Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze romunio

 • Kibice - Patrioci!
  Kiedy mój syn student uświadamiał mnie, że kibice, to patrioci, którzy w wielkich grupach otwarcie potrafią demonstrować swoje negatywne nastawienie na przykład do politycznych, czy prasowych mętów, byłem sceptycznie nastawiony. Teraz, patrząc na to, co robią, czuję do nich wielką sympatię. Tak trzymać, Chłopaki!
  Poznań - Warszawa - wspólna sprawa!!!
 • Kolesie
  Wyobrażam sobie, jak wieczorem Leszek postawił Piotrkowi kielicha i było wesoło, a Leszek mówił: "Ty siem Piotrek nie bój, oni nic ci nie zrobiom, nasi nie dopuszczom żeby ci siem coś stało..."
  Policja i Straż miejska
 • Rozpacz...
  To jest niezwykle wyrazista ilustracja stanu naszego państwa, chorego na nowotwór złośliwy. Nic dodać, nic ująć.
  Policja i Straż miejska
 • Miód na sercu...
  Ci, co potrafią tak pięknie pisać, są wybrańcami Boga. Ich słowa ważą więcej, niż te zwyczajne, prozaiczne. Jest w poezji jakaś potęga docierania do świadomości. Dziękuję za te Wiersze, tak patriotyczne i tak prawdziwe. Niech "tamta strona" rzuca na forach te swoje plugastwa, obelgi, inwektywy. One znaczą tyle, co wyartykułowane dźwięki i nic węcej. Tylko ludzie wrażliwi mogą naprawdę czuć się patriotami.
  WIĘC PRZYNOSZĘ WAM POWRÓZ UCIECZKĘ OD HAŃBY....