Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Kmieć

 • @stanislav 17:35:28
  Tak a'propos...
  @Ikulalibal Panem wytarł podłogę, to szuka Pan kogoś "słabszego", żeby się wyżyć?
  Źle Pan trafił. Potrafię w razie potrzeby wbić Pana w glebę.

  P.S. Chwała Panu za to że goni Pan Tetryka spod samiuśkich Tater (Golan) za sekciarstwo covidowe, ale przychodzi mi do głowy myśl, że pogrywacie w "dobrego i złego policjanta" - słowem uprawiacie żydowskie siadanie na obu stronach barykady, ot zwyczajną dialektykę...
  Niemieccy Zieloni – renesans stalinizmu
 • @stanislav 17:35:28
  //Tytułowy artykuł zatem jak najbardziej zasługuje na Jedynkę- bardziej niż różne ciągle reanimowane trupy tematycze popierane przez " naszych".//

  Z całą pewnością zasługuje, na pałę i gaz, jeśli w tym talmudycznym gniocie czytamy koszernie zastosowany "chłyt matetingowy" pod tytułem polskim "Moja walka", który to tytuł NIGDY nie był tłumaczony z niemieckiego na inne języki. Ten tytuł jest w oryginale "jakością" samą w sobie: "Mein Kampf".
  Gdyby judenradzki autor użył oryginału, to wówczas jego z dupy koszernego wielbłąda teza o stalinizacji spod znaku niemieckojęzycznych eco-terrorystów Mumii Jewropejskiej nie miałaby racji bytu.
  Bo syjonistyczny zbrodniarz towarzysz Hitler i św. Józef Stalin mają się do siebie jak pięść do nosa...
  Niemieccy Zieloni – renesans stalinizmu
 • @JimA 16:47:16
  Te najprawdziwsze kremófki, etosowe, wypełnione koszernym duchem śniętym (pustynnym dżinem), który za życzeniem Największego we Wszechświecie pożeracza owych cymesów, odmienił oblicze tej ziemi z Polski na Polin, SĄ ZE STYROPIANU. Ohyda!
  Koniec dyskusji.
  Pilne!!!
 • @Kmieć 16:34:36
  P.S. Niech się ona cieszy, że nie piszę do niej per "una".
  ;)
  Pilne!!!
 • @Natalia Julia Nowak 14:09:11
  //Dlaczego zwraca się Pan do mnie per "ona"?//

  Obraziłaby się ona, gdybym wytłumaczył...
  Pilne!!!
 • @kula Lis 69 15:37:59
  Czyli grzybicę układu oddechowego powoduje covid? A nie noszenie zawilgoconej szmaty na ryju w klimacie subtropikalnym?...

  Te koszerne naókafce to są doprawdy... full wypas demokratyczne...

  P.S. Za niedługo to covid będzie przyczyną liszajów i haluksa.
  Pilne!!!
 • @JimA 15:16:13
  //dlaczego Ty nie lubisz kremówek//

  Bo są ze styropianu...
  Pilne!!!
 • ...
  Redakcjo Neonu!

  Nie wierzę! Daliście TO na ultra jedynkę???
  Chcecie zamienić się w "Pudelka"?
  Niemieccy Zieloni – renesans stalinizmu
 • @Natalia Julia Nowak 12:38:00
  //Cała Polska walczy z Covidem jak niegdyś ze stonką ziemniaczaną i barszczem Sosnowskiego!//

  Głupia!
  Stonka - w przeciwieństwie do mitycznego wirusa "powodującego" medialnego covida - jak najbardziej istnieje i pożera krzaki ziemniaków.
  W czasach gdy uprawy nie były sypane i polewane toksyczną chemią, to i wszyscy w czasie wegetacji ziemniaków zbierali z krzaków ziemniaczanych stonkę.
  Takie to dziwaczne?

  No a barszcz sosnkowskiego to nawet nie wiem, czy ona wie, jak bardzo jest niebezpieczny. I tu akurat nie przypominam sobie akcji, żeby zwykli ludzie masowo byli zachęcani do walki z tym zabójczym ziołem.
  Jest ono zbyt niebezpieczne bez wiedzy jak z nim postępować.

  Tak więc niech ona lepiej zajmie się antykoncepcją, feminizacją, itp. zajmującymi ją tematami, niż żydowskimi stereotypami mającymi obrzucać gównem Polskę Ludową
  Pilne!!!
 • @rowszan 12:44:59
  Ja zrobiłem pewien - jak to młodzi mówią - "iwent na pranka".

