Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze vortex

 • @vortex 02:44:25
  Przecież ten Niemcow, to był taki ichniejszy Balcerowicz, cieszył się z każdego zamordowanego Rosjanina. I tak długo pożył, już dawno mu się należało.
  Zastrzelili Niemcowa
 • @vortex 02:40:45
  Miejsce śmiecia jest w śmietniku.
  Zastrzelili Niemcowa
 • @vortex 02:39:48
  Bardzo dobra robota.

  https://pbs.twimg.com/media/B-4k-m3UYAAliT9.jpg
  Zastrzelili Niemcowa
 • W Rosji chyba zaczęli planowy odstrzał V kolumny.
  Dobra robota.
  Zastrzelili Niemcowa
 • Ja też widzę to zagrożenie. Sytuacja jest naprawdę niebezpieczna, autor nie przesadził.
  Jako że już ponad 40 lat interesuje się polityką, a bywało że mogłem obserwować od środka (od wewnątrz centrum decyzyjnego), jak się pewne akcje propagandowe (czy nawet prowokacje) organizuje - to nie mam wątpliwości (dla każdego zawodowca to zupełnie oczywiste), że konflikt z Rosją jest nam ORGANIZOWANY przez bardzo potężne siły, które rzuciły na ten front ogromne środki w ludziach i pieniądzu. Co się będziemy czarować, nastąpiła gigantyczna mobilizacja wszelkiej agentury. A jak ktoś nawet agentem nie był dotychczas, to podchodzą do niego jakieś misie i oferują duża kasę za to żeby się przyłączył do chóru.
  Prof. Artur Śliwiński: Ważne! Non possumus.
 • Jeden z tysięcy ludzi którzy zbudowali obecną potęgę USA.
  Stworzył między innymi bardzo sprzeczną z intuicją "Blunt Body Theory", która dała postawy do budowy rakiet balistycznych z głowicami atomowymi, ale też statków kosmicznych umożliwiających bezpieczny powrót ludzi z kosmosu. Przez pewien okres ta teoria była objęta tajemnicą wojskową. Ale w ZSRR też na to wpadli.

