Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze superfajny

 • O to właśnie chodzi, żeby syn Mordechaja podawał się za syna Mordechaja
  Wtedy wszyscy rozumiemy ,że gdy Mozes-Morozowski niszczy Polskę i Kościół , to realizuje wobec Polaków plany swojej nacji .Podobnie Urbanowi, zdeklarowanemu ateiście , nie przeszkadza bycie jednocześnie jednym z najbardziej zatwardziałych obrońców interesów Synagogi w Polsce.
  "Mój ojciec Mordechaj i dziadek Juda" - dziennikarz TVN24 o "lustrowaniu" rodzin
 • Za swoje siedzenie Romaszewski przez ponad 20 ostatnich lat pełnił rolę umiłowanego przywódcy
  Jako umiłowany przywódca zupełnie zawiódł . Nas . Do zysków rodziny Romaszewskich za działalność opozycyjną Zbigniew doliczyłbym błyskotliwą karierę Agnieszki Romaszewskiej-Guzy w reżimowej TVP. Oprócz bycia córką taty żadnych specjalnych talentów nie posiada .
  240 tys. zł dla Romaszewskiego za dwa lata więzienia w PRL
 • Muszę jeszcze dodać , że czapka śliwek za , którą sprzedał się mecenas Giertych jest naprawdę niewielka
  Dwa samochodziki po 200 tysięcy dla Romana i jego żony. To kwota bardzo umiarkowana. Nawet jak na warunki polskie.
  Giertych pozwie Ojca Rydzyka?
 • Po raz kolejny Giertych udowadnia , że jest tylko jednym z trybików bezpieki rozwiązującej ostatecznie kwestię polską
  Jeżeli narodowcowi ,patriocie , wnukowi Jędrzeja Giertycha, wolno kurwić się w biały dzień na oczach wszystkich , to trudno mieć pretensje do syna rzezaka ,Adama Michnika , że jest tym kim jest.
  Giertych pozwie Ojca Rydzyka?
 • W pełni zgadzam się z autorką
  W sprawie Mirosława G. wszystkim umknął jeden zbrodniczy wątek . Dokonał on przeszczepu osobie w stadium terminalnym , nie rokującym żadnej nadziei .Tak przynajmniej podały media. Oznacza to , że Mirosław G. przeprowadził eksperyment na człowieku . Na żyłkę eksperymentatorską Mirosława G. wskazuje wysoki odsetek zakończonych zgonem pacjenta przeszczepów . Media , dokładniej TVP , w informacji poświęconej sprawie podały , że śmiertelność pacjentów Mirosława G. wynosiła 30 % , podczas , gdy w państwach "cywilizowanych" jest poniżej 20 %. Nie oznacza to automatycznie , że lekarze z krajów cywilizowanych również nie eksperymentują.
  Ktoś musi umrzeć, żeby żyć mógł ktoś
 • Jest dziennikarka o nazwisku Gargas . "Nasza".
  Za czasów PIS-u miała program w TVP pt. "Misja specjalna". Wiele razy zwiastuny programu zapowiadały różne sensacje mające wstrząsnąć posadami III RP . Póżniej okazywało się , że program ,opierając się na poszlakach , opowiada o kradzieży 2 worków cementu gdzieś na prowincji.
  Ziemkiewicz działa w podobny sposób . Oczywiście jest o niebo zręczniejszy. Ziemkiewicz stręczył za Unią , czyli za zaborem ziem polskich przez Niemcy. Nie istnieje poważniejszy zarzut dla osoby publicznej. Ta sklonność niemiecka odbiła mu się niedawno czkawką , ponieważ w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi sprzed paru miesięcy (2-3) zadeklarował , że w przypadku rozbioru on optuje za Niemcami . Najgłupsze , albo najgorsze , w tej wypowiedzi jest sugestia , że podbijani o czymkolwiek decydują .
  Ziemkiewicz pod sąd za zdradę.
 • Za PRL-u wszyscy podróżnicy , himalaiści i żeglarze dookoła świata byli związani ze służbami
  Inaczej nie da się wytłumaczyć finansowania przez państwo niesłychanie kosztownych hobby ,z punktu widzenia władz PRL-u zupełnie zbędnych .Dzisiaj niewiele się zmieniło . Nadal przecież ktos podejmuje decyzję o wpuszczeniu do studia telewizyjnego ,co jest początkiem kariery "wielkiego podróżnika".
