Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Ptasznik z Trotylu

 • Dwa rozczochrane anioły i dusza
  To jest właśnie to co tygrysy lubią najbardziej.

  https://www.youtube.com/watch?v=F0yLRm94Hpc
  Jaja bzdyklaczy XVII, czyli dywagacje Tapira przed wyborami.
 • Co z tego że umyty, uczesany, ubrany
  kiedy we łbie Gułag.
  Adrian Zandberg, czyli niesamowita okazja
 • @Marylka Sztajer 15:14:24
  https://www.youtube.com/watch?v=0Sa1oymGYDc
  Jaja bzdyklaczy XVII, czyli dywagacje Tapira przed wyborami.
 • Pożegnanie z Neonem
  Wpadałem ostatnio na NeoN "z doskoku". Dystans "doskoku" pozwolił mi dostrzec że Strona Główna to od dłuższego czasu zbiór wypocin różnej maści frustratów typu "Wrocław/Clooney" ( :-)) ), wyjących kacerzy (Kerenor), wściekłych antyklerykałów ("Ninaniemowa") i popluczyn z "Readers Digest" (Nathanel).

  Na Jaja B. oczywiście będę zaglądał od czasu do czasu żeby dowiedzieć się czy Gloria pozbyła się migreny i czy Mme ujarzmiła Tapira (lub odwrotnie).

  W razie gdyby "cóś" można mnie znaleźć na FejZbuku, gdzie musiałem założyć konto, po to żeby być na bieżąco z imprezami mojego macierzystego 69. Riazańskiego Pułku Piechoty, w którym mam zaszczyt piastować funkcję sołdata.
  Ewentualnie zdegustowanym wyjaśniam że ruski mundur założyłem na pamiątkę mojego ś.p. pradziadka Zbigniewa, weterana Wojny Japońskiej, zmobilizowanego ponownie w sierpniu 1914 właśnie do tego pułku.

  https://www.facebook.com/profile.php?id=100009998432219

  Ukłony dla całej Kolektywy
  Wasz Ptasznik
  Jaja bzdyklaczy XVII, czyli dywagacje Tapira przed wyborami.
 • Jeśli ta beatyfikacja stanie się faktem
  to Franczesko nie ma po co pokazywać się w Polsce.
  Jakie cnoty papież Franciszek zauważył w Szeptyckim ?
 • @sigma 21:21:20
  Rewolucja Francuska Ptasznikowi wisi jak kilo kitu, podobnie Robespierre. Natomiast sam kawałek zgrabnie skomponowany, charakterny, podobny do naszej "Warszawianki".
  Jeśli się natomiast rozchodzi o Armię Renu, to rzeczona Armia Renu jest debeściak. Obdartusy, ochlapusy (i pewnie śmierdziele niedomyte) ale za to bitne i zadziorne.

  Gwoli wzniecenia jeszcze większego obrzydzenia u dostojnych Pań, wspomnę jak odbywało się zadawanie paszy w piechocie francuskiej : na ośmiu żołnierzy przypadał dość spory kociołek, noszony kolejno przez wszystkich na plecaku. Po umieszczeniu kociołka nad ogniem i wrzuceniu dość banalnych ingrediencji (w czasie zimnego i głodnego odwrotu z Moskwy zdarzały się nawet fragmenty zwłok ludzkich), kiedy się zabulgotało, ośmiu ludzi stawało wokół z łyżkami w garści , o jeden krok od kociołka. Najstarszy wiekiem robił krok do przodu, zanurzał łyżkę w kotle i nachylając się (żeby nie powalać munduru), wychylał zawartość łyżki a następnie cofał się o krok. I tak kolejno.

