Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze romunio

 • Pop......leńcy
  Nie lubię wulgaryzmów, ale to jedno, co przychodzi mi do głowy na widok tych fotek z linka (rzeczywiście obrzydlistwo) - ich już zupełnie POp........liło! Tam już nie ma mózgów, tylko kłębiące się robaki...
  Politycy całują po rękach Władysława Bartoszewskiego
 • @panMarek 08:09:06
  Wielkość jego stworzyła chichocząca historia i Wajda.
  Nowy dowód na agenturalność Wałęsy. W czeskich archiwach
 • PROWOKACJA
  Najlepszym rozwiązaniem było by nie zaczepianie ruskich Jeśli pozwolono by im "działać ", przy jednoczesnym dokładnym dokumentowaniu za pomocą kamer, rządząca banda nie osiągnęłaby zamierzonego celu, prowokacja by się nie powiodła, a maszerowanie przez ulice Warszawy dzielnych mołojców z symbolami totalitaryzmu, byłoby jej "zasługą". W przeciwnym razie nasi chłopcy poniosą wielkie ofiary, a wszystko i tak zostanie obrócone przeciwko nim. Ci przy żłobie tylko na to czekają.
  Prowokacja II Komuny i Rosjan Wywołanie zamieszek w Warszawie
 • @Andrzejek 10:32:54
  Grzeczność wymaga, aby zwrot "Ty" pisać z dużej litery. Ale to drobiazg. Najwyraźniej chodzi Ci o to, że jak już naród wybierze prezydenta, to taki może robić co chce, tzn np łgać w żywe oczy, siedzieć na d... i nic nie robić (oprócz szkodzenia wyborcom) i nikt nie ma prawa go krytykować? No może niech ci, co go wybierali tak zakładają - mają, co wybrali. Ale ja go nie wybierałem i mam prawo postrzegać go, jako wrzód na d... narodu.
  Nos Komorowskiego za chwilę będzie rozbijał obiektywy kamer
 • Hańba!
  Co za hańba! Nasz wybitnie uzdolniony czołowy POlityk zapomniał zabrać do wiertaliota (w języku jego zabużańskich przyjaciół to znaczy helikopter) drabinki linkowej i widział tylko z góry dach tego "dworca". Inaczej, jako człowiek o wysokim poczuciu odpowiedzialności za wizerunek Polski, odwołałby Euro 2012. Ciekawe, czy wpadnie na pomysł, że jezdnie można przykryć czerwonym dywanem.
  Zrujnowany dworzec zasłonili na EURO
 • @moher 14:28:01
  Tak samo, jak się powinno mówić, że coś jest IMIENIA tego i tego, a nie "imieniem" Ale to już taki poziom naszych POlitruków. Ona kiedyś w TV- wywiadzie o Centrum Sztuki, mającym powstać w Warszawie, użyła słowa "wygibasy", mając na myśli architekturę o skomplikowanych formach. Ot... Bufetowa...
  Hanna Gronkiewicz-Waltz - niebezpieczna prowokatorka i wróg publiczny Polaków
 • Półkowniki
  Za komuny na półkach magazynów leżały latami filmy - półkowniki. Obecny okupant nie dopuszcza, by filmy o bohaterach wykazujących bezgraniczne poświęcenie w walce o wolną Polskę powstawały. Historia zatacza koło.
  Ratujmy Roja, ratujmy pamięć o NSZ - Pomóż uratować niezależne i patriotyczne kino polskie
 • Parodyści-prześmiewcy
  Przed kilkoma minutami włączyłem telewizor, żeby obejrzeć film na DVD i trafiłem na końcówkę kabareciarskich wyczynów (może ktoś widział całość, jest sobota, po godz. 22, były popisy kabareciarzy) Zobaczyłem prześmiewczy spektakl (ostatnie może 2-3 minuty, taka finałowa pieśń) gdzie wyszydzano "mochery" atakujące parasolkami, a uczestnik hipotetycznej demonstracji na pytanie "redaktora" odpowiada, że przyszedł, żeby zobaczyć swoją twarz w TV. Poza tym w tej finałowej śpiewce były teksty i choreografia, jakby wyjęte z PRL-owskiej propagandy. Był m.in. taniec funkcjonariuszy z barierką, przez którą właśnie panie w moherowych beretach próbowały atakować parasolkami. W ogóle było wesoło a publika się świetnie realizowała. Po prostu miodzio...
  Ścios o zastraszenia naukowców przez neobolszewików i neohitlerowców
 • @Zbigniew-Grzymski 15:17:28
  Zmienić trzeba... No właśnie "ikona" polskiej kinematografii Wajda to "zmienia". Jeden wart drugiego.
  Mójdawny bohater Wałęsa
 • @stefan1977 12:54:40
  Któż mógł przewidzieć, do jakiego stopnia można z bohatera stać się zwykłą proczerwoną szmatą i jak prymityw, na który przymykaliśmy oko i usprawiedliwialiśmy na wszelkie sposoby, w rzeczywistości jest zwykłym chamstwem i prostactwem. Pamiętam, jak byłem zażenowany toastem "Zdrowie wasze, w gardło nasze", który wznosił prezydent państwa. Ale mówiło się, że to nic, prosty elektryk, ale wielki człowiek. Ale cóż, szmatą staje się człowiek, który ma do tego predyspozycje, tylko potrzeba okazji, żeby to wylazło. Czy Wałęsa był kiedykolwiek inny? Teraz znamy jego prawdziwe oblicze i z tamtych czasów, pozornej chwały - kunktatorstwo z wrogiem to była jego specjalność - Nocna Zmiana itp rzeczy.
