Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze jribelle

 • @obiekt 19:11:53
  A może warto tym ludziom zwyczajnie wybaczyć i zapomnieć? Przestać udawać kogoś kim się nie jest?
  Wezwanie do naprawienia szkody
 • @BoNi 22:36:12
  Dlaczego odpowiadasz z drugiego profilu?
  Popełniam przestępstwo z art. 226 § 1 kk i art. 238 kk
 • Sędziowie w trampkach
  Zaprzysiezeni na dzialce w altance xDDDD

  https://socjolog61.neon24.pl/post/148335,narodowy-sad-obywatelski
  Popełniam przestępstwo z art. 226 § 1 kk i art. 238 kk
 • XDXD
  "Wyrok Narodowego Sądu Obywatelskiego"

  XDDDDDDDDDD

  A kto wchodzi w skład służby kuratorskiej? Chomik?

  Na jakiej stronie znajdę orzecznictwo NSO? Czy NSO sporządził uzasadnienie?
  Popełniam przestępstwo z art. 226 § 1 kk i art. 238 kk
 • Postanowienie
  Niniejszym orzekam infamię wobec Grzegorza Niedźwieckiego.

  W haniebny sposób uderza w Polskich Sędziów i Prokuratorów. Bohaterów walczących o lepszą Polskę. Jest oskarżany o znieważenie funkcjonariusza publicznego.

  Prowadzi 4444 dni terroru antypaństwowego, sabotując prawomocny wyrok Sądu w sprawie zniesławienia. Zniesławił Firmę Motoryzacyjną Ligęza i odmawia opublikowania przeprosin. Pieniaczo domaga się, by to FM Ligęza wykonała za niego jego PRAWNY OBOWIĄZEK.

  Co z niego za "sędzia trybunału narodowego" jak nie zna prawa? W obłąkańczym bełkocie rzuca oderwanymi artykułami. Na filmikach na YouTube bełkocze jak pacjent psychiatryczny na temat rzeczy, o których się nie zna.

  Nie martw się "ofiaro", terror państwowy już cię dopadnie za te wszystkie obelgi. Nie będziesz siedział w mamrze, bo ktoś mógłby pomyśleć że jesteś normalny i to co mówisz że jest normalne.
  Wzywam do opamiętania
 • @socjolog 00:08:07
  Niedźwiecki tracisz czas nas wszystkich i naszą kasę na twoje pieniacze pitolenie. Pomawiasz, obrażasz.

  Za to zostaniesz skazany i umieszczony na obserwacji.

  Masz 14 dni na wykonanie prawomocnego wyroku sądu w sprawie Ligęzy.

  Sędzia Sądu Rejonowego
  Zawiadomienie o przestępstwach Prokuratora Rejonowego
 • @socjolog 04:08:09
  Proponuję kontakt z psychiatrią. To się nazywa obłęd pieniaczy.

  Zalecam Relanium.
  Zawiadomienie o przestępstwach Prokuratora Rejonowego
 • Ten to jedno
  Strzeżcie się kogokolwiek nazwiskiem Staszkiewicz. Będzie po was, szczególnie jeśli macie zasługi po przeciwnej stronie.

  http://inwentarz.ipn.gov.pl/showDetails?id=201062042&q=staszkiewicz&page=1&url=[|typ=0]
  Zawiadomienie o przestępstwach Prokuratora Rejonowego
 • @jribelle 23:14:53
  IMO Skarga nadzwyczajna mogłaby przysługiwać na podstawie "oczywistej sprzeczności istotnych ustaleń sądu z treścią zebranego w sprawie materiału dowodowego".
  Kotlina Świń
 • @socjolog 10:03:49
  A napisałeś pan o skargę nadzwyczajną do PG i RPO? Do 2021 r. ma pan na to czas. Nie wykorzystuje pan wszystkich środków prawnych.
  Kotlina Świń
 • @BoNi 17:19:42
  Panie Niedźwiedzki,

  Wyjaśnię panu bo widocznie jest jakiś problem:

  1. Uchwały Sądu Najwyższego nie stanowią wykładni prawa. Wyjątkiem są,w myśl art. 87 u.s.n. uchwały pełnego składu Sądu Najwyższego, składu połączonych izb oraz składu całej izby. Skład 7 sędziów może nadać uchwale moc zasady prawnej.

  2. Jak pan już wskazał wcześniej, Sądy Rejonowe orzekały w sprawach o egzekucję naprawienia skutków naruszenia dóbr osobistych, stwierdzając zasadność zastosowania 1050 k.p.c. Od tych orzeczeń, zdarzały się udane odwołania.

