Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze antykrytyka

 • Być może
  i pan sobie przeglądnął książkę RAZ-a, ale czy przeczytał ze zrozumieniem? Śmiem wątpić. Pan wnioski zawarte w "recenzji' utwierdzają mnie w tym przekonaniu. RAZ wskazuje Polakom, że należy tworzyć pola wolności zaczynając od tego, co dotyczy ich najbliższego otoczenia. Zaleca zachowanie tradycji, pamięci i walki o własność. I nie idzie tutaj o bezdurną walkę o to, co już przerżnięto. Tak ja przynajmniej odczytuję "Mysli nowoczesnego endeka", a wmawianie dupereli, że to "już było", jest właśnie dupereli wmawianiem.Bo pana postawa, pana poglądy też już były i na politycznym k*** się skończyły.Ale staraj się pan, Bronek bez Wąsów nadstawia michę, więc można do niej się doczołgać.
  Ziemkiewicz - polski "pużadysta"
 • Humbug?
  naprawdę? Pan sądzi, że różne wizje Polski prezentowane przez PO i PiS, to humbug? Pan jest rzetelnym blogierem czy raczej szczwanym blagierem?

  Może nie wie pan o wytycznych Tuska dla działaczy PO, które nakazały nie zawierać żadnych koalicji w samorządach? Czy pan wie, że w radach samorządów koalicje tworzą np. konfidenci SB, byli funkcjonariusze SB i działacze PO? Jeżeli są gdzieś nieliczne koalicje POPiS, to tylko dlatego, że lokalni działacze PO nie podporządkowali się Tuskowi. Jak to wygląda na prowincji? PO masowo wycinała każdego, kto należał do PiS np. dyrektorów szkół, szpitali. kierowników wszelkich samorządowych urzędów (pisowcy szyderczo mówią: wycinają nas aż do sprzątaczki włącznie). Ba, znane są przypadki, gdy z pracy wyrzucano za to tylko, że w rodzinie ktoś do PiS należał. A pan napierdala tutaj, że to humbug? Nie, to realne życie. Pański opis, to jest humbug.

  Jeżeli idzie o antysemityzm na NE, to może pan wyjaśni fakt notorycznego umieszczania zdjęcia ś.p. Lecha Kaczyńskiego w jarmułce, w otoczeniu żydowskich person (były to zdjęcia ze świąt żydowskich, na które prezydenta zapraszano). Rozumiem, że to tylko w ramach wolności słowa? Sam miałem wtręty antyizraelskie, ale odnosiły się one do konkretnych treści, a nie zamieszczane przy każdej okazji.
  Zbyt powszechne kłamstwo
 • Geniusz Kaszub
  nadal martwi się tym, że nie ma z kim przegrać?
  Ukochany Przywódca Kim Ir Tusk
 • @ckhopi 16:40:34
  zostali zaszufladkowani prawidłowo. Piński dokonywał tutaj takich rzeczy, napiszę wprost: podłych, że otrzymywał to, co mu się należało. Nie dziwi mnie, że Targalski napisał o NE to, co napisał.

