Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Bieszczady

 • @Prezydentka 17:23:50
  Gdyby chociaż połowa ludzi w Polsce tak myślała jak Pani, to byłoby nieźle. Jak widać nawet na tym portalu, dla niektórych, te oczywiste rzezczy są nie w smak.
  Czy kobieta musi być potworem? Zaproszenie na konferencję
 • Gorzko
  Nie musi, ale chce być. Ostatecznie wszyscy są niezadowoleni, a w kraju, w rodzinach trwa wojna, zamiast współpracy.
  Czy kobieta musi być potworem? Zaproszenie na konferencję
 • Polski czołgista do amerykańskiego:
  Twój czołg jest lepszy niż mój... :)
  Pandemia nie przeszkadza w szykowaniu wojennych awantur NATO
 • @Wican 20:29:35
  "A kilka pał, nikomu jeszcze nie zaszkodziło" - policyjna świnia, zaczęła chrumkac?
  Brawo funkcjonariuszu Tanajno !!!
 • @aaaaaaaaa
  Ludzie leczcie mnie! Ratunku, jestem paranoikiem, przyznaje się i postanawiam poprawę!
  Paranoja i paranoicy. Czym jest osobowość paranoiczna?
 • Fotografia
  To jest rodzinka Gatesa? Ten synek, to wykapany tata-psychopata. Ta cora bliżej matki jakaś inna, chyba, ze to nie cora...
  Gates: Oto, jak wygląda depopulacja szczepionkami
 • Ziemniaki, fasola, groch samo zdrowie.
  Trzeba unikać nieorganicznych dodatków w żywności. Jeść mniej mięsa, a najlepiej wcale. Ja nie jem już od roku i zauważyłem duży przyrost siły. Wielu kulturystow jest wegetarianami. Człowiek nie musi jeść mięsa, no chyba, ze to jest człowiek z genami reptailianskimi hahaha.
  M.in. o szkodliwym/chorobotwórczym odżywianiu
 • @puuuq 14:01:26
  Pójść z dymem, to mógł zyd. Ale czy faktycznie poszedł?
  Wojna Wielkiej Lechii z „Frankami”
 • !
  Bardzo ciekawe. Czy z zachodu przyszło do nas coś dobrego, cokolwiek?Nie odzyska ten naród godności, dopóki nie pozna wlasnej historii. Zydzi z tego portalu, oczywiście pluja. Ich rekacja jest zawsze taka sama, ból dupy. Dlaczego ten niby patriotyczny kk, zawsze wymawiał ludziom - Polska tak, ale Polacy, to tylko, mlodsi bracia, bez chrześcijaństwa nie byłoby Polski, a poganscy Słowianie chodzili po drzewach i tym podobne bzdury, boją się prawdy, każdy inteligentny człowiek to dostrzega, a zydzi i oszołomy katolickie się wsciekaja. Nie chce nam dać spokoju, ta zaraza.
  Wojna Wielkiej Lechii z „Frankami”
 • @1abezmetki 07:03:14
  W Polsce masz ten sam problem, tylko podniesiony do potęgi 100. Ludzie jako społeczeństwa nie są zbyt madrzy, ani szlachetni i dotyczy to każdego kraju na świecie. Jednak Putin, to zupełnie inna pulka niż taki Duda. Duda to taki maliniak, przynies, podaj, pozamiataj. To co robi Putin w kwestii pandemii też mi się nie podoba, ale dał gubernatorom wolna wolę, w okręgach? Popatrzcie lepiej na polin i wprowadzany zamordyzm, czy krytyka Rosji, kiedy patrzysz na swoje podwórko, a raczej polskie bagno, nie wydaje ci się smieszna?

