Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze romunio

 • Jakiego?
  (...)zbrodniarz z największego nazistowskiego obozu śmierci(...)
  No tak, ja mylnie myślałem, że to NIEMIECKI obóz śmierci, a to - już tradycyjnie - jakiś "nazistowski. Bywa też, że "polski", na szczęście tutaj tylko "nazistowski". Na NE też powiało nowym.
  Cudowne nawrócenie kata z Auschwitz
 • OBEJRZYJCIE!!!
  Relacja ze spotkania jest długa, ale nie da się odejść od komputera. U mnie godz. 1.30 w nocy, jak skończyłem oglądać. Naprawdę każdy powinien posłuchać . Dziękuję Panie Leszku!
  Książkę kupię na pewno. To będzie druga, obok "Bestii" T. Płużańskiego wielka dawka wiedzy.
  Leszek Żebrowski "Mity przeciwko Polsce. Żydzi, Polacy. Komunizm 1939–2012"
 • @Zawisza 06:59:32
  Dobra kultury narodowej są tak samo ważne. Zamek w Baranowie jest sztandarowym materiałem do nauki historii architektury w każdym podręczniku historii sztuki. Można oczekiwać, że później sprzedadzą zamek w Niedzicy (Czorsztyn na budulec - dużo kamienia w ruinie), a przyjdzie czas i na Malbork. Niemcy kupią.
  Zaprotestujmy przeciw wyprzedaży bezcennych zabytków!
 • @Logic 23:32:00
  "(...)w przypadku mlodego Stuhra rowniez stand-upy"(...)
  Czy nie chodziło o stan-dupy? Bo jakoś jej tak ostatnio ci panowie dają...
  Stuhr: W moim nowym scenariuszu są wątki antysemickie, które są potraktowane śmiesznie
 • KABARECIKOWO
  Czyli pan Stuhr zamierza problem semitów potraktować tak na "zabawnie". Łatwo się domyślić, że skoro film ma opowiadać o problemach polskiego "antysemityzmu", to my Polacy będziemy wyglądać w nim cośkolwiek groteskowo. Takie głupki Polaczki - antysemici. Tak przynajmniej to sobie wyobrażam. Najwyraźniej pan reżyser nie zagłębia się w problem "miłości" do tej nacji. A ten problem ma przecież swoje źródła i nie jest wcale zabawny.
  Stuhr: W moim nowym scenariuszu są wątki antysemickie, które są potraktowane śmiesznie
 • śmiech
  Zawsze z odrazą patrzyłem na śmiech Wałęsy na wszystkich zdjęciach, na których "wznosi toasty", czyli chla wódę. Kiedyś odnosiłem się do tego w komentarzu. Przed chwilą ujrzałem dwa zdjęcia (zajawki powyższego postu) i aż mnie przytkało - ta ANALOGIA! Genialne!
  ALKOHOL MU W GŁOWIE MIESZA. KIM JEST?- PYTAM PEŁEN TROSKI. RAZ TWIERDZI:"JESTEM WAŁĘSA!"- BOLEK- A RAZ, ŻE WYSZKOWSKI.
 • Kocmołuchy
  Ostatnie czasy są dobre dla różnych kocmołuchów od tzw "sztuki", którzy nie mają recepty na wartościowe dzieła, które pozwoliłyby im zaistnieć. Zresztą, wszystko już było, więc "poszukiwacze" mają jeden sposób na zaistnienie - obrażanie religii - powodzenie murowane. Nawet, jak znajdą się obrońcy wartości, to znajdą się też obrońcy twórczego łajna i popularność gotowa. I tu racja - takim "obróbkom" podlega tylko Chrześcijaństwo. Njprymitywniejsze myśli, jak genitalia na krzyżu (wiemy, o kogo chodzi, ale nazwiska kocmołucha "artystki" nie przytaczam, bo po co) znajdują poklask i pozwalają znaleźć drogę do zaistnienia. Czytam i tutaj niektóre komentarze tych "wyrozumiałych", którzy nie widzą w tym nic złego. No i mamy Polskę z siedmioramiennym świecznikiem przed pałacem prezydenckim.
  Bluźniercza wystawa w Warszawie?
 • ...
  No to więcej meczetów w naszej ukochanej Pani Europie!
  Podwójny atak na kościół w Kadunie!
 • STADION NA WIELOFUNKCYJNY
  On na pewno pomyślał sobie tak: Jak na Stadionie Narodowym nazbiera się dużo wody, to ta woda w zimie zamarznie i lodowisko na sporty łyżwiarskie nie będzie kosztowało nic (tylko podatek od deszczówki) Ograniczy się dyscypliny do tych dyscyplin, co na lodzie i mamy olimpiadę. Wszyscy się tylko czepiają, a to jest łebski chłopak i myśli za wszystkich.
  Premier popiera pomysł organizacji zimowych igrzysk w 2022 r. -
 • Przekreślić ekran
  Kiedyś nie wyobrażałem sobie, że można nie oglądać tv, szukałem po kanałach. Sporo lat temu zobaczyłem u znajomych telewizor z przekreślonym jakąś taśmą ekranem. Teraz sam od kilku lat nie oglądam tego g... i czuję się wolny. Przecież tam oprócz filmowego, kabaretowego i serialowego szamba nic nie ma. W necie mam to, czego akurat potrzebuję - publicystyka, historia, filmy itp. Polecam.