  Gdy Pinochet został zatrzymany w Anglii 3 osoby z Polski pojechały , żeby udzielić mu poparcia. Generał Pinochet ich nie przyjął . Tymi osobami byli Wołek , tłusty Kamiński i Marek Jurek. Wtedy trochę dziwiła mnie decyzja Pinocheta . Dzisiaj jest jasne , że musiał być dobrze poinformowany.Na Okęciu jakiś anarchista nawet oblał tłustego Kamińskiego czymś śmierdzącym , co sfilmowała będąca pod ręką TVP
  Wywiady, plotki, kumoterstwo i bohaterstwo
 • Pasikowski jest reżyserem WSI
  Jego film z 1990 roku wskazuje na to jednoznacznie .Z kolei jego ostatni film jest dowodem ,że za tymi wszystkimi grossami i jedwabnymi stoją WSI . Film z 1990 roku dostarcza jeszcze jednej ciekawej informacji . W tym filmie funkcjonariusz komunistycznej , wojskowej bezpieki ,ogólnie mówiąc, zajmuje się pomaganiem wszystkim dookoła , ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży.Równie interesujący jak fabuła jest moment , w którym musiała zapaść decyzja o produkcji tego filmu. Lekko licząc decyzja musiała zapaść co najmniej 2 lata prędzej , czyli w 1988 roku . To jest z kolei dowodem , że za totalnym kłamstwem , którym została zalana Polska przez Gazetę Wyborczą po 89 roku również stoi WSI , czy , żeby być ścisłym , ten , który kierował WSI w 1988 roku.
  Film "Pokłosie" dzięki rosyjskiemu Ministerstwu Kultury?
 • Ostatni wyrób Pasikowskiego ma jedną wielką zaletę
  Pasikowski jest człowiekiem WSI . Zainteresowanych odsyłam do jego dokonania z 1990 roku . Póżniejsze też są apologią komunistycznej bezpieki , ale w nich nie widać tak wyrażnie ,czyim psem jest Pasikowski. Ostatni film Pasikowskiego jest dowodem wprost na stosunek WSI do Polski i Polaków . Dzięki temu filmowi możemy w sposób jednoznaczny stwierdzić , kto naprawdę kieruje akcją opluskwiania Polski i Polaków .Jak wiemy od WSI dalej ślady wiodą , nie do Waszyngtonu , nie do Berlina, nawet nie do Tel Avivu , tylko do Moskwy . Myślę , że jednoznaczny dowód na to , kto od 23 lat bezlitośnie niszczy nasz kraj i naród wart jest jeszcze jednego upokorzenia .Przy tym oceanie gówna , którą WSI wylało na nasze głowy wiaderko Pasikowskiego nie robi wielkiej różnicy. Dzięki gównianemu dziełu Pasikowskiego zdobywamy również wiedzę o tym jak wielkim patriotami są Macierewicz i Kaczyńscy . Oni tym skurwysynom z WSI fest porachowali gnaty . Szkoda , że tylko tyle.
  Wajda: Ten film o Polakach mordujących Żydów jest sprawiedliwy
 • @jazgdyni 20:58:11
  Raz obietnice wyborcze zostały dotrzymane . W Niemczech przed wojną .
  Wyśmiewacze
 • Załóżmy , że Obama głosiłby koniecznośc wycięcia jajek wszystkim mormonom i konfiskatę ich majątku.
  Z takim programem miałby szansę wygrać , bo mormonów jest zdecydowanie mniej od pozostałych wyborców. Po przegranej Romney musiałby pogratulować Obamie i zapewnić , że się będzie za niego modlić. Przecież są demokratami , najdoskonalszą odmianą człowieka.
  Nie oglądam dzienników . ale tę myśl o cywilizowanych zwyczajach w USA na portalu Wpolityce pierwszy rzucił niejaki Adamski , który zasadniczo robi za konserwatywnego katolika na Frondzie.
