Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze krzysiekniepieklo

 • @Yarpen Zirgin 11:21:33
  Moich słów w Biblii nikt nie zapisał, więc Twój komentarz jest do bani.
  Co Jezus mówił o Pawle?
 • @Adamus... 01:02:17
  A jakieś argumenty Adamus?
  Przecież tam jest wyraźnie napisane, że tam gdzie siał Jezus, to jakiś zły człowiek dosiał chwastu. Pszenicą jest to, co zasiał Jezus. Chwastem jest to, co dosiał zły człowiek. To co, uważasz, że Paweł dosiewał pszenicę, bo Jezus za skąpo siał?
  Co Jezus mówił o Pawle?
 • @57KerenOr 00:19:28
  To zacytuj Keren te swoje rewelacje z biblii, a ja poddam te rewelacje krytyce. Wtedy to będzie dyskusja. Bo na razie to prezentujesz swoje zdanie bez biblijnych argumentów na potwierdzenie swojego zdania. Ja staram się cytować Pismo żeby nie być gołosłownym. Więc się dostosuj do poziomu, aby dyskusja była sensowna.
  Co Jezus mówił o Pawle?
 • @Adamus... 23:36:05
  Widzę, że masz problem żeby zajarzyć.
  Jeszcze raz. Dlaczego tamci się zdziwili, że razem z pszenicą wyrósł chwast.
  Przecież widzieli, jak Jezus siał. No i są zdumieni, że razem z pszenicą rośnie chwast? To właśnie o to chodzi, że jedni i drudzy czytają biblię, a wyrasta raz pszenica a innym razem chwast. To dlatego, że jedni stosują się do nauki Jezusa, a ci drudzy do innych nauk zapisanych w tej samej Biblii.
  Jeśli te fałszywe nauki miały by być poza Biblią, to trudno by było się dziwić, że nie rośnie z tego pszenica.
  Co Jezus mówił o Pawle?
 • @Adamus... 22:42:40
  Może za szybko czytasz i to jeszcze z negatywnym nastawieniem.
  Jezus wyraźnie mówi, że jego słowo jest ziarnem.(to ten pierwszy fragment)
  No a później Jezus mówi, że ktoś dosiał chwastu. To o czym Jezus mówi? No mówi, że dosiano fałszywe słowo i z tego słowa rośnie chwast (synowie złego). No to teraz trzeba się zastanowić, co jest w Biblii tym fałszywym słowem. No bo dlaczego mieli by się pytać - czy nie posiałeś dobrego ziarna?
  Po prostu ziarno zostało wymieszane z chwastem i to się znalazło razem w roli. Nie może tutaj chodzić o zupełnie inne pole, gdzie Jezus nie siał.
  Co Jezus mówił o Pawle?
 • @57KerenOr 21:45:25
  No Keren, jak cytujesz Biblię i ani jednego słowa swojego komentarza nie dodajesz, to się podszywasz pod autora tego tekstu. Ja wiem, że trudno jarzysz ale chyba to łatwo zauważyć.

  No a całe Twoje wystąpienie widzę tak, że jako "lew", to chciałbyś mieć kontrolę nad całym pastwiskiem. No ale kto by powierzył swoje stado takiemu drapieżnikowi? Nietrudno zgadnąć, dlaczego tak troszczysz się o owce.
  SYN BOGA OJCA JEST BRAMĄ DLA OWIEC!
 • @57KerenOr 20:15:16
  Ta jedna gwiazdka to dla tego, który się podszywa.
  SYN BOGA OJCA JEST BRAMĄ DLA OWIEC!
 • Propaganda
  No, widzę, że spojrzenie na historię jest tutaj przedstawiane z wielu stron. Każdy uprawia swoją propagandę, a prawda jest dla wszystkich tajemnicą. No, może wiadomo, co się wydarzyło i tutaj nie ma się o co sprzeczać, No ale przyczyny tych wydarzeń każdy ustala na podstawie głoszonej przez strony propagandzie. No a prawdziwe przyczyny tych wydarzeń są trzymane w głębokiej tajemnicy. Władcom zależy na tym żeby największe łajdactwa zrobić cudzymi rękami i oskarżyć o te łajdactwa innych.
  Później powiedzieć - to nie my, to tamci. No bo jak by prawda wyszła na jaw, to świat szybko by szybko rozliczył tych, którzy poprzez swoje łajdactwa znieprawiają świat. A żeby poznać prawdę, to wystarczy zaobserwować, co na tym gównie najlepiej rośnie.
  17.IX. 1939 - Bądźmy obiektywni.
 • @Oscar 08:48:06
  A matematykę na maturze zdałeś? Jeśli tak, to może zrozumiesz to, co napiszę. 6 kwietnia w Polsce wszyscy założyli maski na ryj. Jeśli jest taka skuteczność tych masek, to mi wytłumacz, dlaczego w statystykach nie ma żadnej różnicy na przełomie tego okresu? No przecież powinna zarażalność drastycznie spaść w związku z tym, że wszyscy założyli te zbawiające od covida maski. No, jakieś niedopatrzenie tych, którzy sterują tymi statystykami. Druga sprawa to na Białorusi nie zrobiono nic z tych restrykcji, które były powszechne gdzie indziej. No i na Białorusi nic szczególnego się nie dzieje. Nie widać sznurów ciężarówek z trumnami.
  No ale jak to było z tą Twoją maturą, może sam nam powiesz?
  Apokaliptyczna, jerozolimska religia strachu, Covid 19
 • Testament Pawła
  No i widzę, że obrońcy testamentu Pawła są w konsternacji i nie bardzo wiedzą, jak ten testament Pawła obronić.
  Wiara budowana na skale
 • @Adamus... 13:14:10
  Saula też wybrał, no i nic mu to nie pomogło, bo odrzucił pouczenia.
  Żydów też wybrał ale później ich odrzucił, bo nie chcieli słuchać pouczeń.

