niezalezna.pl/217094-prymas-polski-o-wielkim-poscie
  Rząd wycofał się z ustawy reprywatyzacyjnej
 • nihil novi
  Żydostwo jest wszędzie, ...są we wszystkich partiach i organizacjach na lewicy i na prawicy, są na wszystkich szczeblach administracji państwowej, są w Rządzie i Sejmie, ...jako "euro-deputowani", są w organizacjach 'pozarządowych' i fundacjach, są bardzo licznie w Kościele Katolickim i w Episkopacie Polski, są w kadrach Wojska Polskiego, są w policji i sądownictwie, są we wszystkich mediach - po lewej i po prawej stronie, ...

  anty-polscy, anty-narodowi, anty-patriotyczni, anty-chrześcijańscy i anty-katoliccy, ...specjaliści od liberalizmu, tolerancji, ekumenizmu, kosmopolityzmu i internacjonalizmu, aborcji, seksualizmu, pederastii i rewolucji obyczajowej, ...politolodzy, socjolodzy, filozofi, psycholodzy, pisarze, poloniści, i aktorzy, piosenkarze ..."artyści" ...indoktrynują, dezinformują, wyszydzają, fałszują, ośmieszają, zażydzają, kreują 'polską kulturę', prawodawstwo, literaturę, film i rozrywkę, ...kreują 'polską' rzeczywistość, ...kreują światopogląd ...zniewolonego, zżydzonego i bez ojczyzny... głupca XXI wieku.

  "Kultura żyje, gdy jest spędzaniem wolnego czasu; umiera, gdy jest zawodem. Kultura nigdy nie wypełnia czasu wolnego ludzi pracujących, gdyż jest ona wyłącznie pracą próżniaka.

  Kultura jest rodzinnym dziedzictwem. Albo tajemnicą między przyjaciółmi. Reszta to geszeft." Nicolás Gómez Dávila

  W każdym kraju, w każdym narodzie, gdzie się osiedli to żmijowe plemię, przybłędy, poprzez rozluźnienie obyczajów, liberalizm i tolerancję, wyszydzanie i ośmieszanie historii, tradycji, obyczajów i kultury gospodarzy, odcinają naród od jego korzeni, eksterminując - poprzez ludobójstwo - intelektualne, narodowe i patriotyczne elity, pozbawiają Naród autorytetu i przywództwa, a następnie poprzez postępującą indoktrynację, korupcję i agenturalizm, oraz wywołanie sztucznego kryzysu władzy, doprowają gospodarzy do biedy, nędzy i ubóstwa, rezygnacji i rozpaczy, obce przybłędy ubezwłasnowalniają obywateli w ich własnym kraju - własnej Ojczyźnie, przy jednoczesnym tłumieniu i niszczeniu wszelkich form krytyki, obrony i prób odsłaniania i dekonspiracji ich niszczycielskich działań - poprzez zaciekły i nienawistny atak i zaszufladkowanie jako "antysemityzm", "faszyzm", "nazizm", "rasizm" i "fobie";

  sami, uzurpując sobie i dla siebie władzę, obnoszą się i afiszują swoją "polskością" i "szlachectwem" - uzurpując sobie i nazywając się elitami przez siebie zniewalanego, zarażonego trądem tzw. "judeochrześcijaństwa", "ekumenii", "liberalizmu" i "tolerancji", ...i nic nieświadomego i bezgłowego Narodu Polskiego.
  "Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, wśród których zamieszkują Żydzi, będą musiały podnieść kwestię wygnania ich!

  Kwestię rozstrzygającą między życiem i śmiercią, zdrowiem i chroniczną chorobą, spokojem i nieustanną gorączką społeczną." Franciszek Liszt, kompozytor


  Polska ...podzielona na mniejszą część narodu, nosicieli tysiącletniej tradycji chrześcijańskiej i polskiej cywilizacji, druga część to ogłupione hasłami pacyfistycznymi i socjalnymi, tzw. "judeochrześcijaństwem", "ekumenizmem" , "liberalizmem" , "tolerancją" , "feminizmem" , większa część ludności, składająca się ze zlewicowanych, zkomunizowanych i zżydzonych przeciwników polskiego duchownego i religijnego dziedzictwa (to m.in. wszelkiej maści antyklerykałowie, przeciwnicy i wrogowie Kościoła Katolickiego, masoni, ateiści, sceptycy, gnostycy, i tzw. racjonaliści) i agresywnych mniejszości, głównie żydostwa i mniejszości niemieckiej i zniemczonej.

  Ogromną, roztrzygającą rolę pełnią intytucje, instancje i fundacje pozarządowe - religijne, społeczne, humanitarne, edukacyjne, kulturowe. Warunkiem trwałego zwycięstwa judaizmu i komunizmu (co jest jednym i tym samym) jest zapanowanie w takich obszarach, w płaszczyźnie ducha, postaw, przekonań, pogladów. Dzieje się to poprzez instytucje kreujące postawy i poglądy - poprzez zażydzony kościół - nazywający żydów "starszymi braćmi" i obchodzący "dzień judaizmu" (!), ...media: prasa, telewizja, radio, film, internet, poprzez uniwersytety i szkoły, centra władzy i kultury.

  A wszystko po to, aby zniszczyć, poddać erozji tradycyjne fundamenty stabilności narodowej i chrześcijańskiej, głównie właśnie religię katolicką i w ogóle chrześcijańską, a w nich tradycyjną moralność, rodzinę i harmonię międzypokoleniową.