  Wyśmiewacze
 • Pasikowski , mistrz kiczu,jest jednoznacznie powiązany z WSI .
  Kto nie wierzy ,powinien obejrzeć pierwszy jego wyrób z 1990 roku. Jest to opowieść o Marku Dukaczewskim , który młodym ludziom rozwiązuje różne życiowe problemy, od sercowych po wychowawcze . Naprawdę . Bogusław Linda gra tam wojskowego razwiedczyka , którego powołaniem jest pomaganie ludziom . Mirosław Petelicki wiele lat póżniej tylko splagiatował wojskową konkurencję.Podłe przemówienie Komorowskiego w Jedwabnym w 2010 roku i najnowszy film Pasikowskiego dowodzą , że opluskwianiem Polski i Polaków kieruje WSI . Dlatego WSI nie tylko trzeba było rozwiązać , ale należy je całkowicie zniszczyć.
  A po Grossie jest „Pokłosie”
 • Gmyz nie jest fajny
  Gmyz 2-3 tygodnie temu w radiowej Gazecie Wyborczej w audycji po 17 omawiał bieżące wydarzenia polityczne z Passentem . Doszło tam do spięcia . Gmyz porównał treść jakiegoś wystąpienia do ataków Urbana na Kościół w latach 80-tych . Wtedy Passent odwinął mu się w następujący sposób . Powiedział , że on (Passent) może mu wypomnieć klamrę z napisem "Gott mit uns" . Ciekawa jest reakcja Gmyza . Powiedział , że to jest chwyt poniżej pasa . Tej odpowiedzi nie pojmuję .
  Być może to zdarzenie uprzedziło mnie i się czepiam , ale uważam , że Gmyz nadal dotrzymuje jakiejś umowy . Generalnie unika wypowiedzi do kamery . Tak jakby wiedział , że jego gadająca głowa nie może pojawić się w kontrze do gadającej głowy Szeląga . Wydaje mi się , że konferencja Gmyza w dzień konferencji Szeląga zmiotłaby tego drugiego , a telewizje nie mogłyby omawiając sprawę nie pokazać Gmyza. Gmyz nawet nie musiałby przedstawiać dowodów , wystarczyłoby jego stwierdzenie , że to co napisał jest prawdą.
  Wirtuozi wirującego kabla
 • Trzeba podawać nazwisko prokuratora
  To są informacje publiczne . Ktoś jest sąsiadem takiego sukinsyna i np odpowiada mu dzień dobry, podje rękę.
  Prokuratura: umorzyć sprawę policjanta, który skopał przechodnia na Marszu Niepodległości. Był zestresowany. Nieduża szkodliwość społeczna
 • Artykuł w Newsweeku i Gazecie.pl ukazuje tzw. ludzki wymiar afery trotylowej .
  Wiecie , rozumiecie , zasłużeni towarzysze chcieli dobrze , ale, jak to w życiu ,pomylili się . A przecież wiadomo , że ludzi krzywdzić nam nie wolno. Najlepiej będzie ,gdy wszystko wróci do stanu sprzed afery. Rz pozostanie "poważną" gazetą , Wróblewski wspaniałym redaktorem naczelnym, a Gmyz "ostatnim dziennikarzem śledczym". Jakie ma znaczenie , że po drodze został oswojony społecznie temat obecności materiałów wybuchowych we wraku samolotu? Przecież wszyscy mamy w domach po parę kostek trotylu , a po ulicy nie sposób przejść , żeby się w nim nie utytłać . Największe wrażenie zrobił na mnie obrazek Gmyza mówiącego "K...!" do naczalstwa . Po prostu łzy stanęły mi w oczach.
  "Newsweek" o kulisach publikacji "Rz": Zamiast trotylu miał być C4
 • @Pan Marky 12:13:23
  Drogi człowieku , wy musicie koniecznie jeszcze do szkoły . Nie czuję żadnego powołania do objaśniania świata na elementarnym poziomie.
  Z góry ostrzegam , że nie będę objaśniał , co znaczy , drogi człowieku ,że wam trzeba jeszcze do szkoły.
