Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze marek500

 • Autor
  Nic dodać nic ująć. Rzeczywiście używanie tych grup do gry przez polityków jest wysoce niemoralne i rodzi nienawiść. Nie ważne czy się popiera te grupy czy się zwalcza, bo w obu przypadkach chodzi tylko o grę polityczną, ludzi mając gdzieś. Co najbardziej wkurza to cynizm polityków wśród których jest też sporo tych homo (i nie chodzi mi o lewicę). Do tego dodać cynizm i obłudę kościoła który odgrywa rolę tego sprawiedliwego, a nie jest tajemnicą że jest tam spora nadreprezentacja (wysoko ponad średnią statystyczną) wszelkich seksualnych odstępstw od normy.
  Dlaczego polityczne wykorzystywanie upośledzeń jest złe
 • @krzysztofjaw 11:46:38
  Nie uważa Pan że tych ideologów, Sorosa i NWO jest trochę za dużo ? Takie mieszanie w różnych krajach wymaga chyba więcej dyskrecji. A może ci o których Pan pisze to zasłona dymna, a za sznurki pociąga zupełnie ktoś inny. Tak czy inaczej to najpewniej te protesty są organizowane przez grupy zorganizowanych i dobrze opłacanych prowokatorów (i najpewniej hetero).
  "Tęczowa" agresja. Teraz atak na Św. JPII. Jak się bronić?
 • @JAM.M 09:39:13
  Jeszcze jedno, GMO to nie przeszczepy a genetyczne modyfikowanie. A nad tym faktycznie pracują laboratoria we wszystkich mocarstwach, mimo że są zakazane przez międzynarodowe konwencje. Wycieki informacji o pracy nad super żołnierzem, czy super sportowcu są i z USA i z Chin. O Rosji nie słyszałem, ale prawie pewne że też nad tym pracują (może lepiej chronią tajemnicę).
  Stalin kazał stworzyć krzyżówkę człowieka i małpy.
 • @JAM.M 09:39:13
  Na płocie było napisane ,,dupa'' chciałem pogłaskać i weszła mi drzazga. Fakt że Rosjanie w tamtych czasach przeprowadzali próby przeszczepu głowy małpy, ale nie człowiekowi tylko drugiej małpie, to samo robili z psami. Jadnak tymi swoimi rewelacjami trochę się ośmieszasz. Już wtedy wiedzieli że przeszczepy międzygatunkowe są nierealne (przynajmniej na tamte , a nawet na dzisiejsze czasy). To były eksperymenty mające udowodnić że przeszczep głowy i u człowieka jest możliwy. Nie ma jednak dokumentów o takich operacjach. A takie ,,rewelacje'' lepiej traktuj jako fantastykę.
  Stalin kazał stworzyć krzyżówkę człowieka i małpy.
 • @SolidarnyX 10:22:08
  I na tym kończę. Już wiem z kim mam wątpliwą przyjemność. Żegnam.
  "Tęczowa" agresja. Teraz atak na Św. JPII. Jak się bronić?
 • @interesariusz z PL 09:24:21
  Sensowny komentarz. Nie nasz cyrk nie nasze małpy. Niech sobie pokrzyczą, a jak łamią przepisy porządkowe lub prawo to mandat. Im bardziej będziemy się podniecać tymi szopkami tym bardziej będziemy dostarczać im paliwa dla tych głupot. Ja ich traktuję jako normalnych obywateli i uważam że nie trzeba tworzyć jakiś odrębnych praw dotyczących tej grupy. Te postulaty z odwiedzinami w szpitalu czy dziedziczeniu są bzdurami, bo wystarczy wpisać osobę uprawnioną do udzielania jej informacji i lekarz czy szpital musi udzielić informacji. To samo ze spadkami, wystarczy spisać testament i po problemie. Co do małżeństw to niestety ale w/g mnie nie powinno być zgody. Ani nasze prawo , ani wiara tego nie dopuszcza. Chcą zawierać związki to niech zawierają ale w Las Vegas. Zresztą ,,prawdziwa miłość'' nie potrzebuje potwierdzenia na piśmie.
  "Tęczowa" agresja. Teraz atak na Św. JPII. Jak się bronić?
