Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze fiesta

 • @dlaczego ja 12:12:18
  Dyskutujesz z fanatykiem PiS (partii interesów syjonistycznych) i rozmowa z takimi osobnikami jest jak gadanie do słupa, a słup jak dupa.

  L. i J. Kalkstein'y vel "Kaczyńscy" to Żydy z okolic Odessy - ich pochodzenie badał były poseł do sejmu Z.Nowak i podał te informacje do wiadomości publicznej. A gdy wysłał list do L.Kalksteina vel "Kaczyńskiego" z zapytaniem o ich pochodzenie to nie otrzymał odpowiedzi.
  Posel Z.Nowak nigdy nie został oskarżony przez obydwu Żydów Kalkstein'ow vel "Kaczyńskich" o podawanie kłamstw n/t ich pochodzenia.
  Z ich strony panowała całkowita cisza.

  Z kolei w Ameryce i Kanadzie powstało LOBBY , które popierało tych dwóch Żydkow Kalksteinow vel "Kaczyńskich" z PiS w czasie wyborów.

  Na zdjęciu kolejny Żyd A.Duda , który wspomina swoich przodków przy "ścianie płaczu" w Jerozolimie - naleśnik na głowie, pochylona głowa, zamknięte oczy, lewa ręką na sercu, a prawa ręką oparta na kamiennej ścianie. Zachowanie A.Dudy nie budzi wątpliwości, ze to Żyd - vide strona:
  https://www.salon24.pl/u/wawel/947675,magia-kabala-i-syjonizm-w-kulcie-kamieni-sciany-placzu

  A tak wyglada Żyd L.Kalkstein vel "Kaczyński" przy ścianie płaczu - cytat:
  Lech Kaczyński powiedział dziennikarzom, że drugi raz jest pod Ścianą Płaczu – pierwszy raz był tam jako prezydent Warszawy.
  „To jedno z podstawowych miejsc naszej cywilizacji. Jestem oczywiście wyznania chrześcijańskiego, a nie mojżeszowego, ale wiem, skąd wywodzi się moja wiara” - zaznaczył.
  https://www.gosc.pl/doc/774698.Pod-Sciana-Placzu

  Zyd "L.Kaczynski" powiedział, ze jest wyznania chrześcijańskiego, a mimo tego zapałał menorę w palacu prezydenckim oraz w synagodze Nozykow w Warszawce.
  https://www.prezydent.pl/archiwum-lecha-kaczynskiego/aktualnosci/rok-2007/art,149,845,ceremonia-zapalenia-swieczek-chanukowych-w-palacu-prezydenckim.html
  https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art15875851-prezydent-na-swiecie-chanuka

  KLAMSTWO BUDZETOWE PiS
  https://www.money.pl/gospodarka/klamstwo-budzetowe-pis-dr-slawomir-dudek-mowi-jak-rzad-manipuluje-miliardami-zlotych-6693490045668192a.html
  ZYDOSTWO Z PiS JUDAIZUJE POLSKE !
 • @fiesta 06:01:24
  p.s.
  Pomylka.
  Powinno być K.Bosak (Krzysztof Bosak), zamiast "R.Bosak".
  ZYDOSTWO Z PiS JUDAIZUJE POLSKE !
 • @Slav 17:23:02
  @Slav 17:23:02
  Ja pisze tak jak jest o PiS (partii interesów syjonistycznych) i dwóch żydowskich kurduplach Kalksteinach vel "Kaczyńskich" , a ty udajesz , ze niczego nie widzisz i jeszcze szczerzysz na mnie zeby jak pies.
  Z faktami nie wygrasz, a mnie nie oszukasz.

  Obowiazkiem Polaków jest odsunąć zydostwo od władzy w wpływów w Polsce.
  W Polsce maja rządzić Polacy. To wszytko.

  SLD, PSL, PiS i PO to JEDNO ZLO.
  ZYDOSTWO Z PiS JUDAIZUJE POLSKE !
 • @kula Lis 70 20:08:39
  Właśnie tak powinno to wyglądać.
  Należy w sposób obiektywny ukazać działania kazdej partii politycznej, która była u władzy w Polsce.
  SLD, PSL, PiS i PO to JEDNO ZLO.
  Przestrzegam przed D. Tuskiem!
 • @werka1321 09:42:09
  Polecilas lektury dla "K.Jaw" w swoim komentarzu z data (werka1321 14.10.2021 22:34:58) - vide podane przez ciebie odnośniki do stron internetowych.