  Zgadzam się z p. Szeremetiewem, że PiS dąży do uniezależnienia się od Berlina i Moskwy, że liczy na USA dlatego widzę neoubeków którzy nagle identyfikują USA i Izrael i opluwają Kaczyńskiego z całych ubeckich sił lub dyspozycyjnej i użytecznej głupoty. taki JKM na NE przekonywał, że trzeba z Moskwą, że tak zawsze maszerowała "prawica", że trzeba obsrywać PiS. Stąd uważam JKM za wyjątkowego durnia lub cynicznego sowieciarza.
  Gablotka, czy słup ogłoszeniowy?
 • @konserwatystka 16:27:31
  proszę podać dowody na to, że radni PiS nie chcą zmian związanych z w/w osobnikami.
  Gablotka, czy słup ogłoszeniowy?
 • @Porschakowiec 13:14:30
  o czym bredzisz? Sadzisz pan, że robol jest na tej samej pozycji, co pracodawca? (piszę robol, bo do tego tacy jak pan chcą człowieka zepchnąć). Trzeba żyć w skurwysyńskim świecie pojebów, którzy sądzą, że można pracownika upadlać dowolnie. Kiedy czytam brednie o "socjalizmie", o "socjalistach" tzn. kiedy czytam gnoja, który bredzi w sposób tak nieprawdopodobny, że tylko w mordę walić, to podejrzewam, że mam do czynienia z bydlakiem wyjątkowym. Kurwinistą zawołanym,jakimś potomkiem bydlaka z ubecji. W socjalizmie panie mądry, płacono mi miesięcznie 20 dolarów, taka to była idylla, taki qrewski wyzysk, ale pojeby takie jak JKM i jego kurwiniści, o tym ani slowa. Tylko charkają jak najęci. Proponujecie polskiemu robolowi powtórkę, tylko, że bydlę z ubecji zastąpi bydlę "biznesmen"?
  Zmiany w kodeksie pracy: Jeszcze bardziej elastyczny czas pracy?
 • @35stan 19:13:28
  celnie!
  Nie wiem, czy swiatem rzadzi kurwa i zlodziej, ale Trzecią RP na pewno.
 • Aj waj!
  wiekszych pierdół dawno nie czytałem, Hajdarowicz jest dyspozycyjnym gościem, który biegł do Grasia-jako taki jest dla mnie wałem. I Piński biegnący podcierać mu dupsko niczego tutaj nie zmieni. wielokrotnie krytycznie odnosiłem się do tego, co serwował pan Janek i teraz widzę, że nie bez przyczyny wyglądał na gnojka.
  To Karnowscy zniszczyli Uważam Rze
 • TW SB Olechowski
  jako zaufany człowiek służb, daje sygnał, że czas Tuska dobiegł końca. Ma być nowe otwarcie, czyli skok postubeków na resztki polskiego majątku. Ci fachowcy od wielkich biznesów, średnich i małych już udowodnili, że jedyne co potrafią, to pasożytować i żerować na majątku Polaków. Czerwane jedyne co po sobie pozostawia, to ocean kału i moczu.
  Afera Amber Gold (prawie) wyjaśniona!
 • Chojecki pierd***
  jak na "leberała" i "konserwatystę" przystało. Takie popłuczyny po JKM. Okazuje się, że czas najwyższy (he he) uruchomić g'wna walące "w imię" leberalnych zasad itp. pierdu pierdu. Piana na usteczkach najlepiej świadczy o tym, że coś jest na rzeczy z tym przegięciem sympatii społecznej w stronę PiS, więc agentura wpływu nabiera ropzpędu.
  JK w knajpie z Pawlakiem
 • @telewidzacy 10:16:40
  pańskie pisanie jest żenujace, można rechotać, ale nie śmiać się.
  Nominacja do tytułu cmentarnej hieny roku dla "w potylicę"
 • zabolało?
  chodzi o rysunek satyryczny w "Uważam rze"? Powinno zaboleć.Poziom pańskiego rozumowania zdumiewa. Tekst wPolityce.pl. nie jest żadnym syfem. Jest słusznym zastanowieniem się nad faktem, że oto mamy do czynienia ze śmiercią osoby niewygodnej dla elity III RP.Dla mnie ta śmierć, to nie jest zwykły wypadek, chociaż ma znamiona przygodnego nieszczęścia. Jest faktem, że Szaniawski zapowiadał, iż w przypadku kolejnego procesu "idę na Wawelską", uda się "w góry", że był bardzo przejęty tym, co się wokół działo.

