Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Płk Kufel

 • za mało
  warunkowe umorzenie jest w tej sytuacji dopuszczalne,natomiast ustalone warunki są za niskie przy takim poziomie wynagrodzeń funkcjonariuszy.Uważam,że opłata na cel społeczny nie powinna być mniejsza niż 5 tys.zł,a ponadto funkcjonariusz Czajka powinien przeprosić pokrzywdzonego Pana Kloca za to ,że doprowadził do jego bezprawnego uwięzienia i wypłacić mu za to stosowne wynagrodzenie nie mniejsze niż 10tys. zł
  Prokuratura: umorzyć sprawę policjanta, który skopał przechodnia na Marszu Niepodległości. Był zestresowany. Nieduża szkodliwość społeczna
 • @policjant łapówkarz 09:27:28
  Masz rację na te wyniki trzeba srać
  To Rosjanie będą badać czy były materiały wybuchowe w Tupolewie
 • @Wrzodak Z. 10:12:26
  Mimo wszystko Panie Zygmuncie uważam, że katastrofa smoleńska to był zamach polskich służb w porozumieniu z Rosjanami.
  Tusk negocjował z Rosją co przedstawiać jako prawdę?
 • gmyz nie kłamał
  Reakcje ubeckich mediów i takichż samych dziennikarzy które są szyderstwem świadczą o tym ,że Gmyz pisał prawdę.Proszę zauważyć,że zarówno Polsat jak i TVN ściągneły eksperta Hypkiego powiązanego z WSI który zaprzeczał tej wersji co można odczytać jako to że twierdzenia Gmyza są prawdziwe.
  Dziennikarz "Rz": boję się ujawnić kto napisał przeprosiny
 • pisze prawdę
  Myślę, że Gmyz pisze i mówi prawdę.Jestem tylko ciekaw z której istniejącej służby specjalnej uzyskał takie wiadomości.
  Gmyz: podtrzymuję to, co napisałem
 • walka bezpieczniaków
  Informacja w tym dzienniku wskazuje na to, że między bezpieczniakami w Polsce toczy się jakaś zażarta walka.Materiały wybuchowe na pokładzie samolotu mogły być włożone na terenie lotniska 36 pułku.Jest to teren działania bydlaków z kontrwywiadu wojskowego i WSI.Bydlęta te mogły mieć interes w likwidacji Kaczyńskiego gdyż ten grał aneksem do raportu z likwidacji WSI.
  Naczelny "Rz": apelowano do nas o wstrzymanie publikacji o trotylu
 • cymbały
  Z tej informacji wynika jakim kłamcą jest Seremet i jego wojskowe cymbały typu Szeląg czy też Rzepa.Jakich bydlaków wzięto też do tzw komisji Millera.Przecież ludzie ci przez 2 i pół roku mataczyli w tym śledztwie ukrywając prawdziwych sprawców zamachu.Informacja ta wskazuje też na to, że ładunek wybuchowy w samolocie został podłożony na terenie polskim bliżej na terenie 36 pułku.I wśród tych trepów skurwysynów należy szukać bezpośrednich sprawców.
  Prokuratorzy znaleźli trotyl we wraku Tupolewa. Tusk zastanawia się co robić
 • właściwe miejsce
  Istnienie domu publicznego w cerkwi prawosławnej kierowanej przez agentów KGB i obsługująca takich samych zwyrodnialców to rzecz normalna.Ten zbrodniarz Putin korzysta z usług właściwego duchownego prawosławnego agenta KGB.
  Dom publiczny w klasztorze spowiednika Putina
 • skandaliczne zawyżenie
  Gdyby ogłoszono konkurs na te stanowiska spokojnie można by znależć dużo lepszych fachowców niż Grad za 10 tys. brutto miesięcznie.
  Były minister ujawnia. "Zarabiam tylko 55 tys. zł miesięcznie"
 • wyrzuty sumienia
  Nie można wykluczyć, że człowiekiem tym targały wyrzuty sumienia gdyż mógł coś wiedzieć na temat zamachu i jednocześnie ze względu na udział w spisku nie mógł nic powiedzieć.Ciekawe jakie będą losy innych wojskowych z tego tego specjalnego pułku.Prawda zawsze kiedyś wyjdzie na jaw.
  Tajemnicza śmierć technika JAK-40. Znaleziono go powieszonego
 • błąd Blumsztajna
  Blumsztajn-pierdolę nie rodzę nie wyczuł na jakim etapie znajduje się obecnie Polska.Przedstawiona przez Pana Redaktora koncepcja ewentualnej zmiany władzy na Jarkacza lub profesora Glińskiego w sytuacji udziału Polski w napaści na Iran jest jak najbardziej realna.Tego typu patrioci mogą uwiarygadniać taki najazd na inny kraj.
