Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze krzysiekniepieklo

 • @puuuq 17:16:13
  Co do bezdomnych, to wątpię, czy by Twoje zaproszenie przyjęli. To są bardziej nieufni ludzie od Ciebie. Bardziej by się bali o swoje nerki, jak to, ze by liczyli na uciechy z Twoją żoną.
  Prawdziwa jedność w Chrystusie.
 • @Asgard 21:58:57
  Najwyraźniej covid atakuje te populacje, które mają największe opory przed szczepionkami. Jakoś trzeba ich przekonać do szczepień. No a populacja 1,4 mld ludzi jest szczególnie łakomym kąskiem w tym względzie. Poza tym, to są jeszcze inne formy nacisku na opornych.
  Dziwny wyrodny delhijski covid.
 • @fretka 16:24:12
  Bardzo możliwe, że fretkom do psów jest bliżej.
  Obcy sobie ludzie
 • sputnik
  Jeśli się wcześniej zaszczepił sputnikiem, to mógł się zdepopulować i odlecieć.
  Możliwość drugiego udaru Putina - 9 maja może być nieobecny
 • @Oracz 11:57:09
  A mógłbyś to rozwinąć?
  Obcy sobie ludzie
 • @57KerenOr 00:27:22
  To Ty nie masz nic do powiedzenia, jeśli chodzi o te statystyki, które przedstawiłem w poprzednim poście. Oburzasz się tylko, co do moich wniosków. No a tymi krajami zawładnęli ludzie, którzy zostali przywiezieni na ruskich czołgach.
  Keren pacyfista
 • @57KerenOr 12:29:10
  Ten tytuł to trochę przewrotny był. Ty, jako lew, to kości kruszysz, no ale muchy to byś nie skrzywdził.
  Keren pacyfista
 • @Adamus... 12:04:36
  A dlaczego miałby się opierać tylko na tym, co w listach Pawła jest?
  Paweł ogłosił, że Bóg zostawił testament (Hbr 9). Jeśli więc KRK jest wykonawcą testamentu, to może w dowolny sposób dysponować masą spadkową. Skoro "bóg" umarł i zostawił testament, to nie muszą się "boga" o nic pytać. Na tym KRK buduje swoje nauki.
  Covid i raj
 • @Adamus... 11:13:47
  Paweł położył fundamenty pod to, co się później w KRK działo.
  Największy przekręt, to nauka, że poprzez nałożenie rąk można sobie przekazywać Ducha Świętego. Paweł wspominał o nakładaniu rąk i przekazywaniu w ten sposób władzy. Jezus żadnych namiestników w ten sposób nie wyznaczał.
  Covid i raj
 • @Adamus... 10:25:07
  To Jezus przekroczył dopuszczalne, wyznaczone przez elity granice. Dlatego Go spacyfikowali. Swoim uczniom obiecał, że tak samo ich będą traktowali.
  To prawda ludzi tak boli i to prawdy ludzie nie potrafią znieść.
  Keren pacyfista
 • @Zawisza Niebieski 23:54:43
  Ja rozumiem, że są różne kultury i nie wszyscy potrafią kulturę drugiego człowieka znieść. Moja kultura, jak się okazuje, jest dla wielu dość nieznośna. No i rozumiem, że wyższa kultura musiała na moją nieznośną kulturę zareagować, aby wykazać swoją wyższość. No bo bez takiej reakcji, to nie dla wszystkich by to było takie oczywiste.
  Keren pacyfista
 • @Rzeczpospolita 21:38:26
  KRK nie jest zbudowany na nauce Jezusa ale na naukach oszusta Pawła z Tarsu. To powoduje, że jego wyznawcy stają się niewolnikami uzurpatorów, którzy ogłosili swoją nieomylność i to, że są wykonawcami testamentu boga. No ale Jezus zmartwychwstał i Żyje i sam zawiaduje swoim Kościołem. No a ja jestem prorokiem i obnażam kłamstwa tego łysego jadowitego gada, który chce spacyfikować wyznawców Jezusa. Tak, jak Bóg wyprowadził Izraela z niewoli egipskiej, tak Jezus wyprowadzi swoich wyznawców z niewoli tego żmijowego plemienia. No ale jak ludzie nie uwierzą, to będą niewolnikami z kagańcem na ryju.
  Covid i raj
 • @Rzeczpospolita 19:13:18
  """"b) K.Modzelewski, ateista i czołowy żydowski opozycjonista względem polskich władz PRL: „(…) bez Kościoła czeka nas w Polsce zgroza”.""""

