Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze mykolaj-ek

 • @Berkeley72 19:26:34
  Ty zaś jesteś "kozak szczepienny" a jednocześnie "trzęsidupa covidowa". Co lepsze?
  Nowa normalność w globalnej psychuszce
 • @Oscar 16:59:21
  "Co do "cudownej" metody lekarza.
  Było by wspaniale ...ale niezbędne są badania kliniczne..to jest ściśle określony proces badań."
  Natomiast "spichcona naprędce" (bez żadnych gwarancji skuteczności i nieszkodliwości) szczepionka przeciw czemuś, czego do tej pory nie udało się wyizolować żadnemu z renomowanych laboratoriów już "mengelizmem" nie jest?
  Można wyleczyć Covid-19 w 48 godzin.
 • @Anna-PK 21:31:15
  Bardziej do mnie przemawia obserwacja drogi listu z rekomendacją kandydata niż późniejsze dywagacje, kto, kiedy.
  Inna sprawa to deprecjacja nagrody Noblowskiej. Doraźna polityka to nie najmądrzejszy "podpowiadacz". Głupcy (służący doraźnym celom) przez lata chodzą w chwale...
  Putin zgłoszony do nagrody Nobla
 • @Anna-PK 15:44:24
  "Putin do Nagrody Nobla po tym kiedy US nominowały prezydenta Trumpa." A może należałoby przetłumaczyć: "Putin do Nagrody Nobla po czym US nominowały prezydenta Trumpa."
  Zresztą mówi o tym zgłaszający kandydaturę prezydenta Putina rosyjski pisarz Siergiej Komkow. A można przeczytać to tu: https://pl.sputniknews.com/swiat/2020092413105314-putin-zostal-nominowany-do-nagrody-nobla-sputnik/
  Putin zgłoszony do nagrody Nobla
 • Putina zgłoszono wcześniej
  Prezydenta Putina zgłoszono wcześniej. Potem zaczęły sie nerwowe ruchy i szybciutko zgłoszono kandydaturę prezydenta Trumpa.
  Taką wiadomość można znaleźć pod adresem: https://news.am/eng/news/603809.html
  Takie to sprawy...
  Putin zgłoszony do nagrody Nobla
 • @maricus 19:23:04
  Podpisuję się pod Twym komentarzem bez zastrzeżeń. Po co było porywać młodzież na walkę z próbującymi "poukładać swe życie" po wyniszczającej wojnie, zwykłymi obywatelami? Danina krwi z młodych? W imię jakiegoś idioty, co bezpiecznie sobie siedział (leniwie sącząc whisky) w jakimś pubie w Londynie.
  Powiedzcie babci, że zachowałam się jak trzeba
 • @interesariusz z PL 18:51:18
  "Współczynnik przekazywania świrusa wyszedł im rekordowy, jakby to panna młoda była taka szczodra" - tylko bezmyślne bydlę może coś takiego napisać. Testy jakie nieudolne są każdy widzi. To co one naprawdę pokazują nikt nie wie. Życzę żeby ktoś rozpoznał Cię, mimo noszonego namordnika, i Cię po mordzie sprał. Głupota i bezczelność Twoja jest porażająca.
  To nie maseczki zabijają
 • @interesariusz z PL 16:44:51
  Aj, aj. Ależ prześmiewczy ton! Pogratulować! A jakżeż delikatnie trąca o Covid! Nośmy namordniki i szczepmy się bracia biegusiem! Zgadłem?
  Bożki współczesności
 • @interesariusz z PL 09:29:57
  Zaś Ty (Pan, Pani?) podaj adresy rodzin, których członkowie zmarli na tego wirusa (w czystej postaci - bez innych chorób). Wierzysz w tego wirusa czy nie? Pisząc "świrus" pokazujesz, że tak nprawdę niezbyt wierzysz w tą całą "medialną hucpę". Ale może jednak? Rozdwojenie?
  WAŻNE!
 • Husky w ataku
  Husky nie próżnuje i udając niejakiego "Jozia z Londynu" dokłada Owsiakowi. Żrób "ściepę" jak ten dziadunio (no może chociaż jak Owsiak) i uszczęśliw społeczeństwo nasze tym czego mu brakuje. Nienawiść (a może zwyczajna zawiść) to brzydka cecha charakteru.
  Jacy są ci Angole ?
 • @Jozio z Londynu 18:22:27
  Czy Pan Panie "Jozio z Londynu" nie jest klonem niesławnego Husky'ego? Taka mnie jakaś refleksja naszła i podejrzenie zarazem.
  Cala Europa przeciw, tylko Polacy ignorują ZAGROŻENIE