Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze provincjal 09

 • @krzysztofjaw 08:10:26
  Czy nie widzi pan tu żadnej korelacji między parkiem i lotniskiem na Mazowszu a "domniemanym" zasiedleniem żydów w Polsce ?
  Dlaczego plujecie na Polskę a stąd nie wyjeżdżacie?
 • Jak to już klasyk powiedział,
  to jest doopokracja !
  Nomen omen on jest we knesejmie a pana niema.
  A może pogadajmy...o dupie Maryni...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 05:14:22
  Ciekawa konstatacja, jakoby obecna Polska była Polską a jeżeli chodzi o wyjazdy to woda na młyn właśnie dla przyszłych i już obecnych włascicieli polski, mały przykładzik:
  "Park of Poland powstaje w miejscowości Wręcza pod Mszczonowem, w odległości około 60 km od Warszawy. Będzie to największy park rozrywki w Polsce z atrakcjami na światowym poziomie. Park of Poland ma ściągnąć miliony gości z Polski oraz innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Zachodniej. Obiekt będzie czynny codziennie i każdego dnia pomieści 15 000 osób. Zgodnie z zapowiedziami w Park of Poland będą atrakcje zarówno dla dzieci, osób młodych, jak i starszych klientów. Część z nich ma działać przez cały rok.

  Całkowita powierzchnia Suntago Wodny Świat wyniesie 67 000 m². W parku wodnym powstanie 2 500 bezpłatnych miejsc parkingowych i ponad 8 000 szafek dla gości. Koszt budowy parku rozrywki Park of Poland w Mszczonowie wyniesie około miliard złotych. Projekt jest finansowany z dwóch źródeł – ze środków własnych inwestora Global City Holdings oraz kredytów bankowych."

  https://www.muratorplus.pl/inwestycje/inwestycje-komercyjne/park-poland-w-mszczonowie-pod-warszawa-ruszyla-budowa-ogromnego-parku-rozrywki-aa-hnW4-AShR-Q598.html

  Nie podano tu skąd pochodzi właściciel, firma żydowska właściciel m.in. cinema city bodajże.
  Ja wiem i nasz profesor od de-transformacji wie, że piniondz nie ma właściciela ale prawie zawsze jest nim żyd.
  Niedaleko powstanie CPK, dla polaków...
  Dlaczego plujecie na Polskę a stąd nie wyjeżdżacie?
 • @Husky 18:11:46
  Zrób jakąś wklejkę, bo twoje prostackie i obło syjońskie odzywki zaniżają ten twój i tak denny poziom, szalom misiu !
  Koniec wyborczej hucpy pookrągłostołowej bandy
 • @Husky 17:44:39
  husky -10*
  No i na życzenie:
  https://www.youtube.com/watch?v=XXQzT5dskTs
  Koniec wyborczej hucpy pookrągłostołowej bandy
 • @Lotna 17:34:36
  To by dało się przeżyć, niech dogrzewa kolana nad morzem martwym, ale to co pokazali tzw. warsiawiacy głosując na osóbkę bez wyrazu i oznak intelektu, bardzo źle o nich świadczy, haha 2:1.
  Quo vadis Vox populi (16), Wojna o nasze dusze
 • Autor 5* !
  Dzisiaj w telewizorze mignął mi obrazek, pan "redaktor" od inżynierii informacyjnej pyta się prostego człowieka prowadzącego rower, dlaczego głosował na pis, a bo pis mu się pięknie podoba.
  Mamy tu tą inżynierię oraz postawę typowego reprezentanta ludności, oba wnioski prowadzą do synaju, bo nic tak nie kreuje świata jak media w stylu hollywood !
  ...
  Koniec wyborczej hucpy pookrągłostołowej bandy
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:51:37
  Autor 5*
  Ale i wśród kiełbasiarzy jest procent normalnych, nigdy nie chciałbym się znaleźć wśród tzw. zjadaczy diet pudełkowych, tam dopiero jest jazda ;)
  Kiełbasa wyborcza "piątka" PiS-u
 • Autor 5* !
  Na razie trwa świętowanie a banki mają starych i nowych klientów z zabezpieczeniem finansowym na 4 lata, więc można brać kredyty, bo taki poseł czy senator tylko naturalnie może zejść ze sceny tego żydo_kabaretu.
  Knesejm będzie tylko przyklepywał to co "nasi" ustalą w mieszkaniach zaufanych osób a "opozycja" dostając frukty będzie czynić w sprawach zasadniczych dla Polaków jak sierżanci prowadzący ustalą z usraelskim psim ogonem.
  Ciekawe czy który poseł zgłosi judę i resztę potulnych kacyków do Trybunału Stanu za sprowadzenie uss_army ?
  Socjalizm skończy się po nowym roku potem otumanieni dostaną tak po doopach / finansowo i podatkowo /, że uchodźcy ekonomiczni z Polski zaleją świat i oto właśnie im chodzi, 15 mln Polaków do obsługi starozakonnych !
  J. Daniels nadal będzie rządził
 • Matoły z MZS, wiecie jak się robi korzystną politykę dla
  Swojego Kraju, wy nie wiecie, bo myślicie w innym niesłowiańskim języku !
  Chiny i Indie współkonstruują trójkąt
 • Jak zobaczyłem nową twarz lewicy, dyducha oraz jachirę z peło, to
  odetchnąłem z ulgą i patrząc w lustro powiedziałem do siebie : "kolejny raz nie dałem się wciągnąć w lewicowo_przaśną i populistyczną retorykę pomagdalenkowej swołoczy", na marginesie, juda kiedy zapłacisz trampkowi za bazę, mniemam, że będziesz becalował ze swoich szekli ?Miałem napisać coś o kondycji tzw. narodu polskiego, ale za dużo byłoby eufemizmów na poziomie rynsztoka, cała nadzieja w tych co nie głosowali świadomie !
  Co będzie za cztery lata?
 • @Husky 15:37:28
  A Twoi już się szykują do tańców:

  https://www.youtube.com/watch?v=XXQzT5dskTs
  Jeszcze tylko 7 godzin...
 • Autorka 5*
  Porozsyłam znajomym link z prośbą, aby i oni porozsyłali, trzeba to wałkować dzień i noc nawet i jutro i pojutrze a potem non stop, bo te żydo_ rwy są zdolne do tego, aby nie było nic, dla Polaków !!!
  Polaku nie śpij, bo Cię okradną!
 • @provincjal 09 09:24:36
  A w poniedziałek:
  https://www.youtube.com/watch?v=XXQzT5dskTs
  Niedziela będzie nasza!
 • @Husky 09:16:24
  Założę się o litra, że ty ostatni będziesz agitował za żydo-pisem do ostatniej sekundy tzw. ciszy, a w poniedziałek ...
  Niedziela będzie nasza!
 • @Husky 09:14:22
  No faktycznie rzeczowo, z jednym się tylko zgadzam, nie wiem czy jahwe bóg uratuje amerykanów, bo te kilka żydoskich rodzin kręcących stanami tak łatwo nie wypuści kury znoszącej złote jaja, czyli druku pieniędzy bez pokrycia, którymi opanowali świat.
  Wniosek, jesteś żydem !
  Niedziela będzie nasza!
 • @zbig71 07:53:09
  Własnie wszedłem i zobaczyłem to o co chciałem zapytać, po kiego looja w otoczeniu najwyższych władz państwowych, w/g pisu , Polski, kręci się żydoski szpieg daniels, dlaczego w Polsce, w/g pisu, łażą uzbrojeni po zęby żydowscy żołnierze, dlaczego Polska jako jedyna na świecie ściąga za swoje pieniądze wojska największego mordercy i zdrajcy świata, odpowiesz rzeczowo haski ?
  Niedziela będzie nasza!
 • Niepojęte jest to, że społeczeństwo
  Tego nie widzi i nie przyjmuje do Rozumu, bo każdy zdrowy na umyśle zagłosowałby prędzej na marsjanina niż na tych ..ów !
  A gwiazdek 5.
  Dlaczego warto glosowac na PiS czy PO-PSL
 • Jak ponury żart brzmi hasło:
  "Polska dla Polaków"
  Dewaluacja tego prawa czy żądania świadczy z kim Polacy walczą i niestety przegrywają, bo jak rozumieć słowa ciaputowicia o szybkim rozwiązaniu kwestii kurdyjskiej zamiast potępienia erdogana ?
  Jak to się stało, że Polskości w partiach biorących udział w przedstawieniu / bo posłowie i senatorowie już są wybrani przez prezesów a ludność tylko ich przyklepie "demokratycznie" / jest marginalizowana wobec lgbt, niepojętej kwestii 447, wmanewrowywania Polski w konflikt atomowy usssa z rosją na naszym terenie, obłędnych "teorii" finansowych i złudzeniom, że każda inna partia to co innego, tylko koryto to samo, nie przyłożę ręki do tego, a 14.10. spojrzę w lustro i powiem "spełniłem patriotyczny obowiązek Polaka" !
  W poszukiwaniu tajemnych źródeł mocy...
 • Zadałem pytanie na saloonie:
  "Która solidarność była bardziej zażydzona i będziemy mieli odpowiedź kto był zdrajcą ?"
  „Bolek”, ikona „S”, nafajdał do koszernej piaskownicy