  "Newsweek" o kulisach publikacji "Rz": Zamiast trotylu miał być C4
 • Gmyz , Wróblewski i Rz powinni na zawsze zniknąć z branży dziennikarskiej
  Gmyz wziął udział w ubeckiej prowokacji . Świadomie , czy nie, to nie ma znaczenia. Jego zachowanie po publikacji spowodowało , że ostrze prowokacji obróciło się przeciw naszemu społeczeństwu.
  Teraz , dlaczego Gazeta.pl(GW) i Newsweek , środowisko domagające się jeszcze 2 dni temu linczu na Gmyzie i Rz , nagle zaczyna wspomagać Gmyza i Rz ? Doskonałym narzędziem do wyjaśnienia zagadki jest hipoteza Stanisława Michalkiewicza przedstawiona w jego ostatnich felietonach dla NE i RM ( i nie tylko). Stanisław Michalkiewicz widzi aferę trotylową jako epizod pojedynku na kastety bezpieczniackiej bandy wojskowej i bandy cywilnej . Rzeczywiście wszystko pasuje.
  Po publikacji Gmyza w pamiętny wtorek nastąpiło kilkugodzinne milczenie. W tym czasie chłopcy z bezpieczeństwa musieli odłożyć na moment ulubione kastety i podjąć próbę dogadania się . Efektem takiej umowy musiała być zgoda na zneutralizowanie skutków trotylu . Stąd kampania wykpiwania i publiczne domaganie się stryczka dla Gmyza i jego pracodawców . Zapewne dalszą częścią umowy było uznanie za konieczne póżniejsze odrobienie strat przez szeroko rozumiane środowisko Rz. Widocznie wajchowy uznał , że trotyl jest już należycie obśmiany i dał sygnał do przejścia do realizacji kolejnego etapu ugody tj. wybielania Gmyza i ratowania 70 milionów Hajdarowicza utopionych w Rz.
  Link do strony Stanisława Michalkiewicza: http://www.michalkiewicz.pl/
  "Newsweek" o kulisach publikacji "Rz": Zamiast trotylu miał być C4
 • Rymanowski jest zsłużonym budowniczym III RP. Od lat pracuje w TVN , telewizyjnym odpowiedniku GW
  Informacje , które podaje Rymanowski są oczywiste dla średnio rozgarniętej osoby .Bez nazwisk i faktów strona ubecko-rządowa , której przedstawicielem jest Rymanowski , nie ponosi żadnych strat .Najlepiej sens książki Rymanowskiego tłumaczy hipoteza Stanisława Michalkiewicza z ostatnich felietonów dla NE i RM.Wszystko pasuje . TVN reprezentuje WSI, a Rymanowski grozi , no prawie grozi, ujawnieniem aktywów wrogiej bandy. Kampania zainteresowania książką Rymanowskiego może jeszcze służyć struganiu z Rymanowskiego "niezależnego " dziennikarza dla następnej RP,bo ktoś medialnie będzie musiał obsługiwać nową RP . Nie można puścić wszystkiego na żywioł.
  Rymanowski: Nie ujawnię nazwisk donosicieli, którzy zapisali się do służb III RP. Nie jestem szaleńcem
 • Jeżeli dobrze pamiętam przejęcie Rz kosztowało 70 milionów
  Teraz zrobiło się żal tych pieniędzy . Te wygibasy z oddawaniem się do dyspozycji itd. są żałosną próbą odrobienia strat. W interesie społeczeństwa polskiego jest , żeby Rz, Wróblewski i Gmyz zniknęli na zawsze z branży dziennikarskiej. Po takim numerze , bez względu na to jak on wyglądał od środka , nie można powrócić do grona osób i gazet poważnych. Oczywiście Rz generalnie tylko robiła za tak zwaną gazetę poważną . W obecnej chwili utraciła na zawsze prawo nawet do takich pretensji.
  Właściciel "Rz" grozi daleko idącymi konsekwencjami
 • Właściciel Rz dla ubeckiej rozgrywki poświęcił wiarygodność swojej gazety
  To samo dotyczy wiarygodności Wróblewskiego i Gmyza .Rz , Wróblewski i Gmyz są skończeni w interesie dziennikarskim. Nie można zjeść ciastka i mieć ciastko.
  Właściciel "Rz" grozi daleko idącymi konsekwencjami