Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze ide

 • RAM
  Ja w innej ważnej sprawie.
  Szanowny p. Doktorze.Kieruję do Pana pytanie ,na które nie uzyskałem odpowiedzi od administratorów m.in. Czerwonego Korsarza.
  Dlaczego usunęliście artykuły blogera o nicku RAM.Czy to sprawka V kolumny ukraińskiej,ponieważ publikował dużo artykułów-tłumaczeń z włoskiej prasy niekoniecznie zgodnych z oficjalnym przekazem?
  Z wymienionym adminem rozmawiałem nawet telefonicznie-twierdzi że nie kojarzy blogera,blogera,który miał ponad 2000000 odsłon!!!.Czy to objaw samouwielbienia tego pana,n.b.publikującego tylko jakieś własne miałkie przemyślenia i celowy sabotarz portalu Neon-24.
  Proszę o odpowiedż.
  Wojna o przyszłość ludzkości. Część 5.
 • kłamstwo
  W powyższym artykule autor Kula Lis 69 bezczelnie kłamie n/t dyskusji w 2011r pomiędzy p.Żyrinowskim a jakoby rabinem.Można to z łatwością sprawdzić/https://youtu.be/0kWFWTcNjbA/.Nie było tam żadnego rabina ani opluwania czy też bójki.Autor przerósł,może w swej zaciętości -przegonił w kłamstwach samych bolszewików.Gonić takich z neonu
  "Żyd" słowem zabronionym?
 • @MacGregor 09:12:25
  Po u..ja mieszać sprawy gospodarki z polityką. Palę węglem i jak tańszy ruski
  to będę chciał nim dalej palić.Gospodarka głupcze/liczy się/parafrazując B.C.
  Jak można na handlu z Rosją zarobić to dlaczego nie.Chyba ze jesteśmy mesjaszem narodów i inne trele lele i za guzik nie oddamy itp.itd...duperele
  Dał nam przykład pan Pompka.