Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze KST

 • @Maria. 20:48:17
  "Ci, którym szczepionka nie zaszkodziła są zadowoleni i, jak mi jeden 3 dawkowy pan Szczepan powiedział : "czuję się bezpieczny".
  Czegóż chcieć więcej !?" - więcej dawek !
  Im więcej dawek szczepany przyjmą, tym bardziej będą się czuły bezpiecznie. I ja bym tego efekty psychologicznego nie deprecjonował, bo faktycznie wiara czyni cuda.
  Ale tylko do czasu, bo jak nie umrze na covid, to na zawał albo zakrzepicę
  Covid-19 to dopiero wstęp. Będzie ciąg dalszy
 • Wygląda na to, że ....
  ... domy, mieszkania i apartamenty dla czarciego pomiotu już w Chinach na "nowych dobrodziei' są wybudowane i czekają ;) ....
  Chiny co dalej ?
 • Zawał ma pewny ...
  ... tak jak były prezydent Tanzanii
  Prezydent Madagaskaru zawiadamia opnię publiczną
 • @Repsol 21:31:40
  OK - tak wygląda oficjalne kłamstwo i pieprzenie w bambus.
  Nadal NIKT nie ma żadnych kwitów odbioru tego syfu w ampułkach, więc te ich wszystkie "świadectwa" są mniej warte niż dziurawy papier toaletowy.
  Nadal upieram się przy swojej tezie, że konowały to nawet większe ścierwa od czarciego pomiotu, bo bez skurwienia konowałów cała ta plandemia spaliłaby na panewce.
  Powoli jednak co mniej splugawieni zaczynają mówić prawdę o tych śmiercionkach.
  Szczepionki Covid - narzędzia zbrodni przeciwko ludzkości.
 • @Laznik 19:57:28
  Ależ mi nie chodzi o żadne tam "teorie spiskowe" napisane gdzieś tam przez kogoś tylko o oficjalne dokumenty najlepiej z WHO, KE czy rządowe.
  Myślałem, że ktoś znalazł już coś takiego w necie jak oficjalne protokoły ministerialne czy też międzynarodowe, a tu tylko "wiadomości z magla".
  Trzeba będzie złożyć wniosek do ministerstwa śmierci i choroby o udzielenie informacji na ten temat - kotko mówiąc wszystkie kwity z kontroli dostaw na stół. A jak ich nie mają to zawiadomienie do Ziobry - wiem co z tym zawiadomieniem zrobią, ale to temat na przyszłość.
  Szczepionki Covid - narzędzia zbrodni przeciwko ludzkości.
 • @demonkracja 21:24:19
  Bez przesady z likwidacją tej Białej Europy oraz końcem w niej papieru toaletowego - przecież ostatecznie ten odwieczny problem został w PL w końcu rozwiązany i chyba tutaj tę produkcję jeszcze utrzymają...
  Niemniej sojusz strategiczny Chiny - czarci pomiot najwyraźniej na naszych oczach nabiera rozpędu
  Nie liczmy na UE. Liczmy raczej na siebie
 • @Playset 16:54:52
  Ja nie znam odpowiedzi tylko się ich domyślam, a to jest różnica.
  Po drugie - gdzie, kto i co "te dziesiątki razy pisano", bo poza oficjalnymi bzdurami i kłamstwami nic nie widziałem, ani nie słyszałem ?
  Z pustego w próżne to właśnie przelewają ci wszyscy "eksperci" z "rad medycznych" oraz ministerialni, ale kwitów zdawczo-odbiorczych oraz kontroli jakościowej nikt dotąd nie widział.