  Telewizna Publiczna pluje jadem
 • Jakie fajowskie!
  Cudny pastisz autentycznej pieśni dziadowskiej, którą znalazłem kiedyś w przedwojennym śpiewniku. Wypożyczałem od znajomego bibliotekarza różne stare śpiewniki patriotyczne, jak padła (tak nam się wtedy wydawało) komuna. I tam natrafiłem na coś takiego.
  Pieśń dziada kalwaryjskiego o niedoszłym zamachu na głowy pierwszych głów RP
 • Panu Jankowi
  Ten śliczny Pomnik należy się Panu Jankowi - bezkompromisowemu Patriocie, jak mało komu. Gdybym umiał tak pięknie pisać, dopisałbym jakieś post scriptum. A tak tylko pozdrowienia dla Autora, no i Pana Janka oczywiście. Pamiętam, jak jako dzieciak, usłyszałem bardzo mądrą piosenkę Pana Pietrzaka - "Marsjanie nie zagrażają Ziemi". Naszej Ojczyźnie też nie zagrażają Marsjanie, ale kto inny, Panowie...
  PANU JANOWI PIETRZAKOWI W DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI 11 LISTOPADA 2012
 • Niech to szlag trafi
  Wymowna ta lista. Chociaż tylko uzupełnia wiedzę o tym czymś w rodzaju prezydenta, to jednak trudno to znosić. Swoją drogą, to to coś w rodzaju prezydenta, niedługo zarządzi przetopienie jakiegoś pomnika na ordery, przy takim zapotrzebowaniu. Ciekawe, który wybierze.
  Lista Komorowskiego
 • Supeeer!
  Co za lekkość i fantazja! A swoją drogą to takie pojęcie o historii będzie miała nasza dziatwa, jak tak dalej pójdzie.
  Z dedykacja dla Macka Stuhra, ktorego chyba lochlo.
 • Bydlaki
  Łatwo zauważyć, że ta bydlaki z niczym się nawet nie kryją - oni są pewni swego, bo przecież nic im nie grozi. Jakże ten (nie)rząd kpi sobie z obywateli i pluje im w twarz. A Pan z irokezem budzi najwyższy szacunek. Pozdrawiam!
  Kompilacja i analiza filmików o prowokacjach z 11.11.2012
 • Pozamieniali sobie i się śmieją...
  Kiedy myślę o filmie z lotniska - mam go w oczach - jak nasze dwa zdradzieckie jołopy śmieją się, dowcipkują, gdy za chwilę wyląduje samolot z trumnami Ofiar, to przypomina mi się sytuacja, kiedy pewna zaprzyjaźniona ze mną osoba podmieniła mi buty z dwóch różnych par (moich) i ja w półmroku wyszedłem w nich, takich nie od pary, przed dom. Autorka dowcipu chichotała z tego żartu, z tej podmianki. Może oni bawili się w tamtym momencie w analogiczny sposób?
  MAK osądzony
 • @kowalskijan584 22:52:17
  "w nastepnym roku zorganizujemy marsz ktory nie bedzie ani lewico-poprawny politycznie, ani prawicowo-poprawny "katolicki". Ludzie maja juz dosc "poprawnosci politycznej" ale tez "poprawnosci katolickiej"."
  I wszystko jasne!...
  Konferencja Prasowa Marszu Niepodległości
 • @kowalskijan584 22:52:17
  I wszystko jasne!
  Konferencja Prasowa Marszu Niepodległości
 • @kowalskijan584 21:54:46
  "przeciwnicy Marszu Niepodległości, lewackie bojówki, agresywni homosie, feministki, antyklerykały i ćpuny".... G... prawda, że miałeś iść na Marsz, prowokatorze. Ja byłem na zeszłorocznym Marszu Niepodległości i DLATEGO będę w tym roku, bo czułem, że jestem wśród Polaków. A jeżeli Ty zrównujesz uczestników Marszu z tymi, co próbują go unicestwić, to znaczy, że albo niczego nie widziałeś, albo masz robaki w głowie. W trakcie przemarszu dziesiątek tysięcy ludzi nie było cienia agresji, tylko Polska w sercach. A kto, jak nie homosie i czerwone robactwo okazuje agresję wobec patriotycznych ruchów? A jak wobec tego nazywać te męty? Smarować usta miodem, mówiąc o nich?
  Konferencja Prasowa Marszu Niepodległości
 • "Dostojny" Jubilat nie odpuszcza...
  "Życzyłbym sobie, żeby mieć jeszcze raz 18 lat (...) Cieszę się, że życzono mi nie tylko zdrowia, ale przede wszystkim, bym jednak czuwał nad Polską, że moje propozycje są naprawdę trafne i potrzebne. Zachęcany byłem przez gości, aby jeszcze trochę tu i ówdzie wpływać na to, co się dzieje w kraju - powiedział dziennikarzom jubilat."
  No i czuwa... A ci, co mu tak życzyli dobrze się mają.
  Trzystu gości na urodzinach Lecha Wałęsy