  W pawilonie handełowym "Dino" w pewnym momencie stanąłem jak wryty między półkami, wzrok wlepiłem w podłogę i wskazując palcem na nieokreślony punkt na niej krzyknąłem: WIRUS! wirus tu leży. JAKI WIELKI! Łolaboga! WIRUS!

  Trzeba było widzieć hołotę ludzkopodobną jak spierd...a z tego zakątka sklepu :D
  Pilne!!!
 • 1*
  //Motto przypomina tytuł książki „Moja walka“.

  Na stronach internetowych tej organizacji były widoczne różne, ale podobne do siebie plakaty pokazujące np. czarnoskórego mężczyznę i białą kobietę wspólnie trzymających czerwoną flagę. Plakaty te są dobrze znane, to są plakaty propagandowe Komsomołu z lat stalinowskich./

  Biedny człowieku...
  Nie wiem, co Bild i Ty zauważyliście, i jakie macie okulary, że dopatrzyliście się w tej bronsztajnowskiej (od Lejby Bronsztajna - pseudonim operacyjny "Trocki") propagandzie Stalinizmu?

  Może Ty i Bild z tego samego Judenratu, co i owi bronsztajniści? Może dialektykę żydowską uprawiacie? Albo jesteście niedouczeni?
  Bo inaczej tej schizofrenii dezinformacyjnej wytłumaczyć sobie nie umiem.
  A wiem jedno - nikt tak nie boi się osoby Stalina i wszystkiego co za Nim stało, jak parchy i kryminaliści - to w sumie synonimy.
  Niemieccy Zieloni – renesans stalinizmu
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:47:47
  Myśli Pan, że @Pani Dubito, to koszerny desant z "nie-poprawnych"?

  A odnośnie postawionego na nogi VATu to niech się Pan nie krępuje.
  Bardzo jestem ciekaw pańskiej opinii. Bo takie enigmatyczne "nie wątpię" to można zrozumieć - ja mogę - "opatrznie". :)
  Palestyna pokona syjonizm!
 • @kula Lis 69 06:43:34
  //Szczepionka Pfizer już dla 12-latków! Amerykańska Agencja ds.Żywności i Leków (FDA) zatwierdziła w poniedziałek do użytku w nagłych wypadkach szczepionkę przeciwko koronawirusowi firm Pfizer/BioNTech dla osób niepełnoletnich od 12. //

  Co to znaczy "w nagłych wypadkach"???

  W nagłych wypadkach to się stosuje ANTIDOTUM na trucizny sztuczne lub pochodzenia naturalnego, jak np. po ukąszeniu przez jadowitego węża; albo jakiś LEK, który jest jedyną i ostatnią szansą ratowania życia.

  SZCZEPIONKI NIE SĄ LEKIEM!
  Więc nie mogą być stosowane w "nagłych wypadkach".

  Szczepionka - teoretycznie, bo w praktyce nie udowodniono działania ANI JEDENEJ szczepionki przeciwko jakiejkolwiek chorobie - ma u ZDROWEGO człowieka/zwierzęcia wytworzyć przeciwciała, żeby organizm mógł łatwiej zwalczyć ewentualną chorobę przeciwko której się prowadzi szczepienia.
  Jak już organizm jest trawiony chorobą, to szczepienie jest przysłowiową musztardą po obiedzie, a nawet gorzej, bo jest dodatkową trutką obok własciwej choroby.

  Więc do kurwy nędzy, o jakich nagłych wypadkach ci zbrodniczy faszyści z Sekty Covida bredzą?!!!
  Początek nowej Norymbergi dla covidowych zbrodniarzy
 • @kula Lis 69 07:55:32
  //Zdaniem Simona, w przypadku osób starszych trzeba powtórzyć szczepienie szybciej, aby podwyższyć ich odporność. – U tych osób dwie dawki szczepionki prawdopodobnie nie wystarczą. //

  Niektórzy starzy (80+) ludzie, którzy się zaszczepili pod wpływem faszystowskiej propagandy z telaviwzora, lub za namową głupiej rodziny, jednak są odporni jak karaluchy na promieniowanie i nie chcą umierać. (mam taką sąsiadkę 90 lat. przyjęła dwie dawki trutki na szczury zwnaje wyszczepionką covidową i albo "źle" wylosowała, albo odporna i nadal bierze emeryturę! - AJ! WAJ!).
  A to jest wielce niedemokratyczne.

  Żydeły polskojęzyczne robią co mogą, żeby dobrać się do dobra Polaków, które unym tak leży na pompie (bo nie sercu przecież), a którego to dobra starzy Polacy mają jeszcze dość dużo pokitranego i na dodatek nieobciążonego długiem.

  Dlatego kryminalista-zbrodniarz Simon namawia do skuteczniejszej czystki etnicznej nad Wisłą.

