Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze JimA

 • @JimA 20:14:48
  Pamiętniki nie wystarczą.
  Historia Polski pisana na nowo
 • @zbig71 20:11:13
  " Goebbels w swych pamiętnikach nazwał to,, katynizacją Warszawy,,"- podaj źródło, plis :)
  Historia Polski pisana na nowo
 • @matterhorn 19:02:07
  "Gówno prawda-przekonało się o tym 200000 Warszawiaków którzy stracili życie w bezsensownym Powstaniu Warszawskim."- wypowiada się Pan w Ich Imieniu? Jaja Pan sobie robi?! Urwałbym ci łeb! gdybym mógł!- Człowieku! Co Ty piszesz?!!!! Gwarantuję Ci, że gdyby przyszło walczyć jeszcze raz, nie zawahaliby się! I tyle gnomie. Idź się przewietrz... i nigdy nie wracaj!.
  E O T ! czyli : spadare! i tylko módl się... może się nawrócisz jeszcze...
  Historia Polski pisana na nowo
 • @Hades 19:05:00
  Rozumiem Pana. :)
  Hasbaro witaj!
 • @Hades 18:04:50
  Ok. No ale co się Pan tak zaparł na ten kler? Kler to nie Polska, no chyba że Polski kler, a to co innego. Grzechy, rozumiem, ma PAn na sumieniu... Ale to jest banalnie proste, trzeba iść do spowiedzi i dusza od razu czysta i może będzie śpiewać po Polsku. Proste. :) zawsze też może PAn zostać Polskim ateistą. Ale ruskim, niemieckim, amerykańskim, żydowskim? Po co to Panu?
  Dobranoc :)
  Hasbaro witaj!
 • @Hades 18:04:50
  " a nie spierdala za byle jaką granicę zza której wymądrza się latami co, kto, jak i gdzie ma tu w kraju robić - a wypad cebulowy zdrajco i dezerterze" hamuj! Waść! ZAwsze tu byłem, jestem i będę!
  Hamuj, zawodzi IFF? Odszczurz łącze i będzie dobrze. :)
  Hasbaro witaj!
 • @Docent zza morza 17:45:38
  Pan mi nie dziękuje, tylko od razu liczy statystyki dronów, które być może będziemy musieli obsłużyć. Takie zadanie... bojowe. :)
  Dzięki Ci, dobry Boże, za kampanię prezydencką!
 • @Hades 16:43:13
  A Wy w ogóle wiecie jak wygląda nasza Polska flaga? Bo "walczyć z klerem" to co innego, ale dlaczego walczycie/ walczy Pan z Polakami? tego nie wiem i nie rozumiem. To jak z Wami, Hades, jest tak naprawdę? hę
  Hasbaro witaj!
 • 5
  Nikt nie mówił, że będzie łatwo.!
  Dzięki Ci, dobry Boże, za kampanię prezydencką!
 • @Pedant 17:26:57
  Z Panem już wygrałem.
  Historia Polski pisana na nowo
 • @matterhorn 16:58:24
  "Proszę zauważyć,że takich represji jak w Polsce Stalin nie stosował w innych podbitych koloniach sowieckich.Po prostu oni do sowietów nie strzelali to i sowiet ich potraktował łagodnie.Mam na myśli inne kraje demoludów.Przecież oni także byli pod "okupacją" sowiecką a straty w ludziach były minimalne."

  Zauważam, zauważyłem i dużo wiem na temat opcji: tisze jediesz, dalsze jediesz /wg. niektórych: dalsze budiesz"- gówno prawda!

