Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Polantek

 • @Rzeczpospolita 23:34:35
  Bolesław zwany Chrobrym zastosował te sama metodę resetu już 1000 lat temu paląc wszystkie stare księgi w walce z reakcja antykatolicka Dlatego tez powstaliśmy jako państwo z niczego wg historii
  Prof. Andrzej Zapałowski: Dywersyjna rola PiS.
 • @Anna-PK 18:38:51
  Uniwersalną ochronę zdrowia to każdy powinien wpierw sobie wprowadzić sam osobiście nie żrąc byle czego i za dużo nie chlejąc paląc itd itp
  Co może mówić polityk
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:32:45
  Oczywiście, że nie dorasta bo nie miał brata bliźniaka, który nakręcał by spiralę samouwielbienia.
  Konflikt w PiS-ie - patrząc z boku
 • @staszek kieliszek 09:17:14
  Byłem parę dni na delegacji w Samsungu. Tylko nieliczni mówią tam po angielsku. Jedynym człowiekiem , którego spotkałem, mówiącego dobrze po angielsku, był stary parkingowy pamiętający czasy amerykańskiej okupacji. Nie świadczy to chyba o gorących uczuciach do amerykanów.
  Kiedy jankesy przyjdą podpalić twój dom...
 • Sztuczny podział
  Który wygenerowany został przez tzw chrzest Europy i Polski stworzył większość narodów słowiańskich ale także frankonskich czy niemieckich Wszystko wskazuje na to ze przedtem większość Europy posługiwała się pewnego rodzaju językiem słowiańskim z duża liczba lokalnych dialektów Było to możliwe te zróżnicowanie bo pomiędzy ok 500 do 700 roku populacja Europy została strasznie przetrzebiona przez dżumę do ok 20% pierwotnej Umożliwiło to plemionom Nordyckim ekspansję na południe i opanowanie najważniejszych stanowisk i miejsc oraz konwersje feudalną Stąd tez nie ma podkreślać różnic ale szukać tego co łączy
  Polska nie prowadzi racjonalnej polityki wschodniej
 • Jak kopią swoi to mniej boli
  Angela M to w 1/4 Polka
  https://amp.theguardian.com/world/german-elections-blog-2013/2013/sep/10/angela-merkel-origins-germany-election
  Idzie wojna, idzie wojna, idzie krwawa rzeź
 • Wolnosc otwierania spadochronu
  Nie wolno tak swobodnie spadać gdyż nie spadasz w pustkę ludzie tam mieszkają
  Dziś 14 VIII2020r. legalizacja BEZKARNOŚCI dla władzy!
 • @Anna-PK 17:11:42
  Glagolica ze swoimi ligaturami jest szczytowym osiągnięciem piśmiennictwa słowiańskiego Przejście na alfabet łaciński nie tylko dla Słowian zachodnich było uwstecznieniem językowym Całe szczęście w naszym języku zachowały się znaki specjalne Nie dziwi zatem ze na wschodzie wprowadzono nowa religie uwiarygodniająca feudalizm z pomocą Glagolicy która jest świetnie dostosowana do języków słowiańskich Bułgaria zaś przez szereg stuleci skutecznie tamowala zapędy Bizancjum i to nie jest żadne pięć minut a jeden z największych zwiazkow plemiennych w historii świata opartych na słowiańskiej zasadzie równości
  Alaksandr Łukaszenka prezydentem na Białorusi - co dalej?
 • @kula Lis 69 20:36:53
  Potwierdzam w całej rozciągłości bo odwiedzam Białoruś od czasu do czasu i życzę im jak najlepiej pod rządami Batiuszki
  A.Łukaszenko – gorący komentarz o atmosferze wokół wyborów
 • PRL
  Właśnie skonsolidował to co teraz nazwać możemy Narodem Polskim, czy to sie komuś podoba czy nie. Była to świadoma akcja polityczno-społeczna, w ktorą oprócz władzy zaangazowały się różnego rodzaju "elity". Co do schedy po czasach Pra-Słowiańskich to nadmienić trzeba , że król Bolesław zwany Chrobrym nakazał spalenie wszystkich starych ksiąg (spisanych oczywiście pismem nie-łacińskim) z pobudek jak najbardziej politycznych.
  Żołnierze wyklęci w powojennej Polsce - 09.06.2020.
 • Nie taki diabeł straszny
  Ja bym go jednak bronił, bo nie dość, że puścił farbę w temacie maseczek to jeszcze chciał dobrze zrobić koledze.
  nieufność
 • Daktyle
  Zamiast aspiryny świetnie się sprawdzają
  Niewłaściwa Diagnostyka i Leczenie Pandemii COVID-19?
 • Czarna śmieć
  Z szybkiego przeglądu Euromomo na dziń dzisiejszy wynika, że wzrost śmiertelności powyżej normy zanotowały tylko kraje europejskie z znaczącą populacją kolorowych.
