Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze werka1321

 • @brian 00:12:02
  "A na drzewach zamiast liści.
  Będą wisieć globaliści."

  Kiedy ? Bo czas się kurczy.
  ROLNIK UJAWNIA, ŹE CHCĄ WYMORDOWAĆ POLSKI DRÓB!?
 • Wolność
  Aby było ciekawiej, "kanalia" zażądała ochrony policyjnej 24/24 i dostała. Tylko nie rozumiem dlaczego jego ochrona ma być płacona z moich podatków - skoro według Praw Człowieka jest przestępcą ? Do kryminału z nim i tam niech mieszka - tam będzie miał ochronę 24/24 !
  Prezydent Wałbrzycha – kanalia, czy debil?
 • Wolność
  "aby uświadomić sobie, jak zmarnowaliśmy tygodnie, a nawet miesiące, aby z wypiekami na policzkach emocjonować się tym, co nie było warto naszej myśli. "

  Cyt. (...) ŚP. "Generał Sławomir Petelicki twierdzi, że władze oszukują. "Zostawiam na boku spór na linii Donald Tusk - Jarosław Kaczyński, czy wcześniejszy spór Donalda Tuska z Lechem Kaczyńskim, bo to jest amerykański wrestling, na który frajerzy kupują bilety, licząc że któryś z zawodników zrobi sobie krzywdę, a to są zapasy tak ustawione, że nikt sobie krzywdy zrobić nie może."

  "może nam się zdawać, że jesteśmy niczym Martin Luther King sprzeciwiający się społecznym niesprawiedliwościom"

  Dobrze, że jeszcze mamy poczucie, iż ktoś nas w balona robi i stanu zagrożenia.

  "Nasze pojedyncze zdanie, choćby miało obiektywnie sporą wartość, ma niesamowicie niską realną siłę przebicia. "

  Pożyjemy, zobaczymy ! ( wiara i nadzieja nie ma logicznych przesłanek )

  Pozdrawiam.
  Nędza polityki
 • Wolność
  Kanalia wraz z innymi pozwolił, a potem pilnował aby ktoś mógł robić interes, trując wałbrzyszan - niebezpieczne składowisko odpadów Mobruk-Wałbrzych.

  Wałbrzych MOBRUK Płonie
  •30 maj 2011
  https://www.youtube.com/watch?v=qDTYJYgIpg8

  Wałbrzych: Pożar składowiska Mo-Bruk (20.04.2016)
  https://www.youtube.com/watch?v=xz7HtWCz3Bg

  Telewizja Wałbrzych - Mo-Bruk znów w ogniu
  https://www.youtube.com/watch?v=UufE_F5dzcs

  A Szełemej na to tak :
  Mobruk się rozwija
  https://www.youtube.com/watch?v=RAOgQGpg9DY
  Prezydent Wałbrzycha – kanalia, czy debil?
 • @zibi 13:07:32
  "Proponuję Założycielowi portalu, aby podzielił portal na dwie części: jedna dla patriotów a druga dla lewaków, oszołomów itp. którzy potrafią tylko opluwać"

  A a proponuję aby się w końcu dogadali ze sobą i dali opór globalistom, bo inaczej żaden z nich nie przetrwa.
  Nie ma zgody Narodu Polskiego na ratyfikację
 • @władek 13:47:52
  "Prawem jest teraz policyjna pała! "

  Dlatego powinno nastąpić sprężenie zwrotne.

  Ja sama wiem najlepiej, co jest dla mnie korzystne i jak chcę żyć. Nie potrzebuję do tego "właścicieli" aby mnie kierunkowali.
  Szczepienia polskich dzieci- zbrodnia ludobójstwa
 • Wolność
  Dzieci nie są własnością polityków, aparatu państwa, prawo do wychowywania dzieci i decyzje o np. leczeniu mają rodzice - jest to prawo niezbywalne. Rodzicom się należą profity - będące skutkiem wychowania, a nie komuś innemu. Rodziców rozliczy własne sumienie/Bóg i dzieci.
  Szczepienia polskich dzieci- zbrodnia ludobójstwa
 • @viridiana 10:48:34
  I taką tez próbował wdrożyć - dopóki nie zostałam sponiewierana personalnie.
  COVIDOWY ■ BIZNES ■ MILIARDY DOLARÓW ZYSKÓW i TERROR !.
 • @viridiana 10:45:24
  "Większość nie ma obowiązku stosować się do egocentrycznych zainteresowań Pani Werki."

  he he - nie oczekuję.
  COVIDOWY ■ BIZNES ■ MILIARDY DOLARÓW ZYSKÓW i TERROR !.
 • @miarka 10:13:49
  Straszne to jest, że my Polacy dajemy się karmić zagranicznymi odpadami. Pewnie niewiele osób wie, że nim otwarto granice, szereg specyfików było zakazanych w naszym kraju.

