Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Płk Kufel

 • wojna na górze
  Nie dogadali się na górze o podział posad i dochodów ze spółek Skarbu Państwa i stąd wynikły te ataki na ludzi typu Leszek Cz.któremu nic nie można zrobić gdyż przebywa za granicą i jest dobrym znajomym Mateusza Morawieckiego.
  Czy Zbigniew Ziobro chciał aresztować żonę Morawieckiego?
 • prowokacja mossadu
  Przychylam się do głosu, że to mogła być prowokacja służb izraelskich aby skłócić państwa znad Zatoki Perskiej.Uważam , że partyzanci Huti nie mają dostępu do wyższych technologii zakłócających obronę plot.
  Wybory w Izraelu, a atak na rafinerie w Arabii Saudyjskiej
 • ziobro jaki jest każdy widzi
  Ziobro otacza się takimi samymi ospbnikami jakim jest sam stąd jest taki stan wymiaru sprawiedliwości w Polsce.
  Moralność Kasty* „Mr. Zero”
 • anarchia w wymiarze sprawiedliwości
  Ciekawe, że obie strony sporu chcą doprowadzić do maksymalnej anarchizacji tego i tak chorego wymiaru sprawiedliwości. Zadaje sobie pytanie komu i czemu ma to służyć na pewno nie społeczeństwu które zmuszone jest korzystać z takiego sądownictwa.
  Szokująca prowokacja prezesa zbuntowanych sędziów!
 • sprawcy wykryci
  Sprawcy pobicia zostali wykryci przez Policję to Ormianie i Palestyńczyk. Kompromitacja Ambasadora RP w Izraelu Magierowskiego który zaatakował w swoim tchórzliwym i wiernopoddańczym oświadczeniu Polaków.
  Biedni izraelscy studenci pobici w Polsce
 • bez znaczenia
  przełożenie obrad Sejmu na okres po wyborach mieści się w granicach określonych w regulaminie Sejmu i nie ma to większego znaczenia, chyba ,że dla Z. Ziobry nad odwołaniem którego miano głosować ale i tak by go nie odwołano, a wynika to z układu sił w Sejmie.
  Quo vadis Vox populi (9), Wojna o nasze dusze
 • zależy od liczących głosy
  Myślę, że Konfederacja może wejść do Sejmu, ale zależy to od tego czy uczciwie będą liczone głosy .Ważne jest także to by agenci bezpieki nie rozsadzili Konfederacji od wewnątrz tuż przed wyborami.
  Płk Wrońsk o tragedii, jaka ma czekać Konfederację (?)
 • szkodnik i pasożyt
  Bielecki to od wielu lat szkodnik i pasożyt który żeruje na polskiej biedzie.
  Bielecki odleciał
 • mądry rektor
  Pan Opalski to mądry człowiek i rektor nie uległ homopropagandzie i poltycznej poprawności.Brawo taka postawa to teraz rzadkość.
  Usuną Pawłowicz z uczelni? Rektor: Pismo w tej sprawie wyrzucę do kosza
 • nie rozumiem autora
  Ujawnienie prawdy o korzeniach rodzinnych sędziego Tuleyi to ważna informacja która powinna zostać ujawniona.Nie wiem dlaczego autor krytycznie odnosi się do ujawniania prawdy o ludziach.Pochodzenie z ubeckiego środowiska wiele wyjaśnia w dalszym zachowaniu tego sędziego.Ubecy charakteryzują się bezmyślną nienawiścią do Polski i Polaków podobnie ich pomioty.Czy autor wyobraża sobie by potomek gestapowców w Niemczech mógł sądzić w Sądzie takich właśnie bydlaków z gestapo.Nie rozumiem Kaczyńskiego dlaczego do resortu na posadę wiceministra przyjął Pana Piętaka.
  C.Gmyz czyli neostalinowskie dziennikarstwo
 • wszystko się zgadza
  Pełna zgoda z opinią Pana Prof.Nalaskowskiego nic dodać nic ująć.
  Błazen i kiepski muzyk - profesor atakuje Hołdysa
 • mocne dowody Nowego Ekranu
  Nowy Ekran miał bardzo mocne dowody skoro nawet Sąd Najwyższy uchylił wyrok.Pan Kloc musi być uniewinniony przy ponownym rozpoznawaniu sprawy skoro takie aparaty jakie orzekają w tzw.Sądzie Najwyższym uchyliły ten wyrok.
