Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze romunio

 • Psychoza śmiechu
  Zawsze mnie zastanawia, dlaczego kabaretowa widownia wybucha gromkim śmiechem nawet wtedy, kiedy dowcip jest mizerny. Na tym filmie widać to dokładnie. Aktor sugeruje, że kobiety długo rozmawiają przez telefon (że nie wystarczyłoby mu czasu na zaprezentowanie) i to wywołuje u publiczności wybuch śmiechu - niektórzy aż się zanoszą... Czy oni naprawdę są aż tak mało wymagający, czy ulegają po prostu jakiejś psychozie - trzeba wybuchnąć śmiechem i już. Ot, takie czasy.
  Ale kilka dni temu pokazywałem bardzo młodym ludziom skecze kabaretu "Dudek" Byli zauroczeni i mimo, że żyją w tak odległych czasach, czuli ducha tamtych dowcipów.
  Młody Stuhr
 • Banda antypolskich złoczyńców
  Rządzi Polską banda antypolskich złoczyńców. Sprawa TV TRWAM, IPNu i tysiące innych przykładów nie pozostawiają wątpliwości, jaką solą w oku są dla tej bandy sprawy narodowe, historia, wartości chrześcijańskie i z jaką konsekwencją i bazczelnością są unicestwiane. A najbardziej bolesna jest niemoc wobec tej sytuacji, spowodowana tym, że wyrachowani cwaniacy znaleźli sposób, by urobić na swoją modłę miliony lemingów, których dotknęła ślepota na polskie sprawy. Skutki są nieodwracalne.
  Rządzący kłamią jak z nut w sprawie budynku IPN-u
 • I jeszcze...
  I jeszcze jedno...
  Taka sprawa byłaby tak karygodna, że decydentów powinna rozłożyć na łopatki. Gdzie w tej sytuacji są politycy choćby PiSu, którzy powinni doprowadzić do powstania jakiejś komisji, która zbadałaby sprawę i wywołała odpowiednie reakcje. Bo tak to mi wygląda na jakąś niemoc, jakby to tylko zastraszeni robotnicy mogli rzecz naświetlić, ale się boją.
  Władze Warszawy profanują szczątki Powstańców!
 • Fotografie?
  Nurtuje mnie jedno pytanie. Przy założeniu, że w tym zbydlęconym bagnie wszystko jest możliwe, to jednak nie rozumiem, dlaczego przy masie pracujących w tym miejscu ludzi, nikt nie zrobił jakichś fotografii. Ja o sprawie czytam od jakiegoś czasu. Przecież nawet telefonem można zrobić zdjęcia. I czy przy takiej ilości pracowników nie znalazł się ani jeden, żeby sprawę jakoś udokumentować? Bo jeśli rzeczywiście szczątki ludzi wywożone są na śmietnisko, to już rzecz nie do ogarnięcia umysłem. Okupanci swoje ofiary wrzucali do dołów, a "oni" na śmietnisko, czyli jeszcze gorzej?
  Władze Warszawy profanują szczątki Powstańców!
 • KRUL HŁOPUF
  A może KRUL HŁOPUF. To by tak bezpośrednio szło od Kazimierza Wielkiego (tu BRONISŁAW BARDZOWIELKI) Koronę już ma w postaci tej ślicznej czapki krakuski z pawimi piórami, w której wygląda niezwykle majestatycznie. Siedziałby sobie na zydelku i robił to, co dotychczas, czyli nic.
  Powrót monarchii: Komorowski na Króla Polski
 • JAK PÓŁDUPEK ZZA KRZAKA...
  Słyszałem kiedyś w dzieciństwie takie powiedzenie, że ktoś wygląda, jak półdupek zza krzaka (kiedy ktoś w czymś wyglądał śmiesznie) Zgadnijcie, do którego zdjęcia odnosi się to w tym przypadku?
  Jaka tarcza?
 • CZERWONA BANDA!
  No to mamy kolejny dowód , jaka CZERWONA BANDA rządzi, jakie idee przyświecają tej hołocie i gdzie mają patriotyczne obowiązki. HAŃBA, HAŃBA, po trzykroć HAŃBA!
  SKANDAL i HAŃBA!
 • Bomba!
  O kurczę, popłakałem się ze śmiechu. To naprawdę brzmi, jak jakiś kabaret prześmiewający przygnębiające lata 50-te, gdzie odczytują na sali sądowej oskarżenie dla "wroga ustroju". To wszystko kręci się wokół jednej bzdury, na której nabudowana jest wielostronicowa mowa-trawa. No to zobaczymy, co na to sąd. Panie Rafale, niech Pan się trzyma, bo będzie Pan musiał zasmakować rejsu tratwą po rzece szamba. Ale wierzę, że w końcu szczęśliwie wyląduje Pan suchą nogą na brzegu.
  Ziemkiewicz czyta pozew Michnika
 • A PIJANI KIEROWCY?
  Bo ruszyć d... żeby zlikwidować plagę pijanych kierowców, to już trudniejsza sprawa. Tu państwo bezradne, jak ślepy kociak, chociaż to są potencjalni zabójcy.
  Przedśmiertne konwulsje
 • ŚWIETNY TEKST
  Jeżeli post-komuchy nie uznają takich miejsc i okoliczności do wyrażania opinii na ich temat, to sprawa jest prosta - niech dadzą na to czas antenowy w mediach. To oni ponoszą winę za to, że tylko takie fora są dostępne dla tych, którzy się nie zgadzają na stworzoną przez nich rzeczywistość.
