Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze lolo

 • A CO TAM PANI ANIU
  Z ROPĄ BO PUTIN MIAŁ 10 LAT WYKAŃCZAĆ USA POMAŁU????TO SAMO PYTANIE DO MÓZGÓW CO GRZALI KLAWIATURY KILKA TYGODNI TEMU CISZA JAK MAKIEM ZASIAŁ A O OGRANICZENIU WYDOBYCIA NAJWIĘKSZYM W HISTORII MAJ/CZERWIEC CICHO SZA NA TYM ŚMIESZNYM PORTALIKU.NASMAROWAŁY KLAUNY BZDUR I TERAZ SIĘ TRZEBA RACZKIEM WYCOFAĆ A TU NI MA JAK.
  Reakcja Ambasady ChRL
 • @Pedant 21:48:44
  COŚ SIĘ TAK TEJ KOMUNY UCZEPIŁ,SKRZYWDZIŁA CIĘ?
  Rosja nie może zatrzymać Trójmorza...
 • @Pedant 21:10:30
  WULGARYZMY TO PODKREŚLENIE EMOCJONALNEGO PODEJŚCIA AUTORA DO TEKSTÓW.
  Rosja nie może zatrzymać Trójmorza...
 • BEDZIETA
  MIELI TRÓJMORZE JAK KANCLERZEM NIEMIEC BEDZIE MURZYN NIE WCZESNIEJ.
  Rosja nie może zatrzymać Trójmorza...
 • TO TO JESZCZE NIC
  JEGO PRA PRA PRA TO POD GRUNWALDEM JUŻ PODOBNO,SZCZAŁ POLAKOM DO PRZYŁBIC PO KRYJOMU.
  Ojciec Wojciecha Manna pracował dla nazistowskiej gadzinówki
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:21:22
  NAPIERW ZE STARĄ SZCZURY BEDZIESZ MUSIAŁ WYJEŚC Z PIWNICY.
  Będzie głód
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:44:29
  PISAŁEM JUZ RAZ PASZY NIE BRAKNIE.
  Będzie głód
 • ZBOŻE NIE PODROŻAŁO BARDZO
  GIEŁDA AMERYKAŃSKA WCZORAJ 9 PROCENTA NA ZIELONO ,ZŁOTO ZAWISŁO POD SUFITEM,ZIELONY DOLAR DRUKUJE SIĘ DNIAMI I NOCAMI PACJENT OŻYJE I OTRZPIE SIĘ Z ZARAZY KWESTIA 1 MIESIĄCA SĄDZĘ.
  Będzie głód
 • NA GIEŁDACH
  W USA WZROSTY PO 6 I 7% ZŁOTO TEŻ WZROSŁO ALE DOPÓKI NIE PRZEKROCZY 1900 DOLARA ZA UNCJIE NIE MA CO MÓWIC O UCIECZCE W ZŁOTO I WIELKI KRYZYS.
  Koronawirus – świadomy plan czy wyśmienita okazja
 • @Anna-PK 15:32:26
  ROJSA MA PKB PER CAPITA NIŻŚZE NIŻ POLSKA PRZED NIA JEST PALAU TAKIE PAŃSTWO GDZIE NIE WIADOMO GDZIE TO LEZY I MALEZJA WYPRZEDZA RUSKICH TAKŻĘ DAJ SE BABSZTYLU SIANA NA TEJ KWARANTANNIE I PRZESTAŃ ZE SRAJĄCYCH ZA DOMEM ROBIĆ cZOŁÓWKĘ ŚWIATOWA I SIE NIE OŚMIESZAJ.
  Rosja na Bliskim Wschodzie.
 • @Anna-PK 15:32:26
  CO TO ZA SŁUPKI TĘPA DZIDO?
  Rosja na Bliskim Wschodzie.
 • @Anna-PK 22:31:54
  W OGÓLE JAK MOZNA PORÓWNYWAĆ CHINY,JAPONIE,USA DO ROSJI GOSPODARCZO?BEZSENS I BRAK JAKIEGOKOLWIEK ROPOZNANIA POTENCJAŁU TYCH KRAJÓW.
  Rosja na Bliskim Wschodzie.
 • @Anna-PK 22:31:54
  NIE BŁĄZNIJ SIĘ JAPONIA TO 4 GOSPODARKA ŚWIATA,A DLACZEGO SOBIE JAPOŃCZYCY SŁABĄ WALUTĘ W MOCNEJ GOSPODARCE ZROBILI MUSI PANI SIĘ ZNOWU WYEDUKOWAĆ.
  Rosja na Bliskim Wschodzie.
 • @lolo 22:11:00
  RUBEL JEST PO 0,05 GROSZA.
  Rosja na Bliskim Wschodzie.
