Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze runias

 • @raven59
  A czy przez ten czas rządów socjalistów, którzy obrócili nasze pieniądze w g...o (800 miliardów >~) nie uważasz, że więcej szkody narobili jak Naród zyskał przykład emerytów, którym się proponuje wyższą rentę za ich własnościowe mieszkania - to jest nowy sposób na okradanie spadkobierców i ich samych na dodatek tego zmniejszenie refundacji leków to gwóźdź do trumny i jeżeli porównujesz JKM do tego g..wna to wybacz...
  Czy JKM jest... złodziejem?
 • Nie narodził się taki...
  Nie trzeba być wielkim aby działać na rzecz naszego kraju, na rzecz Polaków.
  Jeżeli PiS i w osobie przywódcy J.Kaczyński wstydził się aby iść przy boku prawicy i ducha narodu jakim była młodzież tamtego pamiętnego dnia 11 Listopada , na pewno by wziął udział w Marszu Niepodległości, ale tak nie zrobił, czemu?
  Bo to nie jest człowiek z ludu jak Roman Dmowski, któremu więcej jak bardzo zależało na powstaniu państwa Polskiego niż jakimkolwiek innym światłym z tamtego okresu. I tym wszystkim przywódcom jacy byli i są nie zależy na tym aby powstało inne państwo o innej polityce socjalnej czy gospodarczej bo tym ludziom jest po prostu dobrze. Reszta nie zasługuje na spijanie śmietanki z tego stołu jakim jest nasza ojczyzna. Jak by był tak szlachetny Jarosław by stał przeciw tej całej zgrai i by wytknął im fałszowanie wyborów, nie przestał by odciągać swojego brata śp, L. Kaczyńkiego od popisania Traktatu Lizbońskiego , można by wyliczać w nieskończoność poprawną politykę tych panów. Powiem tylko ,że może nie narodził się taki przywódca, ale jest człowiek który swoją upartością przypomina właśnie Romana Dmowskiego jest nim Janusz Korwin Mikke, którego chyba tylko pośmiertnie docenią historycy za w kład wniesiony na rzecz naszej polskiej prawicy.

  pozdrawiam
  ZBIOROWE SAMOBÓJSTWO NARODU? - NIE WIERZĘ!!!