  Nie wiedziałem, że jesteś wyznawcą Modzelewskiego.
  Już Ci mówiłem Darek, że to, co jest (KRK), to ma być zaorane. Tego się nie da uratować, bo jest przegniłe do samego spodu. Powstanie Nowy Kościół ale oparty tylko na nauce Jezusa. Wszystkie inne faryzejskie nauki zostaną odrzucone. Tylko Chrystus może nas poprowadzić do zwycięstwa.
  Modzelewski kłamie, że jak nie będzie chrześcijaństwa, to skończy się władza żydostwa. To fakt, że na chrześcijaństwie pasożytowali i na chrześcijaństwie przetrwali. Dzisiaj chrześcijaństwo jest dla nich tylko solą w oku. Już nie jeden pasożyt wykończył gospodarza. Jak myślisz, że jak się przefarbujesz, to Ci odpuści, to się mylisz. Da Ci żyć, jak mu pozwolisz na nieskrępowane pasożytowanie. Nieprzydatnych zabija.
  Covid i raj
 • @Rzeczpospolita 16:21:26
  No ale jaka to jest religia żydowska, skoro Żydzi ją z taką zawziętością zwalczają. Oni się panicznie tej religii boją i dlatego chcą ją unicestwić. Może się trochę nad tym zastanów Darek. Cała hierarchia KRK w tym procederze uczestniczy. Przecież w zeszłym roku spacyfikowali święta zmartwychwstania zupełnie bez covidowego powodu. Dzisiaj też są głównymi covidiantami. To właśnie z nimi musimy walczyć i otworzyć oczy chrześcijanom na to żmijowe plemię.
  Covid i raj
 • @Rzeczpospolita 15:10:08
  """"Panie Krzysztofie,
  z tego wynika, że tylko chrześcijanin jest na prawach człowieka. A jeśli jest to przedstawiciel innego wyznania, to co? To go ubić należy?
  Każdą skrajność należy ocenić negatywnie i odrzucić.""""""

  Wydaje mi się, że nie rozumiesz różnicy pomiędzy ""bratem"", a ""człowiekiem"". Pewnie dlatego nie potrafisz zrozumieć, o co mi chodzi.
  No a żmijowe plemię ma całkowicie inną mentalność od chrześcijanina i dlatego między nimi zgody być nie może. Więc nie powinniśmy hodować gada na swojej piersi. Judasz tylko czeka na okazję żeby sprzedać tego, kto mu zaufał.
  Covid i raj
 • @57KerenOr 13:29:49
  Szacuję Keren, że też jesteś z tego żmijowego plemienia i dlatego ten mój artykuł Ciebie tak bulwersuje. No ale te statystyki to nie ja wymyśliłem ale to są oficjalne statystyki. No i z tych statystyk wynika to, co podałem. Ludzie umierają wyjątkowo często właśnie w krajach, które były zdominowane przez sowietów. Tam w tych krajach narzucono władzę siłowo przez sowietów. Oni do dzisiaj rządzą, bo przez te 45 lat wycięli w pień całą opozycję. Post komuna dalej rządzi w tych krajach. No a to są ludzie, którzy przyjechali na ruskich czołgach i ich potomkowie. To oni teraz nam chcą urządzić życie po nowemu. Bez znaku na czole ani nie kupisz, ani nie sprzedasz. Taka ma być ta nowa rzeczywistość.