  W poleconych lekturach są opowiadania ST , które nie znajduja potwierdzenia w historii starożytności i archeologii , zaś Jezusowi zostało dorobione żydowskie pochodzenie.

  W opowiadaniach ST , tzw. "Żydzi" czczą swojego "Boga" , a z kolei w oryginalnym zapisie Piecoksiagu w j.aramejskim tych "Bogów" jest aż CZTERECH (EL, BAAL, MOLOCH i JHW - Jahwe) i jeden z tych "Bogów" o imieniu EL miał żonę o imieniu ASHERA.
  Z kolei propaganda KRK już nie podaje imion poszczegolnych "Bogów" jakie znajdują się w oryginalnym zapisie Piecioksiagu i propaganda KRK usunęła również imię ASHERA, która była żona "Boga" EL, a "Bóg" EL i jego żona ASHERA wywodzą się z mitologii Sumerow i to jest dowód, ze opowiadania ST są zaczerpnięte z mitologii Sumerow.
  A w mitologii Sumerow pisze, ze "Bóg" EL miał żonę o imieniu ASHERA i ze swoją żona spłodził innych "Bogów", jak: lasów, gór, rzek, jezior, błyskawicy etc.
  Czyli specjaliści od pisania mitologii Sumerow mieli bujna wyobraźnię, a z kolei propaganda KRK sprytnie wyczyściła te mity i z CZERECH "Bogów" zrobili jednego, żeby nikt nie wiedział jak było naprawdę.
  Tu koniecznie trzeba zaznaczyć, ze "Bóg" JHW (jahwe) był bóstwem Kananu i gdy pojawili sie tam "koczowniki plemienne" (tzw. "Żydzi") to przyjęli bóstwo Kananejczykow o imieniu JHW za swojego "Boga".

  Zatem propaganda KRK dokonała wielu fałszerstw, ponieważ sfałszowała orginalne zapisy Piecioksiagu i wszystkich 4 "Bogów" wymienionych z imienia zastąpiła jednym wyrazem "Bóg" i ten żydowski "Bóg" jest niby stwórca wszechświata i oczywiście posłal Jezusa na ziemie itd itp.
  Ponadto KRK (powstał dopiero w 325r na soborze w Nicei na polecenie cesarza Rzymu Konstantyna) zrobil jeszcze większy numer, bo przykleił opowiadania mitologiczne ST do specjalnie dobranych 4 Ewangelii i zrobil z tego "Biblie" (398r) , która nazwał "Pismem Świętym".

  Ty z kolei posłużyłas się wyrazem "Bóg" nawiązując do ST , więc moje pytanie było logiczne: O ktorgo "Boga" chodzi ?

  W ST opartym na Piecioksiagu tych "Bogów" było CZTERECH (mitologicznych) , zaś w NT jest tylko jeden Bóg - JEZUS (Ja i Ojciec jedno jesteśmy - Ew.Jana 10:30).

  WNIOSEK:
  Czterej mitologiczni bogowie Piecioksiagu (ST) to nie to samo co Bog w Ewangeliach (NT) , czyli Jezus.
  Ja wierze w Boskość Jezusa, a nie w bajki Piecioksiagu (ST) , które sama poleciłaś jako lekturę.
  Przestrzegam przed D. Tuskiem!
 • @werka1321 06:33:59
  O którego "Boga" chodzi ?
  Przestrzegam przed D. Tuskiem!
 • @krzysztofjaw 10:57:52
  Cytat:
  "Ad meritum. Uważam, że faktycznie II Sobór Watykański był zmianą KK dokonaną przez wewnętrznych masonów, którzy mieli za zadanie "rozwalić KK od środka". Po nim KK stał się inny, czego konsekwencją jest obecny pontyfikat papieża Franciszka."

