Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze marek500

 • @zbig71 22:14:51
  Ja temu nie zaprzeczam. Jedynie mówię że ci którzy będą chcieli zarobić na swojej szczepionce będą musieli umizgiwać się do Orbana żeby mimo wszystko wybrał ich produkt. Na pewno jeżeli otrzyma ciekawą propozycję to ją wykorzysta, nie przejmując się co powiedział wcześniej. My niestety jak zwykle będziemy mieli taki sam towar tylko po maksymalnej stawce.
  J. Biden - Koniec Trójmorza i znów niemiecka Mitteleuropa!
 • @zbig71 18:06:47
  ,,PS: Wiktor Orban oświadczył, że Węgry kupią szczepionkę przeciw koronawirusowi od........Rosji.'' To że tak powiedział to nie znaczy że kupi. Teraz ci co chcą sprzedać niech zabiegają o względy Orana. To jest właśnie dyplomacja o której nasz rząd nie ma pojęcia. ,,Nasi'' od razu podpisują umowę , a nawet wpłacają zaliczkę, chociaż towar jeszcze w fazie projektu. Nie tylko szczepionki to dotyczy.
  J. Biden - Koniec Trójmorza i znów niemiecka Mitteleuropa!
 • @marek13 13:59:30
  Nie namawiam Pana do porzucania swoich idei i moralności. Co do tych bohaterów to oni mieli łatwiej. Mieli zdefiniowanego wroga z którym trzeba walczyć. My w tej wolnej Polsce jesteśmy szczuci na siebie, a nie za bardzo wiemy w kogo interesie.
  Ciamajdan 3.0: Postulat dla "Strajku Kobiet"
 • @marek13 21:41:29
  To że jakieś siły cynicznie wykorzystują wszystkie strony tych konfliktów to się zgadzam. Komu zależy na szczuciu Polaków na Polaków może kiedyś się dowiemy. Od dłuższego czasu jak się chce przykryć jakieś sku....syństwo odpala sprawę z aborcją lub pedałami. Może rzeczywiście za którąś stroną stoi soros, ale kto kręci lody po przeciwnej stronie ? Mimo że jestem ateistą to nie uważam za dobre niszczenie wiary Polaków. Nie KK, tylko wiary. Ludzie potrzebują jakiegos przewodnika duchowego bo to dobre dla ich zdrowia psychicznego. Jednak z tego co obserwuję od czasu upadku PRL w Polsce trwa odstręczanie ludzi od wiary i to nie przez ,,szatana'' tylko przez tych faryzeuszy z różańcami na szyi. Nie wiem jak się skończą te protesty, ale wiem że sporo z tych protestujących położy lachę na kościół bo to kościół będą winili za konsekwencje jakie ich dotkną, a nie jakiegoś starego kawalera o niejasnych preferencjach. Dlatego tym wszystkim za bardzo się nie przejmuję bo ani liczba pedałów nie wzrosła od kilkudziesięciu lat, ani statystycznie nie wzrosła pedofilia (bardziej jest ujawniana), ani kobiety nie zmienią się w krwiożercze harpie taśmowo mordujące swoje dzieci. Nie bądź głupi i nie daj się wciągać w te awantury bo nic na tym nie zyskasz, a możesz stracić (kto wie czym nas ,,uszczęśliwią'' pod płaszczykiem tych awantur).
  Ciamajdan 3.0: Postulat dla "Strajku Kobiet"
 • @marek13 15:30:55
  Jednego nie rozumiem, dlaczego jesteś tak przeciwko tym babkom. Co cię one obchodzą. Jeżeli nie masz rodziny to ją załóż i żyjcie według swoich wartości. Nikt wam przecież nie każe postępować zgodnie z postulatami protestujących. Mnie nie interesują ci tęczowi, bo nie są dla mnie żadnym zagrożeniem. Jestem hetero i wisi mi z kim oni sypiają. Taki sam mam stosunek do tych protestujących kobiet, bo mnie ani mojej żonie już żadna ciąża nie zagraża. Co do moich dzieci i wnuków to też nie mam zamiaru się wtrącać w ich decyzje, bo ja może pociągnę jeszcze 15-20 lat (licząc optymistycznie), i to oni będą ponosić za nie odpowiedzialność. A na koniec taka anegdotka. Dawno dawno temu, w czasach czarnej komuny, poszedłem do spowiedzi do swojego proboszcza. Chciałem zabłysnąć jaki to jestem dobry i powiedziałem jak to grzeszą moi koledzy bo palą papierosy w krzakach. Walnął mi taką pokutę że mnie zgięło. Powiedział mi że jak oni by się wyspowiadali to by dostali pokutę, a tak ich grzechy wziąłem na siebie.
  Ciamajdan 3.0: Postulat dla "Strajku Kobiet"
 • @kula Lis 69 08:57:15
  To trzeba iść za uderzeniem. Wprowadzić 20 lat ciężkich robót dla każdego mężczyzny który chce się rozwieść lub porzuca rodzinę. Za zdradę co najmniej chłosta publiczna na placu, a może kastracja. Jak by nie patrzeć łamią przysięgę złożoną Bogu w kościele. Facet im więcej po dupie dostają twoje pupilki z PiS tym bardziej odlatujesz.