  Masz Pan te dokumenty to je Pan pokaż wszystkim
  Szczepionki Covid - narzędzia zbrodni przeciwko ludzkości.
 • @demonkracja 18:18:51
  Problem polega na tym, że w żywotnym interesie Chin nie leży likwidacja "białego człowieka", którego kraje są głównym klientem na chińskie produkty. Po co Chinom "Nowy Jedwabny Szlak" do zdepopulowanej Europy ?
  Natomiast czarci pomiot pozbywając się Białego Człowieka tak naprawdę zostaje wystawiony z gołym tyłkiem na łaskę Chińczyka. I te wszystkie "pieniądze cyfrowe" WEF mogą jednego dnia być na terenach kontrolowanych przez Chiny dosłownie zdelegalizowane tak jak bitcoin ostatnio, I co wtedy czarci pomiot zrobi Chinom ? Pewnie resztkami sił rozpocznie wojnę atomową, bo nic innego już mu nie pozostanie ...
  Nie liczmy na UE. Liczmy raczej na siebie
 • @demonkracja 13:03:35
  Powstaje pytanie - jaki plan wobec czarciego pomiotu mają Chiny ? ...
  Nie liczmy na UE. Liczmy raczej na siebie
 • @Repsol 14:58:22
  To wszystko jest tylko teoria, a mi chodzi o obecną praktykę z preparatami terapii genetycznej nazywanych "szczepionkami". Jak ta obecna praktyka wygląda to raczej wszyscy się domyślamy, ale czekam na potwierdzenie od Pana Opary.
  Wszystko wskazuje i dowodzi na to, że mamy do czynienia z globalną zmową i dyktatem karteli szczepionkowych, dla których rządy praktycznie wszystkich państw na świecie są tylko przedstawicielami handlowymi czyli de facto wspólnikami w zbrodni Ludobójstwa.
  Oprócz lekarzy, którzy całkowicie zatracili się w pazerności i skurwieniu (większość z nich, bo jest trochę uczciwych i powoli zaczynają dochodzić do głosu) następną grupą sprzedajnych łajdaków są "prawnicy", którzy tak naginają prawo, aż bezprawie urasta do "normy prawnej". Co niektóry sąd jeszcze się czasem zreflektuje, ale pewnie już niedługo ...
  Czekam na stanowisko Pana Opary
  Szczepionki Covid - narzędzia zbrodni przeciwko ludzkości.
 • @władek 14:47:19
  Dokładnie tak jest - będąc osobą "wysokiego ryzyka" powinienem już tego covida załapać, a może nawet na niego zejść. A tymczasem ledwo mogę jakiś lekki katar dostać.
  Co prawda znane mi osoby bliższe czy dalsze też jeszcze nie umarły ani ciężko się nie rozchorowały, jednak już jedna osoba zgłosiła mi nagłe zasłabnięcie z utratą przytomności włącznie na drugi dzień po szczepieniu J&J.
  Skończyło się "urwaniem filmu" i pobudką na OIOM-ie, ale gdyby ten młody koleś zamiast być w pracy jechał autem to z całą pewnością "auto z niewyjaśnionych przyczyn zjechałoby z jezdni" i jaki byłby skutek wypadku można się jedynie domyślać.
  Szczepionki Covid - narzędzia zbrodni przeciwko ludzkości.
 • @Laznik 13:23:14
  "Rachunek jest prosty, albo parę tysięcy (ok. 2300) miliarderów dokona egzekucji miliardów ludzi, co jest ich planem, albo ludzkość się zdobędzie na ich egzekucję. W tej wojnie nie ma innych możliwości."