  Wszyscy "papieże", począwszy od Jana 23 poprzez Pawła 6, JP2, Benedykta 16, a skończywszy na Franciszku 1 brali/biorą udział w rozwalaniu KRK.
  Ta likwidacja KRK ciągnie się przez cały czas od 1962r.
  Tu należy zaznaczyć jednocześnie, ze KRK to zydokatolicka sekta religijna - vide biblia (ST, NT etc).
  A z kolei posoborowy KRK bierze udzial w JARMARKACH w Asyzu, który został zapoczątkowany w 1986r przez JP2 pod hasłem EKUMENIZMU - światowy jarmark przedstawicieli kilkudziesięciu wyznań, podczas którego każdy modli się do swojego "świętego".
  Do tych imprez posoborowego KRK należy doliczyć jeszcze odwiedzanie SYNAGOG SZATANA, całowanie Żydów po rękach, mycie nóg wyznawcom Islamu etc.
  Główny cel ekumenizmu to zaprowadzenie jednej religii światowej w ramach zaprowadzenia jednego rzadu światowego, do czego nawoływali: JP2 , B16 i F1.

  Wszystkie podane wyżej informacje są dostępne na internecie w j.angielskim.

  Dla mnie ważniejsze są fakty historyczne.
  Dlatego wielu Polaków i Polek będzie rozczarowanych, gdy dowie się całej prawdy o JP2 , prawdy , która ukrywa propaganda posoborowego KRK.
  Przestrzegam przed D. Tuskiem!
 • @werka1321 07:50:14
  Ja nie jestem zwolennikem/fanatykiem opowiadań ST , które nie znajdują potwierdzenia w historii starożytności i archeologii, które to opowiadania zostały zaczerpnięte z mitologii Sumerow, Egipcjan, Assyryjczykow, Greków etc i upodobnione do religii.
  Dwóch rabinów z USA mialo nawet odwagę powiedzieć, ze:
  RELIGIA ZYDOWSKA ZOSTALA WYMYSLONA.
  Jednym z nich był rabin Bez-Zion Bokser.
  Nawet "naród żydowski" i "ziemia obiecana" zostały wymyślone, o czym mówił historyk z Izraela prof. S.Sand.

  Ks.prof. M.Poradowski pisał w swoim artykule pt. "STARSI BRACIA W WIERZE ?" , ze religia żydowska nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem.

  Archeolog Z.Herzog z Izraela podsumowując 70 lat badań archeologicznych prowadzonych w Palestynie powiedział, ze:
  NIE BYLO ZADNEGO KROLESTWA DAWIDA I SOLOMONA.
  NIE BYLO ZYDOW W EGIPCIE I UCZIECZKI Z EGIPTU etc.
  http://websites.umich.edu/~proflame/neh/arch.htm

  Biorac pod uwagę powyższe fakty, jaki jest sense dyskusji n/t mitów ST?

  Propaganda KRK (KK) również nie informuje kościelnych owieczek i baranów o tym, ze Żydzi przeklinają chrześcijaństwo 3 razy dziennie - vide strona:
  ‘We Curse Christianity Three Times a Day’
  (Przeklinamy chrześcijaństwo 3 razy dziennie)
  https://twitter.com/haaretzcom/status/1294975622926794753?lang=en

  Opinia M.Pinay (pseudonim grupy księży katolickich)
  9:05 AM · Aug 16, 2020
  "The curses against Christians mentioned in the article date to the founding of rabbinic Judaism with the destruction of the temple in the 1st century".
  (Wspomniane w artykule przeklenstwa przeciwko Chrześcijanom biorą początek od czasu powstania judaizmu rabinicznego i zniszczenia świątyni w I-szym wieku)

  Przyjemnej lektury.

  p.s.
  Niech to sobie zapamiętają wszyscy zwolennicy ST (bajek dla dorosłych) i JUDEO-KATOLICYZMU propagowanego przez KRK, Kościół Prawosławny i Kościoły Protestanckie różnych odłamów.
  Przestrzegam przed D. Tuskiem!
 • @krzysztofjaw 11:09:28
  Cytat:
  "Chciałbym, żeby w Polsce była partia typowo narodowa, która miałaby szanse na przejęcie władzy w Polsce. Ale na dziś takiej partii nie ma i w najbliższych latach nie będzie."

  Ja twierdziłem w połowie lat 1990-tych (ponad 25 lat temu), ze w Polsce należy zaprowadzić polski ustrój narodowy i żaden inny i mialem nadzieje, ze zrobi to ROP (Ruch Odbudowy Polski - J.Olszewski i spółka).