  """"" Pan Jezus w podanym przez Ciebie przykładzie mówił tylko do tych, którzy "chcieli Go zabić" i o tychże izraelitach nadmienił, iż ich ojcem jest diabeł.""""""

  To właśnie ich potomkowie robią dokładnie to samo, co robili tamci. Zabijają ludzi.
  Covid i raj
 • @Keren, @ Adamus
  J8
  39 W odpowiedzi rzekli do Niego: «Ojcem naszym jest Abraham». Rzekł do nich Jezus: «Gdybyście byli dziećmi Abrahama, to byście pełnili czyny Abrahama. 40 Teraz usiłujecie Mnie zabić, człowieka, który wam powiedział prawdę usłyszaną u Boga. Tego Abraham nie czynił. 41 Wy pełnicie8 czyny ojca waszego». Rzekli do Niego: «Myśmy się nie urodzili z nierządu, jednego mamy Ojca - Boga».
  42 Rzekł do nich Jezus: «Gdyby Bóg był waszym Ojcem, to i Mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem od siebie, lecz On Mnie posłał. 43 Dlaczego nie rozumiecie mowy mojej? Bo nie możecie słuchać mojej nauki. 44 Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. 45 A ponieważ Ja mówię prawdę, dlatego Mi nie wierzycie. 46 Kto z was udowodni Mi grzech? Jeżeli prawdę mówię, dlaczego Mi nie wierzycie? 47 Kto jest z Boga, słów Bożych słucha. Wy dlatego nie słuchacie, że z Boga nie jesteście».


  Ja jestem przeciwko antychrystowi, który wystąpił do walnej walki przeciwko uczniom Chrystusa.
  Prawdę powiedział Jezus, że Jego uczniów będą prześladować:
  J 15
  18 Jeżeli was świat nienawidzi, wiedzcie, że Mnie pierwej znienawidził. 19 Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi. 20 Pamiętajcie na słowo, które do was powiedziałem: "Sługa nie jest większy od swego pana"3. Jeżeli Mnie prześladowali, to i was będą prześladować. Jeżeli moje słowo zachowali, to i wasze będą zachowywać. 21 Ale to wszystko wam będą czynić z powodu mego imienia, bo nie znają Tego, który Mnie posłał.
  Covid zabija głównie chrześcijan. To rękami antychrysta ich zabija. Niszczy wszystko, co ma związek z Chrystusem, a na święto zmartwychwstania jeszt szczególnie zawzięty.

  """" To jest typowa nienawiść do innej rasy.""""
  No i to nie jest nienawiść do innej rasy ale pragmatyczna obrona przed zakusami szatana. Każdy Żyd, który jest prawdziwym chrześcijaninem, jest mi bratem. To plemię żmijowe jest moim wrogiem, które chce chrześcijan unicestwić.
  Covid i raj
 • @roux 09:56:12
  Sam tą tabelkę sporządziłem na podstawie statystyk:

  https://www.worldometers.info/coronavirus/
  Covid i raj
 • Karawana idzie dalej.
  To, co piszesz, to jest dla nas bez znaczenia, bo przecież na "sprawiedliwość", która jest w ich rękach, nie mamy co liczyć.
  Jeśli się nie zjednoczymy i nie przegonimy wszystkich judaszy, którzy weszli pomiędzy nas, to zrealizują to, co zamierzyli. Tylko Bóg może nas z tej niewoli wyprowadzić, no ale nie bardzo chcecie mi wierzyć.
  Czy Żydzi spalili już gminne rejestry USC Narodu Polskiego?
 • @viridiana 16:51:10
  Ja korzystałem z tej strony:

  https://www.nfz.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-centrali/finansowanie-leczenia-pacjentow-z-covid-19-w-szpitalach-tradycyjnych-i-tymczasowych,7849.html
  Ekonomiczne przyczyny pandemicznej sytuacji w Polsce.