Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zdzislaw29

 • Ci co karmią praca Ukraińców ......
  ....podziela los wszystkich tych , którzy dostrzegają to ogromne zagrożenie -spowodowane najazdem na Rzeczpospolita i przeprowadzeniem wojny hybrydowej !
  Wolę pracowitego Ukraińca niż Polaka nieroba!?
 • KOBIETY W ARMII !
  Gdzie diabeł nie może tam babę poślę !
  Pan Bóg powołał kobiety do macierzyństwa ,ale feminizm , pycha i głupota prowadzą ich tam gdzie chce diabeł i jego najlepsi słudzy na ziemi masoni .
  Terytorialsi na celowniku antypolskich mediów
 • @von Finov 23:17:00
  @Jan Paweł 09:21:43
  Jeżeli mamy nakłaniać Polaków do nawrócenia, to jednym z elementów nawrócenia się do Boga jest odwrócenie się od różańcowania, które to różańcowanie jest spirytyzmem wywoływania ducha zmarłej żydówki
  @
  Ta " zmarła żydówka " nigdy nie umarła , lecz została uśpiona i zabrana do Nieba . ( Tak odnosi się do tej kwestii Nauka KK-go .. Poza tym jest Niepokalanie Poczęta - czyli urodzona bez grzechu pierworodnego i jest Matką Boga Żywego , Królową Nieba i Ziemi a w Niebie i na ziemi nad Nią Jedynie Bóg .
  Piotr Rybak - Jacek Międlar
 • @Jan Paweł 09:07:57
  Szatan zaciera te swoje brudne łapska, gdy widzi jak kapłani Jezusa Chrystusa odchodzą od ołtarza- uświęcającej nas Ofiary naszego Pana Jezusa Chrystusa. Nie uczty (jak to teraz nam się wciska) a OFIARY.
  @
  Szanowny panie ! jesli byłby pan przebudzony wiedziałby ,ze obecni posoborowi hierarchowie " KK-go ' nie stanowią Kościoła Chrystusowego , lecz są faryzeuszami " wilkami w owczych skórach " na usługach szatana i masonerii z NWO w tle . Prawdziwy KK-cki pozostał JEDYNIE w Tradycji ze Mszami Świętymi w rycie rzymskim ( łacińskim ) .
  Piotr Rybak - Jacek Międlar
 • " Ukraincy cięzko pracują " ????
  " (Rybak wynajmuje kwatery dla Polskich firm, które zatrudniają Ukraińców, to nie Rybaka wina. Ukraińcy nie żebrzą na ulicach, ciężko pracują)"
  @
  Tutaj Jacek Międlar ma obawy z innej strony odnośnie Ukraińców .Ci zalewają Polskę i przepopulowania Rzeczpospolitej .Ściagnął je tutaj PIS -Partia Interesów Syjonistycznych z Rezydentem Judą , którego dziadek był oficerem UPA . Między nami rany nie zagojone , a oprócz tego jak powiedział
  R.Winnicki co drugi ojciec w rodzinie będzie sobie odbierał życie , bo n ie będzie miał pracy ,aby wykarmić swoją " trzódkę " . To co sie w realu obecnie dzieje to już zaawansowane stadium na zbiorowe samobójstwa - ( chociaż media żydo -masońskie spierają nieustannie mózgi naiwnym Polaczkom ,ze jest nam tak dobrze i wspaniale jak nigdy dotąd ! Trzeba sobie zadać pytanie po co ściągnęli złoto z An gli do Polski akurat teraz ////( przebudzony to od razu pojmie ! albo dlaczego rezydent Juda i reszta Knesejmu z MON -u od stycznia podnosi zarobki oficerom wojskowym ?????
  Piotr Rybak - Jacek Międlar