Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze witas

 • @Kmieć 12:26:03
  Krytykować "miłości po wsze czasy" do ZSRR, pytać o Katyń, dostać paszport, kupić pół tony cementu, kupić troche kiełbasy lepszej jakości bez kolejki, spytać gdzie jest forsa z Pewexu-i kilkudziesieciu podobnych rzeczy nie wolno mi było.
  Ponieważ reagujesz alergicznie na krytykę PRL dodam ,że że teraz jest chyba jeszcze głupiej.
  Szczepionki Covid - narzędzia zbrodni przeciwko ludzkości.
 • @Robik 11:59:25
  Jednak Piotrowski 15 lat "odsiedział". Co prawda w luksusowych , jak na skazanego za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem, ale jednak.
  Czy to wszystko(proces,wyroki,odsiadka) było jedną wielką mistyfikacją?
  Unijni lewacy w 37. rocznicę mordu bł. ks. Popiełuszki
 • @Kmieć 11:39:14
  Pamiętam w demokracji PRL-u , jaką znaczącą rolę mieli "ludzie pracy".
  Pisał o tej formie wolności/demokracji poeta słowami goryla uwięzionego w zoo: Mogę czochrać się o kraty
  Mogę w du..ę wsadzić patyk...."
  Tyle mniej więcej było wolności i demokracji.
  No chyba ,że był wujek w nomenklaturze,zjednoczeniu, KW lub ho ho w KC!
  No to było żyć i nie umierać.
  Wspólcześni rządzący to zgromadzenie zidiociałych kanalii.
  Ale i wtedy przecietne IQ działacza nie powalało na kolana.
  Szczepionki Covid - narzędzia zbrodni przeciwko ludzkości.
 • @Robik 10:02:37
  To kto zamordował? Skoro wiesz ,że nie Piotrowski..
  Unijni lewacy w 37. rocznicę mordu bł. ks. Popiełuszki
 • Miarą upadku narodu
  jest los morderców. Co roku na kilku katolickich portalach publikowane są zdjęcia patologicznego typa,mordercy-sadysty Piotrowskiego. Ten "człowiek" żyjący niczym pączek w maśle z SBeckiej emerytury cały czas zieje nienawiścią do "katoli", bierze czynny udział w "edukowaniu" kolejnych pokoleń bezrozumnych nienawistników. On i ci co wymierzyli mu "sprawiedliwość'(a także ci ,których to dranstwo nie uwiera) są znakiem czasu-upadku Rzeczpospolitej.
  Unijni lewacy w 37. rocznicę mordu bł. ks. Popiełuszki
 • @rowszan 18:07:20
  Napiszę powoli ,żebyś zrozumiał: Autor płacił podatki i składki przez lata uczciwej pracy i zgodnie z umową nabył prawa emerytalne.
  Przysługują mu umówione świadczenia i nie musi płacić haraczu.
  Jeżeli trzeba , to powtórzę komentarz z użyciem "Caps lock-a"
  Pandora Papers.
 • @rowszan 17:26:10
  Temat poruszony przez Autora jest istotny i godny mądrych komentarzy.
  Po co Ty się wypowiadasz?
  Pandora Papers.
 • @rowszan 17:15:43
  Bardzo "mądry" komentarz. Nie chcesz posłuchać "Zenka" i obejrzeć kolejnego odcinka M jak miłość?
  Pandora Papers.
 • Troszkę odgrzewane kotlety,ale
  Oczywiście trzeba i warto popularyzować wiedzę o przekrętach i bezkarności samozwańczych elit. W Polsce skumulowane opodatkowanie osób prowadzących działalność gospodarczą(czyli realnych"żywicieli") szacuje się na 83%. 10 największych korporacji działających w naszym kraju wpłaciło do wspólnej kasy "0"!!!!!!!!!!!!. Całe wspaniałe życie establishmentu finansowo-celebryckiego finansowane jest z niewolniczej pracy ludzi pracujacych. Sklerotyczny Umiłowany Przywódca chce do końca zniszczyć resztki wolnych, kreatywnych przedsiębiorców-ot obsesja leninowsko-hilarymincowska. Zielony pierdolec do końca wbije w ziemię ostatki wolnych i pracowitych i zostanie "płacz i zgrzytanie zębów!
  Pandora Papers.
 • @Nibiru 16:44:54
  Jeżeli nawet tak jest jak Pan pisze , to innej opcji na razie nie mamy.
  Pewnie po nieuchronnych podwyzkach cen prądu i gazu nastroje społeczne zradykalizują się i powstaną spontaniczne ruchy "czyscicieli" politycznego szamba.
  Ale na dzisiaj i treść i forma (z przyjemnoscią słucha się logicznych wypowiedzi konfederatów) przemawiają za popieraniem ich.
  Antycovidowa opozycja
 • W sprawie bandytyzmu covidovego
  ale może w ważniejszych sprawach jak bezpieczeństwo energetyczne, jak popularyzowanie zdrady interesów RP przez niejakiego Kurtykę ?(chciał sprzedać nasze kopalnie i elektrownie za posadkę unijną) itp. itd.
  Mozna ich lubić lub nie, mozna zastanawiać się ,czy nie są "koncesjonowaną opozycją" , ale na dziś to jedyna realna siła antyrządowa.
  Antycovidowa opozycja
 • "Uczynimy wielki krok naprzód..."
  Na pewno nie!
  Aktualne zagrożenia ludzkości, zagrożenie cywilizacyjne to zjawiska bezprecedensowe w historii świata. Nigdy żaden Neron,Hitler,Pol-Pot itp socjopaci nie dysponowali takimi środkami technicznymi, władzą socjo-techniczna jak współczesne samozwańcze elity ludzkości.
