Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze kalipso

 • zwycięstwo!
  Koniec bezsensownego rozlewu krwi jest zwycięstwem wszystkich. Zwyczajni ludzie chcą żyć pracować zakładać rodziny, ale światem rządzą zachłanne bydlaki zdolne do wszystkiego! Najwięksi zbrodniarze chodzą w drogich garniturach generalskich mundurach czasami dostają pokojowe nagrody nobla.
  Karabach - rosyjskie zwycięstwo - czy klęska
 • @Oscar 17:38:05
  To jednak Anglia nie ma wiecznych wrogów ani wiecznych przyjaciół, ma tylko wieczne interesy, dlatego miała imperium, w którym słońce nigdy nie zachodzi.
  Kapitulacja Paszyniana i koniec jego kariery.
 • Cywilizacja
  Stare rzymskie powiedzenie Ex oriente lux (Światło przychodzi ze wschodu) potwierdza i wskazuje wschód jako miejsce narodzin wspaniałych azjatyckich kultur, cywilizacji i jako źródło wielkich myśli i filozofii.
  Czerwone igrzyska
 • wykonali zadanie?
  Wykonali zadanie, ale teraz trzeba dokończyć zadanie globalizacyjno/kolonizacyjne czyli gender, lgbt do tego potrzebna jest zmiana na PO i lewicę.
  Nas! Bohaterów!! Prądem!!!
 • A gdzie miłość?
  Całkowite niezrozumienie miłości małżeństwa szacunku i odpowiedzialności. To jest traktowanie partnera zimno, egoistycznie, przedmiotowo. Jak się wiążemy to nie podpisujemy intercyzy, że zawsze będziemy piękni i bogaci szczupli, nie będziemy mieć problemów z prostatą, nietrzymaniem moczu. Jak będziemy chorzy to partner nie będzie się nami opiekować i wspierać ale nas rzuci jak zużytą ścierkę. Znieczulica i zwykłe chamstwo. A co z dziećmi? Szanowny pan zapomniał że jest coś takiego jak rodzina, o którą należy walczyć chuchać o dmuchać jest dla nas wszystkim. Wspiera nas kiedy nam się powinie noga stracimy pracę czy jesteśmy chorzy. Ta kobieta powinna wystąpić o rozwód z orzeczeniem winy buraka (pewnie już ma chudą zmienniczkę) zarządać wysokich elimentów na dziecko i dla siebie. Stanie na nogi nabirze pewnoścvi siebie da sobie radę po jej cham, tylko szkoda dziecka.
  Gdy żona tyje. Co zrobić z grubą babą?
 • żołnierze globalistów
  LBGT to żadna lewica w tradycyjnym znaczeniu, to żołnierze globalistów, za nimi stoi wielkiiii kapitał i wszystkie,,demokratyczne" państwa (USA,Anglia, Kanada, Francja, Izraeel,Belgia, Holandia... LBGT to lewica tylko z nazwy aby zamydlić oczy maluczkim. Globaliści przy pomocy kościoła zniszczyli socjalizm, projekt LGBT służy do zniszczenia kościoła i tradycyjnego świata jaki znamy.
  Lewica z odchyleniem genitalnym
 • anglosasi
  Ostatnie stulecia to anglosaski świat i ich dominacja. Podła polityka, potworna propaganda ( to od nich uczył się Goebbels) podboje skłócanie czyli dziel i rządź i kolonialne wysysanie bogactw z drugiej połowy świata. To kolonialiści odpowiedzialni są za uwstecznienie, zatrzymanie w rozwoju krajów przez nich skolonizowanych ich bogactwo, to cierpienia i nędza innych.
  Chiny, Stany Zjednoczone i my.
 • hulaj dusza
  Zdekomunizowano przemysł, stocznie, cukrownie, kopalnie, elektrownie, kamienice, PGRY, dekomunizują słuzbę zdrowia, ulice, historię. Pewnie zdekomunizują uczelnie i będą płatne, mało?
  Brak dekomunizacji i lustracji - grzech pierworodny III RP