  Ten rachunek były prosty i już dawno zapłacony gdyby faktycznie było tylko tych niecałe 3k "miliarderów".
  Problem w tym, że oni mają drukarki pieniędzy, którymi opłacają całe armie mundurowe i urzędnicze, a przede wszystkim "służby zdrowia", co łącznie w skali świata daje spokojnie gigantyczną armię do ok. 0,5 miliarda szeregowych morderców Ludzkości.
  I jeśli ta armia skorumpowanych do cna służalczych ścierw nie wycofa się z wykonywania rozkazów, które otrzymała, to Ludzkość jest już właściwie przegrana.
  To właśnie rękoma tych służalczych ścierw zostanie zdepopulowana Ludzkość oraz rozwalona cała gospodarka światowa.
  Po wykonaniu tego zadania większość ścierw podzieli los swoich ofiar ki uciesze ich rozkazodawców.
  Tak to niestety wygląda.
  Tak więc zatem KAŻDY lekarz, pielęgniarka, mundurowy czy urzędnik, który odmówi wykonywania zbrodniczych rozkazów sypie piasek w try tej zbrodniczej machiny.
  Pisałem już od dawna , a właściwie od zawsze czyli od samego początku tej fałszywej plandemii - jest możliwa TYLKO i WYŁĄCZNIE dzięki KOLABORACJI i TOTALNEMU SKORUMPOWANIU "służb zdrowia" na całym świecie, które zostały przekształcone w "komanda śmierci i choroby covidowo-szczepionkowej"
  Szczepionki Covid - narzędzia zbrodni przeciwko ludzkości.
 • A gdzie jest kontrola dostaw i jakości tych "szczepionek" ? ....
  Szanowny Panie Ryszardzie,
  powtarzanie w kółko, że zacytuję za Panem:
  "Szczepionki COVID-19 - to: Zbrodnia Przeciwko Ludzkości… "
  nic nie wnosi do dyskusji, bo jest to tylko stwierdzenie faktu, a raczej indywidualna opinia.
  Przecież Pan wiele lat pracował w biznesie szczepionkowym, więc proszę nam wszystkim powiedzieć w jaki sposób i kto konkretnie dokonuje kontroli składu szczepionek i to na etapie dopuszczenia do obrotu danej partii (serii) produkcyjnej ?
  Ponadto kontrola u producenta to jedno, a kontrola przez niezależne instytucje - jakie ? - to drugie.
  A po trzecie to każdy szanujący się Klient - w tym przypadku rządy poszczególnych państw - dokonują swoje własne KONTROLE DOSTAW , podczas których sprawdzany jest skład chemiczny i inne deklarowane parametry przez producenta czy dostawcę.
  Tak więc proszę nam wytłumaczyć jak te wszystkie kontrole dokonywały się dotychczas w odniesieniu do wszystkich innych szczepionek wprowadzanych nie tylko po raz pierwszy do użytku, ale już w trakcie normalnej produkcji i użytkowania !
  Takie kontrole w innych gałęziach gospodarki czy przemysłu to oczywista normalność, więc dziwi mnie, że nadal "nikt nie wie co tak naprawdę zawierają te preparaty" i "ponoć 20% z nich to sól fizjologiczna" ?!
  Przecież to jest jakaś KPINA !
  Za czasów komuny mleczarnia skupywała od chłopów mleko w bańkach i każda bańka była sprawdzana na "zawartość mleka w mleku" a teraz nikt nie sprawdza co jest we fiolkach ze szczepionkami ?
  WOLNE ŻARTY !!!
  Proszę nam powiedzieć jak to w przemyśle szczepionkowym wygląda naprawdę z tymi kontrolami bieżącej produkcji i dostaw !
  Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
  KST
  Szczepionki Covid - narzędzia zbrodni przeciwko ludzkości.
 • @werka1321 09:39:19
  Niemców karma też dotyczy i właśnie już do nich nadchodzi.
  Jeszcze będą z Niemiec uciekać do Polski.
  Pozdrawiam
  Nie liczmy na UE. Liczmy raczej na siebie
 • @demonkracja 08:45:53
  Jeśli prognoza a raczej demograficzny Forecast 2025 opublikowany przez Deagel.com spełni się to zlikwidowana a raczej zredukowana o średnio 70% zostanie populacja Zachodniej Europy w tym Niemiec z obecnych 82 do zaledwie 28 milionów czyli o 5 mln mniej niż planowane dla Polski !!!
  Oznacza to, że plan przewiduje LIKWIDACJĘ przemysłu europejskiego co też obecne z uporem maniaka czyni Unia Europejska swoimi absurdalnymi pomysłami "zielonej energetyki".
  Wtedy faktycznie w Polska (Polin) stanie się hubem przeładunkowym między Chinami a Europą czyli końcówką Nowego Jedwabnego Szlaku.
  Wniosek - polski biały Murzyn będzie miał robotę, ale czy to nadal będzie Polska czy jakieś terytorium "pod zarządem powierniczym" i czyim to się dopiero okaże.
  Generalnie na gospodarkę europejską , no może poza polską jest już wydany wyrok śmierci lub wegetacji.
  I taka jest ta jedyna szansa na "polski cud nad Wisłą" ...
  Nie liczmy na UE. Liczmy raczej na siebie
 • Euroregiony Vorpommern, Warthegau i Schlessien ....
  Cytat (dość długi): "Niemcy natomiast ze sposobu urabiania darami są dobrze znani. Wystarczy popatrzeć na ich politykę w regionach północno-zachodnich naszego kraju, które przed II wojną światową należały do Niemiec. To tam w większości skupia się kapitał niemiecki, jakby wręcz w nadziei, że kiedy przyjdzie czas odbierać co swoje, to Berlin odbierze już tereny dokładnie wyczyszczone z pojęcia polnische wirtschaft i polskość. Służą temu nie tylko lokalne media będące pod nadzorem niemieckim, ale i różnego rodzaju fundacje pozornie ułatwiające życie mejscowym