  Mają jednak pełne prawo do takiej wykładni gdyż:

  3. Jak ładnie podniósł prof. Knoppek w swojej krytycznej glosie do tej właśnie uchwały III CZP 23/06, nakaz naprawy naruszenia dóbr osobistych zawiera w sobie element upokorzenia dłużnika.

  Takiego elementu upokorzenia zabraknie, gdy wierzyciel sam sobie opublikuje przeprosiny. Stąd zasadne jest uznanie tego za czynność niezastępowalną.

  Jako sędzia, zważywszy chociażby na fakt że zapadł w sprawie wyrok sądu karnego za zniesławienie, tym bardziej przychyliłbym się ku 1050 kpc w tej sprawie.


  4. Uchwała SN z r. 2006 ma charakter konkurencyjnego poglądu, do doktryny zwyczajowo stosowanej w polskim sądownictwie od lat.

  Jak AKR napisała w swym piśmie, SR w Jeleniej Górze z tytułu przysługującej mu niezawisłości, nie jest związany zwykłą uchwałą SN.

  5. Gdyby miał pan autentyczne argumenty, wniósłby pan o postępowanie dyscyplinarne dla sędziów orzekających.

  5. Jak słusznie wytłuścił Sąd Okręgowy, egzekucja w tej akurat sprawie ma charakter osobisty i ściśle związany z panem.

  Podniósł też, że według poglądu SN, sąd nie może z urzędu zmienić środka wnioskowanego przez wierzyciela - potrzebne jest np. zażalenie.

  ---

  Ewidentnie pan próbuje wyłgać się od wzięcia odpowiedzialności za własne błędy i zaniedbania. Przegrał pan proces i powinien pan wziąć to na klatę zamiast wylewać swoje gorzkie żale. Takie jest życie.

  W Jeleniej Górze, tego rodzaju postawa jest dość powszechna. Dlatego wypier.....m stąd lata temu. Do jedynego w Polsce miasta, gdzie Sąd Apelacyjny zajmuje budynek z sądem, który "nie jest sądem trzeciej instancji" i jest mi anielsko dobrze.

  Aha i raczy się pan nie posługiwać pseudonimem "Nil" , bo o nic pan nie walczy i z nikim. Walczył to mój przodek odbijając ludzi z ubeckiego kazamatu kieleckiego.
  Kotlina Świń
 • Ej Niedźwiedź
  Weź po prostu wykup tą reklamę na Jelonce i nie marudź. Albo zadzwoń do Ligęzy i powiedz żeby złożyli nowy wniosek z 1049 kpc. Płaczesz na te sądy jak małe dziecko.

  Aczkolwiek...również uważam że Kałuża powinna zostać wylana.
  Kotlina Świń
 • Złoże będzie aktywne dopiero w 2015 roku.
  Kanadyjski sprzedawca zabezpieczył się przed ryzykiem (zwrócą mu się koszty), a LOTOS zaryzykował i ma możliwość zarobku za niższą cenę.
  Platforma dojna LOTOS
 • Błyskotliwa logika śledczego, porucznika Balceraca powala
  "Powolutku, powolutku, powraca ideologia selekcji genetycznej rodem z NSDAP.

  Dwie lesbijki ze stanu Ohio w USA, podały do sądu klinikę in vitro bo urodziło im się czarne dziecko a nie jak zakładały blondyn z niebieskimi oczami:"

  I gdzie ty człowieku paranoiczny widzisz selekcję genetyczną, przymusowy program realizowany siłą? To normalne, że rodzice chcą mieć dziecko podobne do siebie. Bez względu na to, czy jest to ciąża naturalna czy invitro.

  "Australijska para, w ktorej mężczyzna jest skazanym pedofilem, z kolei odmówiła wzięcia zamówionego dziecka w Tajlandii, bo było ono niepełnosprawne."

  Dlaczego pan, albo inne Olbrzymy Etyki jak Rydzyk, Kaczyński, Hofman nie wzięli jakiegoś na utrzymanie?

  "O eutanazji mowi się na okrągło, patrzeć tylko jak zaczniemy usypiać rożnych "Untermenschen".

  Eutanazja to skrócenie cierpienia. Nie ma nic wspólnego z przymusową likwidacją dokonywaną przez nazistów.