  Ciamajdan 3.0: Postulat dla "Strajku Kobiet"
 • @Yarpen Zirgin 07:18:04
  Wiadomo na czym. Szerzeniem przykazania ,,nie zbijaj'' i nawoływaniem żeby ,,nadstawić drugi policzek''. Człowieku zejdź na ziemię.
  aborcja ma być zła, a ksiądz generał wojska dobry?
 • @MacGregor 08:13:34
  Po części jest to prawda tyle że nie dotyczy tylko wiosek. Czy ktoś policzył ile kobiet zrezygnowało z dalszego macierzyństwa ze strachu że następne też się urodzi niepełnosprawne ? Ile zdrowych kobiet dało sobie spokój z prokreacją po zobaczeniu ,,przyjemności'' życia z upośledzonym dzieckiem u siostry czy koleżanki ? A ile kobiet z tego powodu wypadło z życia społecznego i zawodowego ? Czy ktoś to przeliczył ? Ja wiem że to jest niemoralne, ale jak się przegnie pałkę i zbytnio obciąży system ( który u nas praktycznie już jest na końcówce wydajności) to nawet ci najwięksi ,,obrońcy'' życia zmienią zdanie. Każdy jest mądry dopóki bezpośrednio go coś nie uderzy.
  aborcja ma być zła, a ksiądz generał wojska dobry?
 • @Pedant 09:44:14
  Za małą mam wiedzę i traktuję to informacje jako ciekawostki. Patrząc bardziej symbolicznie niż dosłownie to wiele elementów jest podobnych. Oczywiście wiele mogło być dostosowane do potrzeb. Ale to tylko moje zdanie na podstawie wiedzy jaką posiadam. Oczywiście ludzie wierzący na pewno inaczej na to patrzą bo dochodzi element duchowy.
  JAK CZYTAC BIBLIE, ABY WIEDZIEC CO NA PRAWDE NAPISANO?
 • Autor
  To są twoje przemyślenia czy gotowce z jakiejś centrali ?
  Przecież Łukaszenko od chwili objęcia władzy robił wszystko żeby Białoruś nie stała się państwem satelickim Rosji. To właśnie teraz przez działania tej ekstremy (wiadomo za czyje pieniądze) Łukaszenko nie będzie miał innego wyjścia jak ściśle powiązać się z Rosją. Białoruś w przeciwieństwie do Polski ma swój przemysł na który krzywym okiem patrzą globaliści. Przecież tak jak Polacy mogą brać z ich banków kredyty i kupować ich towar. Polakom za czasów solidarności też wmawiano że ich przemysł jest zacofany i nadaje się tylko do likwidacji i że zachód da nam taka cywilizację że nie będziemy 8 gospodarką światową ale co najmniej 3. A tak na marginesie to na którym miejscu teraz jesteśmy ?
  Na Białorusi coraz gorzej!!
 • @Bara-bar 20:06:58
  ,,NAJPIERW: CZY MILUJESZ PRAWDE?'' A jaka jest ta prawda ? Przecież obowiązujące ewangelie wybrano i zatwierdzono w Nicei 400 lat po śmierci Chrystusa, odrzucając pozostałe. Nawet te pisane przez jego uczniów i wyznawców patrzących na wydarzenia własnymi oczami. Co do Starego Testamentu to pierwsza część to plagiat staro sumeryjskich podań (z 1000 lat starszych), reszta to historia narodu żydowskiego. Oczywiście poza księgą kapłańską która jest politycznym instruowaniem kapłanów jak mają postępować.
  p.s.
  Wiara to nie rozum i jeżeli wierzysz to nie próbuj dociekać jakiś prawd. Stosuj się do nakazów swojej religii a nie próbuj jej brać na rozum.
  JAK CZYTAC BIBLIE, ABY WIEDZIEC CO NA PRAWDE NAPISANO?
 • @MacGregor 20:22:23
  Panie MacGregor ,,nie nazywajmy szamba perfumerią'', jak to powiedział pewien klasyk. Kaczyński wzywał do walki z kobietami, a to że nie powiedział wprost to tylko z cwaniactwa. Podobnie Pan Zawisza pisząc ,,brońcie naszych kobiet'' też wzywa do bezpośrednich konfrontacji. Czy Kaczyński i Zawisza określili w jakich sytuacjach trzeba bronić ? Dla każdego przyczyna agresji może być inna. Zresztą jak znam życie to władza zadbała o odpowiednią ilość prowokatorów wśród tych protestujących, żeby jakaś przyczyna zaistniała. Kto wie czy nawet to wjechanie samochodem w protestujące nie miało na celu wywołania awantury ? A tak na marginesie Kościół też musi mieć od czasu do czasu swojego Lutra czy Husa, bo w przeciwnym wypadku zatraca swoją misję, a dzisiejszy KK ma trochę na sumieniu.