  Pozniej pojawiła się LPR i młodzieżówki narodowe - rozpadła się LPR i pozostały młodzieżówki narodowe, które trochę okrzepły i pojawiły się MEDIA NARODOWE , które wyszły ze swoim przekazem do Polaków w przeciwieństwie do młodzieżówek narodowych, które siedziały w cieniu i tylko od czasu do czasu dawały o sobie znać - vide strona:
  https://medianarodowe.com/

  Powstanie typowej partii narodowej w Polsce oznacza rownież wyrzucenie z Polski watykańskiej agentury pod nazwa KRK (KK), która realizuje cele ZYDOMASONERII.
  Jednocześnie wszystkie obecne partie polityczne w Polsce (SLD, PSL, PO i PiS) oraz KK w Polsce zwalczają obecnie istniejący ruch narodowy i dysponują przy tym wielkimi mediami.
  To jest sygnał, ze przeciwnicy ruchu narodowego w Polsce maja wielka przewagę medialna i maja jednocześnie możliwość większego oddziaływania na Polaków oraz zajmują stanowiska państwowe od najwyższego do najniższego szczebla na obszarze całej Polski.

  Poza tym nalezaloby spotkać się z przedstawicielami obecnego ruchu narodowego i przedyskutować kilka ważnych spraw , m.inn. odnośnie polskiego kościoła narodowego w miejsce watykańskiej agentury jaka jest KRK (KK) w Polsce i przedstawić im dowody zdradzieckich działań Watykanu i hierarchów KRK (KK) na szkodę Państwa i Narodu polskiego.

  Gdyby nie doszło do porozumenia z ruchem narodowym to należy założyć polska partie narodowa od podstaw.
  Przestrzegam przed D. Tuskiem!
 • @werka1321 22:34:58
  Krotko w sprawie dorabiania Jezusowi żydowskiego rodowodu i pochodzenia.

  Historycy starożytności i badania archeologiczne prowadzone w Palestynie przez 70 lat udowodniły, ze wydarzenia opisane w ST nie znajdują potwierdzenia w historii starożytności i archeologii, a z kolei zawodowi badacze biblii stwierdzili, ze rodowód Jezusa, który rzekomo pochodzi od "króla Dawida" został sfabrykowany.

  Jeśli ktoś nie wie o co chodzi z dorabianiem Jezusowi żydowskiego rodowodu to powinien zajrzeć do ewangelii Jana i zobaczyć co mówi Jezus swoim pochodzeniu - Jezus nie jest z tego świata.... i potwierdzili to Esenczycy w swoich zapisach znalezionych w Qumran (1945r) - Jezus był duchem w ludzkim ciele, uzdrawiał ludzi, czynił cuda, znikał lub zamieniał się w starca, gdy Jego wrogowie próbowali Go pochwycić.

  Gubernator Judei P.Pilat pisał list o cesarza Tyberiusza i opisał w nim swoje doświadczenia z Jezusem jako świadek uzdrawiania ludzi przez Jezusa i jako rozmówca podczas prywatnej rozmowy z Jezusem w siedzibie Piłata zanim doszło do procesu i wyroku skazującego Jezusa na ukrzyżowanie.
  Otoz gubernator Judei Pilat słynął z wrogiego nastawienia do Żydów i surowości, podczas gdy w czasie prywatnej rozmowy z Jezusem, Pilat pisał, ze Jezus wyglądał majestatycznie, a w wypowiedziach Jezusa było widać mądrość większą niż u Arystotelesa i Platona, co jednocześnie dowodzi, ze Pilat był człowiekiem wykształconym oraz Pilat również pisał, ze cale jego ciało (Piłata) trzęsło się w obecności Jezusa.
  Sam Pilat uwierzył w Boskość Jezusa.