  zadaniem dziennikarzy jest dociekać, stawiać pytania, zastanawiać się. Pan tego zwyczaju nie ma. Odejdę na moment od tematu i stwierdzę że Pan był, tak sądzę, przekonany, ze wspólnie z Joasią i Pawełkiem oraz Mariuszkiem, przejmie ster nad PiS. A tu, panie europośle, przysłowiowa d... I jedyne co pan potrafi w tej chwili robić, to, przepraszam za kolokwializm, obsrywać PiS i Kaczyńskiego. Bo te "kąsanie" Tuska w pana wykonaniu, wygląda jak łapanie nogawki jaśniepańskiej przez zapchlonego kundelka. Nie zdziwi mnie wcale, gdy czapkując do ziemi, podobnie jak Roman, zapuka pan do drzwi dwora.Albo w przysiadzie zacznie pan wycie pod bramą onego dwora z nadziei, że kość z pańskiego stołu spadnie przed mordunią europejską .
  Nominacja do tytułu cmentarnej hieny roku dla "w potylicę"
 • @Skad my to znamy 15:37:20
  czy jesteśmy wyklęci?

  W roku 1943 członkowie SS nieopodal góry Ślęzy -w jednym z kamieniołomów, odprawili pogański kult. W tym celu z pobliskiego obozu Gross Rosen (rogoźnica koło Strzegomia) sprowadzili 26 kobiet-Słowianek. Przywiązano Kobiety te zostały grupowo zgwałcone, a następnie poderżnięto im gardła.

  W roku 1984 odbył się podobny pogański rytuał w tym samym miejscu, zgwałcono i zamrodowano dwie polskie dziewczynki.

  Ze względu na to, że od kilkunastu lat Niemcy są naszym odwiecznym przyjacielem, o tym bandytyzmie nazistów ogarniętych satanistycznym okultyzmem nie wolno mówić.

  Do

  bara-bara

  opluwać i obsrywać katolików, to możesz na portalach protestanckich idiotów głoszących m.in to, że założycielami masonerii byli papieże lub na stronach -jako narodu długowybieranego - żydowskich wielbicieli samych siebie. Większych durniów do tej pory nie spotkałem.
  Polska jest obłożona klątwą
 • @Paweł Tonderski 00:34:06
  nie pieprz pan bez sensu. Przypomnij sobie jak zaciekle atakowana Lecha Kaczyńskiego za zwlekanie z podpisaniem Lizbony. I zastanów się pan dlaczego on zwlekał? Jeżeli chodzi o UE, to warto pamiętać, że gra toczyła się o to, czy będziemy nadal w orbicie sowieckiej (putinowskiej) z jej planem eurazji, czy w eurokołchozie. Z dwojga złego wybrano eurokołchoz. Z tym, że Kaczyńscy próbowali w tym eurokołchozie grać o polskie interesy. Osobiście nie uczestniczyłem w referendum mając nadzieję, że Polacy je zbojkotują, ale gdy wielki narodowiec z LPR wzywał do urn i głosowania na "nie", wiedziałem, że będę w przegranej mniejszości. Wart odnotowania jest też fakt, że najzacieklej zwalczali przystąpienie do UE tzw. leberałowie. Ostatnio jeden z nich ujawnił się nam na NE jako putinowska agentura wpływu. Tak, sowieciarze najwięcej wrzeszczą przeciw obecności Polski w UE. Takie mają zadanie, bądź tacy z nich użyteczni dla putinowców idioci.
  Brednie Kaczyńskiego
 • komentatorzy
  zacznijcie myśleć.

  1) twierdzicie, że dobrze się stanie jak Izrael zniknie.
  2) w innych tekścikach narzekacie, że oto zbliża się Judeopolonia, gdyż Izrael zostanie zniszczony prze islamistów, a Żydzi wybiorą się do Polski
  3) jak godzicie wzajemnie sprzeczne wasze pragnienia?