  Na instytucje rodziny idą zacięte ataki ze wszystkich stron; m.in. poprzez usiłowanie legalizacji aborcji i feminizm mający odebrać kobiecie rolę matki, żony, westalki domowych ognisk. Skłócenie, antagonizowanie dzieci z rodzicami, rodziców z dziecmi, proklamowanie tzw. "praw dziecka", odbieranie rodzicom wpływu na wychowanie, kult szkolnego "luzu", obowiązkowe nauczanie o "seksie" i ...homoseksualizmie jako czymś "naturalnym".

  Niszczycielski pochód trwa już ponad trzydzieści lat, i stanowi ideologię "elit".

  Ideologia politycznej poprawności = „kulturowy marksizm"
  Lechici skazani na wieczną służalczość - wobec Żydów?
 • TAJNE PRZEMÓWIENIE JAKUBA BERMANA DO ŻYDÓW W POLSCE
  STENOGRAM Z TAJNEGO REFERATU TOW. JAKUBA BERMANA WYGŁOSZONEGO NA POSIEDZENIU EGZEKUTYWY KOMITETU ŻYDOWSKIEGO W KWIETNIU 1945 ROKU  Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli. Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. Drugi garnitur. Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie. Wytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa opinie i utwierdzić go w przekonaniu, że rządzą wysunięci na czoło Polacy, a Żydzi nie odgrywają w państwie żadnej roli.

  Celem urabiania opinii i światopoglądu narodu polskiego w pożądanym dla nas kierunku, w rękach naszych musi się znaleźć w pierwszym rzędzie propaganda z jej najważniejszymi działami - prasą, filmem, radiem.

  W wojsku obsadzać stanowiska polityczne, społeczne, gospodarcze, wywiad. Mocno utwierdzać się w gospodarce narodowej.

  W ministerstwach na plan pierwszy przy obsadzaniu Żydami wysuwać należy: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Skarbu, Przemysłu, Handlu Zagranicznego, Sprawiedliwości. Z instytucji centralnych - centrale handlowe, społdzielczość.

  W ramach inicjatywy prywatnej, utrzymać w okresie przejściowym silną pozycję w dziedzinie handlu. W partii zastosować podobną metodę - siedzieć za plecami Polaków, lecz wszystkim kierować.

  Osiedlanie się Żydów powinno być przeprowadzone z pewnym planem i korzyścią dla społeczeństwa żydowskiego. Moim zdaniem, należy osiadać w większych skupiskach, jak: Warszawa, Kraków; w centrum życia gospodarczego i handlowego: Katowice, Wrocław, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Bielsko.

  Należy również tworzyć typowe ośrodki przemysłowe i rolnicze, głównie na ziemiach odzyskanych, nie poprzestając na Wałbrzychu i Rychbachu - obecnie Dzierżoniów. W tych ośrodkach możemy przystosować przyszłe kadry nasze w tych zawodach, z którymi bylibyśmy słabo obeznani.

  Uznać antysemityzm za zdradę główną i tępić go na każdym kroku.

  Jeżeli stwierdza się, że jakiś Polak jest antysemitą, natychmiast go zlikwidować przy pomocy władz bezpieczeństwa lub bojówek PPR jako faszystę, nie wyjaśniając organom wykonawczym sedna sprawy.

  Żydzi muszą pracować dla swego zwycięstwa, pracując jednocześnie nad zwycięstwem i gruntowaniem komunizmu w świecie, bo tylko wtedy i przy takim ustroju naród żydowski osiągnie najwyższą pomyślność i zabezpieczy sobie najsilniejszą pozycje.

  Sa niewielkie widoki na to, by doszło do wojny. Jeśli Ameryka zacznie się szybko socjalizować, to tą drogą mniejszych lub większych wstrząsów wewnętrznych i tam musi zapanować komunizm.

  Wtedy reakcja żydowska, która dziś trzyma z reakcją międzynarodową, zdradzi ją i uzna, że rację mieli Żydzi stojący po drugiej stronie barykady. Podobny przypadek współdziałania Żydów całego świata, wyznających dwie rożne koncepcje ustrojowe - komunizm i kapitalizm - zaistniał w ostatniej wojnie. Dwa największe mocarstwa światowe, całkowicie kontrolowane przez Żydów i będące pod ich wielkim wpływem, podały sobie ręce.

  Trud Żydów pracujących wokół Roosevelta doprowadził do tego, ze USA wspólnie z ZSRR wystąpiły zbrojnie do walki przeciwko Europie środkowej, gdzie była kolebka nowej idei, opartej na nienawiści do Żydów. Zrobili to Żydzi, gdyż wiedzieli, że w przypadku zwycięstwa Osi, a głównie hitlerowskich Niemiec, które doskonale przejrzały plany polityki żydowskiej, niebezpieczeństwo rasizmu stanie się w USA faktem dokonanym i Żydzi znikną z powierzchni świata.

  Dlatego też Żydzi sowieccy poświęcili dla tego celu krew narodu rosyjskiego, a Żydzi amerykańscy zaangażowali swoje kapitały.

  Należy się liczyć z dalszym napływem Żydów do Polski, ponieważ na terenie Rosji jest jeszcze dużo Żydów. Przed wkroczeniem Niemców, w poszczególnych miastach ZSRR było kilka skupisk Żydów polskich: Charków - 36.200, Kijów - 17.800, Moskwa - 53.000, Leningrad - 61.000, w zachodnich republikach 184.730.

  Żydzi skupieni w tych ośrodkach to przeważnie inteligencja żydowska i dawne kupiectwo żydowskie. Element ten jest obecnie szkolony w ZSRR. Są to kadry budowniczych Polski - tzn. Zgodnie z projektem Politbiura - fachowcy ci obsadzać będą najważniejsze dziedziny życia w Polsce, a ogół Żydów będzie rozlokowany głównie w centrach kraju.