 • @Anna-PK 21:48:03
  RUSKI NIE MA WYJŚCIA NA MORZE W SENSIE OCEAN ŚWIATOWY.DWA NA PÓŁNOCY TO SE MOŻNA ODMROZIĆ PICZKĘ A NIE COKOLWIEK TRANSPORTOWAĆ PRZY -50.LINK PODAŁEM,ŻEBY PANI ZAKUMAŁA PODSTAWY DLACZEGO RUSKI KLEPAŁ BIDE I PRÓBOWAŁ SIĘ PRZEBIĆ DO WODY CHOĆBY W WOJNIE W AFAGNISTANIE I TAK DALEJ.TE JEDWABNE SZLAKI RURY I INNE BZDETY MOŻE SOBIE PANI WSADZIĆ W 4 LITERY PÓKI CO JEST UKŁAD Z BRETTON WOODS I MIMO ZAKLEĆ NIEKTÓRYCH PAJACY Z TEGO FORUM(CO SIĘ PODCIERAJA DOLAREM ZA 4,3 ZŁ A NIE RUBLEM PO 55 GROSZA) 70% TRANSAKCJI NA ŚWIECIE W HANDLU ODBYWA SIĘ PRZY POMOCY DOLARA I HANDLEM MORSKIM ,KTÓRY JEST 30 RAZY TAŃSZY NIŻ LĄDOWY I 50 RAZY TAŃSZY NIŻ POWIETRZNY A NA DODATEK USA MA FLOTĘ LOTNISKOWCÓW,KTÓRE TO WSZYTSKO PILNUJĄ.ROBIENIE Z ROSJI GDZIE SZCZAJĄ W WYCHODKACH,ZACHLEWAJĄ SIE NA ŚMIERĆ A POPULACJA TOPNIEJE W OCZACH ,BEZ JAKIEGOKOLWIEK PRZEMYSŁU JAKIEJŚ ZNACZĄCEJ SIŁY ŚWIATOWEJ JEST ŚMIESZNE.ROSJA JEST W GRZE DZIĘKI TERYTORIUM ,KTÓRE SPINA CHINY Z EUROPĄ I MOBILNEJ NOWOCZESNEJ ARMII.PUTIN JEST ŚWIETNYM STRATEGIEM I ROZGRYWA REGION JAK SIĘ DA Z KAŻDEJ STRONY-ALE ZNAJ PROPORCJUM MOCIUM PANI-PKB USA-19,4 TRYLIARDA-PKB CHIN 12,2 TRYLIARDA-PKB ROSJI-1,5 TRYLIARDA.ZA BARDZO SIE RUSKIM BRĘDZLUJECIE PRZY CAŁYM SZACUNKU DLA POLITYKI I SPRAWNOŚCI PUTINA.
  Rosja na Bliskim Wschodzie.
 • @Anna-PK 19:09:10
  PROPONUJĘ ZACZĄC OD PODSTAW GEOPOLITYKI CELEM DALSZEJ JAKIEJŚ SENSOWNEJ DYSKUSJI DOWIE SIĘ PANI DLACZEGO GOSPODARKI KRAJÓW WYGLĄDAJA TAK JAK WYGLĄDAJĄ.
  https://www.youtube.com/watch?v=IOLDUcLqYDo
  Rosja na Bliskim Wschodzie.
 • @Anna-PK 19:09:10
  DOBRA ROSJA JEST MOCARSTWEM MORSKIM.
  Rosja na Bliskim Wschodzie.
 • PUTIN
  NIE GRA NA ŻADNE BYCIE MOCARSTWEM ŚWIATOWYM BO Z GOSPODARKA RUSKĄ,KTÓRA JEST OGRANICZONA DOSTEPEM DO MORZA,KTÓRĄ RUSCY CHCIELI SOBIE WYRĄBĄĆ PRZEZ CAŁA HISTORIĘ NIE MA NA TO SZANS.DEMOGRAFIA RUSKA TO MASAKRA GOSPODARKA TO ZASOBY NATURALNE PLUS PRZEMYSŁ ZBROJENIOWY.PUTIN GRA O COŚ INNEGO OD KILKU LAT WYKORZYSTUJE KAŻDE POTKNIECIE USA SZUKA OKAZJI .......DO CZEGO???DO TEGO ABY ZASIĄŚĆ PRZY STOLE A NIE POD STOŁEM JAK USA Z CHIŃCZYKIEM BEDOM ŚWIAT DZIELIĆ OD NOWA I ŻEBY PRZY TYM STOLE MIEĆ JAKIEŚ ARGUMENTY,ŻEBY NIE PRZYTAKIWAĆ IM WIĘCEJ PRZYCZÓŁKÓW NA ŚWIECIE I WPŁYWÓW SOBIE UGRA TYM MNIEJ GO SKURWI PRZYSZŁY HEGEMON ŚWIATOWY.TYKO TYLE ALE Z PERSPEKTYWY POLSKI AŻ TYLE BO MALINIAKOWI KAŻĄ PODPISAĆ POGRATULUJĄ I DO DOMU.
  Rosja na Bliskim Wschodzie.
 • @rowszan 15:50:02
  WEŻ SIĘ OGARNIJ GAMONIU UNCJA ZŁOTA JEST DZIŚ PO 6650 ZŁ PO PRZELICZENIU Z DOLARÓW KRUGERAND KOSZTUJE 7100 W MENNICY BO MA DODANĄ WARTOŚC JAKO MONETA BULIONOWA CZYLI NUMIZMATYK JAK BYŚ POSZEDŁ PO KILO ZŁOTA W SZTABCE MUSIELI BY CI SPRZEDAC PO KURSI GIEŁDOWYM Z DZISIEJSZEGO DNIA.
  C P: konieczna zmiana strategii ("epidemicznej")
 • @JimA 13:47:23
  NA RAZIE TRZA PATRZYĆ NA GIEŁDY W USA PÓKI CO .GIEŁDA USA,DOLAR I ZŁOTO TRZY KLUCZOWE CZYNNIKI.
  C P: konieczna zmiana strategii ("epidemicznej")