 • @SolidarnyX 08:15:15
  Chyba trochę nie zrozumiałeś. Ja nie popieram tych akcji bo wiem że nie jest to oddolna inicjatywa tych środowisk. Napatrzyłem się przez swoje życie na różne protesty, i uwierz mi że w większości były inspirowane za niezłą kasę przez grupy agitatorów. Nie wiem kto jest teraz najbardziej zainteresowany kontynuowaniem tych zadym, ale wątpię czy to są środowiska LGBT. A może chodzi o wywołanie presji na zmianę konstytucji. Przecież przy okazji zmiany przepisu konstytucji że ,,małżeństwo jest związkiem ludzi dwóch płci, można powstawiać w innych punktach przecinki lub jakieś ,,i'' ,,lub'' i tym podobne które zmienią znaczenie tych przepisów. Oczywiście to tylko luźny przykład. Zainteresowanych może być więcej, nawet przeciwnicy KK bo wiedzą że w tej instytucji jest spora nadreprezentacja kochających inaczej. Może kiedyś poznamy tych ,,inicjatorów'' i ich interesy. Przecież każdy racjonalnie myślący (ci inaczej kochający też) wie że tego typy chucpy przyniosą tylko zwiększenie wrogości społeczeństwa polskiego wobec LGBT i nie będzie zgody na wprowadzanie jakiś specjalnych praw.
  "Tęczowa" agresja. Teraz atak na Św. JPII. Jak się bronić?
 • Autor
  A ja co raz bardziej jestem przekonany że jest to temat zastępczy ,,naszej'' władzy i służb. Nie wierzę w spontaniczne akcje tych środowisk. Zdecydowana większość tych środowisk to normalnie żyjący, pracujący ludzie, w zdecydowanej większości katolicy. Sytuacja na świecie i w Polsce jest coraz bardziej niepewna i władza musi zająć umysły plebsu jakimś durnym ale chwytnym problemem. Jak by władza chciała to całe to środowisko spacyfikowali by bez problemu mając do tego jeszcze poparcie motłochu. Myślę że niewielu z tego środowiska przyszło by do głowy profanowanie pewnych symboli narodowych (choć w/g mnie zawieszenie tęczowej flagi na jakimś pomniku jest nieakceptowalnym idiotyzmem ale nie profanacją). Przy dzisiejszym wszechobecnym monitoringu, taki przygłup chcący wejść na jakiś pomnik byłby w minutę zgarnięty przez policję lub straż miejską. Nikt jednak temu nie zapobiega, bo chodzi o to żeby gonić króliczka a nie po to żeby go złapać.
  "Tęczowa" agresja. Teraz atak na Św. JPII. Jak się bronić?
 • @Tiamat 11:13:44
  Jeżeli zadziała to tak, ale pod warunkiem że sprzedadzą technologię i dadzą wyłączność zakładom farmaceutycznym , wiadomo z jakich krajów.
  Tak opisuje to co dzieje się na Białorusi - SPUTNIK
 • Autor
  Tak, te wszystkie elementy które Pan wymienił mogą być elementem walki politycznej lub przygotowywaniem gruntu pod jakąś rewoltę. Jak jeszcze napiszę Pan kto to inspiruje i w jakim celu to uznam Pana za jasnowidza. I jeszcze mała dygresja. Pisanie w stylu ,,popatrzcie na zachód'' jest przekłamaniem, bo społeczeństwo na zachodzie żyje tak jak my, mają podobne problemy i marzenia i podobne poglądy. Jedyne co to na pewno są dużo bardziej tolerancyjni.
  Tak się robi rewolucję! Oto 4 etapy wojny informacyjnej...
 • Autor
  Ale rewelacja. Każdy średnio rozgarnięty wie że ambasady i konsulaty to ośrodki wywiadowcze. Może przegięli pałkę i próbowali zwerbować kogo nie wolno więc polecieli do Moskwy. Teraz Rosja wydali dwóch Słowaków. Oczywiście na miejsce tych wydalonych przybędą nowi agenci i zabawa wywiadów i kontrwywiadów zacznie się na nowo. Procedura znana od początku cywilizacji.
  Słowacja wydaliła trzech rosyjskich dyplomatów
 • @Jan Paweł 08:18:37
  Chyba Pan jest mocno przepracowany. Próbuje Pan wmówić że to już jakaś epidemia. Tych innych jest nieistotny dla społeczeństwa procent i dopóki nie zacznie się z nimi Pan zabawiać nic Panu nie grozi. Te całe manifestacje to zwykła ustawka (nie zdziwiłbym się jak by były po cichu inspirowane przez władzę). Zresztą myślę że i w tych manifestacjach ci kochający inaczej stanowią mniejszość. Takie ruchy to idealna zasłona dymna dla różnych skurwysyństw władzy.
  LGBT – o co tak naprawdę toczy się wojna?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:44:23
  Może i stać Polskę na własną politykę, ale jej nie wolno. Mamy robić to co każą nasi ,,przyjaciele'' i nie dyskutować. Co mamy do gadania pokazała słynna konferencja bliskowschodnia. I tak dobrze że nas poinformowali na parę dni przed konferencją że jesteśmy jej gospodarzami.