  W chemii fizycznej działa reguła Le Chateliera-Brauna zwana regułą przekory. W skali makro to jej zasady zarządzają m.in równowagą dwutlenek węgla-tlen i tylko ekogłupki nie dostrzegają cudowności zrównoważonego układu jakim jest ziemski homeostat(i chcą mordować polską energetykę na podstawie swojej fragmentarycznej "wiedzy").
  Na podstawie wieeeelu lat doswiadczeń stwierdzam ,że podobnym homeostatem jest ludzka cywilizacja. Taki makro-roztwór buforowy; im wecej bedzie zamordyzmu tym silniejsze bedą(i już powstają) ruchy wolnościowe.
  Kto dziś pamięta o hordach Dżingis--Chana, które podbiły Chiny? Zostały wchłoniete, "przenicowane".Przetrwała wspaniała, chinska cywilizacja. Psychopaci z Waszyngtonu i okolic , ze wzgledu na głębię patologii pewnie nie zostaną zresocjalizowani, ale stawiam dolary przeciw orzechom ,że ludzkość (a na pewno plemię znad Wisły) nie pójdzie na rzeź(tzn 50% mądrzejsza część wspomnianego plemienia)
  ŚWIAT - na skraju przepaści Covid.
 • @Oświat 15:22:10
  Najpierw z tą twoją...
  Czy Polki są ładne?
 • A nie mozna od razu do sedna?
  Tylko najpierw na spacer?
  Czy Polki są ładne?
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:23:10
  Chyba najlepszy tekst jaki czytałem na Neonie od paru tygodni.
  Spokojny, merytoryczny, pozbawiony agresji.
  Też uważam, że w dramatycznych okolicznosciach w jakich znalazła się Rzeczpospolita (nie bloger D K), jakakolwiek wojna domowa przyspieszy nasz upadek. Wielkolechitopierdy są wesołe , ale do powaznej rozmowy nie nadają się.
  P S
  moje uwagi nt. tekstu dotyczą artykułu a nie komentarza
  W obronie Wielkiej Lechii.
 • Czemu tu tak cicho
  na temat monumentalnego dzieła prof. Chodakiewicza i dr Sommera "Jedwabne historia prawdziwa" ? To rzetelne dzieło historyczne napisane przez profesjonalnych historyków (nie "światowej sławy historyka" niejakiego Janka Tomka G.), znakomicie udokumentowane , dla ludzi uczciwych i myślących to księga kończąca spory i rozwiewająca wątpliwości; Polska i Polacy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za jedwabieńską zbrodnię.
  Film z natury rzeczy jest dokumentem niższej rangi przez specyfikę odbioru , chociaż niestety , we współczesnym świecie trzeba trafiać z przekazem do mniej myślących.
  "Powrót do Jedwabnego" W. Sumlińskiego - koniecznie!
 • @kula Lis 70 16:43:45
  PiS nie obierze takiego stanowiska , a innej partii nie widzę(może Konfederacja?). Francja jest w cieżkim szoku po decyzji Australii o anulowaniu kontraktu na podwodniaki , ale "Francja" to niestety "Micron" i jego akolici-banksterki podległe-z tej strony nic dobrego nas nie czeka.
  Natomiast skretynienie destrukcyjne w postaci zielonego "ładu" spowoduje drastyczny spadek poziomu życia i może zostanie przekroczona masa krytyczna i dojdzie do jakże nam potrzebnego wybuchu i resetu elit?
  Patryk Jaki zapowiada ważną konferencję!
 • W N.Cz. pisuje/pisywał? Tomasz Cukiernik
  I b. często czytałem jego rzeczowe analizy nt. salda rozliczeń RP-UE.
  Powtarzam zawsze zachwyconym unijną "szczodrością", że jeżeli oglądasz jakąś inwestycję , przy której stoi dumna tablica informująca, że "projekt sfinansowany.. .. .UE", to całkiem dosłownie, z tego projektu dostalismy kasę na tę tablicę, a stukrotnie wiekszy wysiłek finansowy na stworzenie tego czegoś(często psu na budę potrzebnego) ponieślismy sami.
  Patryk Jaki zapowiada ważną konferencję!
 • @Anna-PK 19:19:03
  Ot bezczelne, talmudyczne komentowanie.
  Wyznawcy religii handlowej okradli Polaków, mają pełną władzę w sądownictwie, zarządzaniu "nauką", "żrą" na posadach w spółkach skarbu państwa, wyją w telewizorach, a po obróbce techników dźwiękowych zostają artystami itp. itd..
  Cwelebryci medialno-artystyczni wywalczyli sobie podatek na wynagrodzenia zwany opłatą reprograficzna, zakłamują historię finansowani z pieniędzy ukradzionych biednym ludziom..no po prostu żyjemy w Polin.
  Tak więc "zaniepokojenie" p. Anny wystepkiem prezydęta jest zupełnie niepotrzebne.
  Kościół vs władza państwowa
 • @Anna-PK 18:17:29
  Skąd wysnuła Pani wniosek ,że mi "nie przeszkadza polityka..."?
  Przecież piszę wyraźnie, że pan Duda nie jest reprezentantem polskich katolików. Jest prawnikiem ,czyli człowiekiem o nadzwyczajnych zdolnościach giętkości kręgosłupa. Poględził z Jasnej Góry , (wstyd dla Paulinów,że z nim rozmawiają-chociaż w innym przypadku byłoby pewnie tvn-owe znalezienie licznych "molestowań").
  A wracając do sedna sporu: czy zamieściła Pani swoje "zaniepokojenia" gdy p.Duda "preferował" walkę z antysemityzmem po wybiciu szyby przez świra?
  Kościół vs władza państwowa