  Lament nad panem redaktorem Blumsztajnem
 • nie ma obaw
  Tusk nie ma się czego bać gdyż faktycznie nie ma poważnej alternatywy dla jego rządu.Aparat PIS niczym się nie różni od aparatu PO.Aparaty te są na garnuszku Skarbu Państwa.Kaczyński nie ma programu z którym mógłby wystąpić do społeczeństwa.Walka która się toczy między aparatami tych partii to walka o stołki i o koryto.Profesor Gliński mimo jego dużej wiedzy i dobrych chęci to za mało.
  Kaczyński: Donald Tusk żyje w strachu
 • lis od jarkacza
  Lisa do państwowej TV ściągnął niejaki Urbański człowiek Jarkacza.Był to taki prezent od Jarkacza dla Tuska na czas sprawowania przez niego rządów.PIS i Kaczyński podjeli bardzo dużo szkodliwych dla Polski i Polaków decyzji personalnych.Lis to taki typowy szkodnik.
  "Wprost" sugeruje, że Tusk tonie razem z Lisem
 • ma prawo
  Oczywiście może się nie zgadzać to jego prawo.Musi jednak przestrzegać prawomocnych decyzji organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości.Wojtunik żyje w państwie prawa i musi wiedzieć, że w takim państwie są ludzie poza wszelkimi podejrzeniami.
  "Nie zgadzamy się na umorzenie śledztwa ws. korupcji w Sądzie Najwyższym"
 • urbanowe żarty
  Te żarty to są wyjątkowe ciężkie dowcipy starego żydowskiego komucha.Odbiorcami twórczości tego starego komunistycznego zbrodniarza są głownie trepy, policja i bezpieka.Równie podłe typy bez honoru jak ich żydowski mistrz.
  Jerzy Urban zakłada sobie pętle na szyję
 • nieodpowiedzialny zarząd Energi
  Czartoryski dobrze robi w tej sprawie gdyż zarząd Energi jest całkowicie nieodpowiedzialny .Są to ludzie z awansu politycznego.Najczęściej znajomi Tuska i jego kolesi.Ludzie ci mogą doprowadzić do poważnego kryzysu w polskiej energetyce gdyż podejmując taką decyzję wyrzucają w błoto ponad 200mln zł a ponadto decydując się na import energii z Rosji z obwodu kaliningradzkiego doprowadzają do uzależnienia energetycznego Polski od Rosji.
  Energa S.A. po raz drugi odmawia wydania dokumentów
 • racja Michalkiewicza
  Michalkiewicz stwierdza prawdę.Kaczyński rzeczywiście nie ma stałych poglądów.Głosował za traktatem ,potem go krytykował.Ponadto w swoim rządzie otaczał się typkami spod ciemnej gwiazdy typu:Kaczmarek, Sikorski,Kluzik, Lipiec,Jakubiak,Kornatowski,Bartoszewski w radzie nadzorczej LOT,Netzel prezes PZU,Nowek,Turowski,Marcinkiewicz,Poncyliusz,Kowal i wielu innych osobników nie mających nic wspólnego z Prawicą a najczęściej z bezpieką i siłami przeciwnymi Polsce.
  Michalkiewicz: Prezes PiS nie ma żadnych poglądów
 • norma w SKW
  O przestępczych praktykach w działalności SKW od dłuższego czasu pisze Pani Grażyna Niegowska.Chodzi o przestępczą działalność pułkownika SKW Kszysztofa Badeji.Niestety organy wymiaru sprawiedliwości i przełożeni tego funkcjonariusza nie reagują na jego działalność przestępczą i tolerują takie zachowania.Poseł Kaczmarek i jego partyjni towarzysze powinni się przyjrzeć przestępczej działalności tej instytucji wobec nie tylko posłów ale i zwykłych obywateli.
  Agent Tomek: szafa Lesiaka gra w SKW
 • pasujący
  Ten Mordaszewski jako członek sekty jak najbardziej pasuje do tej ubezpieki.Przygłupów i kłamców jest tam bez liku stąd jeszcze jeden typek jako szef nie zaszkodzi temu towarzystwu.
  Kandydat na wiceszefa ABW na liście sekty
 • pozorne działania
  Wydaje się,że prokuratura od czasu postawienia przed sądem wykonawców zbrodni prowadziła pozorne działania,aby nie wykryć pomocników,podżegaczy i sprawców kierowniczych.Teraz mniej więcej wiemy skąd wyszło zlecenie i kto kierował sprawcami tej ochydnej zbrodni.Ciekawe co na to prokurator Niemczyk z Gdańska.
  Sprawa Olewnika czyli jakie mamy służby