  http://en.wikipedia.org/wiki/Harry_Julian_Allen

  Ale w czym rzecz. To był człowiek starej daty, o wielu takich ludziach w tekstach na temat lotnictwa i kosmosu czytałem. Dzielni, mądrzy, odważni, pracowici, solidnie wykształceni ludzie. Tacy stworzyli potęgę USA. Ale później była sławna rewolucja lat 60tych i wystarczy popatrzeć na filmy z USA, gdzie czasem pokazują ich obecne szkoły, rządzi w nich głupkowata rozwydrzona dzicz i ona ustala standardy. I tak już od pół wieku, to już jest drugie pokolenie. Jak się dziwić że ostatnio nic im się nie udaje? To już jest koniec.
  Mit militarnej wszechmocy USA
 • Się zorientowali 20 lat za późno.
  Nawet jakby teraz wzięli się do roboty, to kto im tę armię postawo na nogi? Kto opracuje i dostarczy nowe uzbrojenie? Przecież to kraj idiotów którzy przez ostatnie kilkadziesiąt lat zajmowali się promocją pedalstwa ( i tym podobnych innowacji, jakieś bezstresowe wychowania, cały ten pakiet dziwnych pomysłów), no i usuwaniem symboli religijnych z życia publicznego. Typowe wyczyny masońskich półmózgów, którzy kontrolują ten kraj, a którzy wbrew temu co myślą sami o sobie, są zwykłym stadem baranów. USA muszą upaść (czyli stracić swą mocarstwową pozycję), już jest za późno, nawet jakby tam normalni ludzie doszli do władzy.
  Mit militarnej wszechmocy USA
 • A czy na zachodzie osądzono i skazano choć jednego komunistycznego zbrodniarza?
  Jeżeli ktoś wie, to proszę o informację. Bo ja mam wrażenie, że oni coś bardzo lubili tych komunistycznych zbirów. Z czego przyjdzie im się kiedyś (także przed Polakami) ciężko tłumaczyć.
  Ciotka Idy...
 • @vortex 00:40:51
  Swoją drogą, to Amerykanie i Niemcy z premedytacją zorganizowali nam tutaj tę ponurą bolszewię ( ci pierwsi jeszcze długo ją wspomagali). To ile by wyniosło odszkodowanie dla nas? Już o Rosji nie wspominając. I już o żydach nie wspominając. Ci za ten numer nie wypłaciliby się do końca swoich dni.
  Ciotka Idy...
 • No to pomyślmy w co grają z nami Anglosasi?
  Ja nadal nie do końca rozumie, ale wyczuwam od dawna fałsz. [ To warto przemyśleć też pod kontem tego że pchają nas w konfrontację z Rosją po której z Polski zostanie tylko kupa gruzów).
  Takie dwa wydarzenia.
  Kolega z internatu ( to było już po wyjściu, już byliśmy na wolności) co tam ma mnóstwo kontaktów z ludźmi opowiada mi wydarzenie w ambasadzie amerykańskiej. Nasi opozycjoniści składają wnioski o azyl polityczny. Bywa różnie, nieraz coś im nie pasuje, konsul się krzywi, robią przeszkody. Ale ... przychodzi jakiś komunistyczny aparatczyk, on też chce azyl - konsul zachwycony i rozpromieniony, żadnych tam przeszkód. A Wolna Europa ( i kilka innych rozgłośni) wzywa nas wtedy wciąż, żeby komucha bić, bić, bić.
  Słomka to człowiek mało poważny, ale myślę że w tym wypadku nie skłamał. Gdzieś dał taką relację. KPN złożył w Sejmie wniosek o dekomunizację Polski ( to lata 90te, wtedy KPN był dużą partią sejmową). I nagle zjechała do Sejmu cala ekipa z amerykańskiej ambasady i zakomunikowała (także jemu osobiście), że oni żadnej cholernej dekomunizacji w Polsce sobie nie życzą.
  Ciotka Idy...
 • Coś mi się zdaje że to było nie tak jak opisuje Słomka.
  On tylko się przypiął do akcji drobnych handlowców (tych stolikowo-łóżkowych) którzy jesienią 89 roku weszli na dziko na dworzec. Po różnych próbach ich usunięcia zostały ściągnięte duże siły milicyjne i doszło do regularnej bitwy na dworcu. Sprzedawcy mieli dobrą amunicję, butelki z różnymi napojami którymi handlowali. O ile dobrze wiem mieli wcześniej informację o przygotowywanej akcji. Przypuszczam że główny ich dowódca polowy Eugeniusz M. już nie żyje, tak jak nie żyje z pewnością główny strateg tej akcji Daniel Podrzycki. Więc Słoma może już ubierać się glorię chwały. Palant.
  Ale Bogdan Ziętek żyje, i z pewnością wie dużo więcej ode mnie o tej sprawie. Zapytajcie się go, może coś powie?
  Komorowski pisze książkę, .... a w niej?
 • @vortex 11:26:20
  Te sceny są tak fatalne.
  Ukraińcy Ważniejsi w Polsce niż Polacy!
 • .
  https://www.youtube.com/watch?v=jUKQIlHu3tk