  Stara polityka żydowska zawiodła. Obecnie przyjeliśmy nową, zespalającą cele narodu żydowskiego z polityką ZSRR. Podstawową zasadą tej polityki jest stworzenie aparatu rządzącego, złożonego z przedstawicieli ludności żydowskiej w Polsce.

  Każdy Żyd musi mieć świadomość, że ZSRR jest wielkim przyjacielem i protektorem narodu żydowskiego, że jakkolwiek liczba Żydów w stosunku do stanu przedwojennego uległa olbrzymiemu spadkowi, to jednak dzisiejsi Żydzi wykazują wiekszą solidarność. Każdy Żyd musi mieć wpojone to przekonanie, że obok niego działają wszyscy inni, owiani tym samym duchem prowadzącym do wspólnego celu.

  Kwestia żydowska jeszcze jakiś czas będzie zajmowała umysły Polaków, lecz ulegnie to zmianie na naszą korzyść, gdy zdołamy wychować choć dwa pokolenia polskie.*

  Według danych wojewódzkiego Komitetu Żydowskiego na terenie Śląska Górnego i Dolnego jest obecnie ponad 40.000 Żydów. Około 15.000 Żydów ma być zatrudnionych w osadnictwie. Powiat Rychbach (Dzierżoniów) i Nysa są przewidziane do tych celów. Akcja osadnicza jest finansowana z żydowskich funduszów zagranicznych i państwowych. Żydzi celowo tworzą nową, choć chwilowo nieznaczną koncentrację elementu żydowskiego, kładąc podwalinę pod zawód rolnika i robotników przemysłowych.

  Jest to budowanie podłoża szerszych celów politycznych.**

  * [wychowali kilka pokoleń zindoktrynowanych i zkomuniałych żydłaków, konfidentów i żydolubów - red. polonica.net]

  ** ['chłopo-robotnik' - czyli ...'ni pies ...ni wydra', brak miłości i przywiązania do ziemi, element zależny od systemu, niespójny, sprzedajny, miernoctwo;] ... zażydłaczenie całej Polski, wszystkich warstw, ...są elitami i inteligencją, są literatami, są znawcami języka polskiego, są pisarzami i aktorami, są wśród katolickiego kleru, są biskupami, są wśród robotników i chłopów, są we wszystkich partiach politycznych... - red. polonica.net]
  Lechici skazani na wieczną służalczość - wobec Żydów?
 • Stosunek Żydów do narodu polskiego...
  "Stosunek Żydów do narodu polskiego opierał się zawsze na wielkim oszustwie" (s. 9)

  "Żydzi po większej części dochodzili do bogactw drogą nielegalną" (s. 10)

  "oszukiwanie Polaków nie płynęło wyłącznie z chęci wzbogacenia się, ale odgrywały tu rolę także względy ideowe" (s. 11)

  "[Żydzi] mają posiąść Polskę, a ponieważ Żydzi są i pozostaną narodem obcym, przeto zaczną nas usuwać z naszej ojczyzny." (s. 15)

  "Za lat kilkadziesiąt będą stanowili połowę ludności, a jeszcze po jednym pokoleniu większość będzie po ich stronie i podówczas z nami koniec." "[Żydzi] Stworzyli Ligę Narodów i rzeczywiście uciekli się pod jej opiekę" (s. 16)

  "Walka, rozgrywająca się dzisiaj o stworzenie Judeopolski nie posiada analogii w żadnym innym państwie na świecie, [...] Musi więc przeciwstawić się żydostwu zbiorowa wola narodu polskiego." (s. 22)

  "Nadszedł czas, głoszą syjoniści, do walki z Polską. Musimy usunąć "gojów" z ich ziemi, jak niegdyś Josue usunął Chananejczyków z ich rodzinnego Chanaan.

  Ziemia Lechów należy się nam. Tutaj założymy nowy Syjon, tutaj okażemy nową potęgę i zmusimy gojów i akumów, że złotej gwieździe Dawida kłaniać się będą. [...[ Rozpoczęła się walka tu, gdzie jesteśmy najsilniejsi i gdzie mamy najlepsze widoki wygrania. Ziemia polska to nasz nowy Syjon !" (s. 32)

  Dlaczego występuję przeciwko Żydom? - Milla Wydawnictwo, Warszawa 2001, s. 35 [reprint wydania z 1923 r.]

  Ks. prof. Józef Kruszyński - Rektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego


  “Żydzi muszą pracować nad zwycięstwem i ugruntowaniem komunizmu, bo tylko wtedy i przy takim ustroju naród żydowski osiągnie największą pomyślność i zabezpieczy sobie najsilniejszą pozycję” Jakub Berman  Laureat "pokojowej nagrody Nobla", (pomimo, że był znany z haniebnych zbrodni i mordów Palestyńczyków) były premier Izraela Menachem Begin, precyzyjnie wyjaśnił stanowisko i cel żydów i istnienia dzisiejszego Izraela, mówiąc:


  "Nasza rasa (mówiąc o żydach) jest Rasą Mistrzów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy." - Menachem Begin


  Poniżej oryginalny tekst w języku angielskim.