  Zresztą nawet autor nie krytykuje, rządów w Rosji, tylko ludzi, mieszkańców, o złych charaktetrach.Czyli twoje przeslanie jest takie, żeby bać sie Rosji i nie chwalić dobrych poczynan tego kraju, bo nie każdy mieszkaniec największego kraju na świecie , jest człowiekiem uczciwym? Zabawni jesteście i żałośni jednocześnie.
  Jak koronawirus obnażył mieszczańskie świństwo
 • Baby mają lepiej.
  Bo chłopy głupie, dają sobie babom włazić na łeb. Przynajmniej we współczesnej antykulturze europejskiej. U Arabów nawet średnia długość życia jest podobna u kobit i u mężczyzn, choć opaleni faceci mają często wybuchowy charakter ;-) A ich kobiety bywa, że też, ale jednak rzadziej, ktoś musi rodzić dzieci, a nie chodzić do kosmetyczki i na zakupy. Ech pustaki...
  PAP: We Włoszech na Covid-19 zmarło więcej mężczyzn.
 • @Redaktor1966 15:59:32
  Racja, lepiej robić coś, niż tylko biernie obserwować.
  Co większość ludzi uznaje za normalne, dobre, prawidłowe...;
 • 966-666
  Zasadniczo się zgadzam. Niczego nowego się od pana nie dowiedziałem. Nie mogę żyć tak jakbym tego chciał, więc staram się żyć tak jak mogę, robiąc jak najmniej krzywdy sobie i innym. Tego systemu nie da się zmienić, ani zrobić nic w jego ramach, co faktycznie by mu zagrożalo, zwłaszcza, że system się powoli domyka. Na ziemiach polskich ta korporacja zaczęła panować począwszy od 966, i z każdym rokiem było coraz gorzej. Czasami myślę, że najlepszą opcją byłby jakiś kataklizm, którego nie przezylby, jak to pisze. Jeden z użytkowników tego portalu - " czarci pomiot" natomiast przezyliby najbardziej wartosciowi zwykli ludzie i być może udałoby im się odbudować nowy sprawiedliwszy świat, coś jak biblijny potop.


  A co do tego ptaka, jeśli na serio panu tak przeszkadza, to bardzo mi przykro, ze tak wrażliwy człowiek nie potrafi docenić piękna spiewu ptasiego. Na szczęście z tego co pan opisujesz umiejętności strzeleckie nie są najmocniejsza pana strona, więc ptaszek pewnie jeszcze sobie jakis czas pofruwa.
  :-)
  Co większość ludzi uznaje za normalne, dobre, prawidłowe...;
 • @jan 14:33:07
  Panie Janie. Bardzo dobry i jedyny prawdziwy komentarz. Jeśli ktoś uważa, że takie kraje jak Brazylia, Indie czy Chiny, zmienią swiat na lepsze, to chyba sam siebie okłamuje. Kiedyś nawet czytalem tu na neonie komentarz(nie pamiętam już przez kogo napisany) ze społeczeństwa dążą do stanu globalnej świadomości, roju i że to w zasadzie bardzo dobrze, ze to przyniesie same korzyści i kres wielu problemów! Tak więc różni "medrcy" sie tu trafiają. Nie wiem jak sie sprawy mają w Rosji, ale domyślam sie że w najlepszej sytuacji są tam ludzie mieszkajacy w slabo zaludnionych rejonach. Podobno w tym kraju zakazano upraw i stosowania pasz gmo, a także ograniczono liczbę dopuszczalnych pestycydow, nie wiem czy to prawda?
  BUNT PRZECIWKO DYKTATOWI USA i GLOBALNEJ FINANSOWEJ MAFII
 • @marek500 13:40:47
  A ty się do tych tlumow niepotrzebnych zaliczasz, czy będziesz siedzial w bunkrze?
  US Army w Polsce: Słabość polityki ekipy rządzącej
 • @brian 13:44:54
  Właśnie twoja polityczna fikcja moze posłużyć, jako podstawa do napisania scenariusza niskiej komedi, moze zarobisz trochę dolarów, które podejrzewam kochasz, na pewno odniesie sukces w USA i Polska. A do prawnia tylko naturalne ośrodki zalecam, wydluzaja jakość i zycie bieliznom. I artykul do przeczytania "Najsilniejsi" pani AnnaPK. Jeśli jeszcze nie czytał.
  Tzar Vladimir Pierwyj Romanovitzsch.
 • @brian 21:33:32
  O swoje onuce to ja dbam i nosze je z dumą, także nie trafił, a jeśli chodzi o cara Władimira to mam nadzieję ze za kilka lat zastąpi go ktoś jeszcze gorszy. Dlatego że im gorszy w ocenie Polaków car, tym lepiej dla Rosji i Rosjan.
  Tzar Vladimir Pierwyj Romanovitzsch.
 • @carpzov 08:46:55
  Niespotykane dotąd ludobojstwo i prześladowania początkiem odrodzenia moralnego? Przepraszam ale nawet bajeczki musza mieć jakiś sens, no i ciekawi mnie jaki w tym wszystkim udział mialby naród wybrany? A historyjka briana tak głupia, ze az śmieszna :-)
  Tzar Vladimir Pierwyj Romanovitzsch.