  A gdzie jest Generał?
 • Hańba
  Tragiczne karty naszej historii nie wystarczą. Dzisiaj musimy znosić obecność takich "bohaterów" na pamiątkowych tablicach (nawet szkoły nazwane ich imieniem). Dzieje się tak dlatego, że państwowe koryta oblężone są przez zdegenerowaną mierzwę.
  KOMUNIŚCI A POWSTANIE
 • DWA DNI
  Niedawno wymieniałem przewód od prysznica, bo zepsuł mi się po trzech miesiącach - urwała się metalowa owijka i obnażyła czarny gumowy wąż) Nowy przewód służył mi... DWA DNI. Zrobiło się to samo. W dodatku nie miałem paragonu, bo go wyrzuciłem. Teraz kupiłem kolejny wąż, dużo droższy, który podobno ma posłużyć dłużej. Tylko że nawet w przypadku najtańszego artykułu nie jest uzasadniona kilkudniowa żywotność.
  Można by pisać i pisać o doświadczeniach z bublami...
  Kapitalistyczne (a raczej kapytalystyczne) buble gorsze od komunistycznych
 • Rączki całuję...
  Jak pierwszy raz zobaczyłem to zdjęcie, to myślałem, że to jest fotomontaż, bo wydawało mi się, że to nie jest możliwe. Ale to nie jest fotomontaż? To "nasz" prezydĘt naprawdę pokazuje taką klasę? A może zmartwychwstał Bareja i zrobił nowy film, a to jest jeden z kadrów? Kosmiczne to nasze bagno!
  Kto i kogo winien ukarać: sąd - Annę Łojewską, czy Polacy Bronisława Komorowskiego za to, że nie zasługuje na szacunek .…?!
 • ...
  No tak, niesamowity tekst. I pytanie - czy jest gdzieś na świecie bardziej stumanione społeczeństwo? Przecież nie da się podważyć ani słowa z powyższego tekstu, a ja mam tylko paru znajomych, którzy myślą podobnie, jak ja i stanowimy dla siebie oparcie w tym bagnie, możemy pogadać o historii (tej prawdziwej) i naszej rzeczywistości. Co mają we łbach te rzesze lemingów mordujących w nas resztki nadziei przy kolejnych wyborach?
  …”najpierw na miesiąc, później zobaczymy”…
 • Ładnie
  Bardzo ładna forma, dydaktyczna. Tylko właśnie - lemingi nie czytają naszych portali, trzeba pogadać z Adamem Szechterem, żeby to wydrukował na pierwszej stronie Gówna P, to i przeczytają i wezmą do siebie. Tutaj, jak znam życie, nawet gdyby jakiś leming potknął się, albo pośliznął na skórce od banana i niechcący wjechał na NE, to nie odniesie do siebie tego tekstu.
  List do Leminga
 • Lis
  To lis powinien tak wyglądać w wyniku reakcji Polaków
  Nowa okładka "Newsweeka"?
 • PRAWDA
  Zawsze mnie zastanawia, co mają pod skorupą czaszki ci, co odradzają dociekanie prawdy. Przecież ta PRAWDA mogłaby udowodnić na przykład, że to oni mieli rację. Ale nie, oni tego nie chcą. Dlaczego? Szczytem wszystkiego jest odradzanie dociekania przyczyn katastrofy smoleńskiej. Jakim trzeba być sukinsynem, żeby lekceważyć takie sprawy.
  Bartyzel Jacek. Manipulant i trzęsidupa.
 • O pietruszce
  Kiedy zaczęła "upadać komuna" (ściślej mówiąc, tak nam się zdawało) pokazywali różne "odwilżowe" kroniki filmowe. W jednej z nich był taki oto obrazek: tzw grupa operacyjna kontroluje jakiś zaimprowizowany bazarek. Jakaś starowinka, nędznie odziana, na postawionej pionowo skrzynce od jabłek ma "towar" - pamiętam, jak dziś - pęczuszek pietruszki. Tyle miała do sprzedania, może mogła sobie pozwolić na luksus kupienia chleba za "utarg" Podeszło do niej trzech umundurowanych bydlaków - ZOMO-wiec, niebieski i wojskowy i zażądali pokazania zezwolenia na handel. Byli wyniośli, butni i nieustępliwi, gdy staruszka płaczliwym głosem pokazywała, co ma do sprzedania, że to tylko ta pietruszka. Wypisali jej jakiś wysoki mandat, nie pamiętam ile to było. Czy w powyższym artykule nie ma analogii? Gdzie jest człowiek?
  W Wielkopolsce orzekają tak, jakby stan wojenny trwał nadal
 • Kundelek
  No tak, premier państwa, w którym rozgrywa się mecz, traktowany jak kundelek. Ale on nie jest biedny, bo swoją rolę wybrał sam i reaguje na polecenie "służyć" , aportuje rzucone kości oraz kręci ogonkiem z pełnym oddaniem i przekonaniem. Biedni jesteśmy my - Polacy, bo musimy znosić hańbę obecnej władzy.
  Biedny, poddany Donek...
 • O rany koguta!
  Czy to zdjęcie to fotomontaż, czy pan prezydą naprawdę tak wyglądał? To chyba jakiś żart?
  60 lat minęło jak jeden dzień !