  Ukraińcy Ważniejsi w Polsce niż Polacy!
 • @vortex 01:54:06
  Zresztą w ramach tego obłędu masowych rozwałek wymordowali też w pewnym momencie tak z pół KPP, głównie żydów. Ja bym panu Rey polecał tę ekscytującą informację.
  Ukraińcy Ważniejsi w Polsce niż Polacy!
 • @vortex 01:46:47
  A tacy ludzie jak ten Rey doskonale znają te mechanizmy (to jest inteligentny człowiek, tak jak Kaczyński dla przykładu) i oni chcą dokładnie ten sam system, tę samą masakrę która odbyła się w Rosji, powtórzyć w Polsce. Nikt nie powinien mieć złudzeń.
  Ukraińcy Ważniejsi w Polsce niż Polacy!
 • @partyzant 01:19:54
  Nikt nie przeją.
  Wrogów ludu w zasadzie powinno być w cudzysłowie, ale przecież to tak oczywiste. Byle kogo wyciągali z mieszkań i mordowali, oni już później mieli plany, dostali plan zabić 10 tysięcy z danego miasta i zabijali. Bo najpierw to tak mniej więcej, pi razy oko, zabijali takich co ich uważali ze wrogów nowego systemu. Później już było ciężko znaleźć wroga, więc zabijali kto im się nawinął.
  Ukraińcy Ważniejsi w Polsce niż Polacy!
 • @lju 01:03:47
  Ja tego absolutnie nie ignoruję, jeżeli ktoś tak odczytał moje teksty, to źle odczytał. To jest wszytko na serio. Może być w Polsce bardzo źle, gorzej niż się wielu wydaje. Ja ostrzegam, to nie są żarty.
  Ukraińcy Ważniejsi w Polsce niż Polacy!
 • @vortex 00:34:43
  Swoją drogą nie ma informacji aby policja wpadła na trop, chociaż podobno kamery monitoringu to zarejestrowały. Spokojnie, spokojnie, w odpowiednim czasie znajdą kogo trzeba. I może się nawet okazać że z całkowitą pewnością zidentyfikują dla przykładu "vortexa". A co z tego że był wtedy w robocie? Już oni te sztuczki znają, ludowy wymiar sprawiedliwości nie pozwoli się oszukać, wie co to jest bilokacja.
  Ukraińcy Ważniejsi w Polsce niż Polacy!
 • @vortex 00:21:50
  Jakby kto jeszcze nie rozumiał. Oni nie będą się bawić w finezyjne rozważania i dowodzenie win. Z czapy wyciągnął grube oskarżenie o agenturalną pracę dla Rosji i zamordują. To może spotkać przynajmniej połowę tutaj piszących. I co z tego że pewnie nikt z tutaj piszących ze służbami Rosji nie ma nic wspólnego. Już tam fachowcy w stylu tego Reya w żadne finezje bawić się nie będą, napiszą o ewidentnych kontaktach ze służbami Rosji (dokładnie udowodnionych, co jasne). A że nie będzie tam prawdziwych dowodów? No i co z tego, tym lepiej, żeby każdy następny zrozumiał że IM żadnych prawdziwych dowodów nie potrzeba. Bo i tak mogą bez krępacji Polaka powiesić czy rozstrzelać.
  Ukraińcy Ważniejsi w Polsce niż Polacy!
 • To dopiero początek, system rusza.
  Ja sporo czytałem o stalinowskim terrorze. Poza masowymi mordami według planu (wywieźć do lasu 10 tysięcy złapanych wrogów ludu z danego miasta i rozstrzelać - bez żadnych tam ceregieli, wyciągali ludzi nocą z mieszkań i mordowali) były też procesy. I były oskarżenia i mowy prokuratorów, wszystko jakby zgodnie z prawem. Tylko te oskarżenia to były jawne wymysły, każdy się domyślał. Ale właśnie o to chodziło, na tym polegał ten system, on się domyślał, ale się bał, i szedł na wiec i potępiał zdemaskowanego wroga ludu, i krzyczał - zabić go. I go zabijali.
  Do tego samego Polska zmierza obecnie. To jest robione jawnie, celowo jawnie.
  Niejaki Mikołaj Rey ( pół Francuz, pół Polak, ale ewidentny żyd) padł ofiarą strasznego spisku rozgałęzionej w Polsce siatki agentów Putina ( a każdy rozumie że działanie agenturalnych siatek Putina musi być tępione bezwzględnie) . Tak to jest przedstawiane tutaj, na tzw. niezależnej.

  http://niezalezna.pl/62563-agenci-putina-znow-zaatakowali-w-polsce-ich-ofiara-padl-dzialacz-na-rzecz-wolnej-ukrainy

  Ale już na Frondzie ludzie w komentarzach bez trudu zgadli, że to kompletna lipa, że być może sam rozrzucił te ulotki, albo jacyś jego kumple. Oczywista prowokacja, lipa, oszustwo. Ale to o chodzi żeby oni na to wpadli, po czym poszli na wiec i krzyczeli - zabić agentów Putina. Tak jest w Polsce przygotowywany system powszechnego terroru.

  http://www.fronda.pl/a/v-kolumna-znowu-w-akcji,45359.html
  Ukraińcy Ważniejsi w Polsce niż Polacy!