Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze hens

 • W Izraelu drukują steki (https://tiny.pl/7pmw2).
  Najwyraźniej są na prostej drodze do drukowania żydów, więc po co sztuczna inteligencja jak można wydrukować gotowego inteligentnego żyda, zaszczepionego i z czipem.

  A Japończycy robią steki z ludzkich kup - https://tiny.pl/7pmcq.

  Tak, to do tego prowadzą utopijne pomysły różnych szurów!
  Bardziej szurniętych niż wycieraczka na Głównym.
  PO PiS górą!
 • To co wyczynia tut. administracja, poczawszy od '90 to 'dywersyfikacja'
  "tenkraju" na inny. WODA POLSKA jest izraelska, CYBERBEZPIECZEŃSTWO jest izraelskie, POLSKIE SIECI ENERGETYCZNE są izraelskie, LOT właściwie jest izraelski, i t.d, i t.p.
  Zamówiony przez elektrownie węgiel zaczyna się sam palić na hałdach, ale trwa niezakłócona dostawa największymi masowcami świata węgla z Kolumbii, Australii, USA czy z Kanady, kilometrowe pociągi wożą go z Rosji. Prąd importujemy najdroższy, z Niemiec, bo po co nam tani, np. z Białorusi. Zamkniemy szpitale, przedsiębiortstwa, hodowlę.

  A im bardziej mamy lockdown tym więcej mamy kasy na te zakupy. Najwyraźniej Esterka w piwnicach Pałacu drukuje ją po nocach i drukuje.

  Czy myśmy o takich Esterkach już czegoś nie słyszeli? A teraz jak diabeł z pudełka wyskoczyła Kinga, bo do administrowaniem "tenkrajem" taka Kinga w zupełności wystarczy.

  I niech się wciąga, bo od małego, tak jak Kaczyńscy, wytypowana jest na 'królową'.

  PRZEZ KOGO?
  PO PiS górą!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:44:00
  Dokładnie, diagnoza jest trafna, impotent doprowadził do sytuacji "sprawdzam" i popuścił w portki. A teraz musi zmienić gacie i rozpoczyna kolejną zagrywkę p.t. chciałem dobrze.

  Dlatego ja Kałczyńskiego* nazywam nie szachistą a bierkistą. Facet wyciąga te patyczki tak długo aż stosik się roz... leci. Do tego nie potrzeba geniuszu, to jest proste jak je..chanie :)
  PO PiS górą!
 • @Osrac 14:26:24 (sory za literówkę)
  Jeśli te argumenty miały by być sensowne, to należy rozpocząć od zakazu olbrzymich hodowli koszernego bydła. Potem zakazać hodowli świń, potem... a dopiero na końcu zakazać hodowli 'szczurków'.

  A co ze 'zdrowymi' rybami?

  Tylko szczaw i mirabelki?
  PO PiS górą!
 • Jest okazja, żeby Polonia dała mu jasno do zrozumienia co o nim myśli.
  I jest okazja pomyśleć co to będzie, jeśli prezydentem tych amis durniów zostanie jakiś autentyczny żyd.

  Kto wtedy będzie stacjonował w Forcie Trump?
  Trump ujawnia prawdziwy powód wojen na BW - chronić Izrael
 • Wydaje się, że niektórzy komentatorzy nie kumają co to 'ubój rytualny'.
  Obecny numer z 'ustawą o szczurach' JEST POWTÓRKĄ bodaj z 2017, kiedy to napieraliśmy o spolonizowanie mediów zgodnie z wyborczymi obietnicami. Wtedy, po naciskach opinii publicznej Czabański oświadczył, że projekt jest gotowy i potrzeba jedynie woli politycznej do jej uchwalenia. Wola się objawiła, owszem, ale pod postacią projektu ustawy o 'szczurach'. O dziwo, oba projekty opracował ten sam człowiek, Czabański. Po ostrych społecznych protestach Kałczyński* dał se pokój, a o mediach nikt już nie wspominał.

  Obecny projekt ustawy, który wyskoczył w takich samych okolicznościach, zawiera zakaz przemysłowego uboju rytualnego i wydawałoby się, że jest to logiczne, bo chodzi o dobrostan zwierząt wszelakich. Ale już widzimy, że Kałczyński* zgodzi się na odstąpienie od tego zakazu na żądanie 'rolników', więc nadal będzie można okrutnie mordować bydło ku zadowoleniu semitów.

  Ale jakoś na żądanie tych samych 'rolników' nie chce zrezygnować z zakazu hodowli 'szczurów'. Dlaczego? Bo tylko o to mu chodzi! O zakaz hodowli i o dalsze rytualne mordowanie bydła dla jego żydowskich psubraci... ups, współbraci.

  Jest to dalszy ciąg 'dywersyfikowania' naszej gospodarki. Szczytowym osiągnięciem tej dywersyfikacji jest likwidowanie polskiego górnictwa i kupowanie węgla ruskiego czy kolumbijskiego. Także australijskiego, amerykańskiego i chyba nawet chińskiego. Gdyby na Księżycu był węgiel, to też by go kupowali.
  Rytualny ubój Polaka (na futro)
 • @Yarpen Zirgin 17:25:42
  A czy to ja z tobą rozmawiam?