  Powiedz mi człowieku, jak ty chcesz być wiarygodny w sprawie ITI, jak nie jesteś w stanie rozróżnić prostych definicji i faktów?

  "Przeciwnicy ideologii selekcji rasowej i doświadczeń w stylu doktora Mengele mają ciężkie życie."

  Nie przypominam sobie, aby ktoś ze środowiska GW popierał działania nazistów.

  Natomiast katofaszyści, którzy chcą wtrącać się z łapami w cudze życie, którzy mają zawsze dużo do powiedzenia na temat CUDZEJ moralności będą potępiani przez ludzi samodzielnie myślących, nie poddanych konformistycznej presji Okupana Watykańskiego

  "mniej wartościowy tubylczy lud słowiański dostanie w końcu to na co od dawna sobie zasłużył."

  Jak na razie, jako mniej wartościowi określani są przez wasze środowisko homoseksualiści, lewicowcy, ateiści i osoby nie głosujące na PiS.

  ""Ustawy o Zapobieganiu Przemocy Wobec Tęczy".

  Poparcie dla przestępstw, relatywizm moralny - oto postawa człowieka, co chce być oskarżycielem posiłkowym i rzeźbiarzem trumny ITI.
  Heil Homo !
 • sPiSkowiec Balcerac i jego teorie.
  Nic dziwnego, że to co tutaj wypisuje pan, jest niebezpieczne bo uderza w dobrą opinię o marce ITI. Wściekły szał i paranoja, którymi epatuje pan od czasu konfliktu w sprawie akcji może odstraszyć potencjalnych inwestorów, o ile w te historie uwierzą.

  Nie wątpie, że 80 letni Jerzy Urban może w pana ocenie trząść polskimi mediami, ale osoba Urbana to za mało, żeby powiązać Rożenka z ITI lub jego wypowiedź interpretować na niekorzyść.
  Moskwa niespokojna o ITI
 • Zagryzione lwy, to też
  Wina Tuska. Chyba powinien pan porozmawiać z lekarzem.
  To nie jest kraj dla lwów
 • PO przepoczwarzyła się w prawicę.
  "Prawica to jest Platforma Obywatelska. Konserwatyzm Obyczajowy i liberalizm gospodarczy".  Stefan Niesiołowski  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/niesiolowski-zule-bili-policje-zawisza-pan-powiedzial-juz-wszystko,288280.html
  Bestie. O ludziach, którzy w czasach PRL mordowali Polaków
 • Niech pan napisze jakieś komentarze polityczne.
  Recenzje książek to nuuuuuuuuuuuda.
  Odpowiedź ogniem nużącym. I nudna prośba
 • Jak przepędzimy POPiSowską hołotę
  to też będziemy mieli w Polscę Monako, a nie kondominium urzędasów, służb , kleru , związków zawodowych , rolników i beneficjentów postgierkowskiego socjalu - tzw. elektoratu roszczeniowego.

  Ilu bogaczy dorobiło się dzięki "dużemu rządowi" , dzięki zamówieniom publicznym, wielkim budowlom socjalizmu (np. stadiony zlecone przez Kaczyńskiego), komputeryzacjom w admnistracji publicznej i innym działaniom na pograniczu państwa-biznesu?

  Dlaczego najwięksi biznesmeni, nie są osobami, które dorobiły się wyłącznie na Kapitaliźmie i Wolnym Rynku, a na złodziejskiej i socjalistycznej III RP?
  Z życia wyższych sfer
 • Stanislas Balcerac - zwolennik mafii?
  Czy popiera Pan wynikły z delegalizacji narkotyków rozwój przestępczości zorganizowanej? Korumpowania urzędników? Kupowania przez te grupy wpływów?

  Polska to nie Holandia - jesteśmy dużym krajem i gigantycznym rynkiem, który daje zarobić miliardy PLN. Delegalizując narkotyki, napędzamy tylko zyski przestępcom - w tym byłym pracownikom WSI i SBeckiej mafii.

  Powinien Pan sobie odpowiedzieć, dlaczego właśnie SLD i Kwaśniewski wyszli z propozycjami zaostrzenia prawa? Dlaczego tyle się słyszało o powiązaniach polityków z mafią pruszkowską? Dlaczego Lepper mówił coś o tym, że Pershing pożyczył Tuskowi 300 000 zł?

  Zachęcam do spojrzenia na temat nie tylko ze strony zwolennika PiS/przeciwnika "Palikociarni" , ale rzetelnego obserwatora wydarzeń.
  Euro-marihuana pacana