  Powyższych informacji nie podaje propaganda kościelna , jakby chciała ukryć to wydarzenie przed kościelnymi owieczkami i baranami, ponieważ poganin jakim był Pilat daje świadectwo o Boskości Jezusa i nauka Jezusa nie koliduje z rządami cezara.
  Tymczasem liderzy KRK, który powstał w 325r na soborze w Nicei na polecenie cesarza Rzymu Konstantyna (zniósł prześladowanie chrześcijan dopiero w 313r) mieli wpływ na powstanie biblii pod koniec IV wieku (398r) i narzucili katolikom swoje wierzenia.
  A przecież Jezus sam powiedział do swoich Apostołów, żeby szli i nauczali Jego nauki, czyli tego co nauczał Jezus, a nie co zostało podane przed liderów KRK w postaci "biblii", ponieważ to są dwa odmienne wierzenia i do propagandy jaka szerzy KRK należy jeszcze dodac politykę uprawiana przez przywódców KRK.
  Tu należy jednocześnie postawić pytnie:
  Komu wierzycie: Jezusowi czy propagandzie KRK ?
  Przestrzegam przed D. Tuskiem!
 • @Asgard 13:09:34
  Bardzo ważne jest to jakie wychowanie i stosunek do prawdy wynosi młody człowiek z domu rodzinnego, ponieważ w tym czasie kształtuje się jego psychika, przyzwyczajenia i nawyki, które stanowia trzon jego charakteru, a uprawianie sportu z kolei utwardza młodego człowieka i przygotowuje go do dorosłego życia, które jest pełne niespodzianek.

  Służba wojskowa to kolejna szkoła życia i każdy Polak powinien odbyć 12 miesięcy służby zasadniczej z wyjątkiem kalek.

  Programy szkolne muszą być wszystkie zweryfikowane, ponieważ zydostwo i masoneria wynaradawiaja Polaków i robią z Polaków półanalfabetów i trzeba temu zapobiec od najmłodszych lat szkolnych.
  Przedmioty priorytetowe to j.polski, matematyka i historia Polski połączona z przekazem audio-wizualnym i dyskusjami uczniów z nauczycielem dla przełamania bariery bojaźni oraz budowania zaufania ucznia do nauczyciela i odwrotnie, plus wyrabiania dociekliwości u uczniów i metod analizowania poznanych informacji historycznych.
  Mlodzi Polacy maja posiadać dobra wiedzę historyczna i nie pozwolić sobie wciskać kitu propagandowego.

  Na razie tyle w temacie.
  Przestrzegam przed D. Tuskiem!
 • @krzysztofjaw 21:18:31
  Panie Jaworucki,
  Pan nie odroznia 2 roznych spraw: bycia Polakiem z krwi i kości od bycia kosmopolita z powodu poglądow/przekonan osobistych.

  Nie znam pana życiorysu, ale to pan musi dokonać własnej analizy i dowiedzieć się skąd wzięło się u pana tego typu rozumowanie/poglądy kosmopolityczne.
  Ja mogę tylko przypuszczać, ze nie odrabiał pan sumiennie pracy domowej przez co propaganda wzięła górę nad rzeczywistością/realiami/faktami.
  Zreszta nie tylko pan dal się nabrać na propagandę PiS - vide takie nazwiska, jak: J.R.Nowak, W.Sumlinski, W.Gadowski etc , którzy byli nawet w bliskich kontaktach przyjaznych z Kaczyńskimi i zmienili front w zeszłym roku - wcześniej nie dali nawet nic zlego powiedzieć o Kaczynskich.

  Poza tym jak może Polak z krwi i kości myśleć inaczej niż pro-polsko i pro-narodowo ?.... i chwalić wrogów Polski i Polaków z PiS , co widac po czynach liderów PiS.

  Jeśli pan otworzy się na obca propagandę, wówczas nie myśli pan po polsku i właśnie taki plan propagandowy realizuje zydomasonska Unia Europejska poprzez prasę, radio, telewizje, szkolnictwo i UWAGA !..... poprzez PARAMASONSKIE ORGANIZACJE w Polsce (Rotary Club, Lions Club etc) , których jest ponad 40 i które realizuja zydomasonski program społeczeństwa otwartego (kosmopolitów) i to ma związek ze wszystkimi głównymi partiami politycznymi po 1989r w Polsce, które będąc u władzy w Polsce niszczą od środka państwo narodowe jakim jest Polska.

  Liderzy 4 głównych partii politycznych w Polsce (SLD, PSL, PiS i PO) o tym nie mówia i nie znajdzie pan tych informacji w oficjalnych mediach i popularnej Wikipedii, z której korzysta wiekszosc ludzi.
  Bo czy słyszał pan kiedyś o tym, ze np. W.Pawlak z PSL , J.Oleksy z PZPR-SLD, T.Mazowiecki (PZPR, UD-UW). Z.Bujak (KOR, UP, UW, Wiosna) są członkami paramasonskich organizacji w Polsce ?