  Nie wolno było używać większości obecnych dzisiaj w jedzeniu konserwantów i barwników. Piekarnie produkowały pieczywo na naturalnych zakwasach, a nie jak obecnie spulchniaczach. Kiedyś rząd dbał aby Polacy się zdrowo odżywiali. Nie było kar za hodowlę kur, świń czy krów - jeżeli ktoś miał ochotę.
  ROLNIK UJAWNIA, ŹE CHCĄ WYMORDOWAĆ POLSKI DRÓB!?
 • @miarka 10:24:29
  Witam. Wiadomo, że nie z własnej prywatnej kieszeni ale z podatków.
  Nagroda pieniężna za chęć szczepienia się
 • @Leonardo da Vinci 01:37:50
  "Standardem jest że jeśli coś kogoś nie interesuje, to się w to po prostu nie angażuje (tu:, nie czyta, lub nie odnosi do wątku),"

  Mój mądry Bóg dał mi po to Wolną Wolę abym z niej korzystała. I to nie Pan będzie mi mówił jakie są "standardy" bo swoje standardy ustanawiam JA !!!
  Nikomu nie ubliżyłam, nikogo nie atakowałam personalnie. Wyraziłam swoje zdanie - że zainteresowanie czyimiś zyskami, dochodami jest szkodliwe dla nas, bo odsuwa naszą uwagę od spraw istotnych dla nas samych.

  Czego więc chcesz ode mnie Panie ?
  COVIDOWY ■ BIZNES ■ MILIARDY DOLARÓW ZYSKÓW i TERROR !.
 • @miarka 08:49:15
  Dodam jeszcze od siebie, że krytykę ( chociaż nie o nią mi tak naprawdę się rozbija ) potrafi przyjąć na pierś - tylko dojrzała emocjonalnie osoba. I ma tu Pan rację - oni nie atakowali mojego myślenia ale personalnie, a tak postępuje osoba, której brak argumentów lub mentalnie zatrzymała się na etapie dziecięcym.

  Ponadto ten Pan mnie śledzi aby wypunktować moje ( jego zdaniem ) "nienormalne" zachowanie. Są tematy, które mnie interesują jak i tematy, które uważam za mało istotne jak i tematy, które szkodzą ogółowi, mamy wolność wypowiedzi więc korzystam aby zaakcentować jakie tematy są wartościowe, a jakie nie - oczywiście według moich wartości. Wypunktowałam, że interesując się czyimiś pieniędzmi/zyskami tracimy czas, który można wykorzystać aby dla siebie coś zrobić ( tutaj mam na myśli nas jako naród )
  Pozdrawiam.
  COVIDOWY ■ BIZNES ■ MILIARDY DOLARÓW ZYSKÓW i TERROR !.
 • @miarka 20:39:36
  "Poza tym piszesz "Jesteś egoistką i zawistnà i zazdrosna że inni mają miliardy dolarów więcej niż możesz sobie wyobrazić",
  a to już jest kłamstwo - przecież to ona przeciwko takiej postawie występuje,"

  Dokładnie, bo zazdrość i zawiść pożera nasz czas i energię - gdyby ten czas poświęcić swoim sprawom to mafia nie miałaby szansy zaistnieć. Dlatego zadałam pytanie autorowi czy takim tytułem specjalnie chce odsuwać uwagę odbiorców od spraw istotnych czy robi to nieświadomie ?
  COVIDOWY ■ BIZNES ■ MILIARDY DOLARÓW ZYSKÓW i TERROR !.
 • @miarka 20:52:47
  Dziękuję - naprawdę bardzo dziękuję - jest Pan jedną z nielicznych osób, które rozumieją o czym piszę i dlaczego to robię. Konkluzją te naszej ( mojej ) pisaniny niech będzie to, że gdybyśmy poświęcali czas, uwagę oraz energię własnym sprawom/finansom takie mafie nie miały by szans zaistnieć.