  to, że wasze myślenie przeżarte jest myśleniem ukraińskiego tępaka zwanego Moczarem mnie nie dziwi, dziwi tylko, że jedni z was twierdzą, że czytali Konecznego. sęk w tym, że przeczytali i nie zrozumieli.
  Irański dowódca “serdecznie zaprasza” Izrael do wykonania ataku na Iran
 • Niemcy
  witaliby wojska sowieckie z radością: chlebem i solą. Nawet jeden domek w stolicy nie uległby uszkodzeniu. Te wezwania odwiecznych przyjaciół zza Odry, by te nędzne 100 tysięcy mężczyzn stawiło się do budowy rowów i umocnień, to rzecz jasna taki niemiecki dowcip był. Można i tak opiewać swój leberalizm, konserwatyzm czy jakiś miszung tych dwóch słówek..Można też szczerze żałować, że Polska nie poszła ramię w ramię z odwiecznym przyjacielem na bolszewików.
  Pan dyrektor Dariusz Gawin – czyli kłamstwo stosowane.
 • @Freedom 14:07:51
  ba, uważam akurat przeciwnie. W Polsce jest za mało pieniądza w obiegu. Dany dom, czy też dane mieszkanie mają określoną wartość, dlaczego nie ma w obiegu stosownych środków, które tę wartość by mogły odzwierciedlać? Jak przychodzi gostek i kupuje np. zakład pracy-zaciąga w banku kredyt na zakup, to jest to w pełni uprawnione działanie? Jest bosko? To także odbywa się na zasadzie pieniądza bezgotówkowego. I jest OK?
  Czekamy na kolejną przykrywkę
 • @Antymaterialny 20:59:59
  taaak, antykatolickie brednie i zapewnienia waszmości, że to najszczersza prawda. Szanowny panie, wal się pan ze swoim antykatolickimi wpisami. Jezuitów nienawidzono gdyż byli skuteczni w walce z zażydzaniem chrześcijaństwa przez protestantów. W największym uniesieniu armie protestanckie czytały psalmy wzywające Jahwe do niszczenia wroga.Ich nienawiść do Matki Bożej, to także dowód na to, że odeszli od chrześcijaństwa na rzecz zażydzania wiary. Dzisiaj mają już efekty swoich wypocin-puste protestanckie kościółki, w których i pederastom nie wolno przypominać, że spółkowanie z tą samą płcią jest obrzydlistwem i grzechem.Wara od świętej wiary rzymsko-katolickiej. Wara od Świętego Kościoła!

  Wierzę w jeden, święty, powszechny i apostolski kościół...
  I częścią tego Kościoła są Jezuici -prawi Jego synowie, oszczerczo pomawiani o czynienie zła, rozwiązani przez papieża na skutek intryg i kłamstw przede wszystkim masonerii.
  Ksiądz Tadeusz Kiersztyn nie żyje. Ten polski ksiądz, który służył Królowi Polski.
 • Znak?
  Jeżeli to był wypadek, a nie mord w sowieckim stylu, to znaczy, że ta ofiara nie powinna pójść na marne. Ale to zależy od Polaków.
  Króluj nam Chryste!
  Ksiądz Tadeusz Kiersztyn nie żyje. Ten polski ksiądz, który służył Królowi Polski.
 • @Akwedukt 16:16:03
  interesujące jest to, że wg kondonkowców i salonu, prezydent Kaczyński zrobił sobie wycieczkę propagandową-chciał zabłysnąć w zbliżających się wyborach. "wpychał się na siłę". zatem dlaczego nie ma filmów z tego jak odlatuje, jak leci, nie ma żadnych wywiadów z samolotu, nikt z "dziennikarzy" nie wsiadł do tutki, by tam zadawać pytania. po prostu nie ma i już. jak to się ma do 'propagandowego wyjazdu" do Katynia?

  Ponoć dziennikarze lecieli Jakiem, mieli im towarzyszyć generałowie tylko... samolot Jak... się popsuł. A jak się popsuł, to generałowie wsiedli do tutki. I znowu, wsiedli generałowie, ale nie dociekliwi luminarze polskiego "dziennikarstwa". A wszak byliśmy nieraz świadkami rozmów owych megagwiadz podczas lotów prezydenta...Tym razem-a wizyta była lli tylko agitką, tym razem żaden "dziennikarz" dupska nie ruszył, by prezydenta nagrywać... No i to popsucie się Jaka. Oto ważny lot (propagandowy), a tu przysłowiowa d***. samolocik się popsuł. Temu Jaku się cosik jebnęło...

  To się kupy nie trzyma...
  Co jest grane odnośnie katastrofy TU-154 M w Smoleńsku?