  Prosta droga do wrzodu żołądka.
  Jaja bzdyklaczy XVII, czyli dywagacje Tapira przed wyborami.
 • @sigma 21:26:16
  Na bajońskie sumy to zadłużyli nas rodacy u króla Prus, który chętnie udzielał pożyczek Polakom, również tym bez zdolności kredytowej (a podróże "do wód" przecież kosztują), w celu długoterminowego zagarnięcia ich nieruchomości. Napoleon po odwojowaniu części zaboru pruskiego w 1807 r. po prostu (na podstawie traktatu pokojowego w Tylży) stał się prawnym właścicielem tych wierzytelności. Na mocy układu w Bayonne, Księstwo Warszawskie po prostu uznało i zagwarantowało te wierzytelności.
  Nie było to zatem tak, że wredny kurdupel włożył nam rękę do kieszeni celem przywłaszczenia. Samiśmy pieniążki przefiutali, nie biorąc pod uwagę smutnej prawdy, że na koniec wesołej biesiady zawsze (niestety) przychodzi kelner z rachunkiem. Ot i cały ambaras.
  Jaja bzdyklaczy XVII, czyli dywagacje Tapira przed wyborami.
 • @KOSSOBOR 13:29:34
  //Jasne, wszystko z wyjątkiem napoleonek. Ale napoleonki trudno jeść, nie upaprawszy się przy tym.//

  W celu nieupaprania się , należy się zwrócić o światłą poradę do byłej first lady p. Jolanty Kwaśniewskiej. Poradziła sobie z bezą to i poradzi sobie z napoleonką.
  Jaja bzdyklaczy XVII, czyli dywagacje Tapira przed wyborami.
 • @KOSSOBOR 22:23:22
  //Wszystko, co zaczyna się od zburzenia Bastylii Gloria postrzega jako horror.//

  No nie ! Napoleonki i Kodeks Napoleona również ?
  Jaja bzdyklaczy XVII, czyli dywagacje Tapira przed wyborami.
 • @KOSSOBOR 21:55:06
  No to Gloria przy okazji zaciukała Ptasznika. I ręka Glorii nie drgnęła ?
  Poza tym , Armia Renu cała była już martwa i nie mogła już walczyć z tymi „dobrymi”: Austriakami, Prusakami i Moskalami.
  Austriacy i Prusacy po dokładnym splądrowaniu swego odwiecznego wroga – Francji, restaurowali monarchię i leniwy grubas Ludwik XVIII wgramolił się na tron. Skurwiel Talleyrand powrócił na swoją stolicę biskupią. Kapitan Bonaparte klepał biedę w zapyziałym garnizonie i mówią że się rozpił. Cambronne nie został generałem więc nie mógł powiedzieć Angolom :”Gwardia umiera ale się nie poddaje” (chociaż są tacy który słyszeli jak powiedział zupełnie coś innego). Księstwo Warszawskie nie powstało więc Książę Józef Poniatowski zmarł wykończony syfilisem, jako austriacki generał. Mickiewicz nie napisał „O roku ów...” itd.
  Ale się porobiło.
  Za sto lat jakiś student napisze pracę magisterską pod tytułem: „Wpływ sławnych kobiet na historię Europy w wieku XIX” .
  Gloria zajmie tam poczesne miejsce ze swoim karabinem maszynowym.
  Jaja bzdyklaczy XVII, czyli dywagacje Tapira przed wyborami.
 • Aux armes , citoyens !
  https://www.youtube.com/watch?v=1gC_152tUQo
  Jaja bzdyklaczy XVII, czyli dywagacje Tapira przed wyborami.
 • "Flądrę" pojebało !
  Bardzo przepraszam za wulgarny ozdobnik ale jest to słowo adekwatne do sytuacji i stanu pacjenta.
  Mógłbym napisać że "Flądra" cierpi na zaburzenia psychiczne ale taki eufemizm nie oddałby rzeczywistości.
  ICH JUŻ PO PROSTU POJEBAŁO !
  Za kogo poswięca się „Fronda”?
 • @Optymista1930 10:21:50
  Obserwowałem nominacje personalne Jarosława Kaczyńskiego na przestrzeni lat. Kaczyński wybiera zawsze osoby o niejednoznacznej postawie: Zieliński, Kowal, Kluzik Rostkowska itp. itd., które potem go zdradzają.

  Kaczyński ani słowem nie zająknął się o tajemniczym posiedzeniu "rządu" w Izraelu i o obietnicach i decyzjach jakie zostały tam podjęte.
  Uważa Polaków za niegodnych poznania prawdy ? Przecież każda uczciwa opozycja podniosłaby wrzask pod niebiosa.