  "Our race is the Master Race. We are divine gods on this planet. We are as different from the inferior races as they are from insects. In fact, compared to our race, other races are beasts and animals, cattle at best. Other races are considered as human excrement. Our destiny is to rule over the inferior races. Our earthly kingdom will be ruled by our leader with a rod of iron. The masses will lick our feet and serve us as our slaves." Carter, Jimmy. Keeping Faith. Memoirs of a President. New York: Bantam, 1982. (Pamiętniki Prezydenta Cartera)
  http://web.archive.org/web/20080612085350/http://www.polonica.net:80/Lista_zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm
  Lechici skazani na wieczną służalczość - wobec Żydów?
 • ...no właśnie, ...dlaczego?!
  "walczą o władzę rzeczywistą a nie reprezentacyjną, co dokładnie pokrywa się ze słynnym tajnym przemówieniem Jakuba Bermana na spotkaniu z elitą żydowską po wojnie: "nie pchać się na stanowiska, stać z tyłu i rządzić wszystkimi." (na dole strony załączamy historyczne przemówienie zbrodniarza Jakuba Bermana - red. polonica.net)


  Siedzą przede wszystkim w ministerstwach spraw zagranicznych prawie wszystkich krajów, siedzą w bankach i finansach, siedzą w agencjach informacyjnych i w redakcjach wielkich dzienników, aby urabiać opinię publiczną, siedzą w redakcjach prawie wszystkich wielkich światowych czasopism politycznych i gospodarczych i bardzo często zajmują katedry uniwersyteckie nauk politycznych.

  "Są bardzo zainteresowani w dokładnych studiach nad rzeczywistoscią społeczno-polityczną i starają się nią manipulować. Siedzą prawie we wszystkich partiach politycznych (...) zawsze będą związani z taką grupą polityczną, która dochodzi do władzy..."

  ks. prof. Michał Poradowski, były profesor Katolickiego Uniwersytetu w Santiago de Chile, założyciel i główny kapelan Narodowych Sił Zbrojnych i Drugiego Korpusu, działacz narodowy i polonijny, antykomunista.

  nie wysilajcie się z obelgami, to nic nie zmieni, nie mamy nic wspólnego z komuną, lewactwem tak jak i z nazizmem, szowinizmem i rasizmem, to wasza religia i wasze chore ideologie, przeklęte żydłactwo, lewactwo, komuchy, masoni, libertyni, pedofile, toleraści i pederaści; nadejdzie czas rozrachunków i ostatecznej prawdy, i nie pomoże wam mamona, wykręt ani żadne kłamstwo... - red. polonica.net
  Lechici skazani na wieczną służalczość - wobec Żydów?
 • judaizm rabiniczny i Talmudyczny marksizm, leninizm, socjalizm, komunizm, stalinizm, nazizm, socjaldemokracja 'nowy porządek
  Żydowski pisarz Artur Sandauer uważa to za normalne i tak bezczelnie uzasadnił żydowską przemoc i dominację:

  "W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy.

  Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy.

  Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce - mówi Sandeuer - to żydowska głowa nałożona na polski tułów.

  Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące."

  "Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie.

  Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi - pisał Sandauer - a Polacy to ręce i nogi. Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy" - pouczał żyd Artur Sandauer.

  Ileż ten cyniczny żyd okazał wobec Polaków pogardy i kpiny, tłumacząc w ten sposób żydowską dominację nad Polakami, osiągnietą krwawymi zbrodniami jego rodaków.

  Ale czyż nie miał racji ...?

  Podstawowa uwaga, ...ta żydowska głowa, ten łeb, ...to nie jest własny łeb, to nie nasz łeb, ...to łeb obcej i nienawistnej hydry!

  Z pełną powagą, odpowiedzialnością i z przekonaniem stwierdzamy, że w Polsce nie istnieje polska inteligencja, nie istnieją polskie elity, ponieważ prawdziwie polska inteligancja zginęła, została wymordowana podczas II wojny światowej, (podczas okupacji, w części okupowanej przez Niemcy hitlerowskie przez zbrodniarzy niemieckich, a w części okupowanej przez Związek sowiecki przez żydobolszewickie hordy zbrodniarzy sowieckich, ukraińskich, litewskich i białoruskich), oraz w kolejnych latach, po wojnie, w okresie stalinizmu, przez żydokomunistycznych zbrodniarzy spod znaku NKWD, MBP, PPR, KBW, UB i SB, ...owa "elita" zwana obecnie "inteligencją" to w ponad 90% żydzi i osoby pochodzenia żydowskiego,

  w Polsce, w brew kłamliwym informacjom sygerujacym 20 tysięczną mniejszość żydowską, co jest oczywistym kłamstwem - [chyba, ...że liczone są tylko osoby w rządzie, w sejmie, na urzędach i decyzyjnych stanowiskach] - stanowczo twierdzimy, że według wieloletnich badań i obserwacji, liczba osób z pochodzeniem żydowskim wynosi obecnie w Polsce conajmniej 6 milionów osób [przypuszczamy, że żydostwa w Polsce, może być nawet połowa ludności Polski - redakcja polonica.net].