  Mt 21
  42 Jezus im rzekł: «Czy nigdy nie czytaliście w Piśmie: Właśnie ten kamień, który odrzucili budujący, stał się głowicą węgła. Pan to sprawił, i jest cudem w naszych oczach15. 43 Dlatego powiadam wam: Królestwo Boże będzie wam zabrane, a dane narodowi, który wyda jego owoce. 44 Kto upadnie na ten kamień, rozbije się, a na kogo on spadnie, zmiażdży go».
  45 Arcykapłani i faryzeusze, słuchając Jego przypowieści, poznali, że o nich mówi. 46 Toteż starali się Go pochwycić, lecz bali się tłumów, ponieważ miały Go za proroka.

  Tak że powoływanie się, że "Abraham jest naszym ojcem" niewiele pomoże, bo trzeba najpierw wypełnić warunki Przymierza, a dopiero później można liczyć na obietnice zawarte w Przymierzu.
  Jadowity gad zafiksowany na jednym
 • @puuuq 11:44:14
  Tam na górze Bóg zawarł z Mojżeszem przymierze dając mu tablice z Dekalogiem, no a później cała reszta się do tego przymierza przyłączyła.
  Jak Ci nie pasuje Przymierze zawarte podczas ostatniej wieczerzy z dwunastoma, to możesz poczekać, aż Bóg zstąpi i podpisze z Tobą umowę na piśmie.
  Jadowity gad zafiksowany na jednym
 • @puuuq 10:26:04
  No, może słyszysz, że gdzieś dzwonią ale nie wiesz, w którym Kościele.

  Może spróbuj zrozumieć, co znaczy sformułowanie - "to czyńcie" (na moją pamiątkę)

  Co znaczy - to czyńcie? Czy takie sformułowanie pozwala na zmienianie czegokolwiek?
  Jadowity gad zafiksowany na jednym
 • @puuuq 23:44:02
  To nie słyszałeś, że Katolicy uczą, że w tym Kawałku Chleba Jest Żywy Jezus? No ale mimo tej nauki w Wielki Piątek składają "Żywego Jezusa" do grobu.
  Jadowity gad zafiksowany na jednym
 • @60grzegorz 08:52:20
  Widzę, że zupełnie nie rozumiesz Pisma.
  Pewnie zdarza Ci się, że modlisz się do Boga - "Ojcze nasz", no bo Jezus zostawił nam taką modlitwę do swojego Ojca.
  No i co to dla Ciebie znaczy?
  No bo dla mnie to znaczy, że jestem synem Boga. No i jeśli Jezus też jest synem Boga, to ja dla Jezusa jestem bratem. No i Maria, Jego matka jest też dla mnie matką. W związku z tym, jesteśmy jedną wielką rodziną właśnie poprzez Krew Chrystusa, którą przelał za nas na krzyżu i kazał nam Ją pić.
  Jezus kazał nam spożywać swoje Ciało i pić swoją Krew właśnie po to żeby napełnić nas Swoim Życiem.
  Nie ma piekła, nie ma czyśćca ale jest Boże Prawo Kolego b.
 • @57KerenOr 17:42:45
  """""ZAPRAWDĘ POWIADAM CI DZIŚ, ZE MNĄ BĘDZIESZ W RAJU!".""""""

  Jak by Jezus nie podkreślił, że dziś mówi, to nikt by się tego nie domyślił?
  Nie ma piekła, nie ma czyśćca ale jest Boże Prawo Kolego b.
 • Król lew
  Lwy już tak mają, że człowieka trudno im zrozumieć. No i przyjaźń ze lwem może mieć dramatyczne konsekwencje. Może faktycznie niepotrzebnie przychodzę na Twojego bloga.
  Nie ma piekła, nie ma czyśćca ale jest Boże Prawo Kolego b.
 • @57KerenOr 10:53:36
  Masz tutaj szerszy fragment, bo może nie chciało Ci się doczytać, o czym wtedy Jezus mówił:
  Mt 16
  27 Albowiem Syn Człowieczy przyjdzie w chwale Ojca swego razem z aniołami swoimi11, i wtedy odda każdemu według jego postępowania. 28 Zaprawdę, powiadam wam: Niektórzy z tych, co tu stoją, nie zaznają śmierci, aż ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego w królestwie swoim.

  Wiec jak widzisz keren, to przemienienie na górze nie mogło dotyczyć tego, o czym Jezus tutaj do nich mówił. No bo tam na górze żadnych rozliczeń nie było.
  Nie ma piekła, nie ma czyśćca ale jest Boże Prawo Kolego b.
 • @57KerenOr 20:52:26
  Zdaje się Keren, że stosujesz dwa standardy w zależności, czy przyjaciel, czy wróg. Moje teksty nazywasz diaboliczną nauką, a Grześ pisze, że bredzę. To Tobie nie przeszkadza, a czepiasz się o gnidę.
  Nie ma piekła, nie ma czyśćca ale jest Boże Prawo Kolego b.
 • @57KerenOr 19:45:14
  To może wyjaśnij mi Keren, dlaczego Apostołowie spodziewali się rychłego końca świata i nie brali się za robotę ale przejadali to, co inni składali u ich stóp? No chyba tego Przemienienia nie traktowali jako powtórnego przyjścia Jezusa w królestwie swoim.
  Nie ma piekła, nie ma czyśćca ale jest Boże Prawo Kolego b.