  Pan nawet uwierzył w "świętość" JP2 i uwierzyło w to miliony Polaków jak pan.
  Tymczasem ja wiem od 2 księży (pisałem o tym 20 lat temu na grupach dyskusyjnych w j.polskim już w 2001r), ze JP2 miał żydowskie pochodzenie , a w 2010r zostało to potwierdzone w miesięczniku CHIESA VIVA (Kościół Żywy) nr 430 z września 2010r , wydawanego przez księdza dr L.Villa oraz JP2 był rownież członkiem MASONERII - vide temat:
  KAROL WOJTYLA BEATIFIED ? - NEVER !
  (Karol Wojtyła beatyfikowany ? - NIGDY !)
  https://padrepioandchiesaviva.com/Karol_Wojtyla_Beatified_.html

  Ma pan do wyboru 4 wersje językowe (angielski, francuski, hiszpański i włoski) i tak jak pisałem wiele razy, kościelne owieczki i barany zostały ZDRADZONE w czasie soboru watykańskiego II (1962-1965) przez Żydów i masonów zagnieżdżonych w Watykanie i KK , a Polacy na dodatek zostali oszukani i sprzedani do UE m.inn. przez JP2, który sam namawiał Polaków, żeby głosowali za wejściem do UE, pomimo tego, ze żadna partia polityczna w Polsce nie uczyniła nic, żeby przetłumaczyć TRAKTAT LIZBONSKI na j.polski i powiadomić Naród Polski na jakich warunkach Polska i Polacy beda członkami UE (twór Żydów i masonów).

  Jesli pan udaje, ze nie wie co się dzieje i ignoruje fakty, które stanowią zagrożenie dla Polski i Polaków oraz PRZYSZLYCH POLSKICH POKOLEN to zachodza 2 prawdopodobieństwa:
  albo pana myślenie jest kosmopolityczne, albo pan jest zadaniowany przez siły wrogie Polsce i Polakom - sam pan przyznał, ze nie jest pan kosmopolita, a więc ?
  Przestrzegam przed D. Tuskiem!
 • @Zawisza Niebieski 20:08:33
  W przeszlosci bardzo mnie wk*rwialo, ze niby osoby wyksztalcone, jak: J.R.Nowak, W.Gadowski, W.Sumlinski etc etc ślepo popierały kurduplow Kaczyńskich i PiS, którzy nie roznili się od SLD, PSL i PO w realizacji obcych interesów w pierwszej kolejności, wbijać kolejny gwóźdź do polskiej trumny.
  Ale przyszedł czas, ze sami sparzyli sie wierząc w kurduplow Kaczyńskich i PiS, i zmienili front na pro-polski , a jednocześnie podejrzewałem ich, ze byli zadaniowani lub powiązani z kurduplami Kaczynskimi i z czasem wyszło na jaw, ze faktycznie byli znajomymi Kaczyńskich (Nowak, Gadowski, Sumlinski etc).
  Wiec teraz popatrz co potrafią robić ludzie i jak zachowują się, gdy maja znajomosci w wyższych sferach - potrafią bajerować ludzi i wpływać na ich świadomość, ze wszytko jest w porządku, ze to nie ich wina etc etc i osłaniają swoich kolesi i mocodawców, którzy niestety są zdrajcami polskich interesów narodowych i sprawa nie podlega dyskusji.... i jeszcze zaprowadzili DYKTATURE PLANDEMII w Polsce, pod postacią bajki dla dorosłych i dzieci pt. "Covid-19"..... wymyślonej przez ZYDOW i strasza ta bajka cały świat.
  Rozwiazanie na bajkę "Covid-19" jest proste.
  Należy wyłączyć telewizor i przestać czytać kolorowe oglupiacze w j.polskim, żeby nie płacić za wlasne ogłupienie.