  Niektórych nazwisk, które nie brzmią oryginalnie, jest wyjątkowo mała liczba, co może wskazywać dodatkowo na to, że jest to nazwisko dość "młode", wymyślone po II wojnie światowej lub dane osoby o takim nazwisku są notowane w Polsce od tego okresu. W okresie wielkiego terroru, represji, depolonizacji, wywózek, eksterminacji i powszechnego ludobójstwa, zbrodniarze wyżsi rangą zawłaszczali nazwiska, mienie i majątki wywiezionych w głąb Rosji i zamordowanych Polaków, np. zbrodniarz znany jako Feliks Dzierżyński, zawłaszczył nazwisko, mienie i majątek Polaków - rodziny Dzierżyńskich wywiezionych na Sybir. Obok tej 6-o milionowej żydowskiej V kolumny, jest jeszcze wielka zgraja żydłactwa, żydolubów, wszelkiej maści żydofili i polonofobów, masonów, oraz wielka armia agentów, konfidentów, szpicli, kolaborantów i donosicieli, lewactwa i komunistów, SBeków, ZOMOwców, i ich rodzin, dzieci i wnuków ...

  w Polsce, w brew kłamliwym twierdzeniom i statystykom, jest przypuszczalnie około 40-55% katolików, a nie jak się to od wielu lat podaje [od czasów stalinowskich] 90% - to wielkie kłamstwo żydokomunistów;

  "Dużo nas zginęło, to prawda, ale tych co zostali wystarczy, aby wami (Polakami) rządzić." (Problem antysemityzmu, "Kultura" nr 1-2/1957, Paryż)....  za wszystkie zbrodnie, zdrady, dywersje, kolaboracje, donosy, ludobójstwa i spiski - oby czas wasz się skończył, obyście się w swoich knowaniach pomylili, obyście nie zaznali nigdy spokoju, obyście nie mogli spać spokojnie, oby polska ziemia przesiąknięta męczeńską krwią polską nie chciała was dłużej nosić, obyście po tysiąckroć otrzymali to - czym płacicie wszystkim wokół, oby dosięgła was wszystkich sprawiedliwość i pomsta, jeżeli nie od nas ...niech spadnie na was wszystkich trwoga i straszna pomsta od Boga! Obyście ostatecznie zrozumieli, i szczerze żałowali wszelkiego zła jakieście od pierwszego do ostatniego dnia dokonali. AMEN!!


  "Sprawiedliwości musi się stać zadość, choćby świat miał zginąć."
  św. Augustyn (Aureliusz Augustyn z Hippony)
  http://web.archive.org/web/20080612085350/http://www.polonica.net:80/Lista_zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm
  Lechici skazani na wieczną służalczość - wobec Żydów?
 • Zydzi przysiegnijcie na Jahowe i Tore...
  Zydzi przysiegnijcie na Jahowe i Tore, że nigdy nie bedziecie wobec Polakow stosowac talmudycznego prawa "chazuka" i zaniechacie kultu zlotego cielca.  Szkody jakich byliście sprawcami, naprawicie.


  1. Grabież srebra i zlota FON plus 4 miliony dolarow przywiezionych z Londynu przez gen.Tatara.


  2. Grabież dobytku 300 rodzin inteligenckich z Krakowa, zakwalifikowanych jako wrogowie ludu i wysiedlonych w 1947 roku.


  3. Grabież majatku narodowego Polakow w bitwie o handel z lat 1945-49. Bitwe o handel realizowali funkcjonariusze UB i NKWD, komisja do walki ze spekulacja, oprawcy zydowskiego pochodzenia na czele z Mincem. Zniszczono wowczas polski przemysl i handel - dorobek wielu pokolen Polakow.


  4. Ograbienie skarbu panstwa na wiele bilionow zlotych w aferze alkoholowej.


  5. Ograbienie wielu tysiecy Polakow na obietnice taniego domku (przedplaty w Drewbudzie)


  6. Ograbienie, okpienie, oszukanie poltora miliona Polakow na przedplaty mieszkaniowe. Po 20 latach oczekiwania brak i mieszkan, i pieniedzy.


  7. Ograbienie kilkudziesieciu tysiecy naiwnych Polakow, nabranych na zydowska kase Grobelnego, Krzaka, Baczynskiego.


  8. Ograbienie siedmiu milionow emerytow i rencistwo, ktorzy w pocie czola pracowali dla Judeopolonii i w dobrej wierze odkladali ze swego wynagrodzenia 40% na ZUS. Oszczednosci te wyparowaly, a biedne panstwo nie ma funduszy na emerytury.


  9. Ograbienie skarbu panstwa i Polakow przez tworzenie uprzywilejowanych przedsiebiorstw okradajacych skarb panstwa przez nie placenie podatku i cel, np. Fundacja Nissenbaima kradla Polakow na 25 bilionow zlotych z tytulu cel i podatkow. Fundacje przykoscielne okradly Polakow na cla 50 bilionow zl., zydowski PAX, INCO kradly Polakow w ciagu 45 lat na 100 bilionow zlotych, zydowskie firmy gospodarcze przy MSW okradly nas na sume 25 bilionow zlotych. Firmy w/w byly uprzywilejowane w zaopatrzeniu deficytowych towarow, nie placily podatkow i cel. To sa przyczyny obecnego kryzysu i luki budzetowej.


  10. Okradanie skarbu panstwa i Polakow przez uprawianie na kosmiczna skale przemytu, ktoremu patronowali generalowie MSW, żydzi (afera gen.Matejwskiego - 18 tys.dukatow, sprawie urwano leb, a dukaty podzielono pomiedzy mafiosow zydo-masonskiej wladzy. Afera gen. Milewskiego - napady, rabunki, przemyt zlota - nie może doczekac sie wymiaru sprawiedliwosci. Afera-wystrzal - depozyty zniknely, a przestepcy? Afera FOZZ - 9.5 biliona zlotych. Afera rublowa, tytoniowa i niezliczona ilosc innych. Afera paszportowa - Angielscy zydzi uknuli geszeft z polskimi zydami w MSW na 16 mln dolarow za wykonanie paszportow. Panstwowa wytwornie papierow wartosciowych wystawiono do wiatru).