  Kurwiego syna na sznur, a jak nie da rady to zaszczepić psychola paroma gramami Pb.
  Początek nowej Norymbergi dla covidowych zbrodniarzy
 • @Pani Dubito 01:46:54
  Szybko.
  Tuż po rejestracji na Neonie, bez przedstawienia się, bez dania możliwości poznania się publicystom, komentatorom, i czytelnikom choćby poprzez napisanie kilkunastu szerszych komentarzy - wali pałą na odlew; bez słowa uzasadnienia.

  Ot, impertynentka...
  Palestyna pokona syjonizm!
 • @dr nowopolski 12:05:48
  Jeśli mamałe żydówka, to nie półżyd, tylko w pełni rasowy.
  To takie dziwaczne talmudyczne zasady. Służące do podboju świata.
  Koncepcja i rola bydła w globalizmie NWO
 • @Laznik 17:57:41
  https://www.globalresearch.ca/wp-content/uploads/2020/12/souris-768x725.jpeg

  Myszka po lewej: “Zamierzasz się wyszczepić?”,
  Myszka po prawej: "Oszalałaś?, jeszcze nie skończyli testować wyszczepionki na ludziach”
  Koncepcja i rola bydła w globalizmie NWO
 • 5*
  No, no...

  Takich dosłownych treści to się po Panu Redaktorze w życiu bym nie spodziewał.

  Dziś daję 5* tak tłustych i "wypasionych" jak chyba jeszcze Panu nie dałem.
  A przy okazji.

  //Pozbawmy tych bandytów i złodziei zysków z eksploatacji Palestyny – a sami uciekną. Okradać Marsa, wyliczać bilionowy dług Ziemi wobec Jowisza czy co tam jeszcze syjoniści wymyślą. //

  Na początek całkiem niezłym pomysłem na odcięcie Syjonu od sposobności talmudycznego okradania wszystkich społeczności tzw. podatkiem VAT (tam gdzie występuje), który to podatek jest wyjątkowo plugawym sposobem rabunku. Jest to podatek, który powoduje, że każde ludzkie działanie, absolutnie każde, nim objęte przynosi stratę.

  Jest to podatek, który w miarę pojawiania się nowych dóbr wytworzonych (wydobytych surowców) ludzką Pracą - którą Syjon się bżydzi - zamiast wzbogacać pracujące społeczności, okrada je.

  A żeby Syjonowi zrobić wyjątkowe "kuku", wystarczy ten podatek odwrócić z głowy na nogi.
  Czyli za jego pomocą wyliczać ile nowych pieniędzy, będących równowartością wykonanej Pracy, należy "wydrukować" i wprowadzić do gospodarki, zamiast je z gospodarki jak dotychczas usuwać i na ich miejsce syjoniści wprowadzają coraz to nowy "pieniądze" obciążone długiem, które sami tworzą z powietrza.

  A jak wprowadzać te nowe pieniądze na rynek? Opłacać nimi tych, których praca nie przynosi namacalnych efektów: urzędników, nauczycieli, aktorów, itp.

  Prawda że proste? I genialne.

  (Taki odwrócony do normalnej pozycji "podatek" VAT byłby aktem tak wielkiego antysyfilizmu, że kwik syjonistów "Aj! WaJ!" słychać by było poza granicami Układu Słonecznego. Kto wie, czy nie gdzieś w okolicach Mgławicy Magellana...)

  P.S. Jak to mówią: nikt wykształcony ekonomicznie na to dotychczas nie wpadł, bo nie wiedział, że to jest możliwe.
  Aż przyszedł Kmieć, który o tym nie wiedział, i to wymyślił.
  :)
  Palestyna pokona syjonizm!
 • @Oscar 09:22:22
  //(to skąd tyle trupów w Indiach ? )//

  Z faszystowskiej propagandy. Z tej samej, która pokazywała "ofiary covida" z Włoch, gdy ten kryminalny obłęd się zaczynał.

  We Włoszech były to trumny ofiar utopionych przed około sześciu laty w Morzu Śródziemnym afrykańskich "uchodźców".
  A dziś ta sama faszystowska propaganda pokazuje jako "ofiary covida" ludzi, którzy zginęli przed rokiem w wypadku w zakładach chemicznych w Indiach.
  Koncepcja i rola bydła w globalizmie NWO
 • @Oscar 09:18:07
  Debil.
  Jesteś przeziębiony, to nie wychodzisz na wycieczki na zimnym (mroźnym) powietrzu, kutafonie, talmudycznie odwracający pojęcia!
  Koncepcja i rola bydła w globalizmie NWO