  Dlatego nie przejmuj się "ZN" tylko trzymaj się prawdy i podaj prawde, bo prawda ma wielka moc i możliwości.
  Przestrzegam przed D. Tuskiem!
 • @Zawisza Niebieski 01:33:31
  Nie "biblii", ale TALMUDU, ponieważ konstytucja Stolzmana z 1997r jest dopasowana na potrzeby Zydow , Niemców i Unii Europejskiej , i została poparta glosami ponad 380 posłów KNE-SEJMU w Warszawce (grubo ponad 80 procent głosów) - "ZA" poparciem konstytucji Stolzmana głosowały wszystkie partie polityczne z drobnymi wyjątkami posłów, którzy wstrzymali się od głosu.
  Konstytucja Stolzmana była aktem zdrady stanu (zdrady polskich interesów narodowych).

  A co najzabawniejsze, ze pomysłodawcami byli dwaj Żydzi: Kwaśniewski i Cimoszewicz (obydwaj byli w PZPR - agentura Moskwy oraz byli TW spec służb PRL co było odskocznia do ich kariery) , a w referendum konstytucyjnym w maju 1997r wzięło udział poniżej 43 procent wyborców uprawnionych do głosowania i referendum konstytucyjne nie spełnilo wymogów referendum , które wymaga udziału co najmniej 50 procent wyborców uprawnionych do głosowania plus 1 głos.

  Zatem w Polsce obowiązuje żydowski gniot (neostalinowska konstytucja oparta na konstytucji Stalina z 1952r) i w/g tego żydowskiego gniota upodobnionego do TALMUDU, Żydzi u władzy w Polsce realizują swoje interesy w pierwszej kolejności kosztem Polski i Polaków.
  Przestrzegam przed D. Tuskiem!
 • @werka1321 19:11:19
  Staram się przekonywać ludzi, żeby zdali sobie sprawę z tego, ze sprawy Polski i Polaków idą w złym kierunku, a Polska jest zerowskiem dla Żydów i Niemców, którzy maja swoje agentury u wladzy w Polsce (SLD, PSL, PiS i PO) , a te z kolei realizują obce interesy kosztem Polski i Polaków.

  Przy tego typu nierządzie upadnie Polska jak nie finansowo to podstępnie przejęta przez Żydów i Niemców za cichym przyzwoleniem zdrajców Polski u władzy w Polsce - vide przekręty, złodziejstwo, korupcja etc wszystkich ekip rządzących po 1989r w REPUBLICE "OKRAGLEGO STOLU".
  Kto z nich siedzi w więzieniu za dokonanie ekonomicznego PIATEGO ROZBIORU POLSKI ?
  Przestrzegam przed D. Tuskiem!
 • @krzysztofjaw 18:06:54
  A dlaczego pan straszy ludzi rzadami PO ?
  Cały ten układ mafijny "Okrągłego Stołu" z 1989r należy rozpierdolic, bo to był układ Żydów z PZPR z Żydami z KOR, którzy podzielili się władza w Polsce i nad Polakami.

  Nalezy budować Polskę na zdrowych fundamentach, a nie wspierać przestępców (Bandę Czworga - SLD, PSL, PiS i PO) i liczyć, ze zrobią coś dobrego dla Polski i Polaków.
  Dzięki Bandzie Czworga, Polska stała się żerowiskiem dla Żydów i Niemców, a oni realizują swoje własne interesy kosztem Polski i Polaków.
  Czy pan tego jeszcze nie zauważył i nie zrozumiał ?
  Pan dobrze o tym wie i pan milczy, bo mentalnie nie jest pan Polakiem.

  Podaje się pan za ekonomistę, finansistę i powołuje się pan na zasady moralno-etyczne, a wspiera pan złodziei, bezprawie i korupcje swoich ulubieńców z PiS (partii interesow syjonistycznych), którzy nie różnią się od złodziei, aferzystów i elementu korupcjogennego z PO, SLD i PSL.
  ZLO JEST ZLEM , BEZ WZGLEDU NA ROZMIAR !

  Z kolei JP2 to polski Żyd i członek masonerii, który wprowadził w życie EKUMENIZM i zrównał Jezusa do poziomu "bóstw" wymyślonych przez ludzi oraz odwiedził SYNAGOGE SZATANA w Rzymie i opowiedział się za wprowadzeniem JEDNEGO RZADU SWIATOWEGO..... i nie zauważył, ze UE głosi hasła: aborcji, eutanazji i małżeństw homo-niewiadomo, ponieważ okulista nie zrobil mu okularów na czas oraz za nisko stal, a powinien stać co najmniej na drabinie, albo za drzwiami pomieszczenia, w którym odbywaly się tajne debaty jego żydowskich pobratymców z synagogi szatana.