  Mały Kazio
 • I co z tym można zrobić?
  To konkretne pytanie zapewne długo zostanie bez odpowiedzi. Blok państw europejskich z Niemcami na czele został spacyfikowany Brexitem, Putin przywołany do porzadku Ukrainą, Chiny są tradycyjnie zbyt konfucjonistyczne aby strzelić sobie w stopę, poza tym każdy gwałtowny ruch teraz tylko zacieśniałby pętlę. To pokolenie smartfonowcow jest juz definitywnie stracone.
  Zawoalowana rola Chin w konstrukcji globalnego gułagu
 • Fałszywa historia
  Teoria mówiąca o tym jakoby Bliski Wschód był kolebką rolnictwa jest nie do obrony z kilku przyczyn. Rolnictwo zaczęło się od udomowienia zwierząt. Najlepszym miejscem na to był przesmyk pomiędzy lodowcem, a górami Sudetami, z racji corocznej migracji zwierząt na dogodne do wypasu miejsca tj. z Europy Zach do Wsch. Nadmiar zwierząt z obławy i polowania zaczął być przetrzymywany i stopniowo udomowiany.(Waly Śląskie). Najwięcej czarnoziemów znajduje się w Panonii i na Ukrainie. Powstały one z wypalania pod uprawy. Pierwszy wizerunek koła i zaprzegu pochodzi z Bronocic. Wiele atrefaktow odnoszacych się do rolnictwa sprzed 5 tys lat pochodzi spod Belgradu (kultura Vinca). Poza tym dla tych, którym się wydaje, że Epoka Lodowcowa była czasem , w którym klimat w rejonie Pólksięzyca byl lepszy przypomnę, że olbrzymie ilości wody zostały uwięzione w lodowcu ograniczając tym samym ilość wody w obiegu. Tylko całkowite stopienie lodowcow umozliwia poszerzenie pasa dogodnego dla rolnictwa, ze względu na dużą ilość wody w obiegu atmosferycznym.
  Czy Popiela zjadły koszerne myszy
 • Ciekawe
  Czy ktoś się upomni o ojców chrzestnych pandemiji bo znaków ? ....coś duzo.
  Brazylia i Argentyna a koronawirus.
 • Rury przez Polskę
  Nie idą one przez nasz kraj bowiem taki był układ rozbiorowy ZSRR. Gdyby szły to rosyjscy eskimosi byli by tutaj na fali, a sa ci zza oceanu. Istnieje źródło niemal darmowej energii ale bez badań i instalacji to tylko teoria (wymyslona pezez naszego rodaka). Trzeba czekac aż to wszystko pierdyknie w końcu.
  Nowa Strategia Bezpieczeństwa Narodowego RP
 • Naukofcy
  Już pracują nad szczepionką w postaci substancji modyfikującej nasze DNA tak aby komórki macierzyste zaczęły produkować pewną ilość białka , które jest identyczne z otoczką tego wirusa. Tak irytowany układ odpornościowy zacznie produkować przeciwciała i tak w kólko (pewnie aż do śmierci). Gdy trafi się przypadkiem infekcja to wirus też dostanie przypadkiem po uszach (wypustkach). Ta otoczka jest charakterystyczna dla większości koronowirusów. Problem tylkow tym, że produkcja będzie trwała ciągle co w końcu doprowadzić może do chorób o podłożu autoagresji, a poza tym taki zmieniny genotyp może być dziedziczony - to wszystko jakieś nie z tego świata!!!
  Wybić staruchów i chorych
 • @interesariusz z PL 23:21:04
  Poczytać trochę w temacie zdało by się (czyli za@interesować). Proponowana szczepionka na CoV2 to terapia genowa majaca na celu wbudowanie frgmentu genu odpowiedzialnego za produkcję słynnego juz białka z wypustkami, które kojarzy się niektórym z koroną, do genotypu człowieka. Tak zmieniony genotyp uaktywnia system immuno do produkcji antygenu do neutralizacji tego białka uznanego za obce. Cykl trwa w nieskończoność teoretycznie, organizm sam produkuje białko, które potem zwalcza. Jak przytrafi się prawdziwa infekcja to też dostanie po uszach, lecz czy o to chodzi? Takie rozwiązanie to postawienie sprawy na głowie. Antygen powinien byc produkowany tylko wtedy gdy jest realne zagrożenie. W czasie gdy system immuno uczy się tego występują objawy chorobowe - tak to matka natura wyewoluowała i koniec , kropka. Majsterkowanie przy genotypie i organiźmie to ryzykowna zabawa.
  LIST OTWARTY do prezydentów SR i RP w sprawie pandemii COV19
 • Coś jest na rzeczy
  bo gdy chodzisz sobie po Grodnie to nagle trafiasz na pięknie odrestaurowaną boznicę, więc Batjuszka ma plusy
  Łukaszenka zaprasza do Mińska na Paradę Zwycięstwa