  Pozdrawiam serdecznie
  COVIDOWY ■ BIZNES ■ MILIARDY DOLARÓW ZYSKÓW i TERROR !.
 • @Leonardo da Vinci 18:19:44
  ok, ale dalej nie wiem dlaczego tak prowokujący tytuł, prowokujący do zazdrości i zawiść. Autor to tak świadomie czy hobbistycznie ?
  COVIDOWY ■ BIZNES ■ MILIARDY DOLARÓW ZYSKÓW i TERROR !.
 • @Leonardo da Vinci 13:58:13
  Manipuluje Pan - zarzucając mi, że ja widzę czubek własnego nosa. Oczywiście to fakt, że mój własny byt jest dla mnie istotny dlatego uważam, że każdy z nas powinien się koncentrować na własnych potrzebach/ zyskach. Domyślam się, że władzuni mogłoby się nie podobać, że zamiast uwagę skupiać na informacjach prowokujących zawiść, zazdrość - ludzie mogliby koncentrować się na własnym bycie/sytuacji, a w dalszym planie mogliby zacząć zadawać niewygodne pytanie ? Mylę się ?

  Napiszę raz jeszcze - nie interesuje mnie kieszeń czyjaś, a moja własna.
  COVIDOWY ■ BIZNES ■ MILIARDY DOLARÓW ZYSKÓW i TERROR !.
 • @Adrian Lenz 13:59:04
  Odpowiedziałam do komentarza Pani ninanonimowa - jeżeli nie życzy sobie Pan abym komentowała adwersarzy w Pana wątku - ma Pan opcję blokady.
  Najgorsza jest równowaga sił
 • @ninanonimowa 13:32:19
  Dlatego jestem fanką POLSKIEGOkościoła katolickiego - przeciwniczką centralizacji władzy czy to świeckiej czy duchowej.

  Podstawową różnicą między Kościołem rzymskokatolickim a polskokatolickim jest jednak fakt, że ten drugi nie podlega władzy papieża, nie uznaje też dogmatu o jego nieomylności.

  Ludzie nie mają zielonego pojęcia, co to jest. Świadomość, czym jest Kościół polskokatolicki jest bardzo niewielka. Dziś na przykład dowiedziałem się, że naszym zwierzchnikiem jest Prezydent Andrzej Duda – śmieje ks. Gontarek, proboszcz lubelskiej parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, która liczy 270 wiernych. A także mąż i ojciec dwóch córek.
  To najbardziej rozpoznawalna różnica z Kościołem rzymskokatolickim. Księża nie podlegają papieżowi i mogą mieć żony. – Raz miałem taką sytuację. Latem, po południu, bez sutanny, bez koloratki, prowadzę młodszą córkę za rękę. Ojciec z dzieckiem? Nic nadzwyczajnego. Ale nagle z naprzeciwka idzie grupa młodych. Jeden mówi "Szczęść Boże". I zaraz słyszę: "Jak to, to ksiądz? A to dziecko?". Ale zdarzyło się też, że szedłem kiedyś z wózkiem i spotkałem biskupa rzymskokatolickiego. Podszedł, przywitał się, zajrzał do wózka. Reakcje są różne – opowiada.
  Najgorsza jest równowaga sił
 • Wolność
  "To, że rządzący chcą decydować w kwestiach naszej cielesnej i życiowej suwerenności; roszczą sobie prawo do zabraniania ludziom pracy, edukacji, spotkań i wychodzenia z domu. A już najgorsze jest to, że ludzie się na to godzą."

  "Dlatego jeśli spadnie na nas głód, bieda i zaraza, będzie to całkowicie zasłużona kara za nasz oportunizm, tchórzostwo i degradację przyrodzonej godności, nie mówiąc już o innych grzechach. Kiedy przyjdzie na nas Boże karanie, niech nikt nie wyrzeka, że to niesprawiedliwość."

  Dokładnie tak jak Pan napisał - Mądry Bóg przestrzegał nas przed lenistwem, zaniedbaniem, tchórzostwem. Sami zgotowaliśmy sobie taki los.

  Konkluzją tej notki i mojego komentarza niech będzie :

  Władza jest nam dana od Boga, a zostaliśmy stworzeni na jego obraz i podobieństwo.

  Pozdrawiam.
  Najgorsza jest równowaga sił