  „Damscy bokserzy” Jarosława Kaczyńskiego
 • @brian 10:25:31
  I chwała Panu za zaangażowanie. Niestety ale jedną z wizji jaką przedstawiali walczący z PRL to był dobrobyt zachodni. Większość ludzi na to poszła, bo jakieś zbrodnie stalinowskie czy SB mieli gdzieś bo ich nie dotyczyły. Ta wizja dobrobytu doprowadziła do tego wyścigu szczurów. Pamięta Pan z ,,Mistrza i Małgorzaty" występ Wolanda w teatrze ? Życie jak życie raz lepsze raz gorsze ale moskwiczan trapi jedynie brak mieszkań. Tak niestety jest, bliższa ciału koszula niż idee. Niestety dla większość ludzi nie patrzy na realia tylko popiera tego który więcej naobiecuje. Jest Paru polityków którzy mówią jak jest, skąd się biorą pieniądze, pokazują jak ci rządzący wyprowadzają dla siebie miliony. I co mają poparcie 1 %. Bo ludzie lubią tylko tych którzy im obiecają że będą piękni, młodzi, zdrowi i bogaci.
  Smak własnego ogona.
 • @brian 09:20:14
  Szanowny Panie, nie obchodzi mnie kto Pana wychował. Z Pana wypowiedzi wnioskuję że widzi Pan świat czarno - biały, a jest szary. Nawet ten PRL miał swoje jasne strony. Trochę żyję na tym świecie i widziałem różne sytuacje. Nawet tych dawnych ,,zwolenników'' komunizmu w minionych czasach, a dzisiaj polerujących na kolanach posadzki przed ołtarzem nie osądzę jednoznacznie. Jak bym tak kategorycznie oceniał wszystkich to bym musiał domagać się szubienicy dla większości dzisiejszych polityków. Nie robię tego bo wiem że duża ich część to zwykli karierowicze których wypowiedzi są dalekie od ich przekonań. Do tego trzeba dodać że my plebs mamy naprawdę tylko mgliste pojęcie o rzeczywistych działaniach i celach rządzących. Jedno się nie zmienia wszyscy politycy kłamią niezależnie czy w PRL czy w ,,wolnej'' RP.
  Smak własnego ogona.
 • @kula Lis 69 07:27:14
  Ma Pan rację że Soros pewnie podpłacił swoją V kolumnę żeby wysadzić w powietrze dotychczasowy kompromis. Hazarski PiS wykonał zadanie i rozróba gotowa. Po co to odpalili może kiedyś się dowiemy. Może chodzi o zminimalizowanie wpływu kościoła, bo to on może ponieść największe straty. Zresztą od upadku PRL trwa ciche odstręczanie młodych od kościoła. Nawet wprowadzenie religii do szkół do tego służyło. Polacy już tak mają, że z własnego wyboru pójdą nawet do piekła, ale jak ktoś im każe tam iść to większość przeciwstawi się temu.
  Smak własnego ogona.
 • @ikulalibal 23:01:40
  No i niestety zostało w nim te dziecinne pojmowanie spraw dorosłych.
  Smak własnego ogona.
 • @JAM.M 17:31:09
  A kto to ci sowieciarze ? Jeżeli chodzi ci o feminizm, tolerancję zboczeń i liberalizację zakazów aborcji to zdobycze zachodnie i amerykańskie.
  Smak własnego ogona.
 • @SZS 23:54:13
  Wiesz Pan gdzie kler ma wiernych ? Oni nie będą petentem nawet wtedy gdy nikt nie będzie chodził do kościoła. Kościół jest największym obszarnikiem ziemskim w Polsce, właścicielem tysięcy nieruchomości, udziałowcem w wielu firmach, nie mówiąc o zabytkach wielkiej wartości. Tak bogata instytucja nie będzie u klamki i każdy rząd będzie się liczył z nią.
  Piotr Stankiewicz - "KRÓL JEST NAGI"
 • Autor
  No nie wiem co o Panu myśleć ? Pisać umie, czytać pewnie też a takie głupoty wypisuje. Po pierwsze w tych dobrych ugrupowaniach jest też sporo zboczeńców seksualnych. Jest niemożliwe żeby nie było. Wystarczy przypomnieć sławetne SA w Niemczech. Jakie mieli hasła, a jakie zachowanie we własnym gronie. Ale dla Pana może są narodowe pedały i lewackie pedały. Może to zależy komu dają. Po drugie żeby nie wiem jak się Pan spinał to nie znajdzie Pan dowodów na to że zboczenia czy poglądy polityczne się dziedziczy. A tak na marginesie, co pan sądzi o metodach budowania silnego i zdrowego narodu przez Spartan. Narodowcy i tak zwani patrioci lubują się stawiać ich za przykład.
  Bodaj ród twój wygasł!
 • @Oscar 08:00:02
  Jak dla mnie to człowiek który za swoje nieszczęścia obarcza wszystkich tylko nie siebie. On będzie robił wszystko by się mścić. Tacy ludzie są bardzo niebezpieczni, bo są zdolni zostać papieżem żeby zniszczyć kościół.
  Panie premierze Kaczyński, komu Pan służy?