  Alaksandr Łukaszenka prezydentem na Białorusi - co dalej?
 • @Wican 10:31:11
  To że jakieś państwo prowadzi taka propagandę w swoim interesie jest normalne. Jednak prowadzenie i finansowanie propagandy w obcym interesie, przynoszącym nam szkodę jest debilizmem. My na tym nic nie zyskamy, co najwyżej niechęć Białorusinów do nas. Zresztą dla nas stabilna, w miarę zamożna i niezależna od NATO Białoruś jest na rękę.
  Alaksandr Łukaszenka prezydentem na Białorusi - co dalej?
 • @Pedant 09:53:36
  Może i o to mu chodziło, ale ja chciałem napomknąć że ten Nobel nie jest już miernikiem osiągnięć i stał się elementem gry politycznej i propagandy.
  Tak opisuje to co dzieje się na Białorusi - SPUTNIK
 • @ikulalibal 13:33:52
  ,,idę użyć aviomarin bo jak się patrzę na mordy polskiej elity to mi się rzygać chce.'' Jak na razie udało się Białorusinom uniknąć takich widoków. A z tymi winnymi to się z tobą zgadzam. Nie jest tajemnicą że różne polskie instytucje wspierają tych żydków z białoruskiej ,,opozycji''.
  Alaksandr Łukaszenka prezydentem na Białorusi - co dalej?
 • @Pedant 23:51:51
  Myślę że z tym Noblem to kiepski przykład. Teraz komitet noblowski działa jak wybory miss świata, czy konkurs piosenki. Jak jakiś kraj przechodzi na ,,jasną stronę'' (he, he) to od razu jego przedstawiciele zaczynają osiągać sukcesy w wyżej wymienionych imprezach.
  Tak opisuje to co dzieje się na Białorusi - SPUTNIK
 • @Talbot 21:20:01
  Mam dla ciebie radę. Jedź na Białoruś (jest naprawdę bezpiecznie) i pogadaj sobie z Białorusinami. Myślę że się zdziwisz ich poglądami na zachodnią ,,wolność i demokrację''. I jeszcze jedno. Ciekawa alternatywa, zamienić ,,żyda Lenina" na żydowską władzę prozachodnią coś na wzór ukraińskiej.
  Tak opisuje to co dzieje się na Białorusi - SPUTNIK
 • @Alfax 04:30:23
  Smutne że Polska też się wpisuje niechlubnie w destabilizacje Białorusi (te sponsorowane przez Polskę żydowskie szczekaczki walczące niby o demokrację, coś na wzór radia wolna europa). Szukamy sobie następnego wroga w narodzie który chyba jako jedyny ma jeszcze dla nas cień sympatii.
  Wybory na Białorusi – wybór między suwerennością a majdanem!
 • @kula Lis 69 17:55:50
  Witam. Powrót z urlopu czy powrót z ekipą pewnego prezesa który ma wyjątkowe ,,chody'' w niebie ? Twój artykuł to wyjątkowy ,,misz masz''. Ten twój artykuł jest jak mowa komisarza ludowego z czasów rewolucji październikowej. Ile jest przypadków profanacji kościoła i ataków na osoby duchowne a ile notuje się przypadków zboczonych kapłanów, oszustów prowadzących parafie itp. Najpierw piszesz jakie kanalie z tej lewicy, a potem że za komuny było lepiej. Co do UE to fakt jest w niej wiele kretynizmów, ale mimo wszystko dużo państw do niej przystąpiło, a jeszcze sporo chce do niej wejść. No tak zwykła kolej rzeczy , wszyscy są idiotami a my Polacy jedynie mądrzy. A cha Węgier nie licz jako sojusznika Polski w walce z UE. Orban to mądry i cwany polityk, ugra co możliwe a i tak na koniec zostanie w strefie wpływów Niemiec (zresztą Czechy podobnie). Z jednym się zgodzę że :,,w Sejmie i Senacie siedzą złodzieje, oszuści, zboki i ćpuny ta jak ma być dobrze''. Dodać jeszcze trzeba że od upadku PRL Polska suwerenność jest sprzedawana przez różnych ,,prawdziwych patriotów''. Co to za rządy które kosztem własnych sił zbrojnych sprowadzają wojska okupacyjne ? Jeszcze trochę a z naszych wojsk zostanie tylko mały ,,rejestr'' uzbrojony w broń którą w 100% będą kontrolować okupanci. Ale wszystko w porządku. Wszystko idzie u nas jak od paru ładnych wieków. Ważne jest żeby głupiemu ludowi dać wroga (Ruscy, UE, pedały, pederaści, migranci itp.) i można go jak stado baranów sprzedać komu się chce.
  Jak reagować wobec agresji LGBT+ i działań totalnej opozycji