  11. Amerykanscy żydzi zrobili geszeft z polskimi zydami za zniszczenie polskiego przemyslu lotniczego. Za utracenie zakupu polskiego "Sokola" żydzi amerykanscy zaplacili 5 milionow dolarow lapowki. Amerykanski przemysl lotniczy wejdzie na polski rynek, robotnicy PZL - na bruk i sobie moga postrajkowac.


  12. Ograbianie Polakow przez odbieranie dzialek, ziemi, lokali handlowych prawowitym wlascicielom. Tylko w Warszawie odebrano 18 dzialek budowlanych, ktore żydo-bolszewickim prawem "chazuka" przydzielono naszym, wtajemniczonym zydom. Na przyklad: przy ul. Sobieskiego, Nowoursynowskiej, Wolicy - Kiszczak i jego kolesie pułkownicy, generałowie plus pociotkowie i czlonkowie KC PZPR - pobudowali i odsprzedali po spekulacyjnych cenach budynki, na ktorych zarobili po 100 tys. dolarow. Na tych budowachw poczatkowym okresie byli zatrudnieni zolnierze z poboru.

  Takich faktow w skali kraju sa tysiace.
  http://web.archive.org/web/20071027064852/http://www.polonica.net:80/16Postulatow_pojednania.htm
  Lechici skazani na wieczną służalczość - wobec Żydów?
 • 16 Postulatów pojednania polsko-żydowskiego
  1. Gmina Żydowska (Kahal) ogłosi wobec całego świata, że mordowanie narodu żydowskiego (4 miliony - a nie jak się fałszywie podaje 6) w okresie drugiej wojny światowej, było dziełem hitlerowskich Niemiec. Hitler otrzymał na zbrojenia od bogatych bankierów żydowskich 5 miliardów dolarów w celu wywołania wojny i podporządkowania podbitych narodów interesom żydowskim.

  2. Przyznać się do zbrodni Bogobójstwa i przeprosić wszystkie narody świata za śmierć Jezusa Chrystusa.
  Za zniszczenie państwa i cywilizacji rzymskiej. Za rewolucję francuska, za wymordowanie inteligencji i arystokracji francuskiej. Za zbrodnie królobójstwa na francuskiej rodzinie królewskiej i okrutną rytualną rzeź rodziny carskiej w Rosji.


  3. Przeprosić wszystkie narody świata, w tym szczególnie Polaków, za stworzenie zbrodniczej ideologii nazistowskiej i komunistycznej. Tak hitlerowski nazizm, jak i bolszewicki komunizm, to machloja żydowska, finansowane przez najbogatsze żydowskie klany Rotschildów, Schiffów, Warburgów, Rockefellerów i Morganów.

  Za wywołanie obydwu wojen światowych; 50 milionów ofiar drugiej wojny światowej i ich krew spada na dzieci wasze. Za twórców hitlerowskiego nazizmu, Alfreda Rosenberga, tworcy "Ustaw Norymberskich". Za waszych zwyrodniałych braci-morderców: Josepha Goebbelsa, Heinricha Himmlera, Karla Adolfa Eichmanna, Reinharda Heydricha, Bormana. Za półżyda Hiltlera.


  4. Przeprosić wszystkie narody świata za żydowską rewolucje bolszewicką, finansowana przez najbogatsze żydowskie klany Rotschildów, Schiffów, Warburgów, Rockefellerów i Morganów. Za ponad 100 milionów ofiar tej rewolucji (w sztabie rewolucji o wszystkim decydowali żydzi a nie rosjanie). Za żydowski memoriał do cara Rosji w 1916 roku, w ktorym żydzi stanowczo sprzeciwiali się zamiarowi cara przyznania niepodległości Polsce. Za udział w czwartym rozbiorze Polski. Za zdradziecką napaść na Polskę 17 września 1939 roku.

  Za kolaboracje z wrogiem w czasie wojny przez waszych braci żydów - Szechterów, Szyra, Jedrychowskiego, Wata, Borejszę, Ważyka, Bieńkowskiego, Bieruta, Nowotkę. Za fałszowanie wyborów na życzenie Stalina w 1939 roku, dotyczących przyłączenia ziem Kresów Wschodnich do ZSRR.


  5. Przeprosić Polakow za stworzenie 5 kolumny - Komunistycznej Partii Polski. Za udział w wojnie polsko-bolszewickiej w 1920 roku po stronie bolszewików. Za zdradę i dezercję w czasie II wojny trzech tysięcy żołnierzy żydowskiego pochodzenia z Armii Andersa w Palestynie w 1943 roku.


  6. Przeprosić Polaków za przyjęcie z rąk Stalina władzy nad Polakami w 1943 roku. Za wymordowanie ziemiaństwa i inteligencji polskiej na Kresach Wschodnich. Za półtora miliona deportowanych na Syberię. Za trzysta tysięcy wymordowanych Polaków w katowniach UB i NKWD po 1944 roku. Za 15 tysięcy oficerów zamordowanych w Katyniu przez waszych braci żydów - Berię, Merkulowa, Zurbina. Za wiele tysięcy pomordowanych w Miednoje, w Charkowie, w Smoleńsku, w Kalininie, w Bykowni, w Kijowie i w Mińsku.


  7. Przeprosić Polaków za 1939 rok. W czasie kapitulacji Polski, kiedy Polacy chowali poległych obrońców ojczyzny, żydzi z rabinami na czele - na zachodzie witali armię hitlerowską, a na wschodzie armię bolszewicką chlebem i solą. Starsze pokolenie pamięta ten akt zdrady.


  8. Przeprosić wszystkie narody świata za waszego brata żyda Roosevelta, największego zbrodniarza politycznego wszystkich czasów. Za podstępne sprzedanie Polski i dziesięciu innych krajów Europy Stalinowi w Teheranie a później w Jałcie.