  Mójdawny bohater Wałęsa
 • Nzwicho
  Swoją drogą to nazwisko rzecznika prokuratury powinna mieć większość funkcjonariuszy wymiaru sprawiedliwości w naszej kochanej Ojczyźnie
  Dwa lata więzienia za "Tusk zdrajco, poczujesz zemstę Polaków"?
 • @Marky 04:01:55
  Przepraszam, nie przeczytałem wcześniej Twojego zapytania. Tak, właśnie tę książkę - M. Płużański "Bestie" Czytajcie ją, proszę i przekazujcie innym!
  BESTIE MORDERCY POLAKÓW CZ. II STEFAN MICHNIK
 • Warzywniak
  Ta pani wygląda tak właśnie, jakby całe życie sprzedawała na straganie ogórki i pietruszkę.
  Środzina, Ministerstwo Sprawiedliwości i Polskie Radio- idioci.
 • Hańcza, to inny poziom...
  Tacy aktorzy, jak Hańcza, Fijewski, Holoubek i inni, potrafili grać i wzruszać swoją grą - to byli mistrzowie sceny i ekranu. Taki Grabowski może się kojarzyć jedynie z idiotą robiącym debilne miny, które mają rozśmieszyć ćwierćmózgie istoty. To forma rozśmieszania dobra dla jarmarcznych trefnisiów. Dlatego nie można go traktować, jako opiniotwórcy, a już na pewno w ważnych sprawach.
  P.S.
  Ja też nie widziałem padającyh na ziemię 10 kwietnia - to w wydaniu tego "opiniotwórcy" takie chamskie przerysowanie. Ale czego można się spodziewać po kimś takim?
  Grabowski Andrzej – Świnia nie Polak.
 • Przeczytać każdy powinien!
  Książkę tę, tak tragiczną w swej wymowie, czytałem jednym tchem. Jest bardzo dobrze napisana, bardzo ciekawą narracją. Ale przede wszystkim o jej wartości decydują opisywane fakty - prawda wołająca o pomstę do nieba. Prawda o czym? O Bohaterach, masowo wykańczanych przez zwyrodnialców, którzy do dzisiaj Żołnierzy Wyklętych nazywają bandytami, a sami przeżerają swoje wysokie emerytury wypłacane na nasz koszt, o ile jeszcze szlag ich nie trafił. I o naszej "kochanej" skurwionej odwiecznie władzy i funkcjonariuszach od "prawa", którzy nie widzą potrzeby rozliczenia bestii. Książka zawiera dużo zdjęć. Można tam zobaczyć wredne pyski katów, często tępych półanalfabetów i szlachetne twarze Polaków. One naprawdę różnią się zasadniczo. Książkę można kupić na Allegro. Polecam. Mój egzemplarz zamierzam pożyczyć jak największej ilości chętnych.
  BESTIE MORDERCY POLAKÓW CZ. II STEFAN MICHNIK
 • Milczenie owcy
  A cóż biedaczek ma powiedzieć? Czy jest jakieś racjonalne wytłumaczenie, dlaczego premier państwa zdradza interesy narodowe?
  Tusk nie chce ujawnić dlaczego oddał śledztwo Rosji
 • @SZUKAM 22:42:53
  Ale niech to będzie kolejnym przykładem na to, jakiego mamy "prezydenta". Można nie robić nic, wychodząc z założenia, że to i tak nic nie da. Jednak ja jestem zdania, że na podstawie zachowań "naszych" takich różnych (nie chcę używać określenia, na jakie naprawdę zasługują), na zasadzie "ziarnko do ziarnka" buduje się wyrazisty wizerunek tych antypolskich, antynarodowych nikczemników.
  Kresowy Ruch Patriotyczny - LIST OTWARTY
 • ULOTKI
  Ulice, dworce kolejowe i inne miejsca, powinny być zasypane ulotkami o powyższej treści.
  PLAGI TUSKA: oskarżenie i wyrok
 • SZUJE PRZY KORYTACH
  Z jednej strony może to normalne, że tyle żartobliwych na ten temat komentarzy. Cóż robić w bezsilności. Z drugiej strony jakże tragiczny obraz naszej trzeciorzeczpospolitej rzeczywistości. Wszędzie kpina z prawa, z obywatela, z państwa, w CAŁKOWITYM POCZUCIU BEZKARNOŚCI. Ot, napisał sobie sądowy urzędas odpowiedź, ale co tam będzie się silił na uzasadnienie. Jego "odpowiedź" jest wystarczającym uzasadnieniem - "My tu nie musimy się nikomu z niczego tłumaczyć, kmiotki, więc mordy w kubeł!" I Pan Nadprofesor ślizga się dalej.
  Tusk i Bartoszewski nie popełnili przestępstwa
 • I jeszcze jedno...
  To właśnie dzięki naszym politycznym mętom dzisiaj potomkowie morderców Rodziny Ulmów mogą przyjechać do Warszawy na Święto Niepodległości i bezkarnie napluć na mundur polskiego szwoleżera, bić przechodnia niosącego po polskiej ulicy polską flagę i polskich patriotów nazywać faszystami.
  PRZED 68 LATY NIEMIECCY, HITLEROWSCY BANDYCI BESTIALSKO ZAMORDOWALI POLSKĄ RODZINĘ ULMÓW ZA RATOWANIE ŻYDÓW.