  tylko walka ma sens, a nie krycie się po kątach. :) Tylko walka. Panu w głowie zamącono, a serce puste- stąd dylemat i wahanie. Tak! Ta walka płynie z serca, nie z głowy. Niech Pan zweryfikuje poglądy względem swojego serca, a wtedy... albo przestanie Pan truć, albo wyniesie się na pustynię, taką czy inną w sensie, że śnieżną lub piaszczystą, co tam Panu serce podpowie. Tam gdzie dusza Pana zaprowadzi. Po prostu, jeśli nie utożsamiacie się z Polską to idźcie już sobie, dziękujemy wam, idźcie i nie wracajcie więcej. My będziemy bronić naszej ziemi, ZAWSZE. A wasze dylematy są czcze.
  Pozdrawiam
  PS. Niech się Pan odniesie do własnych korzeni. Ja odnoszę się do swoich. :) Jestem silniejszy niż Pan nie tylko intelektualnie ale i fizycznie! Jak Pan myśli dlaczego?! :)
  Historia Polski pisana na nowo
 • 5*
  :) Dzięki.
  Dla myślących logicznie
 • @ikulalibal 16:26:17
  Czerwoni Kapłani poszli spać! zostały tylko psy.
  Historia Polski pisana na nowo
 • @HASKI 11:13:01
  Obrzydliwe! ;)
  Hasbaro witaj!
 • sexta
  kolejny raz zamykam wątek, kurtyna !, brawa!... Czerwoni Kapłani poszli spać- do następnego razu. :)

  ))))
  Historia Polski pisana na nowo
 • 5*
  Dałbym 100* gdybym mógł.
  Pozdrawiam
  Ujawnijcie listę Agentów CIA na Polskę
 • I w końcu zaczął się ruch w interesie!
  :) Ano. Tylko "czyj ten interes"? ...
  Hasbaro witaj!
 • @JimA 15:10:06
  " To jest Wasz/Wielu problem." - to jest w mojej wypowiedzi kluczowe.
  Why?- bo macie niepolską mentalność niewolników. Ta mentalność bierze się z braku znajomości miejsca i braku korzeni. Jesteście pasożytami stale i wciąż w stanie larwalnym. Nas Polaków stać na Powstania i Wielkie Czyny ale was pasożytów na naszej ziemi stać tylko na zdradę, zaprzaństwo i szukanie kolesi po świecie. Stąd wasza smuta. My byliśmy, jesteśmy i będziemy silni i Wielcy! bo jesteśmy stąd! i znamy naszą ziemię, choć robiliście wszystko przez wieki, żeby nas z niej wyrugować. NO WAY! GAME IS OVER!
  Historia Polski pisana na nowo
 • @ikulalibal 15:27:06
  https://www.youtube.com/watch?v=m0OOeU5OcDE

  no, pyrkosz, pyrkosz i nic nie jedziesz. Wracajcie już do tego waszego domu, moglibyście?
  Historia Polski pisana na nowo
 • @matterhorn 14:42:09
  "Mówisz napadli,to czemu napadnięci się nie bronili,czemu dowództwo wojskowe RP wydało rozkaz nie atakowanie sowietów.Trzeba było ruszyć z szabelką na Rosjan i pogonić ich do samej Moskwy." Jak się mieli bronić?! Historii nie znasz? A potem jak się bronili to już nie pamiętasz.
  "Polacy widzieli kto ich wyswobodził z niemieckiej niewoli i setki tysięcy czy miliony osób witały ich jak bohaterów"- tak, ci którzy dożyli. !.

  ".Powtarzam jeszcze raz cała tragedię Polska zawdzięcza Amerykanom Anglikom i Francuzom,Najpierw w 1939 nas zostawili na pożarcie Niemcom a później nas sprzedali sowietom"- NAjpierw Niemcom, potem reszcie. w Tej kolejności.

  "Największe szkody wyrządzili nam alianci bo dopuścili do wojny i utworzenia z Polski rosyjskiej strefy buforowej." Polska zawsze taką strefą była dla "Zachodu"- mogę jeszcze napisać: dla ciemniaków z zachodu- jeśli to Panu pomoże. Ale to wcale nie znaczy, że na wschodzie mamy przyjaciół. To jest Wasz/Wielu problem. Polska nie ma żadnych przyjaciół! niech się nikt nie łudzi! Sami musimy o siebie dbać! i nie ma w tym nic złego! Oduczmy się oglądania na innych! To jest metoda, którą "rai" zdrajca doradca od setek lat! I nieważne jaki jest ustrój. Tu jest Polska i to jest nasz dom! nasza ojczyzna! Niech Pan przestanie reklamować Armię Czerwoną to może jakoś się dogadamy...
  Dziękuję za uwagę.
  Historia Polski pisana na nowo