  Jesli JP2 jest dla pana autorytetem moralno-etycznym to pan nie jest mentalnie Polakiem, ale KOSMOPOLITA.

  Należą się panu podziękowania za szczerosc w tej kwestii.
  Przestrzegam przed D. Tuskiem!
 • @Oświat 10:28:37
  Po co zadajesz takie głupie pytania ?
  Czy M.Morawiecki (Żyd i były TW WSI) jest kompetentny w tym co robi ?

  Morawiecki, Duda, Kaczyński etc to MARIONETKI W REKACH CHABAD-LUBAWICZ.... i trzeba tych Żydów odsunąć od władzy i wpływów w Polsce.
  To zdrajcy Polski i nie roznia się od zdrajców z PO, SLD i PSL.
  Przestrzegam przed D. Tuskiem!
 • @kula Lis 70 10:09:47
  Biznesy tego zydka to konflikt interesów z funkcja europosła.
  Przestrzegam przed D. Tuskiem!
 • @Oświat 10:01:39
  Polska powinni rządzić Polacy o polskich poglądach narodowych, bo to jest gwarantem realizacji polskich interesów narodowych w pierwszej kolejności, czyli: NAJPIERW POLSKA (POLAND FIRST).

  Należy zacząć od rewizji układów i porozumień Polski z obcym podmiotem i zerwać umowy niekorzystne dla Polski oraz należy dokonać rewizji kupna i sprzedaży polskiego majątku narodowego w latach 1945-2021 i wywłaszczyć przestępców (odebrać im skradzione mienie państwowe).
  Silna ekonomia jest motorem napędowym i to ma pozostac w rękach Polaków z ewentualnym dopuszczeniem obcego kapitału w ramach kooperacji technologicznych lub produkcyjnych, który nie będzie przekraczał przykładowo 20-25 procent.
  Automatycznie musi nastąpić zmiana systemu finansowego i bankowego w Polsce z miedzynarodowego (MFW, EBC etc) na polski i bank Polski będzie udzielał pożyczek rządowi w Polsce na realizacje celów i zadań polskiego rzadu - ścisła współpraca.
  Jednocześnie gałęzie przemysłu strategicznego (woda, elektryczność, paliwa, górnictwo, rolnictwo, uzbrojenie etc) muszą być pod kontrola państwa, które beda mogły udzielić częściowej koncesji prywatnej dla polskich firm lub/i uczynić pracowników zakładów wspolwlascicielami (model japoński), żeby nie było opierdalania się w czasie pracy jak za czasów PRL.

  Do rządzenia w Polsce należy powołać polskich specjalistów, którzy posiadają praktyczna wiedzę w swoich dziedzinach, a nie politykierów, teoretykow i propagandystów.
  Jednocześnie należy wprowadzić w Polsce system prezydencki i polska konstytucje z 1935r dostosowana do narodowego charakteru panstwa polskiego, zredukować rząd, zredukować liczbę posłów i senatorów na szczeblu centralnym i usprawnić system rządzenia.

  Gdy Polska przestanie być żerowiskiem dla Żydów i Niemców to sami będą wypierdalac z Polski.

  Za tymi podstawowymi zmianami pójdą zmiany w systemie edukacji z żydowskiego na polski i nie będzie finansowania żydowskiej piątej kolumny w Polsce za pieniądze polskiego podatnika na czele z muzeum holokitu w Warszawce, które bezczelnie zakłamuje historie Polski i historie II w.s. i opluwa Polaków za pieniądze polskiego podatnika.
  "Kaczyszwanc" lub "Dudaszwanc" będą musieli starać się o rentę w Izraelu lub w gminie żydowskiej Nowego Jorku.

  Resztę powinieneś się sam domyslec.
  Przestrzegam przed D. Tuskiem!
 • @Monaco 09:51:27
  Takich osobników należy powiesić na przydrożnym drzewie, żeby ich inni widzieli, gdyż przekaz wizualny działa lepiej na psychikę człowieka niż komentarz w mediach..... chyba, ze masz w planie wybudować fabrykę taczek i dać Polakom zatrudnienie, to co innego.
  Przestrzegam przed D. Tuskiem!