  Kaczyński nie chciał się spotkać z Orbanem, któremu nie dorasta do pięt.
  Orban robi to co mówi, Kaczyński mówi że coś zrobi (ale mówi zawsze niewyraźnie a tego co robi - jakoś nie widać).
  Gdzie wezwanie narodu do protestu dla zapobieżenia importu muzułmanów do Polski ? Czy Kaczyński choćby miauknął w tej sprawie ?

  Kaczyński chce cudzoziemskich baz w Polsce , popiera nazistów banderowskich i otacza się niebezpiecznymi wariatami typu Żurawski vel Grajewski.

  O czym tu mówić. Z PiSem Polska zostanie wepchana w kolejny kanał.
  Plugawe przemówienie ś.p. Lecha Kaczyńskiego w Izraelu jest zapowiedzią tego kanału
  Kto nie jest kłamcą, lub durniem - jest rasistą!
 • Tak po prostu jest i nie chce być inaczej
  Europą rządzą degeneraci, zboczeńcy i jawni sataniści (kto nie wierzy niech sobie zobaczy w Youtube jak Hollande robi masońskie "handshaking" z żołnierzem na paradzie w Paryżu 14 lipca).

  Europa już ma poderżnięte gardło tylko że jeszcze o tym nie wie. Oni już są martwi od chwili gdy zapomnieli , co stworzyło Europę.

  Polska powinna natychmiast wypowiedzieć wojnę bratnim Węgrom i w godzinę potem skapitulować. Mielibyśmy tutaj władzę "okupacyjną" kierowaną przez Wiktora Orbana i dzięki temu moglibyśmy być spokojni o los naszych dzieci.

  Na ekskrementy sprawujące obecnie władzę w Polsce i takie same ekskrementy będące obecnie w "opozycji", nie ma co liczyć. To nie są Polacy.
  Kto nie jest kłamcą, lub durniem - jest rasistą!
 • Trybeusie , szkoda nerwów
  Postępakom nie przetłumaczysz. Oni mają spaczone swoje wszystkie dwie szare komórki, stąd też świat przez nich rządzony stacza się po równi pochyłej. Swój ideał osiągną , kiedy ludzkość powróci na drzewo, z którego zlazła przed paroma tysiącami lat.
  O in vitro, czyli inseminatorach postępowych...
 • PIS się z niczego nie otrząsa
  PiS realizuje politykę amerykańską (żydowską) a w interesie Ameryki jest popchnięcie Polski do wojny z Rosją i całowanie brudnej dupy banderowskim nazistom.
  PiS wie że niedługo wybory i że przytłaczająca większość narodu (oprócz chronicznych debili) nie życzy sobie, żeby polski rząd mówił że deszcz pada kiedy Ukraińcy plują Polsce w oczy gloryfikując zwyrodniałych nazistów banderowskich.
  Wybierzcie ich tylko a po wyborach wrócą do dyrektyw swoich panów z Brooklynu.
  Gadający Grzyb: Pożegnanie z Giedroyciem?
 • @ninanonimowa 17:42:40
  Spółka z nazistowskimi rezunami ?
  Niech spadają na drzewo.
  Prawy Sektor poważnym zagrożeniem dla Polski
 • Pan Szejnfeld skacze i wymachuje rękami ?
  a cóż innego miałby robić żeby nie wypaść z obiegu ?

  Wszak ciężko pracujące "panienki" przy drodze też muszą zwracać na siebie uwagę podskakiwaniem , wymachiwaniem rękami a nawet zadzieraniem do góry skąpych kiecek, bo inaczej żaden TIR by się nie zatrzymał.
  Szejnfeld, nasz Seinfeld
 • Jak ten naród zmądrzeje na tyle żeby wyp... telewizor przez okno
  i powywieszać kurwy i złodziei na ich własnych (wyprutych uprzednio) flakach, to mnie wołajcie.

  Zanim to nie nastąpi, szkoda mojego cennego czasu.
  PO czyli cham, kurwa i złodziej na euro-salonach.
 • Wpierdol staropolski oczywiście
  ale bynajmniej nie na kobiercu (wszak to z chamami sprawa).
  A potem wyszczuć psami (ale wyłącznie nierasowymi).
  Wpierdol czy obsikać...?