  9. Przeprosić Polaków za dokonywane z pełną premedytacją masowe eksterminacje arystokracji, ziemiaństwa i inteligencji polskiej po 1939 roku. Za roztrzeliwanie profesorów polskich uczelni, Uniwersytetu Wileńskiego i Lwowskiego. Za wymordowanie na Wschodzie inteligencji polskiej włącznie z gajowymi i nauczycielami. Było to dalekowzroczne żydowskie działania oczyszczające przed przyszłym panowaniem żydowskim w Polsce. Za wymordowanie ponad 5 tysięcy oficerów polskich w sfingowanych procesach i skrytobójczych mordach po 1944 roku. Za rytualny mord na synu Piaseckiego, którego po zamordowaniu zamurowano w ścianie.


  10. Przeprosić Polaków za gospodarcze zniszczenie Polski. Za tzw. "bitwę o handel" w latach 1945-49 kierowaną przez żyda Minca, "znacjonalizowano" - upaństwowiono, zniszczono wszelkia inicjatywę prywatną. Za zawłaszczanie polskiego majątku narodowego. Za obecne powtorne zawłaszczenia i grabież polskiego majątku narodowego pod szyldem "prywatyzacji" żyda Balcerowicza. Za wmanipulowanie Polski w pułapkę zadłużenia. Długi dolarowe były i są zaciągane w imieniu Polski przez żydów i u żydów (Jagielski, Szyr, Rajchman, Balcerowicz).

  Za wszystkie afery z udziałem waszych braci żydów: Grobelnego, Bagsika, Gąsiorowskiego. Za gen. Matejewskiego, Milewskiego, Kiszczaka. Za przechwycenie polskiego monopolu spirytusowego. Kryzys Polski to wasza zaplanowana żydowska machloja. Plan Balcerowicza, to realizacja niezrealizowanego planu Alenchauera z 1943 r. Według tego planu, przeznaczonego pierwotnie dla pokonanych Niemiec, Polska ma zostać krajem pasterskim, jako lebensraum dla wyższej rasy panow - zydów i Niemców. Plan ten został opracowany z przeznaczeniem dla pokonanych Niemiec po wojnie. Z jakiej racji plan ten zastosowano dla Polaków?

  Polacy! Kryzys Polski jest wynikiem zaplanowanej i wykonywanej z premedytacją niszczycielskiej działalności żydowskiej (prawa chazuka). Od 1945 roku do dziś, media, polityka, polska gospodarka była i jest w rękach żydowskich. Zaczynając od Minca, Bermana, Jędrychowskiego poprzez Krasińskiego, Krzaka, Lewandowskiego, Wilczka, a kończąc na Kwaśniewskim, Balcerowiczu i Kaczyńskich - są to żydzi z nomenklatury Sanhedrynu.  11. Przeprosić Polaków za opluwanie ich godności i tradycji, za fałszowanie historii, skończyć z upokażaniem i obrażaniem Polaków w żydowskich gazetach. Zamknąć polskojęzyczne gazety uprawiające polakożerczą propagandę. Dotyczy to: "Gazety Wyborczej" , "Życia Warszawy" , "Tygodnika Powszechnego" , "Polityki" , "Nie" Urbana. Odwołać naczelnych redaktorów tych gazet i przenieść ich do Folkssztime lub wydalić do Izraela. Żydowskie gazety powinny być oznakowane, że są to gazety żydowskie.


  12. Żydzi powinni oddać Polakom kierownicze stanowiska w telewizji, prasie, radiu. Żydzi powinni podać się do dymisji w Rządzie, Sejmie i Senacie, Generalnej Prokuraturze i we wszystkich instytucjach państwowych.


  13. Rozwiązać paramilitarną organizację MOSAD. 2 tysiące agentów tej obcej organizacji uzbrojonych w broń i wyposażenie szpiegowskie bezkarnie grasuje po Polsce. Przeprosić Polaków za skrytobójczy zamach na Palestyńczyka w kawiarni "Viktoria". Zamach ten odbył się za wiedzą i zgodą żydowskich władz w Polsce.


  14. Wydalić z Polski zacietrzewionych polakożerców - Jana Błońskiego, Michała Czajkowskiego, Stommę, Urbana, Geremka-Lewartowa, Wiatra, Kwaśniewskiego-Stoltzmana, Borowskiego-Bermana, Warszawskiego-Geberta, Bartoszewskiego, Blumsztajna, A. Cała.


  15. Wydalić z Polski Adama Michnika-Szechtera, jako polakożercę i wroga publicznego nr 1 Narodu i Państwa Polskiego. Ojciec Michnika - Szechter był agentem sowieckim i sekretarzem komunistycznej partii Zachodniej Ukrainy. Matka Michnika fałszowała podręczniki szkolne do historii dla polskich dzieci. Brat Michnika, Stefan Szwedowicz - sądowy morderca i zbrodniarz "Informacji Wojskowej" wydawał wyroki śmierci na polskich oficerów. Sam Adam Michnik już w wieku czterech lat był pasowany i niesiony na ramionach przez Bieruta na pochodzie pierwszomajowym. (...)

