Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze norman49

 • Troll mój wróg bo inaczej myśli i pojmuje świat zewnętrzny niż ja wszystkowiedzący.
  Czemu ta opowieść ma służyć. Natomiast obserwując fora internetowe, blogi i portale zauważyłem, że każdy ma ma inne zdanie przez admina od razu nazywany jest trollem no bo tak wygodnie bo tylko my mamy rację i sprawiedliwość musi być po naszej stronie, a ktoś z inna opinią to oczywiście troll. My tylko bogowie prawdy i sprawiedliwości. Troll to także jest zazwyczaj żyd no bo kto by inny bo życie bez żydów byłoby nudne.
  O Panu "trolu"
 • @stanislav 13:51:14
  Ochłoń trochę bloggerze. Żaden administrator ci takich danych nie poda bo są to dane wrażliwe chronione RODO. Po drugie skoro uważasz, że nastąpiło kryminalne naruszenie dóbr osobistych kontaktuj się ze swoim adwokatem albo idź na policję. Zgłoś tam sprawę. Oni to przekażą prokuratorowi i on decyduje o dalszym postępowaniu.
  Portal neon24 to są też czytelnicy i oni niekoniecznie chcą czytać twoje wpisy bo ktoś rzekomo nadepnął ci na odcisk. Załatwiaj takie sprawy w rozmowach z twoim prawnikiem i policją, a niekoniecznie piej tutaj na portalu Neon24 jak kogut.
  Prośba do p. R. Opary związana z wypowiedziami @ikulalibal
 • @pe1984 12:37:24
  Hi hi cała prawda.
  Głos ma "oskarżony"
 • @werka1321 12:36:07
  Oczywiście ma pani rację. Poczułeś się urażony załatwiaj to prywatnie we własnych zakresie, a nie piejąc jak kogut na Neon24.pl bo nie każdy lubi piejące koguty w dodatku pod wpływem emocji. Tutaj kur nie ma żeby piejącego koguta stanislav uspokoić. Niech idzie do sądu, a normalnym da odpocząć od swoich wypocin.
  Prośba do p. R. Opary związana z wypowiedziami @ikulalibal
 • @Oświat 09:30:51
  To niech idzie do adwokata, a nie zawraca głowę tutaj. Nie popieram żadnego Stanislava dla mnie to pospolity pieniacz i tyle w tym temacie, a takich pieniaczy w internecie jest skolka ugodna.
  Prośba do p. R. Opary związana z wypowiedziami @ikulalibal
 • Przestańcie zawracać głowę ludziom bloggerem Stanislav.
  Napisał obrońca jednego bloggera za chwilę napisze obrońca “@ikulalibala z jeszcze większym stażem. Też czytam portal od dawna i szanuje @ikulaliba i co będą teraz dwie frakcje drzeć koty bo jedna popiera tego bloggera, a inna tamtego. Przestańcie robić tu burdel i pyskówki. Blogger poczuł się urażony won do swojego adwokata potem niech pisze na priv do administratora a nie zawraca tu głowę ludziom swoimi listami. Niektórzy muszą mieć andrenalinę, aby żyć na tym świecie. W takich układzie może niech sobie zobaczą Koszmar z ulicy wiązów prywatnie, a nie karzą wszystkim go oglądać wykorzystując portal Nen24.pl
  W solidarności z interwencją blogera “stanislav”
 • @werka1321 09:45:36
  Oczywiście że tak. Myślę tak samo. Niektórzy jednak lubią zadymy i trochę andrenalinki. Po drugie czy Admin ze względu na RODO może odmówić takiej prośbie i po trzecie poczułeś się człowieku urażony kontaktuj się ze swoim adwokatem jakoś dyskretnie, a nie robisz tu burdel. Nie każdy jest zainteresowany twoim ogniskiem.
  Głos ma "oskarżony"
 • @Jasiek 05:50:22
  Przecież to jest pieniacz i to najwyższych lotów. Gdy ten fragment czytałem to sikałem ze śmiechu no parodia.
  "Mam podstawy przypuszczać, że zachowanie blogera @ikulalibal ( który jak sam przyznał na Neon24.pl „ obserwuje mnie i moje działania od lat”)"

  Dzieci w skórach dorosłych. Zamiast przy kawie rozwiązać problem jak dorosły człowiek to robią z siebie takich przedszkolaków. Pan Ruszkiewicz ma całkowitą rację, ale pieniacze już tak mają sądy, sądy i tylko sądy panie.
  Głos ma "oskarżony"