  Z tego tytułu spora część tamtejszej ludności jest już jakby z góry ukształtowana na kierunek -Niemcy, a przeciwko własnemu państwu w którym żyje. Na dokładkę ziemie te, to również matecznik Lewicy i PO, a czym i jak popisują się politycy wyżej wymienionych formacji w Polsce i na arenie międzynarodowej nie trzeba specjalnie pytać - wystarczy posłuchać jak im dziękują sami politycy znad Odry i Renu.

  Pytanie natomiast jest do rządu Dobrej Zmiany co dalej zamierza czynić z tym fantem ?...."

  Co do nastawienia ludności zachodniej Polski i jej "sympatii" do zachodniego sąsiada to nie ma dwóch zdań i kiedy w końcu te tereny już jako "euroregiony" Vorpommern, Warthegau czy Schlessien wejdą do Socjalistycznej Rzeszy Europejskiej to nikt z tam zamieszkujących Polaków z tego powodu nie będzie płakał. Tym bardziej, że "żaden Niemiec nie będzie pluł im w twarz ani dzieci im germanił", ani też "żadne dzwony od Warty nie będą biły w świat otwarty". Po prostu nikt nie potrafi zgnębić Polaka tak skutecznie i dokładnie jak drugi Polak, więc Niemcy już tę lekcję dobrze odrobiły. Tereny są już dobrze skomunikowane, zakłady pobudowane, infrastruktura nawet lepsza niż w Ostdeutschland, robotnik chętny do pracy i lepiej wykształcony niż w we wspomnianym pruskim mateczniku.
  "Dobra zmiana" oczywiście ten "fant" zamieni na brzęczącą monetę dla swoich prawdziwych mocodawców, bo ktoś przecież za to "mienie bezspadkowe" musi w końcu zapłacić, a Niemcy mają już doświadczenie w regulowaniu takich długów.
  Na terenie pozostałym po rozbiorze Polski oraz zachodniej Upadliny powstanie najprawdopodobniej taka "Wielka Galicja" czyli "Nowa Ziemia Obiecana", a jej suwerenność będzie gwarantowana jak zawsze układem Berlin-Moskwa- Bruksela-Waszyngton za przyzwoleniem Pekinu.
  I tak oto "sprawa polska" może zostać ostatecznie rozwiązana.
  To wszystko oczywiście jedna z kilku możliwości, ale realnie istniejąca.
  Może jednak za sprawą jakiegoś "cudu" historia potoczy się zgoła odmiennie - któż to wie czy po raz kolejny nie zaistnieje "Cud nad Wisłą", któż to wie ? ....
  Nie liczmy na UE. Liczmy raczej na siebie
 • @Playset 18:14:54
  Dokładnie tak sprawy się mają. "Suwerenność" społeczeństwa polskiego sprowadza się do możliwości wyboru robienia zakupów w Biedronce albo w Lidlu oraz zatrudnienia się na quasi-niewolniczych warunkach u polskiego "Janusza biznesu" albo "u Fryca" za 1/4 stawki we Fryclandii.
  Jeszcze jakaś tam "suwerenność" ale w sposobach gnębienia polskich przedsiębiorców istnieje w polskich urzędach z fisukusem i zusem na czele, której emanacją jest właśnie ogłoszony "Nowy Polski Wał".
  Jak ten "wał" przejedzie po polskim biznesie to zostaną już tylko korporacje
  Nie liczmy na UE. Liczmy raczej na siebie
 • @last starfighter 17:23:41
  Wilczek 1.0 był właśnie jednorazowy, bo jego celem było uwłaszczenie nomenklatury partyjnej i esbeckiej.
  Oczywiście "przy okazji" załapało się sporo zwykłych odważnych i pracowitych ludzi, którzy faktycznie zbudowali mniejsze czy większe firmy z różnym powodzeniem. To jest fakt i sukces niezaprzeczalny, ale nie Wilczka i jego nomenklaturowej wierchuszki, tylko właśnie tych przedsiębiorczych Polaków.
  Potem już było tylko gorzej, bo przywileje "dla swoich" zostały w różnej formie, a tych zwykłych i przedsiębiorczych zaczęto dojeżdżać Zusami-Srusami i urzędniczym obłędem.
  Natomiast "kolesie" uwłaszczyli się na autostradach i innych "restrukturyzowanych państwowych zakładach pracy socjalistycznej kosztem polskiego społeczeństwa.
  I dlatego zgadzam się, że 'to se już ne vrati" :( ....
  Nie liczmy na UE. Liczmy raczej na siebie
 • @Repsol 20:09:24
  Tego w TV nie pokażą, ani Simon nie skomentuje, bo nie ma o tym najmniejszego pojęcia. Horban by tych trzech profesorów wyśmiał w swoim stylu, bo on "wie to" czego tamci nie wiedzą.
  Klepsydry covidowe - Niemcy
 • Skonsultuj się z lekarzem ? ...
  "....Opisane poniżej metody detoksykacji NIE są oczywiście gwarantowane i zaleca się skonsultowanie się z lekarzem"

  Z jakim lekarzem mam się skonsultować w sprawie odtruwania po szprycy na covid-19 ?
  Może z tym , który tę szprycę reklamował dla tych 60 pln co zainkasował ?
  Kiedy wreszcie do ludzi dotrze ta prawda, że większości jak nie wszystkich "lekarzyków" co ma swoje cmentarzyki powinno się unikać jak ognia czy innej zarazy ?

  Dzięki za krótki spis dostępnych metod odtruwania, ale dokładnie te same metody można stosować profilaktycznie.
  I jakimś dziwnym trafem cześć z wymienionych witamin i substancji suplementuję i mam się dobrze.
  Metody detoks od tlenku grafenu zawartego w „szczepionkach”