  Sąd Najwyższy przekazał sprawę Daniela Kloca do ponownego rozpatrzenia
 • nie można mieć złudzeń
  Co do wyroku SN nie można mieć złudzeń.Sąd ten uchyli wyrok i przekaże sprawę do ponownego rozpatrzenia.Skład osobowy tego Sądu to w większości kapusie UB i ludzie z awansu społecznego.Pan Kloc nie ma co liczyć na jakieś sprawiedliwe orzeczenie.Natomiast na plus należy uznać zachowanie Sądu Rejonowego w Warszawie które nie uznało wniosku prokuratora o warunkowe umorzenie sprawy tego bandyty Czajki.Takich skurwysynów należy surowo karać.
  Dla Czytelników Nowego Ekranu szczególna informacja!!! Daniel Kloc przed Sądem Najwyższym !!!
 • dobry tekst
  Jest to bardzo dobry tekst.Nie podejrzewałem tego autora Piotra Piętaka o to ,że ma tak uporządkowane i rozsądne myśli.Jeśli jest ich autorem powinien dalej w ten sposób komentować rzeczywistość, a nie bezmyślnie atakować ludzi w ubeckich mediach typu Polsat czy TVN.
  Odrodzenie Ruchu Narodowego w Polsce
 • anty-Polak
  Kadlćik to ewidentny anty-Polak ,kłamca i oszust.Dla takich antysemitą jest każdy kogo on nie lubi.Jeżeli mu się w Polsce nie podoba może stąd wyjechać i nie zasmradzać swoim dziadostwem i nędzą moralną środowiska.
  Szokujący wzrost liczby Żydów w Polsce
 • nie nadaje się
  Pan Prezes Piróg nie nadaje się do kierowania taką firmą jak LOT.Nie rozumie podstawowej rzeczy, w działalności gospodarczej nie można więcej wydawać niż zarabiać.Odpowiedzialny za upadek LOT-u jest nie tylko Piróg ale i ten kto takich jak on wysuwa na tą posadę.
  Były prezes LOT: "To nagonka. Przecież LOT traci pieniądze od 20 lat, to nic nowego"
 • durak Bondarienko
  Z artykułu wynika, że ten Bondarienko to zwykły dureń i przestępca jeżeli istotnie jest paserem i sprokurował postępowanie karne wobec niewinnego człowieka.
  Polski Unabomber wsadził w tyłek lont Bondarykowi
 • @Piotr Piętak 11:43:19
  Wielce Czcigodny Panie Piotrze Piętaku chciałbym sprostować i przeprosić Pana i Pana tatusia, że wpisałem, że był on wiceministrem resortu MSW za czasów Moczara.Chodziło mi o to,że w latach 1971 do 1974 wiceministrem tego resortu był ubecki zbrodniarz i kanalia niejaki Henryk Piętek.Obserwując politykę kadrową w resorcie MSW i nie znając bliżej Pana ze względu na podobieństwo nazwisk z w/w Piętkiem wydawało mi się naturalne, że został Pan wiceministrem z racji uprzedniej pozycji w resorcie Pana tatusia tegoż Piętka.Okazało się że się myliłem za co niniejszym przepraszam.W pozostałej części wpisu pozostaję przy swoim zdaniu.Co do polityki kadrowej PIS na pewno zna Pan historię zbrodniarza sądowego Romana Kryże i jego syna Andrzeja Kryże-wiceministra w resorcie sprawiedliwości za czasów PIS.Stąd wydawało mi się naturalne dziedziczenie stanowisk przez tzw. ubeckie dynastie.
  List otwarty do A.Macierewicza.
 • zły list
  Nie wiem kim jest naprawdę Piotr Pętak.Zgadzam się z większością tez zawartych w liście.Nie mogę tylko pojąć dlaczego odradza on dochodzenie do prawdy w sprawie zamachu smoleńskiego i dlaczego ma o to pretensje do Antoniego Macierewicza.Niezrozumiała jest również teza aby nie wymieniać starych komunistyczno-ubeckich kadr w resortach rządowych.Nawoływanie do niszczenia ubeckich teczek agentów SB typu Chrzanowskiego czy też Moczulskiego to całkowite nieporozumienie mogące wskazywać na to skąd wyrastają Panu Pętakowi nogi.Pan Pętak z tego co jest wiadome nadużywa alkoholu i starał się ostatnio o specjalną emeryturę i to jest chyba prawdziwa przyczyna jego wystąpień.Osoba ta wskazuje jednocześnie na to jak fatalna była polityka kadrowa PIS.Przecież osobnik ten był w rządzie Kaczyńskiego wiceministrem MSWiA podobnie zresztą jak za komuny w okresie Moczara jego ojciec.
  List otwarty do A.Macierewicza.
 • przygłup
  Myślałem, że ten Kondrat to troszkę bardziej rozgarnięty człowiek, tymczasem jest to notoryczny przygłup.Szkoda czasu aby czytać myśli takiego głupka.
  Marek Kondrat: "Palikot słusznie punktuje Kościół"