  Spadaj!
  Sensacyjne odnalezienie Arki Noego
 • P.S. @hens 17:20:05
  17. A potop trwał na ziemi czterdzieści dni i wody wezbrały, i podniosły arkę ponad ziemię. (https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=7)

  24. A wody stale się podnosiły na ziemi przez sto pięćdziesiąt dni. (https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=7)

  No to w końcu ile dni trwał potop, czterdzieści czy sto pięćdziesiąt?
  Sensacyjne odnalezienie Arki Noego
 • @Yarpen Zirgin 07:49:26
  Nie, ptysiu, tam nie ma żadnej odpowiedzi. Cham dmuchnął swoją mamusię a jego potomek został wyklęty! Nie, nie przeze mnie a w Biblii!

  Może, ptysiu, powinieneś przeczytać ją jeszcze raz. I jeszcze!

  I do oporu!
  Sensacyjne odnalezienie Arki Noego
 • @Yarpen Zirgin 18:19:07
  O potopie to ja czytałem sto lat temu, jak byłem mały i chyba nic się nie zmieniło. Potem czytałem o stu innych potopach, stąd żadne ptysie wody z mózgu mi nie zrobią.

  No to jak, Cham dmuchnął mamusię czy siostrę?
  Sensacyjne odnalezienie Arki Noego
 • @hens 17:53:13
  Pytanie - jeśli ludzkość wyginęła, a po opadnięciu wód syn Noego, Cham, przeleciał jego żonę (https://tiny.pl/7jzsb), to przeleciał swoją matkę czy Noe zabezpieczył się w więcej samic? Dodam - semickich samic.
  Sensacyjne odnalezienie Arki Noego
 • W którymś momencie
  'odkrywcy' zatrzymują się przed drzwiami, zza których dobywa się nieziemski smród. I co, to był Noe czy tylko jego kibel?
  Sensacyjne odnalezienie Arki Noego
 • @Oscar 15:00:10
  "Maseczki nie ograniczają wyziewów z przewodu pokarmowego i jamy ustnej,
  tak jak majteczki nie chronią otoczenia przed bąkami puszczanymi przez ich 'nosiciela' - https://tiny.pl/7jzx9"

  Ty w ogóle kojarzysz wielkości tych drobin? Wirus jest mniejszy niż cząsteczki twojego smrodu! I niezależnie od tego, czy jesteś zaszmacony czy nie, to i tak zarażasz, jeśli jesteś chory! Ponadto szkodzisz sobie oddychając 'powietrzem' o szkodliwym składzie!

  A próbując zmusić innych do podobnych idiotyzmów narażasz się na dodatkowe przykrości.
  "Jeśli maseczki nie działają, czemu lekarze je noszą?"
 • @Oscar 08:48:06
  Poćwicz sobie wyobraźnię informacjami o poprzednich, prawdziwych epidemiach. I o maseczkach na Białorusi czy w Szwecji.

  Chcesz nosić szmatę, twoja rzecz! Nie zmuszaj innych! Boisz się ich? To siedź w domu!
  Apokaliptyczna, jerozolimska religia strachu, Covid 19
 • W tych rozważaniach
  nie porusza się kwestii wymazów i badań genetycznych. Żydzi wypracowali legalny, stuprocentowo pewny sposób 'zaznaczania kredą' swoich. Reszta pod nóż!
  Apokaliptyczna, jerozolimska religia strachu, Covid 19
 • Jeśli depopulacja jest cacy
  to dlaczego Hitler jest wciąż wyklęty? Zaczął dobrze. A dziś okazuje się, że ma naśladowców i to na gigantyczną skalę, z rozkoszą legalnie naśladujących dr Mengele.

  Absurd polega na tym, że jeśli Chiny i Indie prosperują całkiem dobrze, to na Ziemi, proporcjonalnie, może żyć z kilkaset miliardów ludzi.

  Ewentualną depopulację należy rozpocząć od eliminacji megalomanów, którym się wydaje, że 'wią' co robić! Jeśli to tylko megalomani a nie zwykli kryminaliści.
  Ludzi jest za dużo!
 • Maseczki nie ograniczają wyziewów z przewodu pokarmowego i jamy ustnej,
  tak jak majteczki nie chronią otoczenia przed bąkami puszczanymi przez ich 'nosiciela' - https://tiny.pl/7jzx9
  "Jeśli maseczki nie działają, czemu lekarze je noszą?"
 • Cusz...
  a Sanderus znalazł szczebel z drabiny co się śniła św. Jakubowi i też pies z kulawą nogą się tym nie zainteresował. Prócz Sienkiewicza, oczywiście.
  Sensacyjne odnalezienie Arki Noego
 • @Monaco 22:11:21
  Przypomina się ballada Młynarskiego "O dwóch koniach" opowiadająca o woźnicy, który nieustannie batożył spokojnego, pracowitego konia. A do tego krnąbrnego lenia mamrotał: jak się będziesz stawiał to dostaniesz jak on.

  Bo wobec opalonych france nie są tak odważne.
  UE i Zachodu - Oblicze fałszu i obłudy.
 • Policja nachodzi potencjalnych przyszłych przestępców!
  Typuje ich sztuczna inteligencja - https://cai24.pl/technologie/12241/policja-nachodzi-potencjalnych-przyszlych-przestepcow-typuje-ich-sztuczna-inteligencja/

  Ho ho, taż przy tych Amierikancach Białoruś jawi się jako konserwatywna demokracja.

  No ale jak nie ma się własnej inteligencji, to dobra i sztuczna. Jak miód :)
  UE i Zachodu - Oblicze fałszu i obłudy.