  Wydalić z Polski Tadeusza Mazowieckiego za kolaborację z okupacyjną żydo-bolszewicką władzą w latach stalinowskich w postaci współpracy z szefem NKWD na Polskę, generałem Sierowem przy organizowaniu PAX, antykatolickiej oraganizacji zmontowanej przez NKWD, wiceprezesem której był Tadeusz Mazowiecki. Pozorujący się dziś - o zgrozo - na katolika i "opozycjonistę" T. Mazowiecki zaciekle zwalczał i rozbijał od środka Kościół Katolicki. To on oskarżał w ówczesnej prasie biskupa Kaczmarka, którego stalinowski sąd skazał na długoletnie więzienie (zob. "Wrocławski Tygodnik Katolicki" nr 5, 27.09.1953 r.). Za to, i za udawaną, koncesjonowaną przez SB i PZPR opozycję oraz za zmowę z żydo-komunistami w Magdalence i przy "okrągłym stole". Za przechwycenie majątku po b. PZPR na rzecz organizacji żydowskich (Wilczek). Za bezprawne zrzeczenie się odszkodowań od Niemiec na rzecz poszkodowanych Polaków przez III Rzeszę Niemiecką (Polska winna otrzymać od Niemiec 530 miliardów dolarów odszkodowań za zniszczenia wojenne). Za tajny aneks do umowy w Krzyżowej. Za całe zło, które uczynił Polsce Tadeusz Mazowiecki winien stanąć przed Trybunałem Narodowym.


  16. Unia Demokratyczna, Unia Wolności, SLD - a teraz "Demokraci" i LiD to najliczniejsze środowiska żydowskie, wszystkie te organizacje winny być zarejestrowane i występować jako organizacje żydowskie.  Po opublikowaniu i spełnieniu wszystkich w/w postulatów, Polacy powinni okazywać Żydom braterstwo według ewangelicznej zasady - miłuj bliźniego.

  Żydzi z całą mocą będą zwalczać antypolonizm, a Polacy antysemityzm.  na podstawie fragmentów książki "Strach być Polakiem" Henryk Pajak, uzupełnione i opracowane przez polonica.net


  Strach byc Kargulem

  Memorial niejakiego Jozefa Kargula pt. 16 postulatow pojednania polsko-zydowskiego, opublikowany w miesieczniku tegiej prawicy narodowej - "Szczerbcu" (6/1993 r.)

  (Odpowiedz dla dr A.Calej, sekretarza naukowego Zydowskiego Instytutu Historycznego na artykul Jak Polak z zydem opulikowany w "trybunie" oraz dla Dawida Warszawskiego na jego artykul Polski antysemityzm i potrzeba pojednania opublikowany w "Gazecie Wyborczej")

  (...)

  Cale swiatowe zydostwo uznalo oba artykuly jako jatrzace, szkodzace sprawie zydowskiej, wzmagajace polski antysemityzm, opozniajace skolonizowanie Polski i zydowskie zapanowanie nad swiatem. (...)  Zatraciliscie umiar w manipulacji i zakłamaniu.

  Zapomnieliscie, ze zyjecie w cywilizowanym kraju o tysiacletniej historii.

  Polacy nie zachorowali na amnezje. (...)  Najwyzszy czas przeprosic Polakow za zdrady i zbrodnie zydow na szkode Narodu i Panstwa Polskiego.
  To nie tylko niektorzy, nieliczni przestepcy zydowskiego pochodzenia, to wszyscy zydzi wzieli udzial w zbrodniach UB i NKWD i w sowietyzowaniu Polski.

  W Ministerstwie Bezpieczenstwa na wszystkich wazniejszych stanowiskach nie bylo ani jednego Polaka.


  To samo w Informacji WP. Szefowie WUBP, komendanci Woj. MO, komendanci wiezien i ich doradcy byli to wylacznie polscy i sowieccy zydzi. (...)

  PRL byla panstwem zydowskim.

  Zydo-komuna przez 45 lat kradla, klamala i zabijala gospodarzy kraju.

  Dla utrzymania wladzy nad polskimi gojami zydzi przepoczwarzali sie wielokrotnie.  Pierwszy raz, po smierci Stalina. Drugi raz, w 1956 roku na reformatorów, natolinczyków, pulawian, zaplanowanych opozycjonistów, PAX, "Tygodnika Powszechnego", farbowanych katolików.

  W 1976 roku przepoczwarzyli sie w KOR.

  W 1980 roku Zydzi-ateisci przebrali sie w szaty koscielne i zawladneli dziesieciomilionowym ZZ "Solidarnosc".

  Bylo to najwieksze oszustwo swiata od czasow rewolucji bolszewickiej Lenina i Trockiego.

  Zydzi Lenin i Trocki dla zwyciestwa swej zydowskiej rewolucji musieli zatrudnic kilka tysiecy zawodowych rewelwerowcow-morderców.

  W Polsce kilkadziesiat zydow bez jednego wystrzalu, bez wybicia jednej szyby przejeli wladze i oszukali 10 milionów szarych czlonkow "Solidarnosci".

  Dla zydow wladza i forsa, a dla gojow nieziszczone obiecanki na horyzoncie i bezrobocie.

  W czasie przegrupowania i w drodze do wladzy, zydzi ukradli 21 postulatow wywalczonych przez robotnikow w roku 1980. Z zydo-komunistów przepoczwarzyli sie w zydo-solidarnosciowcow.


  Z sowieckich zwolenników przewekslowali sie na niemieckich folksdojczy-europejczyków.  Z przewrotnym, zmijowym plemieniem Polacy nie maja zadnej szansy.

  Polacy zawsze budza sie opóznieni z rekami w nocniku.
  http://web.archive.org/web/20071027064852/http://www.polonica.net:80/16Postulatow_pojednania.htm
  Lechici skazani na wieczną służalczość - wobec Żydów?
 • @kula Lis 67 15:27:18
  Nareszcie pokazujemy kto jest kim!
  Lechici skazani na wieczną służalczość - wobec Żydów?